PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا نظرتون رو بطور کلی در مورد گوشی های samsung بگید.

peymanmo
06-01-2007, 15:33
با سلام خدمت دوستان
از عزیزانی که از گوشی های samsung استفاده می کنند یا درباره کیفیت و کارایی گوشی های samsung بطور کلی اطلاعاتی دارند
اگر در این تاپیک مطرح کنند ممنون میشم.
از لحاظ گارانتی ، کیفیت آنتن دهی ، کشور سازنده ، و غیره و غیره

mahyarSAMSUNG
07-01-2007, 02:49
آنتن دهی رو که اصلا بی خیال شو . چون تفاوتها خیلی خیلی کمه مثلا الان بهترین آنتندهی رو سامسونگ کیو 200 داره با sar حدود 1.9
گارانتیهای سامسونگ هم که بهترین نه فقط توی موبایل توی همه چی
کشور سازنده هم که کشور عشق یعنی کره . و مثل بعضیا امتیاز ساخت رو به کسی نداده

DARKENER
07-01-2007, 04:59
گارانتي اصلي گوشي سامسونگ پارس قائم هست .
گوشي سامسونگ ساخت كشور كره هست و كيفيت قابل قبولي داره.

ACTION_GAMER
07-01-2007, 07:09
کی میگه سامسونگ خوبه اخرین مدل گوشی سامسونگ Samsung SGH-P850 هستش که درسته دوربین 3.2 داره ولی اندازه 2 مگا نه عکس میگیره نه فیلم از سیستم عامل سیمبین هم که مرخصه HSCSD که نداره EDGE که نداره WI_fi که نداره پوش تو تاک که نداره اینفرارد که نداره سرعت بلوتوثشم حداکثر ۴۸ کیلوبیت در ثانیه هست که مسخره تر ین سرعته بلوتوثشم که نسخه ی 1.2 هست رادیو که نداره تماس تصویری هم که نداره بازم بگ تازه قیمتشم 430 تومن من با این پول یه ان 73 میگیریم که گرفتم حالشم میبرم برم سامسونگ بخرم

KingArash
07-01-2007, 07:29
کشور سازنده هم که کشور عشق یعنی کره . و مثل بعضیا امتیاز ساخت رو به کسی نداده

کی همچین حرفی گفته ؟ من خودم دو تا سامسونگ داشتم 5-6 سال پیش، هردوتاشون هم چینی
بودن!:smilie:

ACTION_GAMER
07-01-2007, 07:51
کی میگه کره ای معمولا چینی هستش

smaiel
07-01-2007, 08:42
کی میگه سامسونگ خوبه اخرین مدل گوشی سامسونگ Samsung SGH-P850 هستش که درسته دوربین 3.2 داره ولی اندازه 2 مگا نه عکس میگیره نه فیلم از سیستم عامل سیمبین هم که مرخصه HSCSD که نداره EDGE که نداره WI_fi که نداره پوش تو تاک که نداره اینفرارد که نداره سرعت بلوتوثشم حداکثر ۴۸ کیلوبیت در ثانیه هست که مسخره تر ین سرعته بلوتوثشم که نسخه ی 1.2 هست رادیو که نداره تماس تصویری هم که نداره بازم بگ تازه قیمتشم 430 تومن من با این پول یه ان 73 میگیریم که گرفتم حالشم میبرم برم سامسونگ بخرم

دوست عزيز با تمامي حرفات موافقم اما با كيفيت دوربينش كه گفتي صددرصد مخالف
انصافا دوربين پي 850 يكي از بهترين ها در بين هم رده هاي خودشه
به جرات مي تونم بگم در نور ايده آل از كا 800 هم بهتر مي گيره
البته من اون گوشي را يه مدت داشتم مي گم

Hamid@1386
07-01-2007, 13:31
در 1 كلام گوشي بچه بازي با بدنه هاي پلاستيك و همه مشكي

davoud2002
07-01-2007, 14:04
واقعاً افتضاح و در مقابل نوکیا و سونی اریکسون هیچ چیزی برای گفتن نداره.

