PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه آنلاک نمودن موتورولا مایلستون

mohammadj54
02-05-2010, 19:02
دوستان اگر اطلاعاتی در خصوص نحوه آنلاک نمودن گوش فوق دارند راهنمایی فرمایند
با تشکر

Monk
02-05-2010, 20:02
دوست عزیز به تاپیک زیر مراجعه کنید :
آموزش روت کردن مایلستون (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=99359)

mohammadj54
02-05-2010, 23:38
یعنی با این روش، گوشی با سیم کارت های ایران نیز کار خواهد کرد چون الان وقتی سیم کارت همراه اول را توی گوشی می گذارم بالا نمی آید و پیام می دهد که سیم کارت را نمی شناسد ولی با سیم کارتی که خارج از کشور خریدم گوشی بالا می آید.

Monk
02-05-2010, 23:40
خیر محمد جان اون مربوط به مخابرات هست و باید سیم کارتتون رجیستر بشه .

mohammadj54
03-05-2010, 01:43
ولی سیم کارت من که با گوشی های دیگر کار می کند!!!

با تشکر:50:

mohammad6212
03-05-2010, 06:57
دوست عزیز شما باید سریال نامبر گوشی رو بدید مخابرات تا گوشی رو ثبت کنه.اون وقت میتونید از گوشی استفاده کنید.گوشی شما با مخابرات رجیستر نیست و با ثبت سریال میتونید از گوشی استفاده کنید

Monk
03-05-2010, 13:25
خیر محمد جان اون مربوط به مخابرات هست و باید سیم کارتتون رجیستر بشه .
عذر میخوام منظورم گوشی بود باید گوشیتون همانطور که محمد جان گفتند رجیستر بشه .

mohammadj54
05-05-2010, 02:04
فکر نکنم چون گوشی لاک هستش به عبارتی این گوشی که من از خارج خریده ام با سیم کارتهای ایرانی کار نمی کند و پیام لطقا" سیم کارت درست را در گوشی قرار دهید را می دهد و گوشی بالا نمی آید و فقط سیم کارت اپراتور خارجی را می شناسد و گوشی با آن بالا می آید.
اگر راهنمایی کتید ممنوم می شوم

Monk
05-05-2010, 06:59
والا محمد جان شما باید برنامه آنلاک کردنش رو از خود گوگل بخرید . تو سایتش میشه سفارش داد ولی ایران تح---ریم هست و مطمئنا جوابتون رو نمیدن .
تنها راهی که میشناسم همینه اما بازم میگردم براتون .

mohammadj54
05-05-2010, 13:59
خیلی ممنون از زخمات بی دریغ شما

topnumber7
05-05-2010, 14:49
سلام
با اجازه آقا احسان.
نظر من اينه كه يه سيم كارت ايرانسل از اين جديداشو بخري بزاري تو گوشي خودش همه چيز رو برات تنظيم ميكنه حتي گوشي رو شناسايي ميكنه و خودش تنظيمات gprs رو برات ميفرسته من خودم روي چندين مدل گوشي تست كردم و جواب گرفتم ممكنه روي گوشي شما هم جواب بده.(در حد يك پيشنهاد)
موفق باشيد.

mohammadj54
06-05-2010, 03:36
من همه این کارها را کردم ولی حواب نگرفتم. ولی وقتی توی اینترنت گشتم دیدم که بعضی از سایت ها کد آنلاک بر حسب imei گوشی می فروشند ولی خرید اینترنتی واسه ایرانی ها تقریبا غیر ممکنه

topnumber7
06-05-2010, 07:38
دوست عزيز آپديت رام رو هم امتحان كردي؟

mohammad6212
06-05-2010, 07:49
دوست عزيز آپديت رام رو هم امتحان كردي؟

من هم داخل سایت های خارجی یه نگاه کردم پیشنهاد تعویض رام رو داده بودن...

mohammadj54
06-05-2010, 14:13
آخه این گوشی آخرین ورژن آندروید که فکر کنم 2.1 باشد را دارد. اگه دوستان لطف کنند و امکان داشته باشه لینک سایت های خارجی را که مطالبی در خصوص آنلاک نوشتند را هم بیاورند.
ارادتمند همه دوستان گل سایت موبایلستان

MOTO MAN
12-05-2010, 08:39
سلام

شما به این تاپیک سری بزنید ببینید یه اشاره هایی شده است:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=94291&page=2

یکی از دوستان مدیر کل اگه میشه اون تاپیک را با کلوپ این بخش ترکیب کنه.

موفق باشید...

