PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [موضوع جامع] : پرسش و پاسخ درباره تلفن هوشمند HTC Desire

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26

aliex
18-08-2011, 10:07
با سلام خدمت همه
گوشی یکی از دوستان که دیزایر هست زنگ که میخوره فقط شماره میندازه و اسم اون طرف رو نمیزنه در صورتی که اسمش توی کنتاکتها هست.
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

extream_boy
18-08-2011, 14:47
با سلام خدمت همه
گوشی یکی از دوستان که دیزایر هست زنگ که میخوره فقط شماره میندازه و اسم اون طرف رو نمیزنه در صورتی که اسمش توی کنتاکتها هست.
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

از شماره ها یه بکاپ بگیره و همه رو پاک کنه بعد چند تا امتحانی بسازه و با اون ها تست کنه اگر مشکل برطرف نشد رام رو عوض کنه

sagbache
18-08-2011, 14:55
سلام من میخواستم رام گوشیومو با RUU... اپدیت کنم اما نشد و قفط یه صفحه مشکی با لوگوی اچ تی سی میاد و حتی تو حالت ریکاوری هم تمیره تا رام عوض کنم.کلا هیچ کاری نمیتونم بکنم باهاش خواهشا کمکم کنیییید:cr: گوشیم دیزایر هستش

mmohsenm
18-08-2011, 16:12
سلام من میخواستم رام گوشیومو با ruu... اپدیت کنم اما نشد و قفط یه صفحه مشکی با لوگوی اچ تی سی میاد و حتی تو حالت ریکاوری هم تمیره تا رام عوض کنم.کلا هیچ کاری نمیتونم بکنم باهاش خواهشا کمکم کنیییید:cr: گوشیم دیزایر هستش

از چه روشی واسه نصب رام استفاده کردی؟روت و اس آف کردی؟

h_gamekhor
18-08-2011, 16:45
درود
دوستان بنده می خوام ورژن 2.3 رسمی رو نصب کنم . به چه شکل باید این کار رو انجام بدم ؟

قبلا که ویندوز موبایل داشتم به کمک یک فایل به نام ruu این کا رو انجام میدادم .

واسه دزایر همچین فایلی موجود هست ؟ ( اگر هست لینک دانلود رو لطف کنید )

اگر که بخوام از طریق اینترنت و توسط خود گوشی اپدیت کنم ( از سرورهای خود htc ) به چه برنامه ای نیاز هست ؟

ممنون

extream_boy
18-08-2011, 17:21
درود
دوستان بنده می خوام ورژن 2.3 رسمی رو نصب کنم . به چه شکل باید این کار رو انجام بدم ؟

قبلا که ویندوز موبایل داشتم به کمک یک فایل به نام ruu این کا رو انجام میدادم .

واسه دزایر همچین فایلی موجود هست ؟ ( اگر هست لینک دانلود رو لطف کنید )

اگر که بخوام از طریق اینترنت و توسط خود گوشی اپدیت کنم ( از سرورهای خود htc ) به چه برنامه ای نیاز هست ؟

ممنون

از اینجا فایل آپدیت 2.3 رو دانلود کن و مثل همون ویندوز موبایل نصب کن:
http://htcdev.com/devcenter/downloads
هنوز آپدیت از طریق خود گوشی نیومده

ALIT13
18-08-2011, 19:50
سلام دوستان.....
من واسه ی گوشیم یه آپدیت با خود گوشی دانلود کردم بعد خواستم نصبش کنم که نصب نشد... رام گوشیم Leedroid هستش.. بعد از اون سیمکارتم قفل شده!!!!و آنتن نداره.......!!!!!!!
لطفا کمکم کنین.............:dy::dy::dy::dy::bd::bd::bd:: please::please::please::please::please::please::pl ease::please::sign_help::sign_help::sign_help::sig n_help::sign_help::sign_help::sign_help::sign_help ::sign_help::mobiles

h_gamekhor
18-08-2011, 21:41
با تشکر از دوست عزیز extream_boy (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=230411) . بنده هم گوشی دزایر خودم رو به ورژن 2.3 اپدیت کردم .

MR. :D
18-08-2011, 21:42
سلام دوستان.....
من واسه ی گوشیم یه آپدیت با خود گوشی دانلود کردم بعد خواستم نصبش کنم که نصب نشد... رام گوشیم leedroid هستش.. بعد از اون سیمکارتم قفل شده!!!!و آنتن نداره.......!!!!!!!
لطفا کمکم کنین.............:dy::dy::dy::dy::bd::bd::bd:: please::please::please::please::please::please::pl ease::please::sign_help::sign_help::sign_help::sig n_help::sign_help::sign_help::sign_help::sign_help ::sign_help::mobiles

عزیز با رام کوک شده آپ نزن!

sagbache
18-08-2011, 22:11
اره داداش هم روت هم اس آف شدست.این چیزی که ازش استفاده کردم اول اسمش RUU داشت اگه یه سرچ کنی پیدا میکنی.وسط اپدیت ارور داد و یه صفحه مشکی با لوگوی اچ تی سی اومد.باطریم اگه در بیارم جا بزنم ولوم پایین و پاورو نگه دارم باز همین صفحه میاد.تعمیرکار گفت بوتش پریده و احتیاج به باکس داره واسه ترمیمش.نمیدونم چیکار کنم.یعنی هیچ راهی واسه ریکاوری گوشی نیست؟:dy:

mmohsenm
19-08-2011, 01:51
اره داداش هم روت هم اس آف شدست.این چیزی که ازش استفاده کردم اول اسمش ruu داشت اگه یه سرچ کنی پیدا میکنی.وسط اپدیت ارور داد و یه صفحه مشکی با لوگوی اچ تی سی اومد.باطریم اگه در بیارم جا بزنم ولوم پایین و پاورو نگه دارم باز همین صفحه میاد.تعمیرکار گفت بوتش پریده و احتیاج به باکس داره واسه ترمیمش.نمیدونم چیکار کنم.یعنی هیچ راهی واسه ریکاوری گوشی نیست؟:dy:

میدونم چی رو میگی.با بیلد نامبر گوشیت هماهنگ بود که رفتی نصب کردی؟
وارد بوت لودر هم نمیتونی بشی؟دکمه ولوم پایین و پاور رو میگیری اولین صفحه ای که میاد چیه؟

sagbache
19-08-2011, 13:48
نه فکر نکنم هماهنگ بود.میدونم کارم اشتباه بود ولوم پایینو پاورو میگیرم اولین و تنها صفحه ای که میاد همین صفحه مشکی با لوگوی اچ تی سی که 4 گوش صفحه 4تا مثلث کوچیک داره.الان حدود 1 هفته هستش که گوشیم خاموشه تو رو خدا یه کمکی چیزی :bl:

mmohsenm
19-08-2011, 16:11
دیگه من نمیتونم جواب بدم.شاید برک شده باشه.صبر کن دوست عزیز extream_boy جواب بدن.

sagbache
19-08-2011, 18:11
داداش تو رو خدا لفظ نزن خدا نکنه برک شده باشه.این دوستمون extream_boy کی جواب میده؟

ebiramam
19-08-2011, 19:30
با سلام خدمت دوستان
من رام MIUI ورژن 1.7.15 رو گوشیم نسب کردم و هر کاری میکنم به شبکه ad hoc نمیتونم وصل بشم کسی به این مشکل بر خورده؟ البته تقریبا تو کل رامها به این صورت هست، کسی میتونه کمکم کنه،چون من شدیدن به این نیاز دارم.

یعنی هیچ کس تو این جا به این مشکل بر نخورده!
کسی با ad hoc کاری نداره تو این کلوپ که بدون مشکل چجوری حل میشه؟

ehsan2004
19-08-2011, 21:16
نه فکر نکنم هماهنگ بود.میدونم کارم اشتباه بود ولوم پایینو پاورو میگیرم اولین و تنها صفحه ای که میاد همین صفحه مشکی با لوگوی اچ تی سی که 4 گوش صفحه 4تا مثلث کوچیک داره.الان حدود 1 هفته هستش که گوشیم خاموشه تو رو خدا یه کمکی چیزی :bl:

احتمال داره بوت گوشیتون مشکل داشته باشه ولی گوشی هنوز بریک نشده ببرید بیرون با باکس براتون فریمور جدید بزنن روش درست میشه

sagbache
19-08-2011, 22:23
اکی مرسی احسان جان.فقط اگه میشه یه رام بهم معرفی کنید که مشکلی باهاش نداشته باشم چون من هر رامی نصب کردم هرکدوم یه مشکلی داشت.یکی فارسی نداشت یکی فیلمبرداری کار نمیکرد یکی هندز فری کار نمیکرد یکیم رو اون نوار بالا مینوشت mounted read only که بعدش هیچی از تو گالریم نشون نمیداد.میشه یه رام بهم معرفی کنید که هیچ کدوم از مشکلا رو باهاش نداشته باشم؟ممنون از همه ی دوستان

navidba
19-08-2011, 22:27
سلام
یه سوال...من وقتی با gprs به اینترنت وصل میشم با هیچ اکسپلورری تو گوشی نمی تونم سایت باز کنم ...ولی با مسنجر ها و چیزهایی که به اینترنت احتیاج داره کانکت میشه ...فقط نمی تونم سایت باز کنم...

mmohsenm
20-08-2011, 03:10
دوست عزیز sagbache ( ای خدا این چه اسمیه گذاشتی؟) شک نکن بریک نشده.رفتم گشتم یه روش هم پیدا کردم اما میترسم بگم گوشی رو برک کنی.پس به گفته آقا احسان عمل کن.متاسفانه نمیتونم نقل قول کنم و به صورت یه پیام جدا گفتم

cradle00
20-08-2011, 11:47
سلام به بچه ها.

من یک گوشی دیزایر تایوانی oled دارم می فروشم واسه خواهرمه . می خوام دیزایر اس بگیرم. این مشکل فارسی برای این دیزایر با رام اورجینال حل نشده هنوز؟ آیا آپدیت آندروید 2.3 کی مییاد واسه این گوشی؟اون رامی که توی htcdev هستش و 2.3 هست ورژنش چیه؟

آیا رام اورجینال و یا رام ورژن 2.3 در قیمت تاثیر داره؟

ممنون.

من توی قسمت فروش هم نمی توانم پیام بدم .چرا؟

مرسی

sagbache
20-08-2011, 12:17
مرسی mmohsen جان.حالا روشتو بگو چیه اگه میشه ولی قول میدم استفاده نکنم:dc: در مورد این اسمم اون روزی که میخواستم ثبت نام کنم هر اسمی مینوشتم ارور میداد که دیگه اعصابم خورد شد اینو گذاشتم.نمیدونم میشه تغییرش داد یا نه؟:au:

cradle00
20-08-2011, 12:43
سلام به بچه ها.

من یک گوشی دیزایر تایوانی oled دارم می فروشم واسه خواهرمه . می خوام دیزایر اس بگیرم. این مشکل فارسی برای این دیزایر با رام اورجینال حل نشده هنوز؟ آیا آپدیت آندروید 2.3 کی مییاد واسه این گوشی؟اون رامی که توی htcdev هستش و 2.3 هست ورژنش چیه؟

آیا رام اورجینال و یا رام ورژن 2.3 در قیمت تاثیر داره؟

ممنون.

من توی قسمت فروش هم نمی توانم پیام بدم .چرا؟

مرسی

میشه زودتر جواب بدبد.امروز عصری میرم واسه فروش :de:

mmohsenm
20-08-2011, 13:07
جواب (sagbache)

ببین تو گوشی رو بزن به رایانه تو همون حالتی که میره تو یه صفحه خاص رو میگم.ببین میشناسه؟

mmohsenm
20-08-2011, 13:09
جواب پست بعد.متاسفانه نه میتونم نقل قول کنم نه اینکه یه ذره حجم نوشته بالا میره میتونم بفرستم
آپدیت 2.3 اومده.واسه فارسی هم یه رام کوک شده با فارسی ساز نصب کن

EA GAMES
20-08-2011, 17:41
من یه فارسی ساز براش ساختم ولی بروزر رو نتونستم فارسی کنم. اگر مایلید تا براتون قرار بدم همون رو. فعلا برای بروزر میتونید از firefox استفاده کنید

دوست عزيز شما قرار بود فارسي ساز بزاري پس چي شد ؟

sagbache
20-08-2011, 18:34
جواب (sagbache)

ببین تو گوشی رو بزن به رایانه تو همون حالتی که میره تو یه صفحه خاص رو میگم.ببین میشناسه؟

نه نمیشناسه داداش کلا فلج شده این دیزایر لعنتی:dy:

mmohsenm
21-08-2011, 02:21
نه نمیشناسه داداش کلا فلج شده این دیزایر لعنتی:dy:

پس دیگه تنها راه همون راه آقا احسان هست

extream_boy
21-08-2011, 09:48
دوست عزيز شما قرار بود فارسي ساز بزاري پس چي شد ؟

تصمیم گرفتم رام رو کامل براتون کوک کنم و به زودی واستون قرار میدم:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164267

ayer66
22-08-2011, 00:01
سلام دوستان من همونیم که دیزایرم فقط یه صفحه مشکی میومد امروز بردم نمایندگی اچ تی سی تو شهرمون(رشت) بهم گفت احتمالا بریک شده:dy: حالا بذار روش کار کنم .ولی بهم گفت اچ تی سی باکس نداره اصلا از طریق سایت خودش گوشی رو اکتیو میکنن.گفت اگه بردش خراب شده باشه 210 تومن اگه نه 80 تومن خرج داره.اگه کمک یا پیشنهادی هست خواهشا کمکم کنید اعصابم خیلی داغونه:ci:

pedram_2009
22-08-2011, 05:16
سلام دوستان
مولتی تاچ این گوشی چند انگشته؟

azad1112
22-08-2011, 08:58
با سلام دوستان
من گوشیم وقتی میخوام فیلم یا یه کلیپ ببینم یا تکه تکه پخش میکنه یا بهمش میریزه !!
پلیرهای مختلفی هم گرفتم اما یا تصویر و صدا فاصله دارن با هم یا یه جور غیر طبیعیه
میشه راهنمایی کنند دوستان
گوشیم هم دیزایر اچ دی

extream_boy
22-08-2011, 10:32
سلام دوستان
مولتی تاچ این گوشی چند انگشته؟

یکی و نصفی:bm:
دوتا انگشت رو میگیره ولی دومی رو که میذاری روی گوشی گیج میشه

nima_rahbar
22-08-2011, 13:48
سلام
من سیم کارت ایرانسل که میذارم تو گوشی بعد چند دقیقه گوشی داغ میشه و شروع میکنه به ریست :bw:
کسی میدونه راه حلش چیه؟؟ آخه اینترنت ایرانسل خیلی خوبه

EA GAMES
22-08-2011, 14:05
سلام دوستان ديروز يه اتفاق جالب برا گوشيم افتاد گفتم اينجا بگم اگه كسي به مشكل من گرفتار شد بتونه گوشيشو درست كنه :ar:
ديروز همينجوري الكي به سرم زد رام سيانوژن نصب كنم و همونجور كه ميدونيد براي اينكار نياز به hboot خود سيانوژن (cm7 rc2) هست خلاصه بعد از تعويض hboot و نصب رام با رام به يه سري مشكلات برخوردم و مجبور شدم به رام اصلي 2.3 برگردم :sorry:
اما.............:bm:
همگي ميدونيد براي برگشتن به رام اصلي بايد hboot اصلي يعني stock رو فلش كرد منم خواستم همين كارو بكنم ولي هرچي سعي كردم با برنامه fastboot commander همش اخطار flash failure رو ميداد تا اينكه يادم افتاد اول بايد hboot مخصوص دانگريد رو نصب كنيم و بعد hboot stock رو ولي ديگه حوصله نداشتم اين كارارو بكنم برا همين مستقيما از رو ويندوز فايل ruu رام 2.3 رو نصب كردم ولي وسط كار اخطار داد نميتونه رام رو نصب كنه ( به دليل همون تغيرر ندادن hboot )
خلاصه گوشي ديگه روشن نميشد يعني روشن ميشد ولي تو صفحه سياه كه يه htc نقره اي وسطش نوشته و مراحل نصب رام رو نشون ميده گير كرده بود هيچ كاري هم نميشد باهاش كرد خلاصه فكر كردم به حول قوه الهي 500 هزار تومن گوشي رو در كمتر از 2 ماه خراب كردم :ah:
امروز كه از خواب بيدار شدم به سرم زد يه خورده با گوشي ور برم تا شايد درست شه گفتم اگه برنامه fastboot commander تو اين حالت گوشي رو بشناسه همه چي حله همين طورم شد fastboot commander گوشي رو شناخت و پس از فلش كردن hboot مخصوص دانگريد قابليت تغيير hboot گوشي باز شد و رام ruu با موفقيت نصب شد:bv:
اين آندروييد هم سيستم عامل خيلي پيچيده ايه ها نه ؟؟؟؟

lovelyreza
22-08-2011, 14:54
سلام دوستان ديروز يه اتفاق جالب برا گوشيم افتاد گفتم اينجا بگم اگه كسي به مشكل من گرفتار شد بتونه گوشيشو درست كنه :ar:
ديروز همينجوري الكي به سرم زد رام سيانوژن نصب كنم و همونجور كه ميدونيد براي اينكار نياز به hboot خود سيانوژن (cm7 rc2) هست خلاصه بعد از تعويض hboot و نصب رام با رام به يه سري مشكلات برخوردم و مجبور شدم به رام اصلي 2.3 برگردم :sorry:
همگي ميدونيد براي برگشتن به رام اصلي بايد hboot اصلي يعني stock رو فلش كرد منم خواستم همين كارو بكنم ولي هرچي سعي كردم با برنامه fastboot commander همش اخطار flash failure رو ميداد تا اينكه يادم افتاد اول بايد hboot مخصوص دانگريد رو نصب كنيم و بعد hboot stock رو ولي ديگه حوصله نداشتم اين كارارو بكنم برا همين مستقيما از رو ويندوز فايل ruu رام 2.3 رو نصب كردم ولي وسط كار اخطار داد نميتونه رام رو نصب كنه ( به دليل همون تغيرر ندادن hboot )
خلاصه گوشي ديگه روشن نميشد يعني روشن ميشد ولي تو صفحه سياه كه يه htc نقره اي وسطش نوشته و مراحل نصب رام رو نشون ميده گير كرده بود هيچ كاري هم نميشد باهاش كرد خلاصه فكر كردم به حول قوه الهي 500 هزار تومن گوشي رو در كمتر از 2 ماه خراب كردم :ah:
امروز كه از خواب بيدار شدم به سرم زد يه خورده با گوشي ور برم تا شايد درست شه گفتم اگه برنامه fastboot commander تو اين حالت گوشي رو بشناسه همه چي حله همين طورم شد fastboot commander گوشي رو شناخت و پس از فلش كردن hboot مخصوص دانگريد قابليت تغيير hboot گوشي باز شد و رام ruu با موفقيت نصب شد:bv:

دوست عزیز
علت اینکه واسه تغییر hboot تو برنامه fastboot به ارور بر میخوردین این بود که ورژن اچ بوتی که میخواستین فلش کنین از اچ بوت روی گوشی پایین تر بود پس مجبور به دانگرید شدین
ولی اگه اچ بوت های جدید رو دان میکردین دیگه نیاز به دانگرید نبود و راحت فلش میشد
خرجش یه سوال تو کلوپ بود
موفق باشید

ayer66
22-08-2011, 14:58

سلام داداش دمت گرم گوشی منم همینطوری شده تو همون صفحه مشکی که گفتی گیر میکنه.یعنی بریک نشده؟ من چیکار باید بکنم این برنامه fastboot commander چیه میشه کاملا راهنماییم کنی؟ من اشتباهی که کردم این بود که با رام کوک شده از ruu استفاده کردم و اپدیتش کردم.الان زیر دست تعمیرکاره گوشیم اگه میشه بگو چیکار کنم:dy:

lovelyreza
22-08-2011, 15:10
سلام داداش دمت گرم گوشی منم همینطوری شده تو همون صفحه مشکی که گفتی گیر میکنه.یعنی بریک نشده؟ من چیکار باید بکنم این برنامه fastboot commander چیه میشه کاملا راهنماییم کنی؟ من اشتباهی که کردم این بود که با رام کوک شده از ruu استفاده کردم و اپدیتش کردم.الان زیر دست تعمیرکاره گوشیم اگه میشه بگو چیکار کنم:dy:

به لینک زیر برو و تاپیک رو کامل بخون

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128358

EA GAMES
22-08-2011, 18:03
[اشتمQUOTE=lovelyreza;2249707]دوست عزیز
علت اینکه واسه تغییر hboot تو برنامه fastboot به ارور بر میخوردین این بود که ورژن اچ بوتی که میخواستین فلش کنین از اچ بوت روی گوشی پایین تر بود پس مجبور به دانگرید شدین
ولی اگه اچ بوت های جدید رو دان میکردین دیگه نیاز به دانگرید نبود و راحت فلش میشد
خرجش یه سوال تو کلوپ بود
موفق باشید[/QUOTE]

بله دوست عزيز حق با شماست ولي گفتم كه به دليل مشكلاتي كه با رام داشتم نميتونستم به اينترنت وصل بشم كه دنبال hboot جديد بگردم خونه هم اينترنت نداشتم وگرنه منم ميدونستم به همين دليله كه hboot عوض نميشه برا همينم دست به نصب رام ruu زدم گفتم شايد hboot رو خودش درست كنه ولي قبلش بايد قابليت تغيير hboot گوشي رو بوسيله استفاده از hboot downgrade آنلاك كرد كه من اين كارو انجام نداده بودم
—------------------------بگذريم الان يه مشكل جديد دارم واسه s-offكردن به سايت revolutionary مراجعه كردم ولي كدي كه بهم داد با كدي كه قبلا گرفته بودم فرق ميكرد هرچي زدم گفت كد اشتباهه بزرگ و كوچيك حروف رو هم دقت كردم

ayer66
22-08-2011, 23:59
با سلام دوستان
من گوشیم وقتی میخوام فیلم یا یه کلیپ ببینم یا تکه تکه پخش میکنه یا بهمش میریزه !!
پلیرهای مختلفی هم گرفتم اما یا تصویر و صدا فاصله دارن با هم یا یه جور غیر طبیعیه
گوشیم هم دیزایر اچ دی

سلام فکر میکنم بخاطر کلاس مموریت باشه چون گوشی خودمم خیلی وقتا اینجوریه مموری من8 کلاس 2 هستش

mmohsenm
23-08-2011, 00:23
سلام دوستان من همونیم که دیزایرم فقط یه صفحه مشکی میومد امروز بردم نمایندگی اچ تی سی تو شهرمون(رشت) بهم گفت احتمالا بریک شده:dy: حالا بذار روش کار کنم .ولی بهم گفت اچ تی سی باکس نداره اصلا از طریق سایت خودش گوشی رو اکتیو میکنن.گفت اگه بردش خراب شده باشه 210 تومن اگه نه 80 تومن خرج داره.اگه کمک یا پیشنهادی هست خواهشا کمکم کنید اعصابم خیلی داغونه:ci:

دوست عزیز وقتی کلید پاور و ولوم پایین رو میگیری اولین صفحه ای که میاد چیه؟؟؟

با سلام دوستان
گوشیم هم دیزایر اچ دی

از اولی که خریدی این جوری بود.؟؟؟؟/؟؟یا اینکه بعدا شد.اگه از اول ایمجوری بود احتمالا مشکل از کلاس مموری هست.کلاسش چنده؟

سلام
من سیم کارت ایرانسل که میذارم تو گوشی بعد چند دقیقه گوشی داغ میشه و شروع میکنه به ریست :bw:
کسی میدونه راه حلش چیه؟؟ آخه اینترنت ایرانسل خیلی خوبه

احتمالا ورودی سیم کارت مشکل پیدا کرده و باتری بد جا میه یا خود سیم کارت قطع و وصل میشه که باعث ریستارت میشه.بگیر اون قسمت رو کامل تمیز کن.عد جا بزن بعدببین باتری راحت جا میره.اگه مشکل حل شد که هیچ اما اگه نشد از یه سیم کات دیگه استفاده کن ببین چی میشه بعد بیا بگو

:dm::dm::dm::dm::dm::dm::dm::dm:

Ayda_l
23-08-2011, 01:11
کسی میدونه چطوری بوسیله Wi-fi اینترنت رو از طریق ad-hoc وصل کنم به موبایل. کانکشن ad-hoc که ساختم رو موبایلم پیدا نمیکنه. در صورتی که آیفون و بلک بری و موبایلهای ویندوزی پیداش میکنن.

mmohsenm
23-08-2011, 02:09
کسی میدونه چطوری بوسیله Wi-fi اینترنت رو از طریق ad-hoc وصل کنم به موبایل. کانکشن ad-hoc که ساختم رو موبایلم پیدا نمیکنه. در صورتی که آیفون و بلک بری و موبایلهای ویندوزی پیداش میکنن.

دوست عزیز میتونی بگی ad-hoc چیه/؟؟؟؟؟
ما هم یاد بگیریم شاید نیازمون شد.ممنون

amir_psp
23-08-2011, 02:20
یه فایل هست باید با root explorer کپی کنی، بعد دیگه ردیف ad hoc رو میشناسه ولی بازم هی دردسر میشه، dc میشه، ارور الکی میده، فایروال باس خاموش باشه، باور کن من مودمم و دادم یه wifi دار ارزون گرفتم خیالم راحت شد. الان میگردم فایل و اگه پیدا کردم واست آپ میکنم

UPDATE POST: من واسه desire چیزی پیدا نکردم، فقط روش دستی هست که باید کدهارو با ترمینال وارد کنی، خودم وقتی HERO داشتم همین کارو میکردم، اما واسه Galaxy S یه فایل هست اونو کپی میکنی تو پوشه system/... ریست میکنی ردیف میشه، میخوای اونو امتحان کن
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1610958&postcount=1

amir_psp
23-08-2011, 02:35
دوست عزیز میتونی بگی ad-hoc چیه/؟؟؟؟؟
ما هم یاد بگیریم شاید نیازمون شد.ممنون

ad hoc یه روش واسه ارتباط بیسیم بین دو دستگاه است. فرقش با اتصال PPPOP یا همون وایرلس معمولی خودمون اینه که ad hoc ارتباط محلی کوچیک و محدوده که با خرید یه دستگاه کوچولو شبیه بلوتوث و با usb معمولا، به کامپیوتر وصل میشه، اما PPPOP یا access point رو مودم های وایرلس دار دارند و همه دستگاهها به راحتی بهش وصل میشن و اینترنت رو شیر میگیرن...

ayer66
23-08-2011, 13:31
داداش شرمنده من انقد سوال میکنم این hboot مخصوص دانگریدی که میگی از کجا میشه دان کرد؟

mmohsenm
23-08-2011, 13:58
داداش شرمنده من انقد سوال میکنم این hboot مخصوص دانگریدی که میگی از کجا میشه دان کرد؟

دوست عزیز تو اول بگو اولین صفحه ای که با داشتن دو دکمه داری میاد چیه.؟؟؟؟آخر با این اوضاع میزنی برکش میکنیا:dl:

EA GAMES
23-08-2011, 15:55
من از سايت alpharev.nl گرفتم ولي دوستمون راست ميگه اول بايد بفهمي به چه دليل گوشيت اينجوري شده تا داروي مخصوص خودشو بدي ( ببخشيد جو دكتري گرفتم )

givenup
23-08-2011, 22:38
سلام ...
من وای فایم روشن نمیشه ...مینویسه ارور... رامم عوض کردم وایپم کردم اما نشد :((
رام الانمم cm7
ممنون اگه کسی کمک کنه...

ehsan2004
24-08-2011, 12:52
سلام ...
من وای فایم روشن نمیشه ...مینویسه ارور... رامم عوض کردم وایپم کردم اما نشد :((
رام الانمم cm7
ممنون اگه کسی کمک کنه...

شما از کدوم ورژنه سیانوژن استفاده میکنین؟ورژن های نایتلیش باگ دارن باید از ورژنه استیبلش استفاده کنین

givenup
24-08-2011, 14:02
من دقیقا از استیبلش استفاده میکنم رامم عوض کردم اما نشد!!!
وقتی میرم تو قسمت وایرلس ستینگ منو رو که میزنم بعدش ادونس...
مک آدرسم unavailable زده!!! و گزینشم خاموشه!!

makarony
24-08-2011, 15:33
یه فایل هست باید با root explorer کپی کنی، بعد دیگه ردیف ad hoc رو میشناسه ولی بازم هی دردسر میشه، dc میشه، ارور الکی میده، فایروال باس خاموش باشه، باور کن من مودمم و دادم یه wifi دار ارزون گرفتم خیالم راحت شد. الان میگردم فایل و اگه پیدا کردم واست آپ میکنم

UPDATE POST: من واسه desire چیزی پیدا نکردم، فقط روش دستی هست که باید کدهارو با ترمینال وارد کنی، خودم وقتی HERO داشتم همین کارو میکردم، اما واسه Galaxy S یه فایل هست اونو کپی میکنی تو پوشه system/... ریست میکنی ردیف میشه، میخوای اونو امتحان کن
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1610958&postcount=1

توی سایت های ایرانی چیزی پیدا نمیشه من توی سایت های خارجی که گشتم دو روش داشت یکی روش root explorer که این روش همونطور که این دوستمون گفت گوشی مشکل پیدا میکنه روش دومش نصب یه برنامه بود که اسمش مثل اینکه adhoc wifi بود من رو گوشیم نصب کردم ولی ارور میداد که گوشی روت نیست و مدام ریست میشد پس بهترین راهش خرید یه مودم wifi داره

extream_boy
24-08-2011, 16:48
توی سایت های ایرانی چیزی پیدا نمیشه من توی سایت های خارجی که گشتم دو روش داشت یکی روش root explorer که این روش همونطور که این دوستمون گفت گوشی مشکل پیدا میکنه روش دومش نصب یه برنامه بود که اسمش مثل اینکه adhoc wifi بود من رو گوشیم نصب کردم ولی ارور میداد که گوشی روت نیست و مدام ریست میشد پس بهترین راهش خرید یه مودم wifi داره

من فرصت سرچ کردن ندارم که بهتون لینک بدم ولی توی بخش مقالات آموزشی یکی از دوستان آموزش اتصال به Ac-hoc رو برای دیزایر گذاشته بود میتونید اونجا بگردید. من خودم روی رام 2.2 تست کردم جواب میداد

__pourya__
24-08-2011, 17:08
با سلام ،
چرا هر نرم افزاری که تو گوشی ميريزم چه روی مموری چه رم داخلی يه ديتا پک رويه رم داخلی ذخيره ميشه و باعث ميشه اون 150 mb پر بشه؟؟ رهی هست که اينجوری نشه؟ گوشيمم اندرويد 2.2 اصلی روشه،،،

mmohsenm
24-08-2011, 17:36
با سلام ،
چرا هر نرم افزاری که تو گوشی ميريزم چه روی مموری چه رم داخلی يه ديتا پک رويه رم داخلی ذخيره ميشه و باعث ميشه اون 150 mb پر بشه؟؟ رهی هست که اينجوری نشه؟ گوشيمم اندرويد 2.2 اصلی روشه،،،

باید یه رام نصب کنی که قابلیت فرستادن نرم افزار به پارتیشن رو داشته باشه.که برای نصب این رام ها نیاز به روت و اس آف(باشه بهتره) و پارتیشن بندی داری

__pourya__
24-08-2011, 19:28
باید یه رام نصب کنی که قابلیت فرستادن نرم افزار به پارتیشن رو داشته باشه.که برای نصب این رام ها نیاز به روت و اس آف(باشه بهتره) و پارتیشن بندی داری

اینجوری که گارانتی گوشی از بین میره.راه دیگه ای نیست؟

mmohsenm
24-08-2011, 22:18
اینجوری که گارانتی گوشی از بین میره.راه دیگه ای نیست؟

راه دیگه که یه مقدار شاید کمک کنه از نرم افزار app2sd واسه فرستادن نرم افزاریی که به مموری میرن استفاده کن.اما راه اصلی اون راه بود.که آره گارانتی میپره

givenup
25-08-2011, 01:09
آقا چرا اینجا کسی نمیتونه مشکل حل کنه حتی مدیرا !!!!

makarony
25-08-2011, 01:54
من فرصت سرچ کردن ندارم که بهتون لینک بدم ولی توی بخش مقالات آموزشی یکی از دوستان آموزش اتصال به ac-hoc رو برای دیزایر گذاشته بود میتونید اونجا بگردید. من خودم روی رام 2.2 تست کردم جواب میداد

مقالات آموزشی دیگه کجاست؟
من چیزی ندیدم

mmohsenm
25-08-2011, 01:55
آقا چرا اینجا کسی نمیتونه مشکل حل کنه حتی مدیرا !!!!