peymanmo
07-01-2007, 16:50
ولی خودمونیم هر چی که هست خدایی گوشی هاش خز نیست و من شنیدم خیلی خر کاره البته کره ای هاش

mahyarSAMSUNG
08-01-2007, 02:36
خوی البته همه دارن خدشون رو نشون میدن که هیچی ......... نمیشه
تو فکر کنم یا رفتی چین گوشی خریدی یا زورت اومده که پشتشو نگاه کنی تازه باتریش هم ژاپنیه
اینم بگم که سونی اریکسون ته جدولی رو با سامسونگ مقایسه نکنید که واقعا خنده داره انگار بیای ال جی رو با موتورولا مقایسه کنی !!!!!!!!!!!!

mahyarSAMSUNG
08-01-2007, 02:40
خوی البته همه دارن خدشون رو نشون میدن که هیچی ......... نمیشه
تو فکر کنم یا رفتی چین گوشی خریدی یا زورت اومده که پشتشو نگاه کنی تازه باتریش هم ژاپنیه
اینم بگم که سونی اریکسون ته جدولی رو با سامسونگ مقایسه نکنید که واقعا خنده داره انگار بیای ال جی رو با موتورولا مقایسه کنی !!!!!!!!!!!!:biiggrin: :biiggrin:

یه چیز دیگه . شما انگار خیلی با اون پاره آجر های سونی و نوکیا حال میکنید که جنشون از فولاده . نه ؟؟؟؟؟:biiggrin: :biiggrin:
سامسونگ الان بهترین کار دنیا رو داره انجام میده که گوشی هاش از پلاستیکه تا وقتی بیوفته زمین مثل نوکیا قابش در نره و مثل سونی ال سی دی یا چیز دیگه ایش بسوزه :arrow: :arrow:

REZA_JOON
08-01-2007, 02:42
تا وقتی nokia و sonyericson هست

سامسونک یعنی 00000000000000000000000

DARKENER
08-01-2007, 12:36
تا وقتی nokia و sonyericson هست

سامسونک یعنی 00000000000000000000000

اين حرف شما اشتباه هست .

vestaboy
08-01-2007, 12:59
به طور خلاصه سامسونگ یعنی حیف پول ، خرید ازشم یعنی فریب خوردن و ناشی گری . خوب معلومه اگه طراحیشو خوب نکنه که کسی این اسباب بازی های بچه گونشو نمیخره! با خرید سامسونگ پول خودتونو دور نریزید:biiggrin:

vestaboy
08-01-2007, 13:10
در ضمن اقای سامسونگ! لطفا منبع این خبر که سامسونگ کمترین امار برگشتی به خدمات رو داره ذکر کنید، چون کشیدن یه نمودار که کاری نداره! بر فرض که این امار درست باشه بازم هیچ جای خوشحالی نیست! چرا؟ چون با توجه به امکانات خیلی کمی که روی گوشیاش میزاره نبایدم خراب بشه! وقتی سخت افزاری وجود نداشت خوب خراب هم نمیشه! اگر بخوایم به نسبت سخت افزار های به کار رفته همین نمودارو دوباره بکیشیم فکر کنم سامسونگ بره اون اخرا اصلا با سونی مقایسش نکنید و فراموش نکنید تا همین 5 سال پیش هر کی میگفت گوشی سامسونگ دارم بهش میخندیدن خوب واضحه که هر چیم زور بزنه نمیتونه طی این مدت کوتاه با نوکیا رقابت کنه