MOTO MAN
12-05-2010, 08:47
سلام

این ها را براتون پیدا کردم:

سلام. ممنون عزیز بابت ایجاد این تاپیک. در مورد مایلستون مطمئنا سوال شما در مورد اینکه چطور گوشی ای هست برمیگرده به نقاط ضعف وقوتش (تیکه به بعضی ها منظورم اصلا آقا مجتبی نیست :4: ) در مورد مشکل رجیستر با ایرانسل که هیچ جا مشکلی نیست اما با همراه اول بعضی مناطق مشکل داره پس اگر خواستین بخرین حتما این موضوع رو چک کنین .البته این برمیگرده به ساختار قدیمی مخابرات ایران نه رجیستر نبودن مایلستون. این مشکل واسه nexus one هم هست . در مورد مشکلات مایلستون میگم چون همگی از نقاط قوتش باخبرن. اولین مشکلی که موقع خرید(و قبل از بقیه ی مشکلات) باهاش روبرو میشین کیفیت پایین صفحه کلید این گوشیه که من وقتی با dext مقایسه میکنم خیلی دلم میخواد کیبورد اونو جدا کنم بذارم جای این:4: اما اسلاید واقعا محکمی داره و اصلا به قول معروف لق نمیزنه. ظاهر واقعا لوکسی داره گوشی. کیفیت عکسهاش(برخلاف فیلمبرداری) واقعا نا امید کنندس و البته مسئله ای که مطمئنا توی نسخه ی 2.1 official برطرف میشه (اصلا ایزو توی روز کلی بیشتر از شب هست) توی شب عکساش خوبه(قابل مقایسه با zn5 نیست اصلا) واسه بعضی موارد (مثل نصب برنامه توی مموری کارت ) نیاز به یه سری مد داره . جدیدا رام 2.1 رو از روی nexus واسش کوک کردن که باگهایی داره . توی ورژن 2 که وقتی گوشی رو میخرین کمی کیفیت صدا نا امید کنندس اما توی 2.01 واقعا عالیه. مشکل باتری نداره اما اکثر کسایی که میبینم از این موضوع ناراضین(خودم دلیلشو تعداد زیاد برنامه های آندروید میدونم خودم دفعه ی اول 6 ساعت بدون وقفه باهاش کار میکردم)
در کل من پیشنهاد میدم کسایی که میخوان این گوشی رو تهیه کنن سعی کنن با مدلهایی مثل dext,nexus هم کار کنن و بسته به سلیقه میتونن منتظر x10 هم باشن . اما من اگه الان میخواستم خرید کنم یا منتظر xt800 میموندم (به خاطر امکاناتی مثل hdmi port, ال سی دی بهتر) یا خیلی بیشتر صبر میکردم واسه motoroi یا یه گوشی جمع و جورتر یعنی dext رو میخریدم (بر خلاف مایلستون - موتورولا dext بهترین دوربین رو توی آندرویدهای 5مگاپیکسل داره و motoblur که روش هست واقعا دنیاییه - از لحاظ ال سی دی هم با سایز مساوی ال سی دی با آیفون دقیقا 3 برابر آیفون کیفیت داره (مربوط به مسئله ی ppi هست))

پی نوشت : ببخشید اگه پستم طولانی شد و اینکه تعداد پرانتزهای باز شده با تعداد پرانتزهای بسته شده برابر نیست-

بعد نوشت : بچه های موتویی بدون تعصب خواهش میکنم عیب های گوشی ها رو هم بگیم این درست نیست کسی مشاوره بخواد بگیم اوووووو این اند گوشیه و... (اصلا منظورم آقا مجتبی و بچه هایی که توی این تاپیک پست دادن نیست:4: )

Monk
12-05-2010, 09:45
آخه این گوشی آخرین ورژن آندروید که فکر کنم 2.1 باشد را دارد. اگه دوستان لطف کنند و امکان داشته باشه لینک سایت های خارجی را که مطالبی در خصوص آنلاک نوشتند را هم بیاورند.
ارادتمند همه دوستان گل سایت موبایلستان
شما چطور میگید اخرین ورژنه محمد جان ؟ آیا آپدیتش کردید ؟ مایلستون دارای اندروید 2.0.1 هست و ورژن 2.1 به تازگی برای این گوشی منتشر شده !
در مسیر زیر ورژن مشخص شده :
Setting > About Phone

mohammadj54
27-06-2010, 17:20
با سلام
من گوشی را چک کردم دارای اندروید 2.0.1 هستش. و سیم لاک نیز هستش. حال اگر من به رام عربی آپدیتش کنم این سیم لاک از بیم میره یا نه، و اگه نه باید چکار کنم
خیلی ممنمون از راهنمائی های شما