خب عزیز.میلاد عزیز که مدیر این بخش هستن در حال حاضر دارن یه رام واسه ما کوک میکنن.دقیق بگین شاید تونستم کمک کنم.بگبید کی این مشکل پیش اومده و همه چی رو بگید

kia_no
25-08-2011, 16:03
یه سوال که احتمالا تکراری هستش
اما واقعا خوندن 556 صفحه خیلی کار سختیه!!
دوستان از کجا میشه فهمید گوشی اصل هست چون ماله من زده made in taiwan
می خوام ببینم واقعا درسته؟
مثلا سریال نامبر رو باید تو سایت اصلی چک کنم یا....
بعد سوال دوم از کجا میشه فهمید ال سی دی گوشی sclcd هست یا amoled??
خیلی هم از گوشی کار نکشیدم حدود 7 ماه کار کرده و این مشکل رو از ماهه 3 داشت
در ضمن شیراز زندگی می کنم
ممنون

givenup
25-08-2011, 16:06
من چند روز پیش رامم اکسیژن بود...مشکلی نداشتم وصل میشود اون موقع...
بعد سیانوژن 7.0.3 ریختم دیگه وصل نشد مینویسه ارور!!!!
بعد رام عوض کردم ..وایپ کردم..رادیو ریختم..اما نشد ک نشد!

mmohsenm
25-08-2011, 16:56
با توجه به اینکه میدونم اسپم حساب میشه اما باید بگم که به دلیل کمبود ترافیک شب میام جوابتونو میدم

mmohsenm
26-08-2011, 00:02
دوست عزیز givenup اگه براتون مقدور هست رام insertcoins آخرین ورژن رو بریزید اگه کار نکرد میفهمیم مشکل اصلا از رام نیست

givenup
26-08-2011, 00:21
ممنون ...
خودم درستش کردم
بازم ممنون

mmohsenm
26-08-2011, 00:40
دوست عزیز میشه بگید مشکل چی بود تا ما هم یاد بگیریم.ممنون

givenup
26-08-2011, 14:03
در قسمت وایرلس ستینگ///مک آدرس unavailable شده بود...
رام نایتلی ریختم درست شد !!!
نمیدونم چرا با سیانوژن که نایتلیم از خانوادشه مشکل داشت!!!!///با اکسیژنم مشکل داشت!

ayer66
26-08-2011, 16:06
سلام دوست عزیز من هر طور بود گوشیم درست شد یعنی با باکس درست شد.اما حالا یه مشکل دیگه دارم تعمیرکار گوشیمو با رام رسمی 2.2 بهم تحویل داد ولی از اونجایی که من از گوشی خشک و خالی خوشم نمیار رفتم روت و s-off کنم.مراحل روت به درستی انجام شد اما وقتی میرم تو ریکاوری با 4/5 تا پیغام مواجه میشم که مینویسه E/cant find misc E/cant mount cache وبا این ریکاوری یعنی clock work mode 2.5.0.7 نه میتونم بکاپ بگیرم نه رستور کنم نه رام نصب کنم گوشیم الن احتیاج به رستور داره چون موقع s-off سر استپ 2 ارور داد و من گوشی رو از کابل جدا کردم بعد از اون یه صفحه مشکی اومد که وسطش نوشته بود your phon NOT bricked و نوشته بود که از ریکاوری رستور کن تا درست بشه.حالا گوشیم بالا نمیاد که بخوام ریکاوری عوض کنم ریکاوری فعلی هم که گفتم ارور میده خواهش میکنم راهنماییم کنید من همه چیزو کامل توضیح دادم:bl:

mmohsenm
27-08-2011, 00:29
سلام دوست عزیز من هر طور بود گوشیم درست شد یعنی با باکس درست شد.اما حالا یه مشکل دیگه دارم تعمیرکار گوشیمو با رام رسمی 2.2 بهم تحویل داد ولی از اونجایی که من از گوشی خشک و خالی خوشم نمیار رفتم روت و s-off کنم.مراحل روت به درستی انجام شد اما وقتی میرم تو ریکاوری با 4/5 تا پیغام مواجه میشم که مینویسه e/cant find misc e/cant mount cache وبا این ریکاوری یعنی clock work mode 2.5.0.7 نه میتونم بکاپ بگیرم نه رستور کنم نه رام نصب کنم گوشیم الن احتیاج به رستور داره چون موقع s-off سر استپ 2 ارور داد و من گوشی رو از کابل جدا کردم بعد از اون یه صفحه مشکی اومد که وسطش نوشته بود your phon not bricked و نوشته بود که از ریکاوری رستور کن تا درست بشه.حالا گوشیم بالا نمیاد که بخوام ریکاوری عوض کنم ریکاوری فعلی هم که گفتم ارور میده خواهش میکنم راهنماییم کنید من همه چیزو کامل توضیح دادم:bl:

خب.باید از داخل ریکاوری بری و فکتوری ریست و دالویک کچ رو وایپ کن.فکر کنم حل شه .اگه نشد ریکاوری رو عوض کن.

hanoo
27-08-2011, 15:34
سلام.برادرم ديزاير شش ماه قبل گرفت من برايش روت كردم راديو ورام را عوض كردم الان چند روزه ازهر ده نفركه بهش زنگ ميزنند به هشت نفرشون پيغام مشترك دردسترس نيست ميده به نظرشما مشكل سخت افزاريه ؟و چكاربايد بكنم در ضمن شماره تلفنها و نوت ها برايش خيلي مهم است ايا مثل ايفون راهي براي بك اپ گرفتن وجود داره؟ايا از بكاپ توي ريكاوري مي تونم استفاده كنم در صورت برگشت ريكاوري تمام كارهايي كه كردم به حالت قبل برمي گرده؟لطفا راهنماييم كنيدكه چه جوري اين مشكل راحل كنم بدون اينكه شماره هاونوت ها پاك شوند 

ayer66
27-08-2011, 23:21
خب.باید از داخل ریکاوری بری و فکتوری ریست و دالویک کچ رو وایپ کن.فکر کنم حل شه .اگه نشد ریکاوری رو عوض کن.

محسن جان من میگم گوشیم بالا نمیاد این ریکاوریمم به خاطر اون اروری که گفتم هیچ کاری نمیکنه شما میگی ریکاوری عوض کن؟ من نمیدونم مشکلاتی که من با گوشیم پیدا میکنم چیه که هیچکی باهاش مواجه نشده تا حالا.به هر حال ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

lovelyreza
27-08-2011, 23:40
محسن جان من میگم گوشیم بالا نمیاد این ریکاوریمم به خاطر اون اروری که گفتم هیچ کاری نمیکنه شما میگی ریکاوری عوض کن؟ من نمیدونم مشکلاتی که من با گوشیم پیدا میکنم چیه که هیچکی باهاش مواجه نشده تا حالا.به هر حال ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

این اروری که شما گفتین فک کنم مال ریکاوریه
از طریق برنامه fastboot ریکاوری رو عوض کنید

mmohsenm
28-08-2011, 00:42

ببین دوست عزیز با fastboot commender ریکاوری عوض کن.لازم نیست وارد ریکاوری بشی.فقط به فست بوت نیاز داری.البته اگه اس آف کردی از این روش برو.اگه نکردی یه ذره کار سخت میشه.

mmohsenm
28-08-2011, 00:57
سلام.برادرم ديزاير شش ماه قبل گرفت من برايش روت كردم راديو ورام را عوض كردم الان چند روزه ازهر ده نفركه بهش زنگ ميزنند به هشت نفرشون پيغام مشترك دردسترس نيست ميده به نظرشما مشكل سخت افزاريه ؟و چكاربايد بكنم در ضمن شماره تلفنها و نوت ها برايش خيلي مهم است ايا مثل ايفون راهي براي بك اپ گرفتن وجود داره؟ايا از بكاپ توي ريكاوري مي تونم استفاده كنم در صورت برگشت ريكاوري تمام كارهايي كه كردم به حالت قبل برمي گرده؟لطفا راهنماييم كنيدكه چه جوري اين مشكل راحل كنم بدون اينكه شماره هاونوت ها پاك شوند 

ببین دوست عزیز.فکر کنم مشکل با فرمت مموری کارد حلشه.گوشی رو که اس آف کردی؟؟؟
اگه آره اول از کانتکتها با یه نرم افزار بکاپ بگیر.بعد کل مموری رو بریز تو رایانه و همچنین بکاپ.یه رام واسه خودت انتخاب کن که بعد از این کارها بندازی رو گوشی.به نظرم این رام جدید که مدیر بخش زدن از همه بهتره.
مراحل کار:مموری رو کامل فرمت کن.برو ریکاوری و گوشی رو فکتوری ریست و وایپ کامل کن.بعد حالا با نرم افزار fastboot commender .ریکاوری و رادیو رو تغییر بده.(البته لازم نیست.اما بهتره.رادیو رو حتما تغییر بده)بعد رام رو بنداز.

mmohsenm
28-08-2011, 04:27
میدونم اینجا نباید بپرسم .اما شرمندم.کاملا گیج شدم.
من میخوام جی پی اس آفلاین داشته باشم با نقشه کامل ایران که مثلا بین شهر ها و خود شهرها رو به صورت یکپارچه و نه جدا داشته باشه که تو مسافرت گم نشیم.چون جدا باشه هم توی شناسوندن نقشه مشکل پیدا میکنیم و هم توی سرعت نرم افزار.سرعت نرم افزارش هم خوب باشه.موندم چی نصب کنم.اگه میشه لطف کنین کمکم کنین.مممنون

yzf1111
28-08-2011, 21:40
سلام. من یه desire s دارم ک روت نشده.ببخشید سوالمو اینجا میپرسم.کلوپ خودمون خیلی خلوته!!
میخواستم ببینم راهی هس که بشه فیلمای 1080 رو بدون مشکل و ریپ و... نگا کرد؟با برنامه و رام مخصوصی و اورکلاک و... .
الان میتونم 1080 نگا کنم ولی خب اصلا جالب نیس.
میخوام ببینم اگه ارزششو نداره روت نکنم. نمیخوام آپدیت رسمی ice cream sandwich رو بخاطر هیچی از دست بدم!

mmohsenm
29-08-2011, 01:55
بله میشه اما باید گوشی رو اورکلاک کنین و از یه نرم افزار مثله mobo player استفاده کنین.اما به سی پی یو فشار میاد.

kiarash k
29-08-2011, 06:25
با عرض سلام و خسته نباشید

من این گوشی و برای خرید انتخاب کردم میخواستم یه سری اطلاعتت قبل از خرید کسب کنم

1. با توجه به cpu 1000 از لحاظ سرعت نسبت به دیزایر زد اختلاف فاحشی داره یا در یک حد هستن؟؟؟
2. این که میگن اروپا هست یا خاور میانه و ... چجوری قابل تشخیص هست و کدوم بهتره؟؟؟
3. به صورت پیش فرض آندروید 2.1 داره ؟؟؟ و تا چه ورژنی قابل آپدیت هست ؟؟؟
4. کیفیت عکس های دوربینش مناسبه یا به دل نمیشینه؟؟؟
5. در کل وقتی رفتم بخرم به چه نکاتی باید توجه کنم؟؟؟

واقعا از سوال هایی که کردم شرمندم

پیشاپیش ممنون بابت کمکتون

hanoo
29-08-2011, 14:48
ببین دوست عزیز.فکر کنم مشکل با فرمت مموری کارد حلشه.گوشی رو که اس آف کردی؟؟؟
اگه آره اول از کانتکتها با یه نرم افزار بکاپ بگیر.بعد کل مموری رو بریز تو رایانه و همچنین بکاپ.یه رام واسه خودت انتخاب کن که بعد از این کارها بندازی رو گوشی.به نظرم این رام جدید که مدیر بخش زدن از همه بهتره.
مراحل کار:مموری رو کامل فرمت کن.برو ریکاوری و گوشی رو فکتوری ریست و وایپ کامل کن.بعد حالا با نرم افزار fastboot commender .ریکاوری و رادیو رو تغییر بده.(البته لازم نیست.اما بهتره.رادیو رو حتما تغییر بده)بعد رام رو بنداز.

ممنون من گوشي را روت كردم ولي اس اف نكردم درضمن اگرازشماره تلفنها روي يك كارت حافظه ديگه ايمپورت كنم بعد از انجام همه كارها اون كارت حافظه رابذارم اكسپرت كنم؟پس بنظر شما ايراد سخت افزاري نيست با تعويض. راديو و رام درست ميشه؟(مشكل اين بود از هر ١٠نفركه بهم زنگ ميزنن به ٨نفرميگه مشترك دردسترس نيست) 

kiwi
29-08-2011, 15:13
سلام.:hello:
من چند تا سوال کلی داشتم:

چطور میشه یه بکاپ درست و درمون گرفت ،از کانتکت ها و از برنامه ها؟
من با نرم افزار backup for root users یه بکآپ از همه چیز گرفتم ولی با نصب رام جدید و وایپ و ... الان هیچ چیزی برای ریستور وجود نداره! :ai:
نندروید بک آپ چیه؟
رام خوب بی باگ ، خوش دست، دارای فارسی معمولی ، حتی المقدور دارای sense3 چه رام هایی هستن؟ (به جز persian bravo)
وایپ دقیقا چه کار می کنه و کی ها باید انجام داد؟ کدوم انواعشو؟

پیشاپیش از جوابتون ممنون :bc:

EA GAMES
29-08-2011, 18:32
سلام دوستان آخرين ورژن راديو واسه ديزاير چنده ؟ لينکشو اگه بدين محبت کردين

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

mmohsenm
30-08-2011, 01:30
kiarashka:
کیفیت دوربین عالی.سرعت عالی.در حد دیزایر زد فکر کنم باشه.آندروید 2.3 آخرین آپدیت هست.به کجایی بودن گیر نده اما سعی کن خاورمیانه نباشه.بعدا با یه نصب رام حله.

mmohsenm
30-08-2011, 01:31
hanoo:
به نظر من برو اس آف کن و بعد اونجوری که گفتم برو
ea games:شما به بخش رامها برو اونجا رادیو ها رو پیدا میکنی.
شرمنده از مدیر سایت.نمیتونم پست بلند بدم.ببخشید

mmohsenm
30-08-2011, 01:45
آخرین دوست.واسه کانتکتها من خودم با آنتی ویروس netqin میگیرم.واسه نرم افزارها titanium backup.
رام هم insercoins خوبه.وایپ هم واسه نصب رام معمولا میگن وایپ کن که باید دو کار بکنی.wipe dalvike cach
و wipa factory data.

amiro63
30-08-2011, 01:46
سلام
از دوستان کسی تا حالا قاب فابریک دیزایر رو تو بازار دیده؟
قیمتش چنده؟/

kiwi
30-08-2011, 05:14
اینا رو نگفتید

نندروید بک آپ چیه؟
رام خوب بی باگ ، خوش دست، دارای فارسی معمولی ، حتی المقدور دارای sense3 چه رام هایی هستن؟ (به جز persian bravo)

mmohsenm
30-08-2011, 05:26
رام رو که گفتم insertcoins
اما نندروید رو دقیق مطمین نیستم

mesi2006
30-08-2011, 06:56
سلام
این سیم کارتهای جدید ایرانول ( سل) که اسمش edge هستش رو گوشی دیزایر جواب میده یا نه؟
مرسی

arash-zr
30-08-2011, 08:56
سلام

دوستان volume up من کار نمیکنه چیکار کنم؟؟؟!!!!

کممممممممممممککککککککک!!!!!

lovelyreza
30-08-2011, 13:32
اینا رو نگفتید

نندروید همون گرفتن بکاپ از رام تو محیط ریکاوری هست
رام کوک شده بی باگ خیلی کم گیر میاد
همون پرشین براوو از همشون بی باگ تره
insertcoin هم گزینه خوبی میتونه باشه

kiwi
30-08-2011, 18:26
نظرتون راجع به این چیه؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163477

kiwi
30-08-2011, 18:28
نظرتون راجع به این چیه؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163477
می خواستم بدونم با نندبکاپ چه چیزایی بکآپ میشن؟

راستی عید فطر مبارک!

MerlinDev
30-08-2011, 23:32
سلام دوستان من HBOOT ، N1Table نصب کرده بودم ، الان دیگه نمی تونم HBOOT CM7 بریزم ، می گه :
Can not roll back hboot version
مشکل از چیه؟
با تشکر...

lovelyreza
31-08-2011, 00:05
سلام دوستان من HBOOT ، N1Table نصب کرده بودم ، الان دیگه نمی تونم HBOOT CM7 بریزم ، می گه :
Can not roll back hboot version
مشکل از چیه؟
با تشکر...