ACTION_GAMER
08-01-2007, 15:57
دوست عزيز با تمامي حرفات موافقم اما با كيفيت دوربينش كه گفتي صددرصد مخالف
انصافا دوربين پي 850 يكي از بهترين ها در بين هم رده هاي خودشه
به جرات مي تونم بگم در نور ايده آل از كا 800 هم بهتر مي گيره
البته من اون گوشي را يه مدت داشتم مي گم
درسته و لی عزیزم اخه وقتی هیچی به غیر از دوربین داره میخواستی عکساش بد باشه شما الان ان 73 رو ببین امکانات و دوربینشو ببین اخه اصلا قابل مقایه هست با پی 850 نه خدایی

mahyarSAMSUNG
09-01-2007, 02:18
آقا پسر ببین من نه حوصله ی جر و بس دارم نه حوصله ی کشیدن نمودار :biiggrin: :biiggrin:
این عکس رو خودم از روزنامه گرفتم که روزنامه ی همشهری و جام جم این چیزها نبود از این روزنامه ها که توی نمایشگاه بین المللی میدن گرفتم :177: :177:
در ضمن هر چی باشه فعلا فورش سامسونگ از سونی بهتره :115: :115: :115:
من هم اصلا به فروش توی ایران کاری ندارم چون همه چی بر عکس و همه به دست اینو اون نگاه میکنن برای خرید مثل همین ای سی دی های ال جی . که فروشش هم سطح با سامسونگ در صورتی که نباید اینطوری باشه .
برای سونی هم همینطوریه همه تا مارک سونی رو میبینن میگن وای ته مارک نمیدونن که اون سونی قدیمی که خیلی هم خوب بود دیگه وجود نداره

S1NA
09-01-2007, 02:39
خوب چرا بحث های تکراری میکنید آخه!
فکر میکنم اصلا نباید گوشیهای سامسونگ رو با گوشیهایی مثل نوکیا یا سونی اریکسون مقایسه کرد! چون کلاسشون لا فرق دارن! مثل این میمونه که بیای مثلا مرسدس می با خ رو با فراری انزو مقایسه کنی! خوب طبیعتا این دو اتوموبیل هیچ ربطی به هم ندارن و قابل مقایسه نیستند!
تو بحث این گوشیها هم همینه! سامسونگ واسه افرادیه که حرفه ای کار نمیکنن! کلاس کاری خودشون رو دارن و دوست دارن گوشی نسبتا مجهزی داشته باشند که هر وقت حسش رو داشتن 4 تا عکس و فیلم بگیرن!

به جرات باید گفت سامسونگ گوشیهاش از لحاظ کیفیت عالیه و هیچ مشکلی نداره! ولی اگه بخوایم تو بعضی موارد مثلا صدا و دوربین با گوشیهای سونی یا نوکیا مقایسه کنیم باید بگم که واقعا هیچ حرفی واسه گفتن نداره!

حداقل دی 600 و دی 820 من تو صدا هیچ حرفی واسه گفتن نداشتن و من سکوت رو ترجیح میدادم به گوش کردن موسیقی با این گوشیها!!! کیفیت عکس برداریشونم دلچسب نبود و فقط و فقط کیفیت فیلمبرداریش بود که شاید مرحمی بود واسه اون مشکلاتش!!!

بازم میگم فراموش نکنید که این گوشیها قابل مقایسه با هم نیستند! مثل ال جی شکلات که از نظر فنی بسیار پایینه ولی از نظر کلاس و گرید بسیار بالاست و یه گوشی بسیار شیک برای فشن ها و بازیگران هالیوودیه!

vestaboy
08-05-2007, 03:47
درسته و لی عزیزم اخه وقتی هیچی به غیر از دوربین داره میخواستی عکساش بد باشه شما الان ان 73 رو ببین امکانات و دوربینشو ببین اخه اصلا قابل مقایه هست با پی 850 نه خدایی
مگه گوشی پیدا میشه که تو نور کافی بد عکس بگیره؟!:biiggrin:

AmirSAMSUNG
08-05-2007, 09:28
آخه بعضی وقتها من به خودم در مورده بعضی چیزها که استفاده نکردم نظر ندم....آخه ببینم شما رو کی مجبور کرد که در مورده سامسونگ نظر بدین...اصلا ما سامسونگه چینی داریم ...جمعش کنین تورو خدا همش کره هست افتخارش هم اینه که پشتش مینیویسه Made In Korea ...ببینم آقای vestaboy با اون آواتارت میخوایی چیرو ثابت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا اگه سونی اریکسونو نوکیا خیلی ادعا دارن بیان یه گوشی به باریکی مثلا همین d900 بسازن...
بیخودی نیست که D900 باریک ترین گوشیه کشویی جهان معرفی شد در حالی که نوکیا و سونی اریکسون داشتن قدقد میکردن

AmirSAMSUNG
08-05-2007, 12:17
آقا مهیار شما هم بیخودی خودتو خسته کسی که نمیدونه کارخونه سامسونگ تو کره س یا چین نکن:biiggrin:
بزار برن با پاره آجرهاشون یا گوشت کوباشون حال کنن:112:
اگه نوکیا و سونی خیلی حال رقابت داشتن میومدن یه گوشیه 10 مگاپیکسلی میزدن تا با B600 رقابت کنن:smilie:

smaiel
08-05-2007, 13:52
سامسونگ اگه يه سري امكانات را هم برا گوشيش لحاظ كنه خيلي طرفدار پيدا خواهد كرد

smaiel
08-05-2007, 14:02
البته امير جان تو چرا خودت را ناراحت مي كني
شما كه سعه صدرت خيلي بالاست
البته من اينجوري شناختمت و مطمينم اين جوريه
يه كم بايد بعضي چيزا را نشنيده بگيري
ياحق

Private
08-05-2007, 14:35
سامسونگ خيلي خوبه فقط اگر ميگيري بايد قيد تم و نرم افزار را بزني

AmirSAMSUNG
08-05-2007, 15:14
البته امير جان تو چرا خودت را ناراحت مي كني
شما كه سعه صدرت خيلي بالاست
البته من اينجوري شناختمت و مطمينم اين جوريه
يه كم بايد بعضي چيزا را نشنيده بگيري
ياحق
اسماعیل جان شما راست میگین من زیاده روی کردم
سعی میکنم از این به بعد با قضایا عاقلانه تربرخورد کنم

ShahabSAMSUNG
10-05-2007, 12:10
دوستان عزیز،
همه عزیزانی که اینجا نظر دادن،
فقط یه مطلب:
اگه گوشی سامسونگ خوبه، مبارک صاحبش. ولی اگه به هر دلیل از سامسونگ خوشت نمیاد، اینو بدون که بالاخره افرادی هم هستن که از این گوشی خوششون میاد و دارن ازش استفاده می کنن و لذتش رو می برن. علت این بی احترامی و شکستن حرمت ها چیه؟ می خوای بگی گوشی من بهتره؟ باشه، گوشی تو بهتره. ولی یادمون باشه، چیزای دیگه ای هم در زندگی هست. مواردی مثل انسانیت و اخلاق که اگه رعایت کنیم، به جایی برنمی خوره.

از طرف دیگه، وقتی اعتقاد دارید امکانات سامسونگ صفر هست، یعنی شما سامسونگ داشتید و چند مدل گوشی دیگه که اونا رو در مقابل هم مقایسه کردید و نظرتون منطقیه دیگه. درسته؟ خب یه لطفی بکنید و در مورد مقایسه ای که انجام دادید، نوع گوشی ها، نحوه بررسی و نتایج مقایسه، برای ما هم توضیح بدید.

(ضمناً اگه منشی تلفنی برای سونی اریکسون گیر آوردید، حتماً خبر بدید که به غیر از من، میلیون ها نفر دنبالش هستن!)