از اچ بوت های جدید استفاده کن
تو سایت alpharev
ورژن اچ بوتت قدیمیه

nahang24
31-08-2011, 23:09
سلام دوستان
معذرت می خوام که از دیزایر اچ.دی به اینجااومدم ولی یکی از دوستانم یه دیزایر خریده ولی میگه هر روز هنگ می کنه ، یه صفحه سفید میاد (حتی بدون هیچ کاری ، مثلا وسط مکالمه!!) و بعد تا باطری رو در نیاره مشکل حل نمی شه
رام اصلی روی گوشیش هست و روت و.... هم نشده
لطفا راهنمایی کنید

lovelyreza
31-08-2011, 23:20
سلام دوستان
معذرت می خوام که از دیزایر اچ.دی به اینجااومدم ولی یکی از دوستانم یه دیزایر خریده ولی میگه هر روز هنگ می کنه ، یه صفحه سفید میاد (حتی بدون هیچ کاری ، مثلا وسط مکالمه!!) و بعد تا باطری رو در نیاره مشکل حل نمی شه
رام اصلی روی گوشیش هست و روت و.... هم نشده
لطفا راهنمایی کنید

مموری گوشیو در بیار و بدون مموری گوشیو روشن کن و تستش کن
اگه دیگه گوشی هنگ نکرد مشکل از مموریشه
اخیرا مموریهای فابریک مشکل دارن

kiwi
01-09-2011, 16:33
عزیزان اگر نند بکاپ رو ریستور کنیم گوشی کلا مثل روز اولش میشه؟ (برنامه ها ، ستینگ ها ، کانتکت ها و...)

mmohsenm
01-09-2011, 22:23
کانتکتها رو مطمین نیستم. اما ستینگ گوشی و نرم افزارهات برمیگردن به حالتی که بکاپ گرفتی.

loverx5
02-09-2011, 19:37
دوستان گوشی دیزایر کسی را میخوام به 2.3 رسمی آپدیت کنم . چجوری این کار و انجام بدم ؟ گوشی روت نیست روت هم نمیخوام بکنم . از طریق آپدیت خود گوشی که نمیشه ؟
مرسی

extream_boy
02-09-2011, 21:41
دوستان گوشی دیزایر کسی را میخوام به 2.3 رسمی آپدیت کنم . چجوری این کار و انجام بدم ؟ گوشی روت نیست روت هم نمیخوام بکنم . از طریق آپدیت خود گوشی که نمیشه ؟
مرسی

از اینجا آپدیت 2.3 رو دانلود کن و مثل رام های ویندوز موبایل نصبش کن:
http://developer.htc.com/index.html

البته این ورژن فارسی رو نداره

loverx5
02-09-2011, 22:52
از اینجا آپدیت 2.3 رو دانلود کن و مثل رام های ویندوز موبایل نصبش کن:
http://developer.htc.com/index.html

البته این ورژن فارسی رو نداره

مرسی عزیز
یعنی منوی فارسی نداره یا سمس هم نمیشه (بدون برنامه) فارسی داد ؟ رام خاورمیانه نیومده هنوز ؟

p_mcse_it
03-09-2011, 17:19
سلام دوستان...من می خواستم دیزایر بگیرم....ولی شک دارم دیزایر بگیرم یا دیزایر اس....دوستان راهنمایی می کنند...چون فرق زیادی ندارن...دیزایر چه رنگ هایی الان تو بازار هست؟مشکی هست؟

mmohsenm
03-09-2011, 17:40
سلام دوستان...من می خواستم دیزایر بگیرم....ولی شک دارم دیزایر بگیرم یا دیزایر اس....دوستان راهنمایی می کنند...چون فرق زیادی ندارن...دیزایر چه رنگ هایی الان تو بازار هست؟مشکی هست؟

اصلا تو ببین تو بازار دیزایر پیدا میکنی.الان پیدا نمیشه.بعدش بگو تو چه زمینه ها میخوای مقایسه کنی؟؟

p_mcse_it
03-09-2011, 18:11
اصلا تو ببین تو بازار دیزایر پیدا میکنی.الان پیدا نمیشه.بعدش بگو تو چه زمینه ها میخوای مقایسه کنی؟؟
تو بازار که هست...ال سی دی دیزایر AMOLED هست ولی دیزایر اس Super LCD... دیگه سر وزن و رم و wifi فرق دارن... به نظرم فرق اونچنانی ندارن که این همه اختلاف قیمت هست بینشون

ehsanjb
03-09-2011, 20:29
سلام
نرم افزارهای خود HTC که روی گوشی نصب هستن (مث PDFViewer، Mail و...) آپدیت میشن؟
اگه جواب مثبته چجوری؟
مرسی

mmohsenm
03-09-2011, 21:35
سلام
نرم افزارهای خود HTC که روی گوشی نصب هستن (مث PDFViewer، Mail و...) آپدیت میشن؟
اگه جواب مثبته چجوری؟
مرسی

آره.شما وقتی به مارکت وصل بشی بهت میگه آپدیتش اومده یا نه و بعد آپدیت میکنی.اگه با مارکت گوشی مشکل داری میتونی ار مارکت 1mobile market استفاده کنی.

تو بازار که هست...ال سی دی دیزایر AMOLED هست ولی دیزایر اس Super LCD... دیگه سر وزن و رم و wifi فرق دارن... به نظرم فرق اونچنانی ندارن که این همه اختلاف قیمت هست بینشون

فکر نکنم الان led رو باشه.اگه پیدا کنی به احتمال نود و 9 درصد ال سی دی هست.اما من که این گوشی رو دارم شدیدا ازش راضیم.ساپورت دیزایر اس رو نمیدونم اما ساپورت این گوشی عالیه.از لحاظ رام و آپدیت و رادیو ...

givenup
04-09-2011, 15:57
من گویشم تو boot هم نمیاد notification میزنه روشن میکنی فکر کنم brick شده چیکارش باید کرد

shahsavari.ali
04-09-2011, 17:44
سلام بر دوستان
لطفا من رو کمک کنید ؛ گوشی من که چند بار رمز تصویریش رو اشتباه زدم نوشته زیر روش میاد. جطور می تونم بدون از دست رفتن کانتکت ها برش گردونم؟ :bc:

Too many pattern attempts
to unlock sign in with Google account

ممنون میشم :cs:

ehsan2004
04-09-2011, 17:47
من گویشم تو boot هم نمیاد notification میزنه روشن میکنی فکر کنم brick شده چیکارش باید کرد

باید ببرید پیشه یه تعمیرکاره خوب و با باکس ریف درستش کنه واستون

سلام بر دوستان
لطفا من رو کمک کنید ؛ گوشی من که چند بار رمز تصویریش رو اشتباه زدم نوشته زیر روش میاد. جطور می تونم بدون از دست رفتن کانتکت ها برش گردونم؟ :bc:

Too many pattern attempts
to unlock sign in with google account

ممنون میشم :cs:

تنها راه حل اینه که به اکانته کوکلتون وصل بشید و اونجا کارهایی را که میگه را انجام بدید

mmohsenm
04-09-2011, 17:56

ای بابا.تو آخر گوشی رو برک کردی؟؟چیکارش کردی اینجوری شد؟؟؟روشن میکنی دقیق چی میاد؟/

mmohsenm
04-09-2011, 17:58

تنها راه حل اینه که به اکانته کوکلتون وصل بشید و اونجا کارهایی را که میگه را انجام بدید

آقا احسان.واسه این دومیه نمیتونه تو حالت safe mode بالا بیاره بره تو تنظیمات غیر فعالش کنه؟؟؟؟؟؟

ehsan2004
04-09-2011, 18:02
آقا احسان.واسه این دومیه نمیتونه تو حالت safe mode بالا بیاره بره تو تنظیمات غیر فعالش کنه؟؟؟؟؟؟

والا من تست نکردم ولی فکر نکنم بشه چون تا جایی که میدونم تنها راه سینک با اکانت گوگل و یا وایپ هست
البته باید تست کنن نتیجه را بگن

mmohsenm
04-09-2011, 18:28
والا من تست نکردم ولی فکر نکنم بشه چون تا جایی که میدونم تنها راه سینک با اکانت گوگل و یا وایپ هست
البته باید تست کنن نتیجه را بگن

والله یادم نیست با چه دکمه هایی میرفتیم تو سیف مد اگه میشه بگین .مممنون

ehsanjb
04-09-2011, 20:03
[QUOTE=mmohsenm;2284616]آره.شما وقتی به مارکت وصل بشی بهت میگه آپدیتش اومده یا نه و بعد آپدیت میکنی.اگه با مارکت گوشی مشکل داری میتونی ار مارکت 1mobile market استفاده کنی. [QUOTE=mmohsenm;2284616/]

بازم مث اینکه متوجه سوالم نشدید
اپلیکیشنی که مال خود شرکت HTC باشه روی مارکت اندروید یا هر مارکت دیگری قرار نداره
به هر حال ممنون

mmohsenm
05-09-2011, 00:18
[QUOTE=mmohsenm;2284616]آره.شما وقتی به مارکت وصل بشی بهت میگه آپدیتش اومده یا نه و بعد آپدیت میکنی.اگه با مارکت گوشی مشکل داری میتونی ار مارکت 1mobile market استفاده کنی. [QUOTE=mmohsenm;2284616/]

بازم مث اینکه متوجه سوالم نشدید
اپلیکیشنی که مال خود شرکت HTC باشه روی مارکت اندروید یا هر مارکت دیگری قرار نداره
به هر حال ممنون

شما چه چیزایی رو میخواین؟؟؟مثلا دوربین منظورتونه.یه مثال بزن بفهمیم.اگه منظورت به اونه برو تو settings/about phone/system software update. اگه آپدیت اومده باشه اونجا هست.البته اگه روت نکرده باشی.وگرنه باید بری تو بخش رامی که داری استفاده میکنی و آپدیت ها رو خودت اضافه کنی.
کلا شما منظورتو خیلی بد میگی.:bl:

shahsavari.ali
05-09-2011, 14:18

ضمن تشكر لطفا بفرماييد آيا داشتن اكانت ايميل جي ميل كافيه؟ و اينكه چيزي كه روز اول روشن كردن گوشي مي‌خواد رو بايد وارد كرد يا با هر اكانت ايميل جي ميلي مي‌شه وارد گوشي شد؟
بعدش چجوري مي‌خواد بفهمه من كي هستم؟ به ايميلم مي‌فرسته؟ :bc:

EA GAMES
05-09-2011, 17:14
سلام دوستان من ريكاوري 4EXT رو گوشيم نصبه اما باهاش بكاپ كه ميگيرم بكاپ ها تو پوشه clockwork در مموري ذخيره ميشه اين غير طبيعي نيست ؟ ( البته ههر ريكاوري نصب كردم همين طور بود مثل alpharev يا ra (desire

mmohsenm
06-09-2011, 01:03
سلام دوستان من ريكاوري 4ext رو گوشيم نصبه اما باهاش بكاپ كه ميگيرم بكاپ ها تو پوشه clockwork در مموري ذخيره ميشه اين غير طبيعي نيست ؟ ( البته ههر ريكاوري نصب كردم همين طور بود مثل alpharev يا ra (desire
نه بابا.سخت نگیر همین قدر میگیره بسه دیگه.حالا هر جا بندازه.مهمه که تو میدونی کجا میندازه.

mehrdad174
09-09-2011, 14:56
سلام
من دیگه نمی دونم چیکار کنم من خیلی راحت به ... پی ان وصل می شم اما بعدش هیچ صفحه ای باز نمی کنه یا فقط صفحه های فیل رو باز نمی کنه:ac:
من این مشکل رو توی ios تیک send all trafic حل کردم اما توی android همچین چیزی پیدا نکردم:ac:
یکی بهم کمک کنه:ac: من روی 2تا wildfire و یک desire ... پی ان های مختلفی زدم اما همه همینجورن:ac:
چی کار باید بکنم؟:ac:

nasserall
09-09-2011, 20:38
سلام خسته نباشید
من desire دارم روت هم کردم ولی s-off نیست ورژن رادیو هم همون اورجینالشه ( 32.49.00.32U_5.11.02.27 )
من دیشب موفق شدم این رام رو نصب کنم:
"رام کوک شده دیزایر2.3 کاملا ایرانی بر پایه آپدیت جدید htc با ساپورت کامل فارسی"
.
اول بگم که واقعا عالیه و دست تمام دست اندرکارانش درد نکنه :bi:
.
فقط من با این رام یه چندتا مشکل داشتم
اول: مشکل فیلم برداریه، بعد از نصب رام app دوربین که force close می شد با app های دیگه هم میشه عکس گرفت ولی فیلم برداری fc می شه.
دوم: من تونستم اکانت گوگل رو بشناسونم ولی سینک نمی شه، وقتی Gmail رو اجرا می کنم پیغام می ده و میگه سینک کن .... که اون هم...
.
ممنون می شم راهنمایی کنید.

mmohsenm
10-09-2011, 03:59
شما اول بگو با چه hboot رفتی این رامو انداختی.چون خودم دارم ازش استفاده میکنم.بعد رادیوت هم خیلی قدیمیه.گوشی رو اس آف هم بکنی بهتره ها.چه پارتیشنی زدی؟

prm2
10-09-2011, 13:38
باسلام خدمت دوستان اگه ممکنه این معنی کنید در رابطه با وصل یو اس بی به دیزایر

Hi,
I've applied Sven Killig's patches to a 2.6.32 kernel similiar to DeFroST 0.9b with no-echo patches.
Kernel update attached. I didn't do anything, please thank Sven Killig for his awesome work.

r2: Some often used USB modules included. (USB storage built-in)
r3: Modules are loading now
r4: Fix for error -14 included

THERE IS NO GUARANTEE THIS WILL WORK
GUIDE, IF YOU WANNA TRY IT OUT:
1. Flash kernel
2. Go into Terminal emulator and write the following:
insmod /system/lib/modules/usbcore.ko
insmod /system/lib/modules/ehci-hcd.ko
3. Load any other modules you want, ie. usb-storage.ko

To "un host", just flash the kernel from DeFRoST 0.9b
Attached Files
File Type: zip usbhost_r4.zip - [Click for QR Code] (5.37 MB, 2874 views)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=702742

prm2
10-09-2011, 13:42
http://nibot.de/2010/08/26/htc-desire-usb-host-hack/

mehrdad174
11-09-2011, 09:51
منم یه سوال پرسیدما:ac: کسی جواب منو نمی ده؟

mmohsenm
11-09-2011, 15:09
دوست عزیز این واسه وصل کردن تمام چیزایی ک یو اس بی دارن مثل پرینتر و ... به گوشی هست.نوشته که به ترتیب مراحل کارا رو انجام دهد که خودت میفهمی چیه دیگه .همین.چیز خاصی نگفته.البته به یه تبدیل هم فکر کنم نیازه.

mmohsenm
11-09-2011, 15:15
اینم بگم که از دوستمون آفرودیت پرسیدم میگن قدیمیه و با رام ها و کرنل های دید سازگار نیست.پس بیخیال شو.

mehrdad174
12-09-2011, 14:27
سوال منو کسی جواب نمی ده؟

mmohsenm
12-09-2011, 19:08
سوال منو کسی جواب نمی ده؟

پس من داشتم چی میگفتم.ها؟یه دید بزن بعد بیا دوباره بپرس:am:

amin-king
13-09-2011, 13:49
آقا سلام.این گوشی من ویبرش از کار افتاده بعضی وقتا میزنه بعضی وقتا نمیزنه.رامم هم رام اصلی 2.2 هستش.میشه کمکم کنین؟

ayer66
14-09-2011, 14:57
سلام دوستان کسی باتری قویتر واسه دیزایر سراغ نداره؟ خیلی زود خالی میکنه مال من...؟؟؟؟:dg:

behroz jet
14-09-2011, 15:06
درمورد رام دفراست هستش يادش بخير رام خوبي بود

mehrdad174
14-09-2011, 15:43
پس من داشتم چی میگفتم.ها؟یه دید بزن بعد بیا دوباره بپرس:am:

من که ندیدم شما به من جوابی داده باشبن، کدوم پست رو می گین؟:ac:

mmohsenm
15-09-2011, 07:44
سلام
من دیگه نمی دونم چیکار کنم من خیلی راحت به ... پی ان وصل می شم اما بعدش هیچ صفحه ای باز نمی کنه یا فقط صفحه های فیل رو باز نمی کنه:ac:
من این مشکل رو توی ios تیک send all trafic حل کردم اما توی android همچین چیزی پیدا نکردم:ac:
یکی بهم کمک کنه:ac: من روی 2تا wildfire و یک desire ... پی ان های مختلفی زدم اما همه همینجورن:ac:
چی کار باید بکنم؟:ac:

شما رو اشتباه گرفتم.اما من تا الان با وی پی ان وصل نشدم و نمیدونم چه جوریه.شما رو از مدیران بخش نرم افزار ها بپرس بهت میگن.:ck:

ayer66
15-09-2011, 22:18
باااااااااااتری. باتری گوشیم زود خالی میشه چیکار کنم بچه ها؟:cm:

mmohsenm
16-09-2011, 03:04
باااااااااااتری. باتری گوشیم زود خالی میشه چیکار کنم بچه ها؟:cm:

هیچی بابا.همینه.باید بسازیباهاش.راهش اینه که نور صفحه نمایشو کم کنی که من نمیکنم.باید وای فای و بلوتوث و جی پی اس رو موقعی که کار نداری خاموش کنی که میکنم.برنامه های در حال اجرا رو با یه تسک منجر بندی که میکنم.کچ ها رو هم با یه نرم افزار پاک کنی خوبه.از تصاویر متحرک هم استفاده نکن.

ayer66
16-09-2011, 17:50
هیچی بابا.همینه.باید بسازیباهاش.راهش اینه که نور صفحه نمایشو کم کنی که من نمیکنم.باید وای فای و بلوتوث و جی پی اس رو موقعی که کار نداری خاموش کنی که میکنم.برنامه های در حال اجرا رو با یه تسک منجر بندی که میکنم.کچ ها رو هم با یه نرم افزار پاک کنی خوبه.از تصاویر متحرک هم استفاده نکن.

ممنون محسن جان من از رام persian bravo استفاده میکنم یه تم مشکی باحال سراغ نداری واسش؟

pedram.0914
16-09-2011, 17:54
با عرض سلام و خسته نباشید.
دوستان من تازه desire v2.2 گرفتم و اولین تجربه من با اندروید هستش. من به ترتیب مشکلاتمو میگم لطف کنید جواب بدید:
1.من تاپیک های مربوط به روت و نصب رام رو خوندم ولی به علت تازه کار بودن نتونستم شما لطف کنید اینارو با زبان ساده و مختصر شرح بدید.
2.وقتی با usb به پی سی وصل میکنم پی سی گوشیمو نمیشناسه
در مورد رام هم یک رام سنس دار 2.3 معرفی کنید که بدون مشکل باشه و برنامه ها رو رو مموری کارت نصب کنه و درباره پارتیشن بندی هم یه توضیحی بدین.
تورو خدا به این سوالام جواب بدین خیلی ممنون.
:bh::bh::bh::bh:

rezaei77
16-09-2011, 20:32

نوع رام هم بي تاثير نيست بعضي رامها کلا مصرف بالايي دارند حتي در حالت standby. حتي يک رام با گوشي​هاي مختلف مصرفش متفاوته مثلا رام سيانوژن که ميگن کم مصرفه براي من بيشتر از رامهاي سنس دار باتري مصرف ميکنه با اينکه روشنايي صفحه نمايشش هم بصورت ديفالت کمه. شخصا فکر کنم بايد رامهاي مختلف رو تست کرد براي من رام Acesmod007 با سنس 2.1+3 ورژن 35 hboot اصلي بهتر از رامهاي ديگه​ جواب داده الان دارم در حالت standby تستش ميکنم ببينم چند روز شارژ نگه ميداره (من زنگ خورم کمه ولي گوشي airplan نيست،بازي و کتاب خوندنو گذاشتم کنار فعلا ببينم چقدر ميشه) فعلا 3 روز شده هنوز 58درصد شارژ داره.

mmohsenm
17-09-2011, 06:24
ممنون محسن جان من از رام persian bravo استفاده میکنم یه تم مشکی باحال سراغ نداری واسش؟
من تو کار تم و از این جور چیزا نیستم:ca: اما ایلیا خوراکشه که بیچاره با کمبود ترافیک مواجه شده:bj:
اما برو تو بخش گرافیک اونجا ریخته تم.راستی دوستمون هم که میگه رام رو عوض کن تا باتری مصرفش کم به راست میگه مثلا رام caygen خیلی کم مصرفه.اما از نظر من امکانات زیادتر و کارکرد روون تر خیلی مهم تز باتری هست.به خاطر همینم نور صفحه رو کم نمیکنم . چون فیلم زیاد میبینم با نور زیاد یه چیز دیگست.منم از همین رام ایرانی استفاده میکنم و این ورژن جدیدش هم داره میاد.کلی امکانات داره.ببینی شاخ درمیاری.:dz:

دوستان من تازه desire v2.2 گرفتم و اولین تجربه من با اندروید هستش. من به ترتیب مشکلاتمو میگم لطف کنید جواب بدید:
1.من تاپیک های مربوط به روت و نصب رام رو خوندم ولی به علت تازه کار بودن نتونستم شما لطف کنید اینارو با زبان ساده و مختصر شرح بدید.
در مورد رام هم یک رام سنس دار 2.3 معرفی کنید که بدون مشکل باشه و برنامه ها رو رو مموری کارت نصب کنه و درباره پارتیشن بندی هم یه توضیحی بدین.
شما یه ذره کارش سنگین میشه.باشه غروب بهت میگم.

amin-king
17-09-2011, 12:11
آقا کسی جواب مارو نمیده این ویبره گوشی ما هی قطع میشه باز خودش وصل میشه!!!

mmohsenm
17-09-2011, 13:12
آقا کسی جواب مارو نمیده این ویبره گوشی ما هی قطع میشه باز خودش وصل میشه!!!

شما رام عوض کردی ببینی باز این مشکل هست یا نه؟

mmohsenm
17-09-2011, 13:17

1_چی رو توضیح بدم واست؟شما اول باد روت کنی و بعد اس آف البته تو روش جدید خودش هر دو کارو میکنه و اول اس آف میکنه و بعد روت.بعد از این کارا میرسی به نصب رام.که واسه نصب رامها یه سری پیش نیاز بهت میگن که باید بری نحوهی نصب ریکاوری و اچ بوت و رادیو رو یاد بگیری.این کارا رو که کردی دیگه تمومه . راحت هر کاری میتونی بکنی.البته بیشتر رام ها و همچنین اینکه میخوای نرم افزار به مموری بفرستی نیاز به پارتیشن داره.که این روش جدید که خودم با اجازه گذاشتم خیلی راحت تر از بقیه هست.http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2313352#post2313352
2-شما بزنی باید درایور رو بیاره.اگه نیاورد درایور آندروید رو دانلود کن و کامل بشناسونش.یا یه راه بهتر هم داری.اینه که وایرلس داری htc synce رو نصب کنی روی رایانه و بعد گوشی رو بزنی خودش بعد یه مدت درایور رو برات نصب میکنه.
3-اینو باید خودت انتخاب کنی اما رام ایرانی که زده شده توسط مدیر بخش هست و همچنین رام insertcoins خیلی خوبه.

amin-king
17-09-2011, 14:47
وقتی رام عوض میکنی سیوای بازیا همه پاک میشن راهی نیست که پاک نشن؟؟

mmohsenm
17-09-2011, 14:49

تا جایی که من میدونم نمیشه.حالا مگه سیو بازی ها انقدر مهمه؟بیخیال:cb::cb:

rezaei77
19-09-2011, 13:53
با titanium backup (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163235) از بازي و data اون بکاپ بگير بعد از نصب رام جديد دوباره رستور کن. اين روش براي رامهاي a2sd خيلي خوب جواب ميده، بازي و سيوش رو بر ميگردونه.

shahab1364
21-09-2011, 00:04
سلام من یه دیزایردارم که روت و s-off بود رام رسمی روش زدم وسط کار وقتی میخواست رادیو رو روی گوشی بریزه ارور داد ودیگه به حالت بوت لودر نمیره که رام کوک بریزم روش و هرموقع روشنش میکنم ارم اچ تی سی میاد که مثلث خطرچهار گوششه تمام رامهای رسمی که توسایت موجود بود رو امتحان کردم همشون روی قسمت رادیو گیر میکنن کسی راه حلی داره؟

mehran.bash
21-09-2011, 11:30
سلام
من میخوام این گوشی رو بگیرم.موقع خرید به چه چیزایی باید دقت کنم؟
اگه بخوام به صورت ارجینال اپدیت کنم و از گوشی استفاده کنم و روتش نکنم محدودیت 120 mb فضا برای نصب برنامه وجود داره؟
من فقط میخوام برنامه روی گوشی بریزم و با سخت افزارش کاری ندارم ایا لازم s-off و روت بشه؟
s-off و روت و..... چه امکاناتی در اختیار من میزاره؟
اگه گوشی روت کنم بعدا میشه به حالت قبل از روت برگردم؟
ممنون

NEWTON
21-09-2011, 12:03
دوستان من یا تواناییشو ندارم یا اینجا این قدر پراکنده و شلوغ شده که نمی توان گوشیمو روت کنم حالا اگر دوستان جایی یا کسی را میشناسن که کارش خوب و اطلاعاتش به روز باشه معرفی کنید برم گوشیمو بدم تا روت کنه...

mmohsenm
21-09-2011, 12:44
سلام
من میخوام این گوشی رو بگیرم.موقع خرید به چه چیزایی باید دقت کنم؟
اگه بخوام به صورت ارجینال اپدیت کنم و از گوشی استفاده کنم و روتش نکنم محدودیت 120 mb فضا برای نصب برنامه وجود داره؟
من فقط میخوام برنامه روی گوشی بریزم و با سخت افزارش کاری ندارم ایا لازم s-off و روت بشه؟
s-off و روت و..... چه امکاناتی در اختیار من میزاره؟
اگه گوشی روت کنم بعدا میشه به حالت قبل از روت برگردم؟
ممنون
تو مگه اینو نداری؟؟؟؟

دوستان من یا تواناییشو ندارم یا اینجا این قدر پراکنده و شلوغ شده که نمی توان گوشیمو روت کنم حالا اگر دوستان جایی یا کسی را میشناسن که کارش خوب و اطلاعاتش به روز باشه معرفی کنید برم گوشیمو بدم تا روت کنه...
پست اول فقط آموزش روت هست.

mehran.bash
21-09-2011, 13:03
تو مگه اینو نداری؟؟؟؟

.
نه عزیزم میبینی که n72 دارم :lol:

mmohsenm
21-09-2011, 13:51
نه عزیزم میبینی که n72 دارم :lol:

پس اون سوالاتی که در مورد یو اس بی برک پرسیدی چین؟؟؟؟گوشی سعی کن از کسی که میشناسی بگریری که نسخه های اولیه رو نگه میداره.چون اونا amoled بودن و جدیدی ها slcd هستن.بعد حتما روت و اس آف بکن . علاوه بر قابلیت هاشون اگه یه موقع بلایی سر گوشی اومد که بالا نمیاد راحت میتونی خودت درستش کنی.مگر اینکه گوشیو بریک کنی.بعد.مشکل کمبود فضای نصب هم حل شدنیه.خیالت راحت

mehran.bash
21-09-2011, 14:38
پس اون سوالاتی که در مورد یو اس بی برک پرسیدی چین؟؟؟؟گوشی سعی کن از کسی که میشناسی بگریری که نسخه های اولیه رو نگه میداره.چون اونا amoled بودن و جدیدی ها slcd هستن.بعد حتما روت و اس آف بکن . علاوه بر قابلیت هاشون اگه یه موقع بلایی سر گوشی اومد که بالا نمیاد راحت میتونی خودت درستش کنی.مگر اینکه گوشیو بریک کنی.بعد.مشکل کمبود فضای نصب هم حل شدنیه.خیالت راحت

یکی دیگه پرسیده من تازه واردم.جوابمو کامل ندادی اگه روت وs-offو رام نصب نکنم مثل wp7 تو نصب برنامه با محدودیت مواجه میشم ؟اخه 1 نفر گفت این رامو روتو ... مثل ویروس میمونه و به گوشی فشار میاره!!!!!!!!!!1:av:

mmohsenm
21-09-2011, 15:00
یکی دیگه پرسیده من تازه واردم.جوابمو کامل ندادی اگه روت وs-offو رام نصب نکنم مثل wp7 تو نصب برنامه با محدودیت مواجه میشم ؟اخه 1 نفر گفت این رامو روتو ... مثل ویروس میمونه و به گوشی فشار میاره!!!!!!!!!!1:av:

اصلا روت و اس آف و رام هیچ مشکلی پیش نمیارن.و اما اگه روت نکنی مشکل فضای کم نصب پیدا میکنی.

rahim33
21-09-2011, 17:53
سلام
میخوام با گوشیم از adsl کامپیوتر استفاده کنم.
مودم adsl کامپیوترم tplink تک پورت هست و قابلیت وایرلس نداره ، اما یه کارت شبکه USB zyxel دارم که نمیتونم به درستی تنظیمش کنم و ازش استفاده کنم.
لطفا اگر کسی راهی بلده کمکم کنه

21-09-2011, 19:28
سلام
میخوام با گوشیم از adsl کامپیوتر استفاده کنم.
مودم adsl کامپیوترم tplink تک پورت هست و قابلیت وایرلس نداره ، اما یه کارت شبکه USB zyxel دارم که نمیتونم به درستی تنظیمش کنم و ازش استفاده کنم.
لطفا اگر کسی راهی بلده کمکم کنه

دوست عزیز اگه منظورت کارت شبکه های وای فای هست اول بزار یه توصیه بکنم که از من میشنوی به هیچ وجه ارزش نداره با اون کارت شبکه راه بندازی چرا ؟

ببین اگه بخوای با اون کارت شبکه بکنی اول این که کار این کارت این نیست
دوم این که تنظیم کردنش دردسره یعنی باید با یه کارت دیگه ست کنی که اون تنظیمات رو گوشی نداره که آی پی ست کردن این جریاناست پس من در آخر 2 تا راه بهت پیشنهاد میدم هر کدوم رو خواستی انتخاب کن

اول میتونی از رام های کوک شده دیزایر HD , S , Z , و یا از من میشنوی رام های که سنس 2.1 و 3 هستند یا کلا رام های سنس 3 هستند استفده کن این رام ها موقع وصل شدن گوشی به سیستم یه قابلیت دارن که میتونی گوشی رو به سیستم وصل کنی و خود به خود گوشی از روی سیستم اینترنت رو شر میکنه برای خودش

دوم میتونی با مبلغ فکنم 50 تومن حدود بری یه مودم وای فای D-Link بخری و بعد اونو به سیستمت با کابل اترنت وصل کنیو گوشی رو هم با وای فای

( البته خود من هم همین مدم شما رو البته از نوع 4 پرتش دارم رفتم چون پول داشتم ولی کارای درست میخواستم رفتم چند سال پیش 100 تومان دادم یه روتر خریدم و مدم رو وصل کردم به اون یه چیزی حدود 500 متر هم برد داره اگه این راه رو هم بری میتونی بعد سیستم رو با با کابل بزنی پشت همین روتر این کار یه سودی داره که سودش اینکه خود روتر تا روشن میشه وصل میشه به اینترنت و هم روی کابل هم روی شبکه وای فای اینترنت رو شر میکنه)

NEWTON
22-09-2011, 10:59

دوستان بخدا راهنما های این فروم برای روت کردن بسیار پیچیده شده شاید من نمی تونم بفهمم.کسی جایی یا کسی را سراغ داره که بتونم این کار را بدم انجام بده

22-09-2011, 12:04

دوستان بخدا راهنما های این فروم برای روت کردن بسیار پیچیده شده شاید من نمی تونم بفهمم.کسی جایی یا کسی را سراغ داره که بتونم این کار را بدم انجام بده

سلام دوست عزیز شما داخل امضایه من رو بخونید خط های آخر بالای کلمه nice 2 تا لینک تاپیک هست تاپیک اولی رو که بخونی متوحه میشی چی به چیه و از مبتدی بودن در میای بخون رو از همون روشی که توی اون تاپیک لینک داده اول گوشیت رو روت کن بعد هم برو گوشیت رو اس آف کن بعد که خواستی رام نصب کنی تاپیک دومی که داخل امضامه رو بخون و با توجه به نیازت رام رو انتخاب کن حالا بازم اگه هر جاش سوالی هست بگو

NEWTON
22-09-2011, 12:29
خوب سوال :

بهترین روش روت کردن کدوم روشه شما خودتان کدوم روش را استفاده می کنید
بهترین رام گوشی کدومه شما خودتون از کدوم رام استفاده می کنید
بهترین روش s-off کدوم روشه

22-09-2011, 13:32
خوب سوال :

بهترین روش روت کردن کدوم روشه شما خودتان کدوم روش را استفاده می کنید
بهترین رام گوشی کدومه شما خودتون از کدوم رام استفاده می کنید
بهترین روش s-off کدوم روشه

من که از همون روشی که توی همون تاپیک گفته استفاده کردم

برای اس آف هم ما اون موقع سی دی رو دنلود کردیم و اس آف کردیم

رام هم من رامی که استفاده میکنم هنوز معرفیش نکردم کامل باید همین چند روزه بزارم

شما ببین چه استفاده ای میخوای بکنی اول بعد برو رام انتخاب کن اگه بدونه سنس میخوای سیانوژن اگه سنس های 3 تو مایه های سنسیشن میخوای از اینسرت کوین استفاده کن اگه هم که رام تو مایه های آیفون میخوای یه رام بچه های ایرانی ترتیبشو دادن

rahim33
22-09-2011, 17:01
دوست عزیز اگه منظورت کارت شبکه های وای فای هست اول بزار یه توصیه بکنم که از من میشنوی به هیچ وجه ارزش نداره با اون کارت شبکه راه بندازی چرا ؟

ببین اگه بخوای با اون کارت شبکه بکنی اول این که کار این کارت این نیست
دوم این که تنظیم کردنش دردسره یعنی باید با یه کارت دیگه ست کنی که اون تنظیمات رو گوشی نداره که آی پی ست کردن این جریاناست پس من در آخر 2 تا راه بهت پیشنهاد میدم هر کدوم رو خواستی انتخاب کن

اول میتونی از رام های کوک شده دیزایر hd , s , z , و یا از من میشنوی رام های که سنس 2.1 و 3 هستند یا کلا رام های سنس 3 هستند استفده کن این رام ها موقع وصل شدن گوشی به سیستم یه قابلیت دارن که میتونی گوشی رو به سیستم وصل کنی و خود به خود گوشی از روی سیستم اینترنت رو شر میکنه برای خودش

دوم میتونی با مبلغ فکنم 50 تومن حدود بری یه مودم وای فای d-link بخری و بعد اونو به سیستمت با کابل اترنت وصل کنیو گوشی رو هم با وای فای

( البته خود من هم همین مدم شما رو البته از نوع 4 پرتش دارم رفتم چون پول داشتم ولی کارای درست میخواستم رفتم چند سال پیش 100 تومان دادم یه روتر خریدم و مدم رو وصل کردم به اون یه چیزی حدود 500 متر هم برد داره اگه این راه رو هم بری میتونی بعد سیستم رو با با کابل بزنی پشت همین روتر این کار یه سودی داره که سودش اینکه خود روتر تا روشن میشه وصل میشه به اینترنت و هم روی کابل هم روی شبکه وای فای اینترنت رو شر میکنه)

خیلی ممنون از توضیحات کاملت دوست عزیز
من فعلا دارم راه اول رو امتحان میکنم ببینم چه جوریه . اگر جواب نگرفتم راههای بعدی رو که فرمودین انجام میدم. بازم ممنون

Kambiz
24-09-2011, 23:20
سلام دوستان لطفا این تاپیک و مهم کنین
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2337330&posted=1#post2337330

MohsenLinux
25-09-2011, 14:34
سلام دوستان
من یه مموری 16 کینگستون خریدم ، اگه بخوام بندازمش رو گوشی کار خاصی باید بکنم؟
چون من فایلهای مموری قبلیمو کپی کردم رو جدیده ، اما گوشی بالا نمیاد
مرسی

mmohsenm
25-09-2011, 14:41
سلام دوستان
من یه مموری 16 کینگستون خریدم ، اگه بخوام بندازمش رو گوشی کار خاصی باید بکنم؟
چون من فایلهای مموری قبلیمو کپی کردم رو جدیده ، اما گوشی بالا نمیاد
مرسی

قبلا رام نصب کرده بودی روش؟؟؟؟پارتیشن بندی کرده بودی؟؟؟؟...

MohsenLinux
25-09-2011, 14:44
قبلا رام نصب کرده بودی روش؟؟؟؟پارتیشن بندی کرده بودی؟؟؟؟...

آره رام روش نصبیدم

mmohsenm
25-09-2011, 15:02
آره رام روش نصبیدم

خب دیگه.مشکل همینه.دوباره این مموری جدیدو پارتیشن بندی کن و رام بنصب.مشکلت حله.مموری کلاس چنده؟ند خریدی؟(واسه خودم میگم.چون میخوام بخرم)

MohsenLinux
25-09-2011, 15:50
خب دیگه.مشکل همینه.دوباره این مموری جدیدو پارتیشن بندی کن و رام بنصب.مشکلت حله.مموری کلاس چنده؟ند خریدی؟(واسه خودم میگم.چون میخوام بخرم)

مرسی
الان پارتیشن بندیش کردم ببینم اوکی میشه یا نه
کلاس 10 هستش از چین خریدم 35 تقریبا

ayer66
26-09-2011, 14:31
کسی از ورژن جدید این رام ایرانی persian bravo خبر نداره؟نکنه همونیه که با منوی فارسیه؟

mmohsenm
26-09-2011, 14:42
کسی از ورژن جدید این رام ایرانی persian bravo خبر نداره؟نکنه همونیه که با منوی فارسیه؟

آره خودشه.البته من منو رو فارسی نکردم.همون انگلیسی بهتره.اما خیلی رامه خوبیه.مخصوصا که نرم افزارها رو به اس دی نفرستی و به پارتیشن بفرستی.

yzf1111
27-09-2011, 00:52
سلام
من ميخوام يه ايرفون بگيرم،مدل كريتيو ep830, كسي اينو رو گوشي تست كرده؟چجوريه؟ ازكجاميتونم تهيه كنم، اگه آدرس سايت بديد كه خريد اينترنتي كنم ممنون ميشم، و يه سوال ديگه، كسي ايرفون سراغ نداره كه دكمه هاي كنترل داشتع باشه و كاركنه؟
من ديزاير اس دارم، بهرحال اونو ديزاير تو يه خانوادن، ببخشيد اينجا پرسيدم، بخش خودمون يه نمه سوتوكوره
يه سوال ديگه، اين 16 گيگاي كلاس ده اينجا چندن؟

mmohsenm
27-09-2011, 12:45
سلام
من ميخوام يه ايرفون بگيرم،مدل كريتيو ep830, كسي اينو رو گوشي تست كرده؟چجوريه؟ ازكجاميتونم تهيه كنم، اگه آدرس سايت بديد كه خريد اينترنتي كنم ممنون ميشم، و يه سوال ديگه، كسي ايرفون سراغ نداره كه دكمه هاي كنترل داشتع باشه و كاركنه؟
من ديزاير اس دارم، بهرحال اونو ديزاير تو يه خانوادن، ببخشيد اينجا پرسيدم، بخش خودمون يه نمه سوتوكوره
يه سوال ديگه، اين 16 گيگاي كلاس ده اينجا چندن؟

فقط مموری رو میدنم تقریبا پاتریوت 16 گیگ کلاس 10 ، 60 تومن وایمیسه.

yzf1111
27-09-2011, 13:46
فقط مموری رو میدنم تقریبا پاتریوت 16 گیگ کلاس 10 ، 60 تومن وایمیسه.
گرونه! تعریف ایرفون های کریتیو مدل ep630 و ep635 رو زیاد دیدم. مث اینکه خوبن. ولی من خودم از ep650 خوشم اومده. خوشگل تره. احتمالا بهترم باید باشه.کسی نبود؟!!:ar:

behroz jet
28-09-2011, 21:41
گرونه! تعریف ایرفون های کریتیو مدل ep630 و ep635 رو زیاد دیدم. مث اینکه خوبن. ولی من خودم از ep650 خوشم اومده. خوشگل تره. احتمالا بهترم باید باشه.کسی نبود؟!!:ar:

شما بريد به قسمت مشاوره خريد گوشي ولوازم جانبي

yzf1111
29-09-2011, 00:51
شما بريد به قسمت مشاوره خريد گوشي ولوازم جانبي

خیلی ممنون از راهنماییتون
اگه میشه شما واسم یه پست بزنین اونجا!
من اومدم اینجا تا از نظر کاربرا استفاده کنم نه اینکه با یه سری فروشنده سر و کله بزنم. نظر کاربرا از نظر هر کس دیگه ای مهم تره

aminae
29-09-2011, 14:18
سلام من یک دیزایر داشتم که مشکل تاچ پیدا کرده بود.وقتی روی یک آیکون میرفتی مثلا گالری وارد یک قسمت دیگه میشد برفرض میرفت مسیج چند جا بردم گفتن از تاچشه و باید عوض بشه بردم تهران نمایندگی یاس هات ریست کرد برای چند روز خوب بود البته گفت تاچش سالمه و مشکلی نداره!ولی دوباره همون طور شد البته اینو بگم بعضی مواقع تا 3 4 روز رو خوب کار میکرد.چون من شمال هستم بعضی ها می گفتند از رطوبته ولی 1 ماه اصفهان بودم بازم همونطور بود آخرش اعصابم خورد شود فروختمش!به نظر شما مشکلش چی بوده؟

mmohsenm
29-09-2011, 14:24
سلام من یک دیزایر داشتم که مشکل تاچ پیدا کرده بود.وقتی روی یک آیکون میرفتی مثلا گالری وارد یک قسمت دیگه میشد برفرض میرفت مسیج چند جا بردم گفتن از تاچشه و باید عوض بشه بردم تهران نمایندگی یاس هات ریست کرد برای چند روز خوب بود البته گفت تاچش سالمه و مشکلی نداره!ولی دوباره همون طور شد البته اینو بگم بعضی مواقع تا 3 4 روز رو خوب کار میکرد.چون من شمال هستم بعضی ها می گفتند از رطوبته ولی 1 ماه اصفهان بودم بازم همونطور بود آخرش اعصابم خورد شود فروختمش!به نظر شما مشکلش چی بوده؟

حواست هست اگه دستی که باهاش گوشیو نگه میداری به نقطه ای از صفحه یا سنسورهای کناره برخورد کنه این مشکل پیش میاد.در مورد رطوبت یارو هیچی حالیش نبود و داشت چرت میگفت.من الان ساریم.یعنی تا الان باید گوشی میترکید؟؟؟؟یک سال دارمش.

aminae
29-09-2011, 15:38
حواست هست اگه دستی که باهاش گوشیو نگه میداری به نقطه ای از صفحه یا سنسورهای کناره برخورد کنه این مشکل پیش میاد.در مورد رطوبت یارو هیچی حالیش نبود و داشت چرت میگفت.من الان ساریم.یعنی تا الان باید گوشی میترکید؟؟؟؟یک سال دارمش.

اون که آره گوشی من ساخت چین بود شاید هم از چینی بودنشه

mmohsenm
29-09-2011, 16:53
اون که آره گوشی من ساخت چین بود شاید هم از چینی بودنشه

نه.واسه منم چینیه.تا الان هزارتا بلا سرش آوردم.اما اخ نگفت.

allaboutus5001
30-09-2011, 01:11
سلام. دوستان من امشب داشتم یه برنامه روی گوشیم نصب میکردم (چیز خاصی نبود یه نرم افزار note ساده بود که حجمش هم کمتر از یه مگ بود) بعد وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و اونو شناخت و روی نرم افزار کلیک کردم تا نصب بشه، مدت زمان نصب خیلی طولانی شد چون حجم نرم افزار از یه مگ کمتر بود، فک کردم شاید htc sync هنگ کرده باشه و همینجوری که برنامه در حال نصب بود، usb رو کشیدم.
بعدش که گوشی را خاموش کردم و بعد که روشنش کردم تا اون صفحه که مینویسه quiletly briliant میاد و بعدش دیگه اتفاقی نمی افته. ینی سیستم عامل اصلا بالا نمیاد. الان من باید چیکار کنم که گوشی نازنین بازم بالا بیاد؟؟ یه وخ بریک نشده باشه :دی
در ضمن اندروید 2.2 هستش و روت نشده. خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید.

mmohsenm
30-09-2011, 01:56
سلام. دوستان من امشب داشتم یه برنامه روی گوشیم نصب میکردم (چیز خاصی نبود یه نرم افزار note ساده بود که حجمش هم کمتر از یه مگ بود) بعد وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و اونو شناخت و روی نرم افزار کلیک کردم تا نصب بشه، مدت زمان نصب خیلی طولانی شد چون حجم نرم افزار از یه مگ کمتر بود، فک کردم شاید htc sync هنگ کرده باشه و همینجوری که برنامه در حال نصب بود، usb رو کشیدم.
بعدش که گوشی را خاموش کردم و بعد که روشنش کردم تا اون صفحه که مینویسه quiletly briliant میاد و بعدش دیگه اتفاقی نمی افته. ینی سیستم عامل اصلا بالا نمیاد. الان من باید چیکار کنم که گوشی نازنین بازم بالا بیاد؟؟ یه وخ بریک نشده باشه :دی
در ضمن اندروید 2.2 هستش و روت نشده. خیلی ممنون میشم که راهنمایی کنید.

اه.حتما بعدا روت و اس آف بکن.بریک نشده.بریک موقعی میشه که حتی بوت لودر بالا نیاد.اما شما فکر کنم باید رام رسمی بندازی.تا بالا بیاد.

allaboutus5001
30-09-2011, 14:11
اه.حتما بعدا روت و اس آف بکن.بریک نشده.بریک موقعی میشه که حتی بوت لودر بالا نیاد.اما شما فکر کنم باید رام رسمی بندازی.تا بالا بیاد.

وقتی که دکمه ی home + vol down + power رو نگه میداری یه منو میاد. توی اون منو یه گزینه به اسم clear storage هست. اگه این گزینه رو بزنم چه چیزی پاک میشه؟ فقد اطلاعات مموری داخلی رو پاک میکنه یا رام و این جور چیز ها هم میپره؟ اگه این کار رو بکنم درست نمیشه؟

mmohsenm
30-09-2011, 16:38
وقتی که دکمه ی home + vol down + power رو نگه میداری یه منو میاد. توی اون منو یه گزینه به اسم clear storage هست. اگه این گزینه رو بزنم چه چیزی پاک میشه؟ فقد اطلاعات مموری داخلی رو پاک میکنه یا رام و این جور چیز ها هم میپره؟ اگه این کار رو بکنم درست نمیشه؟

نه ربطی نداره.این همون فکتوری ریست هست.خسته شدم انقدر گفتم که با هیچ چیزی به جز خود گوشی نرم افزار نصب نکنین.این مشکلات دیگه پیش نمیاد.

PersPolis
03-10-2011, 15:29
سلام به همگی
گوشی یکی از رفقا رو میخواستیم روت کنیم واسش
در موقع روت کردن، تمام کارا به خوبی پیش میره فقط در مرحله آخر که ریست میشه میاد بالا این پیغام رو میده:
Validation error; Backup CID is missing
کسی میدونه معنیش چیه و چیکار باید کرد؟!
گوشیش چینی و LCD هست
یه بار یه رم 16 روش بود گفتیم شاید مال اون باشه که خطا میده
عوضش کردیم و یه رم 4 روش گذاشتیم که بازم جواب نداد

mnt599
03-10-2011, 22:31
سلام. من الان hboot ورژن cm7r2 روی گوشیم نصب کردم. اگه بخوام hboot استوک رو داشته باشم روش کار عین نصب cm7r2 هست. (منظور کپی فایل hboot در ریشه مموری و نصب از محیط فست بوت. چون این کار رو میکنم عمل نمیکنه)

oghyanoos
04-10-2011, 12:32
من یه گوشی دیزایر دیدم روش یه نرم افزار یود برای دیدن کانال های ماهواره، با ایرانسل خوب هم میگرفت!
شما این نرم افزار رو سراغ ندارید؟

extream_boy
04-10-2011, 16:11
سلام به همگی
گوشی یکی از رفقا رو میخواستیم روت کنیم واسش
در موقع روت کردن، تمام کارا به خوبی پیش میره فقط در مرحله آخر که ریست میشه میاد بالا این پیغام رو میده:
Validation error; Backup CID is missing
کسی میدونه معنیش چیه و چیکار باید کرد؟!
گوشیش چینی و LCD هست
یه بار یه رم 16 روش بود گفتیم شاید مال اون باشه که خطا میده
عوضش کردیم و یه رم 4 روش گذاشتیم که بازم جواب نداد

از چه روشی استفاده میکنی؟
htc sync رو پاک کردی از روی pc؟
ورژن hboot گوشی چنده الان؟

سلام. من الان hboot ورژن cm7r2 روی گوشیم نصب کردم. اگه بخوام hboot استوک رو داشته باشم روش کار عین نصب cm7r2 هست. (منظور کپی فایل hboot در ریشه مموری و نصب از محیط فست بوت. چون این کار رو میکنم عمل نمیکنه)

با استفاده از برنامه fastboot که در برخش عمومی هست به راحتی میتونی hboot رو عوض کنی

من یه گوشی دیزایر دیدم روش یه نرم افزار یود برای دیدن کانال های ماهواره، با ایرانسل خوب هم میگرفت!
شما این نرم افزار رو سراغ ندارید؟
باید توی بخش نرم افزار دنبال این برنامه بگردی . چون برنامه های تمام گوشی های اندروید تقریبا یکی هستند

PersPolis
05-10-2011, 00:16
از چه روشی استفاده میکنی؟
htc sync رو پاک کردی از روی pc؟
ورژن hboot گوشی چنده الان؟

ممنون میلاد جان که جواب دادی
از نرم افزار unrEVOked recovery استفاده کردم
آره عزیز htc sync رو پاکش کرده بودم
فکر کنم 93 بود
به نظرم اگه از روش قبلی روت کردن استفاده کنم درست شه نظرت چیه؟

extream_boy
05-10-2011, 23:07
ممنون میلاد جان که جواب دادی
از نرم افزار unrevoked recovery استفاده کردم
آره عزیز htc sync رو پاکش کرده بودم
فکر کنم 93 بود
به نظرم اگه از روش قبلی روت کردن استفاده کنم درست شه نظرت چیه؟

این روش روش قدیمی هست. از این روش هم برید:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1728241&postcount=2

PersPolis
06-10-2011, 09:10
این روش روش قدیمی هست. از این روش هم برید:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1728241&postcount=2

من میخوام روت کنم بعدا اس آف!
یعنی اگه من S-Off کنم بعدش میتونم رام بریزم؟!
یه وقت چون روت نکردم مشکلی پیش نیاد؟!؟
اگه میشه کامل توضیح بدین

oghyanoos
07-10-2011, 08:43
ﭘﻮﺳﺘﻪ ﺩﺭﺏ ﮔﻮﺷﻴﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺫﺭﻩ ﺫﺭﻩ ﻛﻨﺪﻩ ﻣﻴﺸﻪ
ﭼﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ؟؟؟؟
ﻳﺪﻛﺶ ﮔﻴﺮ ﻣﻴﺎﺩ

ggroup
07-10-2011, 11:35
من گوشی یکی از بچه هارو روت کردم(تمام کارهارو انجام دادم) ولی یادم رفت s-off کنم......!!!1

بعد من یدونه رام نصب کردم....!!!! ولی وقتی گوشی رو ریست می کنم، رام تا لوگوی htc بالا میاد و گیر میکنه!!!

حالا من چطوری میتونه به دونه رام گوشی رو s-off کنم...؟؟؟؟
لطفا کمکم کنید؟؟؟؟؟>>>>>

sachli
09-10-2011, 02:03
دوستان کمکم کنین که سرگیجه گرفتم بعد از مشکلی که واسه گوشی پیش اومد دادم تعمیر کار زندش کرد حالا Gps فعاله ولی جایی رو رو نرم افزارها پیدا نمیکنه با gps status تست کردم نشد در ضمن رام قبلی رو پاک کرده روش 2.3 اورجینال ریخته میتونم به 2.2 برش گردونم و روتش کنم احتمالش هست مشکل GPS از رام باشه

extream_boy
09-10-2011, 09:35
دوستان کمکم کنین که سرگیجه گرفتم بعد از مشکلی که واسه گوشی پیش اومد دادم تعمیر کار زندش کرد حالا gps فعاله ولی جایی رو رو نرم افزارها پیدا نمیکنه با gps status تست کردم نشد در ضمن رام قبلی رو پاک کرده روش 2.3 اورجینال ریخته میتونم به 2.2 برش گردونم و روتش کنم احتمالش هست مشکل gps از رام باشه

به احتمال زیاد آره.ورژن 2.3 یک سری باگ داره که 2.2 نداشت. با اون هم تست کن.

oghyanoos
09-10-2011, 17:33
ﭼﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ؟؟؟؟
ﻳﺪﻛﺶ ﮔﻴﺮ ﻣﻴﺎﺩ

NITROUX
10-10-2011, 14:55
میخوام گوشیم رو به آندروید 2.3.5 رسمی آپدیت کنم اما رو گوشیم رام cm7 2.3.5 نصبه و اچ بوت گوشی رو تغییر دادم... میشه منو راهنمایی کنید چطور آپدیت کنم؟

extream_boy
11-10-2011, 09:24
میخوام گوشیم رو به آندروید 2.3.5 رسمی آپدیت کنم اما رو گوشیم رام cm7 2.3.5 نصبه و اچ بوت گوشی رو تغییر دادم... میشه منو راهنمایی کنید چطور آپدیت کنم؟

آپدیت رسمی فقط 2.3.3 اومده و از این بیشتر هم آپدیت نمیشه این گوشی.

.:: MAKAN ::.
11-10-2011, 15:55
ﭼﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ؟؟؟؟
ﻳﺪﻛﺶ ﮔﻴﺮ ﻣﻴﺎﺩ

آره اگه مغازه ها نداشته باشن احتمالا یاس داره من خودم زنگیدم برای شیشه جلوی دوربین ، داشت وقتی اینو داره مگه میشه درب رو نداشته باشه

SCORPION-R
14-10-2011, 14:38
سلام به همگی
دوستان واسه یه یه بچه ها برنامه BATTERY CALLIBRATOR (اگه درست گفته باشم اسمشو) بلوتوث کردم که وقتی نصبش کردیم نصبش خیلی طول کشید اصلا به حجمه برنامه نمیخورد بیخیالش شدیمو کیلش کردیم با گوشی که کار کردیم دیدیم سرعتش پکید و واسه همینم ریستارتش کردیم تو ریستارت فقط صفحه سفیده HtC اومد بالا و دیگه نرفت ماام باتریو کشیدیم بیرون و زدیم جا دوباره که روشنش کردیم همون صفحه اومدو بعد از سی ثانیه میره دیگه هیچی نمیاد تو شارژم که میذاریم چراغ نارنجیشم روشن نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید چیکارش کنیم اینو؟ رامشو عوض کنیم روتش کنیم؟ در ضمن گوشیم روته تا حالا هم نه دیزایر روت کردیم نه رامشو عوض کردیم نه هیچی
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

allaboutus5001
14-10-2011, 14:55
سلام به همگی
دوستان واسه یه یه بچه ها برنامه BATTERY CALLIBRATOR (اگه درست گفته باشم اسمشو) بلوتوث کردم که وقتی نصبش کردیم نصبش خیلی طول کشید اصلا به حجمه برنامه نمیخورد بیخیالش شدیمو کیلش کردیم با گوشی که کار کردیم دیدیم سرعتش پکید و واسه همینم ریستارتش کردیم تو ریستارت فقط صفحه سفیده HtC اومد بالا و دیگه نرفت ماام باتریو کشیدیم بیرون و زدیم جا دوباره که روشنش کردیم همون صفحه اومدو بعد از سی ثانیه میره دیگه هیچی نمیاد تو شارژم که میذاریم چراغ نارنجیشم روشن نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید چیکارش کنیم اینو؟ رامشو عوض کنیم روتش کنیم؟ در ضمن گوشیم روته تا حالا هم نه دیزایر روت کردیم نه رامشو عوض کردیم نه هیچی
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

اتفاقا منم همین یکی دو هفته پیش به همین مشکل برخوردم، ینی نصب برنامه طول کشید بعد من یو اس بی رو کشیدم و بعدش سیستم عامل دیگه بالا نیومد.
شما گوشی رو خاموش کن، بعد دکمه های power + vol down + home رو همزمان نگه دار تا یه منو واست باز بشه، بعد اونجا یه گزینه به اسم clear storage هست که بزنی مشکلت حل میشه و گوشیت دوباره بالا میاد. فقد همه ی اصلاعات حافظه داخلی مث برنامه هایی که نصب کردی و دفتر چه تلفن و اس ام اس و اینجور چیزا پاک میشه.

arash-zr
16-10-2011, 18:41
سلام

دوستام من روی گوشیم رام MIUIAndroid نصبه و ورژنش هم 2.3.5 هست ، S-OFF شده و AlphaRev Recovery v2.5.1.8 و HBOOT-0.93
مشکل من با مولتی تاچ گوشیمه که کار نمی کنه ، یعنی در اصل دوال تاچ و حتا اون هم درست کار نمیکنه!!!!
می خواستم بدونم قابلیت مولتی تاچ مربوط به چه قسمت از نرم افزار گوشی میشه ؟ مربوط به رادیو ، رام ، HBOOT یا چیز دیگه ای؟ چجوری باید درستش کنم؟؟؟!!!

لطفا راهنماییم کنید ، برام خیلی مهمه

yzf1111
16-10-2011, 19:56
لطفا کسایی که گوشی اندروید دارن اطلاعات باتری و مصرف باتری گوشیشون رو تو تاپیک زیر وارد کنند تا هم کمکی باشه برای دیگران تو خرید، و هم راهنمایی باشه برای دیگران برای انتخاب رام مناسب و اینکه اگه گوشیشون بیشتر از اون چیزی که باید شارژ مصرف میکنه متوجه مشکلشون بشن
از تاپیک زیر:
مصرف باتري گوشي اندرويدي شما
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172645)

خیلی ممنون

rasoul2003
16-10-2011, 21:35
درود

دوستان من چند ماه پیش با کمک شما میخواستم این گوشی رو بگیرم که به یه مشکلی برخوردم و نشد الان دوباره قصد خریدش رو دارم بنطرتون برم بخرمش یا تو این رنج گوشی بهتری اومده
اخرین باری که من تحقیق کردم desire amoled تو بازار نبود

ممنون

arash-zr
17-10-2011, 19:04
یکی جواب ما رو بده لطفا
اگه اطلاعاتی در این مورد دارید یه زحمت کوچیک بکشید به بنده کمک کنید که بفهمم مشکلش از کجاست

Ali7857
20-10-2011, 16:46
یکی کمک کنه رام ریختم ولی رو صفحه ای که عکس جوکر میاد گیر میکنه
بوت لودر بالا میاد
روت کردم اس اف هم کردم
تو ور خدا کمکم کنین

mesi2006
20-10-2011, 18:28
سلام
چطور میتونم hboot cm7r2 رو روی گوشیم نصب کنم
ممنون

abedianali
20-10-2011, 18:43
یکی کمک کنه رام ریختم ولی رو صفحه ای که عکس جوکر میاد گیر میکنه
روت کردم اس اف هم کردم
تو ور خدا کمکم کنین
دوست عزیز برو داخل بوت لودر و متناسب با htboot یک رام نصب کن.htboot cm7r2
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174854

Ali7857
20-10-2011, 20:15
منظورتون رو نمیفهمم hboot:0.93
مال من اینه نمیشه یه چیز دیگه کردش؟

Ali7857
21-10-2011, 17:53
اصلا بخش اندروید فعال نیست!
دو ورزه یه سوال پرسیدم جواب نمیدین

abedianali
21-10-2011, 18:22
اصلا بخش اندروید فعال نیست!
دو ورزه یه سوال پرسیدم جواب نمیدین

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2397676&posted=1#post2397676
در post 29 جواب شما داده شده.

Ali7857
22-10-2011, 09:41
ميشه يكي بهم بگه hboot cm7r2 رو از كجا گير بيارم؟

mmohsenm
22-10-2011, 10:03
ميشه يكي بهم بگه hboot cm7r2 رو از كجا گير بيارم؟

تو این سایت همه هستن
http://alpharev.nl/

Ali7857
22-10-2011, 16:58
تو اون سايت معلوم نيست كجاست اين hboot
و اين كه بلد نيستم hboot رو نصب كنم
يعني گوشيم رو همون صفحه اي كه عكس جوكر هست گير ميكنه و بالا نمياد
راهي نيست بتونم اچ بوت بريزم؟

Ali7857
22-10-2011, 17:05
دوستان تو رو خدا سريع تر جوابمو بدين
يكي نيست بتونه مرحله به مرحله كمكم كنه؟

abedianali
22-10-2011, 17:30
تو اون سايت معلوم نيست كجاست اين hboot
و اين كه بلد نيستم hboot رو نصب كنم
يعني گوشيم رو همون صفحه اي كه عكس جوكر هست گير ميكنه و بالا نمياد
راهي نيست بتونم اچ بوت بريزم؟

سلام .شما از این آدرس
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164705
1-رامی که ورژن A2sd رو دانلود کن بعد بریز تو مموری کارتت.
2-دکمه back رو بگیر و power رو بزن می ره تو بوت لودر
3-برو تو recovery و full wipe کن
4- حالا رامو نصب کن.
در این رام رو همون hboot هم نصب می شه.امیدوارم مشکلت حل بشه.

Ali7857
22-10-2011, 17:40
فكر كنم ادرس رو اشتباه دادين
اخه سرعت دانلود خوبي ندارم راهي نيست بتونم همين رامي كه دانلود كردم رو نصب كنم؟
نميشه ايدي ياهوتونو بدين اونجا يكم بيشتر راهنمايي كنيد؟

abedianali
22-10-2011, 17:47
فكر كنم ادرس رو اشتباه دادين
اخه سرعت دانلود خوبي ندارم راهي نيست بتونم همين رامي كه دانلود كردم رو نصب كنم؟
نميشه ايدي ياهوتونو بدين اونجا يكم بيشتر راهنمايي كنيد؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164705
ادرس درست.

saeedmty
23-10-2011, 15:14
سلام من دزایر دارم میخوام اپدیت کنم (با اینترنت وایرلس) ولی از خود گوشی نمیشه یعنی هر موقع چک میکنم میگه اپ جدید براش نیومده.........پس کی میتونم از اندروید بالاتر از 2.2 استفاده کنم
قبلا desire hd وdesire z رو با وایرلس اپ کردم.............ممنون میشم اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید

parion
23-10-2011, 23:01
دوستان تو رو خدا سريع تر جوابمو بدين
يكي نيست بتونه مرحله به مرحله كمكم كنه؟

دقیقا بگو مشکلت چیه شاید بتونم کمکتون کنم.

evenger
27-10-2011, 13:27
درود
دوستان من رم گوشی فرمت کردم البته آندروید روی رم بود حالا آندروید پاک شده و گوشی بالا نمیاد.
بردم نمایندگی نتونست درست کنه و گفت باید بفرسته تهران شرکت و شرکت هم گفت بردش سوخته و هزینه تعمیرش 220000 تومان؟؟؟؟؟:bn::cf:
البته وقتی روشن میکردم صفحه سفید htc بالا میامد.

اگه میتونین راهنمایی کنید.
ممنون:bc:

29-10-2011, 15:38
درود
دوستان من رم گوشی فرمت کردم البته آندروید روی رم بود حالا آندروید پاک شده و گوشی بالا نمیاد.
بردم نمایندگی نتونست درست کنه و گفت باید بفرسته تهران شرکت و شرکت هم گفت بردش سوخته و هزینه تعمیرش 220000 تومان؟؟؟؟؟:bn::cf:
البته وقتی روشن میکردم صفحه سفید htc بالا میامد.

اگه میتونین راهنمایی کنید.
ممنون:bc:

دوست عزیز شما گوشی رو روت کرده بودی؟ منظورم اینه که کاستوم رام ریخته بودی رو گوشی؟
چون اگه اینطور باشه و بخاطر این بالا نیاد اصلا ربطی به برد نداره فقط باید از اول رام نصب کنی

khan454
29-10-2011, 17:41
عزیزان وقتی میخوام hboot گوشی رو از cm7r2 به استوک یا n1table یا هر چیزه دیگه فلش کنم به من اجازه نمیده و مینویسه you cant roll back your hboot
چکار باید کنم؟

mmohsenm
29-10-2011, 18:17
عزیزان وقتی میخوام hboot گوشی رو از cm7r2 به استوک یا n1table یا هر چیزه دیگه فلش کنم به من اجازه نمیده و مینویسه you cant roll back your hboot
چکار باید کنم؟

لطفا دقت کنین.توی بخش همه چیزایی که باید از دیزایر بدانید تو قسمتش توضیح دادم.

29-10-2011, 23:32
سلام من دزایر دارم میخوام اپدیت کنم (با اینترنت وایرلس) ولی از خود گوشی نمیشه یعنی هر موقع چک میکنم میگه اپ جدید براش نیومده.........پس کی میتونم از اندروید بالاتر از 2.2 استفاده کنم
قبلا desire hd وdesire z رو با وایرلس اپ کردم.............ممنون میشم اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید

من هم دیزایر داشتم نمیتونستم با خود گوشی از 2.1 به 2.2 آپدیت کنم تنها راهش دانلود رام رسمی ( ورژن نصبی ) و نصب اون از طریق کامپیوتر هست یا اینکه اصلا روت کنی و کاستوم رام بریزی که قضیش فرق میکنه

NEWTON
30-10-2011, 20:26
من یه مشکلی دارم سیم کارت ایرانسل دارم امروز هر دقیقه یه اس ام اس برام میاد که اسم دکل ایرانسل را اعلام می کنه نمیشه ازش خلاص بشم...

evenger
31-10-2011, 10:04
دوست عزیز شما گوشی رو روت کرده بودی؟ منظورم اینه که کاستوم رام ریخته بودی رو گوشی؟
چون اگه اینطور باشه و بخاطر این بالا نیاد اصلا ربطی به برد نداره فقط باید از اول رام نصب کنی

درود
من مموری کارت گوشی در آوردم و فرمتش کردم. بعد که گذاشتم تو گوشی گوشی فقط یک صفحه سفید بالا آمد بعدش بردم نمایندگی گوشی گفت بردش سوخته و اصطلاح 4 طرف گوشی علامت خطر میده گفت دیگه من از اینش سر در نیاوردم. مثل اینکه الان روشنش میکنه صفحه مشکی بالا میاد.
اگر بردش سوخته باشه هزینه تعمیزش چند در میاد ؟؟؟؟؟

ممنون
یا حق

31-10-2011, 10:25
درود
من مموری کارت گوشی در آوردم و فرمتش کردم. بعد که گذاشتم تو گوشی گوشی فقط یک صفحه سفید بالا آمد بعدش بردم نمایندگی گوشی گفت بردش سوخته و اصطلاح 4 طرف گوشی علامت خطر میده گفت دیگه من از اینش سر در نیاوردم. مثل اینکه الان روشنش میکنه صفحه مشکی بالا میاد.

ممنون
یا حق

دوست عزیز .این صفحه مشکی که بالا میاد علامت android آبی رنگ وسطش هست؟ یا حتی اون صفحه سفید علامت سبز htc رو داره؟

هزینه برد هم حدود همونیه که بهت گفتن

البته من تخصص ندارم تو سخت افزار ولی فکر کنم وقتی برد میسوزه گوشی اصلا بالا نمیاد یعنی عکس العملی نشون نمیده( چون واسه N8 من که اینجوری بود )

redman2
31-10-2011, 17:20
درود

ممنون
یا حق
به نام خدا
دوست عزیز اصلا برد گوشی شما نسوخته گوشی من هم همین جور شد رام کوک شده داشتم میخواستم به رام اصلی برش گردونم و منطقه گوشیم رو نمیدونستم تا رام اصلی با منطقه گوشی رو نصب کنم یه رام اصلی شانسی نصب کردم که وسط کار ارور داد و گوشیم با 4 تا علامت خطر که 4 طرفش بود بالا میومد و نمیشد هیچ کاری بکنی در آخر مجبور شدم تقریبا تمامی رام های رسمی دیزایر رو دانلود کنم تا یکی از اون رام ها با منطقه گوشی من مطابقت داشت و مشکلم حل شد

31-10-2011, 19:25
به نام خدا
دوست عزیز اصلا برد گوشی شما نسوخته گوشی من هم همین جور شد رام کوک شده داشتم میخواستم به رام اصلی برش گردونم و منطقه گوشیم رو نمیدونستم تا رام اصلی با منطقه گوشی رو نصب کنم یه رام اصلی شانسی نصب کردم که وسط کار ارور داد و گوشیم با 4 تا علامت خطر که 4 طرفش بود بالا میومد و نمیشد هیچ کاری بکنی در آخر مجبور شدم تقریبا تمامی رام های رسمی دیزایر رو دانلود کنم تا یکی از اون رام ها با منطقه گوشی من مطابقت داشت و مشکلم حل شد

منم نظرم همینه . این صفحه سفید واسه من هم پیش اومده و اصلا طبیعی هست چون فایل های سیستمی رو پاک کردید مثل زمانی که wipe می کنید که صفحه سفید htc میاد و حداقلش تو رام های رسمی 5 دقیقه طول میکشه تا گوشی آماده بکار بشه.غیر رسمی که حتی تا 15 دقیه هم شاید بکشه
حالا نمایندگی چه بلایی اورده سرش که 4 تا علامت خطر بالا میاد معلوم نیست( شایدم خواسته رام رسمی بریزه مثل redman2 عزیز اشتباه کرده تو منطقه گوشی )
یا رام راسمی ( ورژن نصبی RUU ) بریز یا اینکه اصلا روتش کن خلاص.
اول سعی کن ببین رام رسمی میتونی نصب کنی.
ولی برد سوخته نیست این یاررویی که بردی پیشش یا توهم زده یا که ...

faridafg
01-11-2011, 16:03
سلام دوستان من از ویجت گالری spb shell که به صورت اصلی روش هست رو میخوام . اصلا میشه اونو به صورت جدا پیدا کرد !!!؟؟؟

amimaras
02-11-2011, 09:03
سلام به همه
میخواستم ببینم میتونیم صدای مسیج و بلوتوث را جداگانه رینگتون بذارم یعنی یه رینگ برای مسیج و یکی هم برای بلوتوث
آخه وقتی زنگ notification را عوض میکنم برای دوتاشون یه زنگ میشه که مشکل زاست

NEWTON
03-11-2011, 23:04
من یه مشکلی دارم سیم کارت ایرانسل دارم امروز هر دقیقه یه اس ام اس برام میاد که اسم دکل ایرانسل را اعلام می کنه نمیشه ازش خلاص بشم...

کسی نمیتونه کمکی بکنه...

evenger
04-11-2011, 12:40
منم نظرم همینه . این صفحه سفید واسه من هم پیش اومده و اصلا طبیعی هست چون فایل های سیستمی رو پاک کردید مثل زمانی که wipe می کنید که صفحه سفید htc میاد و حداقلش تو رام های رسمی 5 دقیقه طول میکشه تا گوشی آماده بکار بشه.غیر رسمی که حتی تا 15 دقیه هم شاید بکشه
حالا نمایندگی چه بلایی اورده سرش که 4 تا علامت خطر بالا میاد معلوم نیست( شایدم خواسته رام رسمی بریزه مثل redman2 عزیز اشتباه کرده تو منطقه گوشی )
یا رام راسمی ( ورژن نصبی RUU ) بریز یا اینکه اصلا روتش کن خلاص.
اول سعی کن ببین رام رسمی میتونی نصب کنی.
ولی برد سوخته نیست این یاررویی که بردی پیشش یا توهم زده یا که ...

درود
آخه این یارو میگه فزستادم تهران شرکت htc خودش نتونسته کاری انجام بده......

04-11-2011, 19:20
درود
آخه این یارو میگه فزستادم تهران شرکت htc خودش نتونسته کاری انجام بده......

خب دیگه تصمیم با خودته یا برد رو عوض کن یا اینکه همینجوری گوشی رو تحویل بگیر ببین شاید تونستی یه کاری بکنی اگه نتوستی دوباره بفرست .
البته اگه یارو راست بگه و خود شرکت گفته باشه ،تصمیم گیری در این مورد سخت میشه.

ata-gh
05-11-2011, 10:02
سلام...من امروز ميخواستم رو گوشيه دوستم كه ديزاير هست وي پي ان بزنم ، تمام مراحلش رو هم انجام دادم ، كانكت هم شد اما انگار نه انگار كه وي پي ان زدي روش ، بازم سايتاي فيلتر رو باز نكرد ... به نظرم اومد كه احتمال داره ايراد از اككسس پوينت باشه كد *140*3*6 رو زدم كه تنظيمات جديد بگيرم از ايرانسل كه اصلا تنظيمات رو نفرستاد... به نظرم مياد اين تنظيمات اينترنتي كه روش هست يه كم دستكاري شده ، اين رو هم بگم كه وي پي اني كه دارم كاملاا سالم هست و تو گالكسي اس دو به خوبي كار ميكه ... كي ميتونه كمكم كنه ممنون ميشم ...مرسي:hello:

mahmood_2395
05-11-2011, 21:27
ﺩﺭﻭﺩ
ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﯾﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﻡ:
ﯾﻪ ﻣﻤﻮﺭﯼ 16 ﮔﯿﮓ ﮐﻼﺱ 10 ﻣﺪﻝ apacer
ﺧﺮﯾﺪﻡ ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺭﻭ ﮔﻮﺷﯽ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻪ)ﺗﻮ ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻪ)
ﺍﯾﻨﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﻗﺒﻼ usb brake ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﺮﺩﻡ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﻗﺒﻠﯿﻢ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ
ﻟﻄﻔﺎ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﺮﺳﯽ

mmohsenm
06-11-2011, 00:12
ﺩﺭﻭﺩ
ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﯾﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﻡ:
ﯾﻪ ﻣﻤﻮﺭﯼ 16 ﮔﯿﮓ ﮐﻼﺱ 10 ﻣﺪﻝ apacer
ﺧﺮﯾﺪﻡ ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺭﻭ ﮔﻮﺷﯽ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻪ)ﺗﻮ ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻪ)
ﺍﯾﻨﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﻗﺒﻼ usb brake ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﺮﺩﻡ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﻗﺒﻠﯿﻢ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ
ﻟﻄﻔﺎ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﺮﺳﯽ

اتفاقا منم این سوالو دارم.

rezarmz
06-11-2011, 00:13
سلام
یکی از دوستام این مدل گوشی رو داد بهم که برنامه بزنم برنامه نمیگرفت گوشی هم منوش فارسی بود بردمش به حات کارخونه فارسیش پرید مشکل برنامه خوردنش درست شد اما حالا فارسی نداره کل منوشم کامل فارسی بود انگار با نرم افزاری این کار رو کرده بود چطور منم میتونم منوشو فارسی کنم ممنون میشم کمکم کنید هر چه ساده تر باشه بهتره تورو خدا کمکم کنید ابروم پیشش نره

mmohsenm
06-11-2011, 00:19
سلام
یکی از دوستام این مدل گوشی رو داد بهم که برنامه بزنم برنامه نمیگرفت گوشی هم منوش فارسی بود بردمش به حات کارخونه فارسیش پرید مشکل برنامه خوردنش درست شد اما حالا فارسی نداره کل منوشم کامل فارسی بود انگار با نرم افزاری این کار رو کرده بود چطور منم میتونم منوشو فارسی کنم ممنون میشم کمکم کنید هر چه ساده تر باشه بهتره تورو خدا کمکم کنید ابروم پیشش نره

روت و اس آف هست؟
اول از رام قبلی بکاپ بگیر تا بتونی بعدا اگه این نشد دوباره همون رامو نصب کنی
این رامو براش نصب کن.تو توضیحاتش همه چی هست.فضای کم نصب نرم افزار هم واسش حل میشه.سرعت خوب و مصرف باتریش هم بهتر میشه.کلا چیزه تاپیه.http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164705
اما اگه چیزی بلد نیستین از نصب رام به ای تاپیک برید و یه مقدار بخونیدhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128905
البته وقتی فارسی میشه فیلم برداریش مشکل میخوره.نمیدونم دقیق.تست نکردم.خودت تست کن

oghyanoos
06-11-2011, 15:30
دوستان درب پشت دیزایر جایی گیر میاد؟؟ از من پوسته روییش کنده شده!

makarony
07-11-2011, 14:58
دوستان درب پشت دیزایر جایی گیر میاد؟؟ از من پوسته روییش کنده شده!

آره بابا مگه میشه گیر نیاد برو نمایندگی htc داره

nIMa-Mn
07-11-2011, 17:07
درود
ان گوشی من پارسال نزدیک اسفند گرفتمش . بعد همون موقع رامشو عوض کردم ،
اون موقع insertcoin hd 2.0.1 ریختم با ورژن2.2.1 اندروید. بعد از یه مدتی نمیدونم برا چی بود که یه وقتی صفحه گوشی رو خاموش می کنی بعدا می خوای روشن کنی بعضی وقت ها کلا روشن نمیشه . یه حالتی میشه که انگار هنگ می کنه. دکمه هاش روشن میشن ولی صفحه همین طوری مشکی میمونه.
باید باطری رو در بیاری دوباره بذاری روشن کنی. یا همین طوری که میشه دیگه کلا هیچیش کار نمیکنه. مثلا قرار الارم بزنه نمیزنه ، یا اصلا زنگ نمیخوره. برنامه روش زیاد ریخته بودم البته الان کلی پاک کردم .مموریش پر بود. نمیدونم برا این بوده یا نه.
به نظرتون مشکل از کجا بوده ؟

mmohsenm
07-11-2011, 17:14
درود
ان گوشی من پارسال نزدیک اسفند گرفتمش . بعد همون موقع رامشو عوض کردم ،
اون موقع insertcoin hd 2.0.1 ریختم با ورژن2.2.1 اندروید. بعد از یه مدتی نمیدونم برا چی بود که یه وقتی صفحه گوشی رو خاموش می کنی بعدا می خوای روشن کنی بعضی وقت ها کلا روشن نمیشه . یه حالتی میشه که انگار هنگ می کنه. دکمه هاش روشن میشن ولی صفحه همین طوری مشکی میمونه.
باید باطری رو در بیاری دوباره بذاری روشن کنی. یا همین طوری که میشه دیگه کلا هیچیش کار نمیکنه. مثلا قرار الارم بزنه نمیزنه ، یا اصلا زنگ نمیخوره. برنامه روش زیاد ریخته بودم البته الان کلی پاک کردم .مموریش پر بود. نمیدونم برا این بوده یا نه.
به نظرتون مشکل از کجا بوده ؟

رام رو دوباره بنصبی مشکلت حل میشه

oghyanoos
08-11-2011, 00:02
آره بابا مگه میشه گیر نیاد برو نمایندگی htc داره

نمایندگی htc آدرسش کجاست؟؟

mmohsenm
08-11-2011, 00:05

زنگ بزن 118 ازش شمارشو بگیر.بعد زنگ بزن نمایندگی آدرسشو بگیر.به همین خوشمزگی:dp:

08-11-2011, 00:18

آدرس مراکز خدماتی HTC در تهران دوست عزیز ( شرکت یاس) :ad:
من که خودم به خود HTC ایمیل زده بودم اپراتور شرکت آدرس اولی رو داد که فکر کنم مرکز خدمات اصلی باشه

1. مرکز اندیشه
نشانی: خيابان شهید بهشتي، بين چهارراه انديشه و سهروردي، روبه‎روي بانك ملت، ساختمان 68، طبقه اول شرقي
تلفن تماس: 22 88 44 88 021

2.مرکز احتشامیه
نشانی: خيابان پاسداران، خيابان نيستان هفتم، پاساژ نيستان، پلاك 10
تلفن تماس: 22 12 55 22 021

3.مرکز بازار موبایل
نشانی: تهران، خیابان حافظ، بعد از تقاطع جمهوری، پایین تر از سازمان بورس، بازار موبایل ایران، طبقه ی همکف، شماره های 229،230،243،244
تلفن تماس: 11 73 34 66 021

دفتر مرکزی (مرکز خدمات نیست ولی گفتم بگم بدونی )
خيابان ولي عصر، بين خيابان بهشتي و مطهري، خيابان ناهيد، پلاك 37، طبقه چهارم و پنجم
تلفن تماس و فکس: 700 700 88 021
ایمیل: info@yas-co.ir

oghyanoos
08-11-2011, 17:44
آدرس مراکز خدماتی HTC در تهران دوست عزیز ( شرکت یاس) :ad:
من که خودم به خود HTC ایمیل زده بودم اپراتور شرکت آدرس اولی رو داد که فکر کنم مرکز خدمات اصلی باشه

1. مرکز اندیشه
نشانی: خيابان شهید بهشتي، بين چهارراه انديشه و سهروردي، روبه‎روي بانك ملت، ساختمان 68، طبقه اول شرقي
تلفن تماس: 22 88 44 88 021

2.مرکز احتشامیه
نشانی: خيابان پاسداران، خيابان نيستان هفتم، پاساژ نيستان، پلاك 10
تلفن تماس: 22 12 55 22 021

3.مرکز بازار موبایل
نشانی: تهران، خیابان حافظ، بعد از تقاطع جمهوری، پایین تر از سازمان بورس، بازار موبایل ایران، طبقه ی همکف، شماره های 229،230،243،244
تلفن تماس: 11 73 34 66 021

دفتر مرکزی (مرکز خدمات نیست ولی گفتم بگم بدونی )
خيابان ولي عصر، بين خيابان بهشتي و مطهري، خيابان ناهيد، پلاك 37، طبقه چهارم و پنجم
تلفن تماس و فکس: 700 700 88 021
ایمیل: info@yas-co.ir
من که در شهرستانم چکار کنم!!؟؟:ac:

mmohsenm
08-11-2011, 18:46
من که در شهرستانم چکار کنم!!؟؟:ac:

راهش همون 118 هست.:ck:

aliexe
09-11-2011, 00:54
سلام
من میخوام فردا یه مموری با کلاس بالاتر واسه پارتیشن بندی و نصب رام بخرم.. الان کلاس 2 دارم
کلاس 4 هست تو بازار و کلاس 10 هم دارن
تفاوتشون چقدره؟ آخه اختلاف قیمت زیادی نداره

میشه یه راهنمایی کنید که چه مارکی و چه کلاسی بگیرم که هم خوب باشه و هم اقتصادی!؟

oghyanoos
09-11-2011, 17:45
سلام
من میخوام فردا یه مموری با کلاس بالاتر واسه پارتیشن بندی و نصب رام بخرم.. الان کلاس 2 دارم
کلاس 4 هست تو بازار و کلاس 10 هم دارن
تفاوتشون چقدره؟ آخه اختلاف قیمت زیادی نداره

میشه یه راهنمایی کنید که چه مارکی و چه کلاسی بگیرم که هم خوب باشه و هم اقتصادی!؟
من 5 ماه قبل 16gb کلاس 4 گرفتم مارک patriot
36000 از علاالدین
من که ازش راضییم

MAJEDFD
11-11-2011, 14:31
این دیگه چه گوشی مسخره ای هست بندازید سطل آشغالhtc رو

mmohsenm
11-11-2011, 17:48
من 5 ماه قبل 16gb کلاس 4 گرفتم مارک patriot
36000 از علاالدین
من که ازش راضییم

با کلاس چهار تو فیلم برداری با حداکثر کیفیت و برای نصب بعضی رامها مشکل پیدا میکنین.به نظر من کلاس 10 بگیر خیاله خودتو راحت کن.همون پاتریوت عالیه

mmohsenm
11-11-2011, 17:50
این دیگه چه گوشی مسخره ای هست بندازید سطل آشغالhtc رو

چرا؟چه مشکلی باهاش دارید؟