KASRA
10-05-2007, 13:12
چرا چرت و پرت میگی.من موتورولا V3i داشتم.بابام می خواست موبایل بگیره D900 گرفت.خودم از D900 بدم اومد.اما به یه دلیلی رفتم مسافرت و موبایل بابمو بردم.N70 در مقایسه با D900 جوجه است.کیفیتش هم عالی آنتن هم از نوکیا بهترا.دوربینش هم 3 مگاپیکسل و LCD هم شفاف تر بود.حالا چی میگی!!!

KASRA
10-05-2007, 13:14
آخه بعضی وقتها من به خودم در مورده بعضی چیزها که استفاده نکردم نظر ندم....آخه ببینم شما رو کی مجبور کرد که در مورده سامسونگ نظر بدین...اصلا ما سامسونگه چینی داریم ...جمعش کنین تورو خدا همش کره هست افتخارش هم اینه که پشتش مینیویسه Made In Korea ...ببینم آقای vestaboy با اون آواتارت میخوایی چیرو ثابت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا اگه سونی اریکسونو نوکیا خیلی ادعا دارن بیان یه گوشی به باریکی مثلا همین d900 بسازن...
بیخودی نیست که D900 باریک ترین گوشیه کشویی جهان معرفی شد در حالی که نوکیا و سونی اریکسون داشتن قدقد میکردن
ایول .موافقم.

KASRA
10-05-2007, 13:16
نوکیا فقط اسمش تو ایران در رفته .سونی اریکسون هم همینطور.موتورولا خیلی باحاله سامسونگ هم همینطور.حالا که سامسونگ و موتورولا از سونی اریکسون تو درصد فروش بالا ترن.پس چرت پرت بعضی ها نگن.

KASRA
10-05-2007, 14:25
1.سلام آقای SINAدر رابطه با حرف شما در رابطه با صدا باید بگم که بستگی به ذهن یارو داره که از موبایل به
عنوان یک وسیله ی ارتباطی استفاده کنه یا ضبط صوت و ساب....پس بهتر بود همون D820 رو نگه می داشتی.

2.سونی اریکسون یه جنس چینی هست که سونی از بدبختی رفت با اریکسون شریک شد.نوکیا که معلومه یه کتلت بیش نیست.فقط صدا رو زیاد کرده که مردم خوششون بیاد بخرن.

3.سوم کی 5 یا 6 سال پیش موبایل ظریف و نازک درست می کرد.خب معلومه موتورولا و سامسونگ.ان 100 نگاه کن 3310 هم نگاه کن.کی دمپایی درست می کرد میداد دست مردم.معلومه نوکیا.....

4.کدوم محصول نوکیا یا سونی اریکسون دوربین 10 مگاپیکسلی داره که شما دارین رقابت می کنین.من نمیگم که ساختن 10 مگاپیکسل شاهکاره ولی 4 سال پیش از N95 مردم داشتن با B600 از خودشون عکس می گرفتن.

5.سیستم عامل نداشتن هم چیز خوبی هست برای اینکه هی ویروس نمی گیره.تازه این D900 یه تغییراتی تو محصول دارد که خیلی تو چشم میزنه.مثلا کیفیت دوربین و شفافیت LCD و چند چیز دیگه.

6.نصب نکردن تم هم به خاطر کلاس بالاش.که نمیذارن هی چرت و پرت روش بریزن.

7.اما یه ضعفش این هست که نمی شه روش Apps روش ریخت.اما با زحمت های SAMSUNG_D600 و SHAHABSAMSUNG این مشکل برطرف شد.

8.پوشش اون هم از پلاستیک واقعا سبکه که اگر تو جیبت باشه یادت میره تو جیبته.موتورولا هم همینطور از تیتانیوم گوشی هاشو می زنه که نسبت به سونی اریکسون و نوکیا بهتره.
:115: :arrow:
در آخر کسی موتونه دوباره بر ضد SAMSUNG و MOTOROLA حرف بزنه در ضمن vestaboy اون اواتر مسخرت رو پاکش کن چون اگه جایی نشون بدی بهت می خندن و مسخرت می کنن.
امیدوارم آقای SINA از حرف های من ناراحت نشده باشی و .......:smilie: :15:

ShahabSAMSUNG
11-05-2007, 03:07
خب، حرفات یه جورایی در جواب آتیش بود! ولی همونطور که به بقیه میگم رعایت حرمت رو بکنن، باید به شما هم بگم (شرمنده ولی دلم نمی خواد اینجا محیطی برای دعوا باشه)

دوستان واقعاً با خوندن بعضی نظرات گاهاً مغرضانه، اولش من هم کنترل خودم رو از دست دادم. هر چی باشه نباید به شعور دیگران توهین کرد. اگه میگی گوشی سامسونگ فلانه ... یعنی کسی هم که می خره بهمانه !!!
ولی بهتره که بدونید هر کس از روی نیازش سعی می کنه گوشی ای رو بخره که نیازش رو برطرف کنه. (بگذریم از بچه مچه هایی که واسه کل کل کردن یا دختر بچه هایی که واسه پز دادن گوشی می خرن)

به عنوان مثال، همین امین خودمون که کمتر سر به سایت می زنه (aminchk) باباش دی820 داره. چرا؟ چون اولاً توی جلسات زیاد میره و نیاز شدید به منشی تلفنی داره. دوماً روزی چند تا قرص قلبی می خوره و آلارم سامسونگ خیلی به کارش میاد چون 6 تا آلارم جداگانه داره.

در هر حال اگه کسی سامسونگ خرید، دلیلی نداره که با الفاظ محترمانه! او رو مورد لطف قرار بدید.

KASRA
11-05-2007, 08:33
درست میگی shahabSAMSUNG جان.من معذرت می خوام اگر کسی ناراحت شد.ولی عصبانی شدم وقتی گفتند سامسونگ بدرد نمی خوره.آخه درست که نیست!

nemesis12
11-05-2007, 09:04
ببخشید ها ولی به نظر من هم گوشی های زیر 300 تومنش مفت نمی ارزه...........
شما میخاید تو خیابون بگیرید دستتون و به سبک بودن یا پلاستیکش بنازید؟ مسخره است! آدم میره یه w810 میگیره از نهایت امکانات یک گوشی زیبا موزیکال با کیفیت و البته دوربین خوب استفاده میکنه..... حالا شما سامسونگ بگیرید دستتون و بگید کره ایه یا خز نیست...... که چی؟ چه مزیت و استفاده ای داره؟
بالاخره یکی باید از سونی اریکسون حمایت میکرد!
قصدم ناراحت کردن کسی نیست ولی باید آدم انصاف رو رعایت کنه!
در مورد گوشی های گرون قیمتش اطلاعی ندارم..... راستی کسی میتونه بگه چرا سامسونگ اینقدر فروش بابلیی داره؟ (با توجه به این همه امکانات کم)

Private
11-05-2007, 10:14
سامسونگ هم برند خوبي ولي طرف داراش افراد خاصي هستند كه نه اهل تعويض تم و نه نصب app هستند يعني محدودند

AmirSAMSUNG
11-05-2007, 14:52
عزیزه من محدود یعنی چی؟؟؟؟؟؟یعنی ما محدودیم دیگه دستت درد نکنه.
حالا آقا شهاب باز بیا بگو خودتو کنترل کن آخه با این وضع؟؟؟؟؟

ShahabSAMSUNG
11-05-2007, 16:06
خب تا حدی راس میگن.
سامسونگ در ایران طرفداراش محدود هستن (البته گوشی)
اونم به این علته که همونطور که گفتم خیلی از جامعه موبایل دار ایران یا بچه هستن که واسه کل کل گوشی می خرن، یا دختر بچه که برای پز دادن گوشی می خرن.
البته فراتر از این انجمن هم بهتره بریم و ببینیم که فروش گوشی های سامسونگ واقعاً برای خودش خوبه و نسبتاً بالاست. خیلی از آقایون و خانوما هستن که گوشی سامسونگ رو به خیلیای دیگه ترجیح میدن.
دلیلشون هم روشنه. اکثراً وقت ندارن یا دوست ندران با گوشیشون مثل اسباب بازی رفتار کنن.
کافیه یه بار به یه نمایندگی سامسونگ هم سر بزنید.

در هر حال در دنیا که طرفداراشش از سونی اریکسون بیشتر هستن. حالا به هر علتی.

آقای nemesis اینو بهتره که بدونید اکثر گوشیای سامسونگ در همون رنج قیمتی زیر 300 تومن هستن و اگه یه بار دستت گرفته باشی، متوجه میشی که خیلی هم عالی هستن. گوشی های سری X یا سری N واقعاً از همه جهت عالی هستن.
همین الانش هم N100 خیلی بهتر از 1100 هست. شک داری؟ حتی از لحاظ آنتن دهی.

MOHAMMED
11-05-2007, 16:18
كيفيتشون عالي ... طراحيشون هم عالي ... امكاناتش هم در حد معمولي .... سيستم عاملشون هم در حد معمولي ، دوربينشون عالي !

البته اين نظر من راجع به كَوشيهاي جاواي سامسونكَـ بود .

mahyarSAMSUNG
12-05-2007, 08:20
ببنید سامسونگ علکی رتیه ی سوم رو نداره . چون گوشیای که هم تم میگیره و برنامه راحت روش نصب میشه طرف خاورمیانه نمیاد همه میرن طرف اروپا . خوب معلومه اونجا خیلی فروش میکنه . سیستم عاملشون رو من در حد عالی میدونم . نه معمولی چون کسی بهش نمیرسه توی سیستم عامل زدن البته ویندوز رو میگم . سیمبین هم که خداروشکر مشه گفت زیاد داره

KASRA
12-05-2007, 17:09
خب تا حدی راس میگن.
سامسونگ در ایران طرفداراش محدود هستن (البته گوشی)
اونم به این علته که همونطور که گفتم خیلی از جامعه موبایل دار ایران یا بچه هستن که واسه کل کل گوشی می خرن، یا دختر بچه که برای پز دادن گوشی می خرن.
البته فراتر از این انجمن هم بهتره بریم و ببینیم که فروش گوشی های سامسونگ واقعاً برای خودش خوبه و نسبتاً بالاست. خیلی از آقایون و خانوما هستن که گوشی سامسونگ رو به خیلیای دیگه ترجیح میدن.
دلیلشون هم روشنه. اکثراً وقت ندارن یا دوست ندران با گوشیشون مثل اسباب بازی رفتار کنن.
کافیه یه بار به یه نمایندگی سامسونگ هم سر بزنید.

در هر حال در دنیا که طرفداراشش از سونی اریکسون بیشتر هستن. حالا به هر علتی.

آقای nemesis اینو بهتره که بدونید اکثر گوشیای سامسونگ در همون رنج قیمتی زیر 300 تومن هستن و اگه یه بار دستت گرفته باشی، متوجه میشی که خیلی هم عالی هستن. گوشی های سری X یا سری N واقعاً از همه جهت عالی هستن.
همین الانش هم N100 خیلی بهتر از 1100 هست. شک داری؟ حتی از لحاظ آنتن دهی.
بابای من تا یک سال پیش N100 داشت.از 4 سال پیش داشت و هنوز هم راضی بود.ولی افتاد زمین دیگه باطری اون جا نرفت به همید دلیل D900 گرفت.بهش گفته بودم Motorola A1200 بگیره ولی D900 رو ترجیح داد.

mahyarSAMSUNG
13-05-2007, 00:19
فکر کنم الان هم شریکی با بابات استفاده میکنی ؟؟؟

S1NA
13-05-2007, 02:07
من فكر ميكنم كه اين بحثها رو بايد تموم كرد! هر كسي با هر گوشي اي كه حال ميكنه و پولش ميرسه استفاده كنه...
تو هر رنج قيمتي گوشي هاي مختلفي براي سليقه هاي مختلفي ساخته شدن! اگه سليقه و نظر من با شما يكي بود كه دنيا دنيا نميشد!

mahdi-gh
13-05-2007, 11:08
بحث جالبی بود
من که همه صفحاتش رو خوندم
مطالب جالبی توش بود که برام تازگی داشت
از همگی دوستان متشکرم
ولی اگه دوستان بدون تعصب نظر بدن و سعی کنن تجربیات و اطلاعات مفیدشون رو قرار بدن خیلی قشنگتره

Arash66
13-05-2007, 12:00
همين سوني اريكسون هم اگر كاربرانش زياد نميشدن چطور هك كردنش و كارهاي ديگه با اين گوشي رو ياد ميگرفيتم ( البته به جز ريختن برنامه تم ) !
مطمئن باشيد كارهايي هم با گوشيهاي سامسونگ ميشه كه كمي از محدوديت هايش كم بشه ولي متاسفانه منبع هاي خارجي با زبانهاي غير انگليسي هست كه كار رو سخت ميكنه !

ولي هميشه برند سامسونگ مثل بقيه برندها موفق روبه جلو بوده !

KASRA
13-05-2007, 14:04
فکر کنم الان هم شریکی با بابات استفاده میکنی ؟؟؟
نه زیاد.ماله بابامه ولی V3i رو بهش دادم و D900 رو گرفتم.خیلی توپه.بابام امروز بهم گفت موبایلمو پس بده من از موتورولا خوشم نمیاد.گفتم باشه امشب بهت می دم.ولی در کل از D900 خیلی خوشم میاد.برم V3i رو بفروشم یه D900 بگیرم.اما فکر نکنم کسی دیگه این V3i رو بخره.20 بار فلش کردم و الان هم که دوباره می خوام فلش کنم ارور می ده.!:ninja:

mahyarSAMSUNG
13-05-2007, 20:58
ولی اگه تونستی این کارو انجام بده برو دی 900 بگیر . الان عموم هم گرفته بدونه گارانتی با رم 1 گیگ 320 تومن از اصفهان . خیلی داره باهاش حال میکنه . هی اس ام اس میزنه میگه به این میگن گوشی

AmirSAMSUNG
13-05-2007, 23:12
آقا منم میگم بگیر D900 واقعا عالیه

Arash66
14-05-2007, 05:10
دوستان حالا پيش خودمون بمونه ها .... زياد گوشي رو خزش نكنيد ... http://www.postsmile.com/img/emotions/116.gif

AmirSAMSUNG
14-05-2007, 15:12
دوستان حالا پيش خودمون بمونه ها .... زياد گوشي رو خزش نكنيد ... http://www.postsmile.com/img/emotions/116.gif
خداییش راست میگی ها اگه اینطوری پیش بریم D900 رفته رفته خز میشه ولی نه به خزیت :115: K750

KASRA
14-05-2007, 20:17
خداییش راست میگی ها اگه اینطوری پیش بریم D900 رفته رفته خز میشه ولی نه به خزیت :115: K750
و کلا سونی اریکسون ته جدولی!

mehrdadsos
14-05-2007, 20:35
من فقط نوكيا سريn و قبول دارم 73n عاليترينه كه سوني و... مدلي در مقابل اين ندارند

KingArash
14-05-2007, 21:15
من فقط نوكيا سريn و قبول دارم 73n عاليترينه كه سوني و... مدلي در مقابل اين ندارند

لطفاً به عنوان تاپیک توجه فرمایید!:arrow: :115: :realmad: :evil:

AmirSAMSUNG
14-05-2007, 21:56
خوبه آدم یه نیم نگاهی به عنوانه تاپیک داشته باشه وقتی داره پست میزنه:169: :169: :arrow: