PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

behzad_zn
04-05-2010, 11:29
:atten:
دوستان هر نرم افزاری نیاز داشتن لطفا اینجا اعلام کنید تا من یا هرکدوم از بچه که داشتن براتون آپ کنن دگه واسه هر نرم افزاری یه تایپک جدید نزنیم
از همکاری قبلیتون متشکرم
:merci:

behzad_zn
04-05-2010, 11:32
خوب خودم چراغ اول رو روشن میکنم:010:

فارسی ساز سازگار با این گوشی :
فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه 1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115044)

behzad_zn
04-05-2010, 11:37
کیبورد با ساپورت فارسی و فینگر فرندلی

behzad_zn
04-05-2010, 11:41
نرم افزار فوق العاده برای بک آپ گرفتن از تمام قسمت های گوشی
واقعا عالی کار میکنه و چند بار جون منو نجات داده:015:

behzad_zn
04-05-2010, 11:43
منتظر نرم افزار های کاربردی دیگر باشید....

bluechalenger
04-05-2010, 12:01
سلام و تشکر

من خودم رو به جای استاد گوشی معرفی کردم بعد دوستم با پیشنهاد من یه تاچ 2 گرفت حالا مثل چهار پا موندم توش:45: :44: به بخش مقالات و اموزشها رفتم ولی گیج شدم خیلی از اموزشها برای گوشیهای دیگه است

اگه ممکنه دوستان لطف کنن از ب بسم الله بگین چیکار کنم مثلا میخوام اون ساعت رویه دسکتاپ بره چیکار کم :چه برنامه هایی رویه این گوشی میشه ریخت: عوض کردن ویندوز چجوریه .... هر چی بگین بهم کمک میکنه :merci::merci::merci::17:

behzad_zn
04-05-2010, 12:14
سلام و تشکر

من خودم رو به جای استاد گوشی معرفی کردم بعد دوستم با پیشنهاد من یه تاچ 2 گرفت حالا مثل چهار پا موندم توش:45: :44: به بخش مقالات و اموزشها رفتم ولی گیج شدم خیلی از اموزشها برای گوشیهای دیگه است

اگه ممکنه دوستان لطف کنن از ب بسم الله بگین چیکار کنم مثلا میخوام اون ساعت رویه دسکتاپ بره چیکار کم :چه برنامه هایی رویه این گوشی میشه ریخت: عوض کردن ویندوز چجوریه .... هر چی بگین بهم کمک میکنه :merci::merci::merci::17:

با توجه به قیمتش اگه اغراق نکنم محشره خریدش عاقلانه بوده
اون ساعت که شما میگین یه رابط کاربریه که مخصوص گوش های hTc هست و بهش TouchFlo یا Manila میگن حالا شما برای خاموش کردنش به مسیر زیر برید:
start>settings>Today>Items
توی لیست تیک TouchFlo رو بردار...
سوال دیگه ای بود در خدمتیم

behzad_zn
04-05-2010, 12:25
نرم افزار oziExplorer برای فعال کردن Gps گوشی

behzad_zn
04-05-2010, 12:27
شماره سریال برنامه

Name: 0607-5999-1182
Code: $B24F5CB2

behzad_zn
04-05-2010, 12:34
برنامه های زیادی برای فعال کردن Gps این گوشی هست ولی میشه گفت بهترین برنامه همینه چون نقشه بیشتر شهر های ایران رو داره
باید بعد از دانلود نقشه اونو تو فولدر مربوطه کپی کنید.برای شروع من نقشه ی راهای ایران رو که شامل دو تا فایل هست رو میذارم ,بعد از دانلود برنامه رو اکستراکت کنید و هر دو فایل رو تو گوشی و محل نصب برنامه تو پوشه ی Map کپی کنید
در ادامه نقشه ی شهر مورد نظر خودتونو بگید تا بذارم براتون

behzad_zn
04-05-2010, 15:28
برنامه ای برای افزایش ردیف های منو ی استارت از سه ردیف به چهار,پنج یا شش ردیف:
با این کار اگر برنا مه های زیادی روی گوشیتون باشه نیاز کمتری به ورق زدن منو خواهید داشت

tgbenyamin
04-05-2010, 17:46
بهزاد جان اگر می تونی نقشه ساری/بابل/قائم شهر واسم بگیر

behzad_zn
04-05-2010, 19:00
اینم تقدیم به شما بابل و ساری برای قائم شهر باید کمی صبر کنید

behzad_zn
04-05-2010, 23:01
یه پلیر فوق العاده و نام آشنا با پشتیبانی از فرمتهای بیشمار از جمله
XViD /DiVX

bluechalenger
05-05-2010, 01:10
اقا مرسی که اینقدر زود جواب دادین

برنامه گارمین برای پاکت پیسی هم وجود داره و نقشه هاش برای همه گوشی ها اعم از سیمبیان و .... میشه استفاده کرد اما من رو تاچ 2 یا ppc نریختم(اصلا نمیدونم این گوشی سر و تهش کجاست :37:)

جریان این مانیلا 2.5 و رام های کوک شده برای تاچ 2 چجوریه ؟کسی امتحان کرده ؟

لطف کنین چند تا برنامه هم برای نقاشی و برنامه های مهندسی معرفی کنین اگه عکس محیط برنامه رو هم بزارین که عالی میشه :6::6::6::6:

tgbenyamin
05-05-2010, 08:56
بهزاد جان سلام
اين نقشها واسه garmin
يا
oziExplorer
اگر گارمين كدش چنده؟

behzad_zn
05-05-2010, 11:19

برنامه گارمین برای پاکت پیسی هم وجود داره و نقشه هاش برای همه گوشی ها اعم از سیمبیان و .... میشه استفاده کرد اما من رو تاچ 2 یا ppc نریختم(اصلا نمیدونم این گوشی سر و تهش کجاست :37:)

لطف کنین چند تا برنامه هم برای نقاشی و برنامه های مهندسی معرفی کنین اگه عکس محیط برنامه رو هم بزارین که عالی میشه :6::6::6::6:

گارمين نرم افزار خوبيه فقط مشكلي كه داره نقشه ي شهراي بزرگ واسش هست اگه خواستين اونم ميذارم براتون
مانيلا يا تاچ فلو همون رابط كاربري شركت Htc هست كه مال touch2 مانيلاي ورزن 2 كه ميشه روش تم ريخت
رامي كه توسط يكي دستكاري و ارتقاع داده بشه كوك شدست
تازه چنتا رام كوك اومده كه من امتحان نكردم:001:

behzad_zn
05-05-2010, 11:20
بهزاد جان سلام
اين نقشها واسه garmin
يا
oziExplorer
اگر گارمين كدش چنده؟

نه داداش اينا مال ozi هست كه نياز به سريال نداره

behzad_zn
05-05-2010, 18:36
اینم یه برنامه برای نقاشی در ppc
اول برنامه رو نصب کنید برای ک ر ک شدن برنمه فایلDynaInk_Test را توی فولدر برنامه کپی کنید
و بعد از اجرا Create Reg. File رو بزنین و صبر کنین تا OK بشه

behzad_zn
05-05-2010, 18:39

منظورت از برنامه مهندسی چیه عزیز؟؟
یه توضیح بهتر بدی سعی میکنم واست پیدا کنم

bluechalenger
06-05-2010, 12:14
ممنون از برنامه ها :merci::merci: البته هنوز گوشی کامل دستم نبوده که باهاش ور برم ولی چشمم روشنه که با کمک شما دوستان کلی حالشو خواهم برد

منظورم برنامه ای شبیه corel draw کامپیوتر هست و ماشین حسابهای قوی

کدوم گوشیهابرنامه هاشون به تاچ 2 میخوره و چه خصوصیاتی باید داشته ؟ حجم برنامه تا چقدر خوبه ؟

این مانیلا 2.5 بد جوری رفته رو مخم نمیشه رو تاچ 2 بریزیم ؟ مزیتهاش چیه ؟ اگه میشه چجوری ؟:8:

من خودم نوکیا 5800 دارم زیر و روگوشی رو انگولک کردم (انواع رام کوک شده روش ریختم / دو سه بار فرمت کردم )

میخواستم ببینم تاچ 2 رو چجوری فرمت کنم // رام های کوک شده کدومش بهش میخوره مزایا و معایب رام ها چیه ؟ از کجا بگیرم ؟؟

ببخشید سوالهام رو هم اینجا مطرح میکنم :40: چون خودم پاکت پیسی ندارم تویه بخش پاکت پیسی خیلی گیج و سرگردون شدم شاید 3-2 روز مطالب پراکنده خوندم هیچ نتیجه ای نگرفتم :6::6:

jadoyesia
06-05-2010, 20:08
الو مهندس من تاچ تو دارم میتونی نقشه های کامل تموم شهر هارو بزاری وآموزش نصب جی پی اسو ممنون میشم

behzad_zn
06-05-2010, 20:40
ممنون از برنامه ها :merci::merci: البته هنوز گوشی کامل دستم نبوده که باهاش ور برم ولی چشمم روشنه که با کمک شما دوستان کلی حالشو خواهم برد

منظورم برنامه ای شبیه corel draw کامپیوتر هست و ماشین حسابهای قوی

کدوم گوشیهابرنامه هاشون به تاچ 2 میخوره و چه خصوصیاتی باید داشته ؟ حجم برنامه تا چقدر خوبه ؟

این مانیلا 2.5 بد جوری رفته رو مخم نمیشه رو تاچ 2 بریزیم ؟ مزیتهاش چیه ؟ اگه میشه چجوری ؟:8:

من خودم نوکیا 5800 دارم زیر و روگوشی رو انگولک کردم (انواع رام کوک شده روش ریختم / دو سه بار فرمت کردم )

میخواستم ببینم تاچ 2 رو چجوری فرمت کنم // رام های کوک شده کدومش بهش میخوره مزایا و معایب رام ها چیه ؟ از کجا بگیرم ؟؟

ببخشید سوالهام رو هم اینجا مطرح میکنم :40: چون خودم پاکت پیسی ندارم تویه بخش پاکت پیسی خیلی گیج و سرگردون شدم شاید 3-2 روز مطالب پراکنده خوندم هیچ نتیجه ای نگرفتم :6::6:

برنامه های مخصوص پاکت پی سی که مخصوص رزولوشن Qvga باشه
خیر مانیلا باید روی ویندوز کوک بشه
پاکت پی سی ها دو نوع فرمت دارن
1.سافت فرمت
2.هارد فرمت
اولی از مسیر زیر انجام میشه:

start>setting>system>clear Storge
دومی رو زمانی انجام میدی که هیچ راهی نمونده و سافت فرمت جواب نداد اما روش انجام:
گوشی رو خاموش کن کلید ولوم بغل گوشی رو نگه دار(بالا و پایین رو همزمان)در همون حالت دکمه ی پاور رو بزن تا گوشی روشن بشه بعد ازت میپرسه چیکار کنم....
موفق باشی

behzad_zn
06-05-2010, 20:42
الو مهندس من تاچ تو دارم میتونی نقشه های کامل تموم شهر هارو بزاری وآموزش نصب جی پی اسو ممنون میشم

آدم میتونه درخواستش یکم مودبانه تر هم مطرح کنه من مهندس نیستم عزیزم!
ولی چشم سعی میکنم آموزششو بذارم تا فردا شب

behzad_zn
07-05-2010, 10:01
امروز مي خوام آموزش نصب برنامه را براي افرادي كه در اين كار مشكل دارند به طور كامل توضيح بدم.
اول بايد بگم كه در اين قسمت فقط آموزش نصب فايل هاي cab و اون دسته از فايل هاي exe كه در كامپيوتر اجرا مي شوند و سپس مراحل نصب در گوشي شروع مي شود را توضيح مي دهم.
نصب برنامه در پاكت پي سي اصولا به دو روش معمول انجام مي شود.

1. نصب فايل cab به طور مستقيم در گوشي
2. نصب فايل exe در كامپيوتر و انتقال خودكار آن به گوشي

در نتيجه شما تمام برنامه هاي پاكت پي سي كه از اينترنت دانلود مي كنيد بايد پسوند exe يا cab داشته باشند.

اخطار!! فايل cab را از حالت فشرده خارج نكنيد زيرا فايل هايي با پسوند cab فايل هاي سيستمي براي نصب برنامه در پاكت پي سي هستند.
اگر پس از خارج کردن فایل از حالت فشرده به فایل هایی نظیر _setup و xyxyx.000 و xyxyxy.001 برخورد کردید. این فایل cab بوده و نباید آن را از حالت فشرده خارج کنید.

1. نصب فايل هاي cab

براي نصب برنامه هاي پاكت پي سي با پسوند cab شما اول بايد فايل مورد نظر رو به گوشي منتقل كرده سپس از طريق File Explorer آن را اجرا كنيد
پس از اجرا مراحل نصب شروع مي شود و بستگي به برنامه اي كه نصب مي كنيد مراحل نصب كمي فرق مي كند ولي شيوه نصب اكثر برنامه ها به اين صورت است كه اگر برنامه تاييد شده نباشد ابتدا يك اخطار بر روي صفحه ظاهر مي شود
دكمه YES را فشار دهيد.
در مرحله بعد محل نصب برنامه را تعيين مي كنيد.
انتخاب محل بستگي به برنامه اي كه نصب مي كنيد و شرايط دستگاه شما دارد و بايد توجه داشته باشيد كه برنامه هاي ضروري، سيستمي، برنامه هايي كه خود به خود بايد اجرا شوند ، نرم افزار ها مهم و فارسي ساز ها را حتما در حافظه دروني و آنهايي را كه حجم زياد و اهميت كمتري دارند را در حافظه جانبي نصب كنيد
پس از انتخاب محل نصب گوشي شروع به نصب برنامه مي كندو در اين مدت شما نبايد با گوشي كار كنيد و برنامه هاي سنگين رو اجرا كنيد زيرا باعث اختلال در مراحل نصب برنامه مي شود.

2. نصب فايل هاي exe

ابتدا گوشي را از طريق Active Sync به كامپيوتر وصل كنيد و فايل exe را اجرا كرده و نصب كنيد. بعد از نصب فايل exe پيغامي بر روي صفحه گوشي نمايان مي شود و از اين به بعد مانند روش cab مراحل را ادامه دهيد.
اگر پس از اجرای فایل exe در کامپیوتر با ارور that is not win32 app مواجه شدید یا برنامه به طور نا مقول اجرا شد باید آن را به پاکت پی سی منتقل و اجرا کنید.
موفق باشید(با تشکر از مهیار عزیز)
در صورتي كه در مراحل نصب اشكالي داشتيد بيان كنيد

arash_ga
07-05-2010, 12:29
می خواستم بپرسم که آیا خود سایت مایکروسافت یا سایت HTC برای اس ام اس این نسخه از ویندوز موبایل پچ فارسی یا عربی معرفی نکرده اگه اطلاعی دارید بی زحمت لینک بدید و بفرمائید که وقتی فایلشو می ریزم رو رم گوشی خود فایل را برای نصب کجا میتونم ببینم که install کنمش؟؟
موفق باشید

behzad_zn
07-05-2010, 12:58
می خواستم بپرسم که آیا خود سایت مایکروسافت یا سایت HTC برای اس ام اس این نسخه از ویندوز موبایل پچ فارسی یا عربی معرفی نکرده اگه اطلاعی دارید بی زحمت لینک بدید و بفرمائید که وقتی فایلشو می ریزم رو رم گوشی خود فایل را برای نصب کجا میتونم ببینم که install کنمش؟؟
موفق باشید

خیر چیز رسمی برای فارسی ارائه نشده فقط یه رام عربی روی سایت hTc دیدم ولی لازم نیست
شما پستها اول این تاپک رو بخونید فارسی ساز و کیبورد فارسی گذاشتم اونارو نصب کنید مشکلی ندارم من خودم دارم استفاده میکنم
خود فایل رو بریز رو storage card ولی محل نصب رو حافظه ی داخلی انتخاب کن

behzad_zn
07-05-2010, 13:01
یه ماشین حساب مهندسی فوق العاده با کارایی بسیار بالا برای حل معادلات، آنالیز، رسم نمودار ، ماشین حساب مهندسی و ...

a.zaraian
07-05-2010, 21:38
سلام،نصبش كردم ولي هرچي سرچ ميكنه نميتونه ماهواره هاروپيداكنه،
برنامه ناوي تل هم كه نصبش كردم همين مشكلوداشت،
هيچ كدوم باماهواره كانكت نميشن،
لطفاراهنمايي كنيد،
آياتوتنظيمات گوشي يابرنامه بايدكاري انجام داد.
باتشكر...................................... ............................

behzad_zn
07-05-2010, 22:07
سلام،نصبش كردم ولي هرچي سرچ ميكنه نميتونه ماهواره هاروپيداكنه،
برنامه ناوي تل هم كه نصبش كردم همين مشكلوداشت،
هيچ كدوم باماهواره كانكت نميشن،
لطفاراهنمايي كنيد،
آياتوتنظيمات گوشي يابرنامه بايدكاري انجام داد.
باتشكر...................................... ............................

شما Quick GPS گوشی رو آپدیت بکن
و این نکته هم یادت باشه زیر سقف کانکت نمیشه و برای اولین بار کمی طول میکشه
اصلا ماهوارها رو نشون میده؟
شروع به سرچ میکنه؟

arash_ga
09-05-2010, 08:55
ایا میشه shortcut روی صفحه اصلی انداخت؟؟

arash_ga
09-05-2010, 08:58
خیر چیز رسمی برای فارسی ارائه نشده فقط یه رام عربی روی سایت htc دیدم ولی لازم نیست
شما پستها اول این تاپک رو بخونید فارسی ساز و کیبورد فارسی گذاشتم اونارو نصب کنید مشکلی ندارم من خودم دارم استفاده میکنم
خود فایل رو بریز رو storage card ولی محل نصب رو حافظه ی داخلی انتخاب کن

دوست من ممنون نصبش کردم و اس ام اس های فارسی من خوانا شد اما کیبوردم همان قبلیه و صفحه کلید فارسی ندارم

behzad_zn
09-05-2010, 12:34
خوب کیبوردم گذاشتم نصب کن
شورت کات چی؟

arash_ga
09-05-2010, 13:04
[QUOTE=behzad_zn;1349402]خوب کیبوردم گذاشتم نصب کن
شورت کات چی؟

به نظر میرسه بالای شرت کاتهای خود گوشی می شه شرتکات اضافه کرد درسته؟؟تو صفحه HOME منظورمه:38:

behzad_zn
09-05-2010, 13:18
م نظورت تو تاچ فلو باشه بله میشه
شرتکات چی میخوای بذاری اونجا؟

a3ven7
09-05-2010, 16:55
man ye rahi baladam k mishe tuch flo har gooshio bedoone hich narm afzari avaz karde.....rango inasho...

arash_ga
09-05-2010, 18:00
man ye rahi baladam k mishe tuch flo har gooshio bedoone hich narm afzari avaz karde.....rango inasho...

خوب بگو راهش چیه؟؟:003:

arash_ga
09-05-2010, 18:01
م نظورت تو تاچ فلو باشه بله میشه
شرتکات چی میخوای بذاری اونجا؟

شما بفرمائید چی میشه گذاشت؟؟:39:
می خوام واسه تنوع ظاهرشو تغییر بدم و بفرمائید که چه تغییراتی میشه تو ظاهر تاچ فلو داد

arash_ga
09-05-2010, 18:08
بچه ها به نظر می رسه این گوشی تاچ2 یکم تو آنتن دهی ضعبف تر از گوشیهای دیگه است مال شما هم همینطوره ؟؟کاریش می شه کرد؟؟؟
آخه خونه ما خیلی کم انتن میده و با گوشیهای قبلیم 1-2 تا خط انتن بعضی جاها می داد اما این تاچ 2 نازنینم خیلی وقتها داره سرچ میکنه و به کل خارج از سرویس می شه اما بیرون از خونه مشکلی ندارم:46:

behzad_zn
09-05-2010, 22:15
شما بفرمائید چی میشه گذاشت؟؟:39:
می خوام واسه تنوع ظاهرشو تغییر بدم و بفرمائید که چه تغییراتی میشه تو ظاهر تاچ فلو داد

مثلا این

arash_ga
09-05-2010, 22:50
مثلا این

بدون نصب نرم افزار نمی شه خودش این قابلیت را نداره؟؟
ببخشید من این همه سوال می پرسما :9:

bluechalenger
10-05-2010, 01:32
بچه ها به نظر می رسه این گوشی تاچ2 یکم تو آنتن دهی ضعبف تر از گوشیهای دیگه است مال شما هم همینطوره ؟؟کاریش می شه کرد؟؟؟
آخه خونه ما خیلی کم انتن میده و با گوشیهای قبلیم 1-2 تا خط انتن بعضی جاها می داد اما این تاچ 2 نازنینم خیلی وقتها داره سرچ میکنه و به کل خارج از سرویس می شه اما بیرون از خونه مشکلی ندارم:46:

کاملا" درسته گوشیه دوستم هم خیلی بد انتن میده خونه ما هرکی به جز 5800 داره جلو پنجره ها راه میره بلکم از رو زمین انتن پیدا کنه :45:

nokia5800
10-05-2010, 11:36
سلام.کسی دیکشنری و انتی ویروس مناسب این گوشی داره معرفی گنه ممنونhtc tuch2

behzad_zn
10-05-2010, 12:40
بدون نصب نرم افزار نمی شه خودش این قابلیت را نداره؟؟
ببخشید من این همه سوال می پرسما :9:

زکات علم آموختن آن است.
نه نمیشه باید برای اضافه کردن پنل باید نرم افزار نصب کنید
خوشحال میشم بتونم کمک کنم

behzad_zn
10-05-2010, 12:43
سلام.کسی دیکشنری و انتی ویروس مناسب این گوشی داره معرفی گنه ممنونhtc tuch2

نوع دیکشنری رو مشخص کنید
ترجمه از کدوم زبان به کدوم زبان؟
آنتی ویروس برای پاکت پی سی لزومی نداره ولی تقدیم به شما دوست عزیز:

سبک و قدرتمند
قابلیت اسکن Email - MMS و حتی SMS
قابل نصب بر روی ویندوز موبایل 5 و بالاتر

آخرین ورژن کرک شده

arash_ga
10-05-2010, 16:47

آقا بهزاد نظری ندارید شما کاری نمی شه کرد در این رابطه:merci:

arash_ga
10-05-2010, 18:13
خوب کیبوردم گذاشتم نصب کن
شورت کات چی؟

آقا بهزاد صفحه کلید فارسی را دانلود کردم آنتی ویروسم بهش گیر داد وقتی هم خواستم از حالت زیپ بازش کنم ارورمی ده

behzad_zn
10-05-2010, 20:29
آقا بهزاد صفحه کلید فارسی را دانلود کردم آنتی ویروسم بهش گیر داد وقتی هم خواستم از حالت زیپ بازش کنم ارورمی ده

بخاطر فایل ک ر ک که تو ضمیمه هست بهش گیر میده
فایل رو چک کردم سالمه دوبارو دانلود کن
احتمالا ناقص دانلود شده
تو پی سی اکستراکت کن 4تا فیل توشه
اول فایل cab رو بریز تو گوشی شماره سریال هم تو sn هست بعد از نصب میری توی گوشی وارد میکنی
باز به مشکل خوردی بگو

nokia5800
11-05-2010, 14:08
lممنون اقا بهزاد بابت انتی ویروس.
دیکشنری انگلیسی به فارسی می خواستم.

reza.l.n
11-05-2010, 17:01
با سلام.
اگه امکان داره نقشه اصفهان و نجف آباد رو برام بزارین.

mobile146
11-05-2010, 18:36
سلام دوست عزیز
من یه گوشی htc touch2 t3333 دارم زبان فارسی روش نصب کردم اما با نصب کیبورد مشکل دارم هر کیبوردی نصب میکنم جواب نمیده اگه لطف کنید یه کیبوردی برام بزارین که روش جواب بده

behzad_zn
11-05-2010, 21:59
سلام دوست عزیز
من یه گوشی htc touch2 t3333 دارم زبان فارسی روش نصب کردم اما با نصب کیبورد مشکل دارم هر کیبوردی نصب میکنم جواب نمیده اگه لطف کنید یه کیبوردی برام بزارین که روش جواب بده

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383674&d=1272960359

behzad_zn
11-05-2010, 22:02
آقا بهزاد نظری ندارید شما کاری نمی شه کرد در این رابطه:merci:

والا من چیزی نشنیدم
چشم یه تحقیق میکنم ببینم چیزی پیدا میکنم

behzad_zn
11-05-2010, 22:07
lممنون اقا بهزاد بابت انتی ویروس.
دیکشنری انگلیسی به فارسی می خواستم.

اینم بهترین دیکشنری
سبک,کم حجم,کامل....
برنامه بصورت جاواست دوستان

behzad_zn
11-05-2010, 22:16
با سلام.
اگه امکان داره نقشه اصفهان و نجف آباد رو برام بزارین.

تقدیم به شما دوست عزیز

arash_ga
12-05-2010, 12:27
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383674&d=1272960359

کاش آموزش نصبشم بگید:54:

arash_ga
12-05-2010, 12:35
والا من چیزی نشنیدم
چشم یه تحقیق میکنم ببینم چیزی پیدا میکنم

من یه چیزی دیدم تو تنظیمات فکر می کنم تو آنتن دهیش موثره
start-settings - personal - phone - network -
nertwork selection را گذاشتم رو mnoal خیلی بهتر شد رو اتومات جایی که آنتن کم می شد هی می رفت رو سرچ و اپراتور را گم می کرد و فکر می کنم تو مصرف باطریشم موثر باشه
صاحب نظران و متخصصین نظر بدن :41:

pitpit
12-05-2010, 13:25
سلام به همه برو بچ "تاچ تو" سوار
من 5،6ماهی میشه این گوشیو گرفتم و تقریبا الان سوار کارم فقط چنتا مشکل دارم که فکر نکنم راه حلی داشته باشه ولی مطرح میکنم به امید یاری دوستان:
1.هیچ تلفن منشی پیدا نکردم که بدون بلندگو کار کنه یعنی همشون صدای طرف مقابل رو میذارن رو اسپیکر تا ضبط کنن.
2.ضبط مکالمه فقط صدای خودمو ضبط میکنه.
3.با هیچ پلیری نتونستم از دکمه های ولوم برای عوض کردن ترک استفاده کنم منظورم وقتیه که گوشی قفله(با سونی و نوکیا و.. این امکان وجود داره)
4.جای تنظیم personal information رو که قاعدتا باید تو setting/personal باشه پیدا نکردم واسه همینم تو ریجستر بعضی برنامه ها مشکل دارم

behzad_zn
12-05-2010, 14:03
کاش آموزش نصبشم بگید:54:

مروز مي خوام آموزش نصب برنامه را براي افرادي كه در اين كار مشكل دارند به طور كامل توضيح بدم.
اول بايد بگم كه در اين قسمت فقط آموزش نصب فايل هاي cab و اون دسته از فايل هاي exe كه در كامپيوتر اجرا مي شوند و سپس مراحل نصب در گوشي شروع مي شود را توضيح مي دهم.
نصب برنامه در پاكت پي سي اصولا به دو روش معمول انجام مي شود.

1. نصب فايل cab به طور مستقيم در گوشي
2. نصب فايل exe در كامپيوتر و انتقال خودكار آن به گوشي

در نتيجه شما تمام برنامه هاي پاكت پي سي كه از اينترنت دانلود مي كنيد بايد پسوند exe يا cab داشته باشند.

اخطار!! فايل cab را از حالت فشرده خارج نكنيد زيرا فايل هايي با پسوند cab فايل هاي سيستمي براي نصب برنامه در پاكت پي سي هستند.
اگر پس از خارج کردن فایل از حالت فشرده به فایل هایی نظیر _setup و xyxyx.000 و xyxyxy.001 برخورد کردید. این فایل cab بوده و نباید آن را از حالت فشرده خارج کنید.

1. نصب فايل هاي cab

براي نصب برنامه هاي پاكت پي سي با پسوند cab شما اول بايد فايل مورد نظر رو به گوشي منتقل كرده سپس از طريق File Explorer آن را اجرا كنيد
پس از اجرا مراحل نصب شروع مي شود و بستگي به برنامه اي كه نصب مي كنيد مراحل نصب كمي فرق مي كند ولي شيوه نصب اكثر برنامه ها به اين صورت است كه اگر برنامه تاييد شده نباشد ابتدا يك اخطار بر روي صفحه ظاهر مي شود
دكمه YES را فشار دهيد.
در مرحله بعد محل نصب برنامه را تعيين مي كنيد.
انتخاب محل بستگي به برنامه اي كه نصب مي كنيد و شرايط دستگاه شما دارد و بايد توجه داشته باشيد كه برنامه هاي ضروري، سيستمي، برنامه هايي كه خود به خود بايد اجرا شوند ، نرم افزار ها مهم و فارسي ساز ها را حتما در حافظه دروني و آنهايي را كه حجم زياد و اهميت كمتري دارند را در حافظه جانبي نصب كنيد
پس از انتخاب محل نصب گوشي شروع به نصب برنامه مي كندو در اين مدت شما نبايد با گوشي كار كنيد و برنامه هاي سنگين رو اجرا كنيد زيرا باعث اختلال در مراحل نصب برنامه مي شود.

2. نصب فايل هاي exe

ابتدا گوشي را از طريق Active Sync به كامپيوتر وصل كنيد و فايل exe را اجرا كرده و نصب كنيد. بعد از نصب فايل exe پيغامي بر روي صفحه گوشي نمايان مي شود و از اين به بعد مانند روش cab مراحل را ادامه دهيد.
اگر پس از اجرای فایل exe در کامپیوتر با ارور that is not win32 app مواجه شدید یا برنامه به طور نا مقول اجرا شد باید آن را به پاکت پی سی منتقل و اجرا کنید.
موفق باشید(با تشکر از مهیار عزیز)
در صورتي كه در مراحل نصب اشكالي داشتيد بيان كنيد

behzad_zn
12-05-2010, 14:13
سلام به همه برو بچ "تاچ تو" سوار
من 5،6ماهی میشه این گوشیو گرفتم و تقریبا الان سوار کارم فقط چنتا مشکل دارم که فکر نکنم راه حلی داشته باشه ولی مطرح میکنم به امید یاری دوستان:
1.هیچ تلفن منشی پیدا نکردم که بدون بلندگو کار کنه یعنی همشون صدای طرف مقابل رو میذارن رو اسپیکر تا ضبط کنن.
2.ضبط مکالمه فقط صدای خودمو ضبط میکنه.
3.با هیچ پلیری نتونستم از دکمه های ولوم برای عوض کردن ترک استفاده کنم منظورم وقتیه که گوشی قفله(با سونی و نوکیا و.. این امکان وجود داره)
4.جای تنظیم personal information رو که قاعدتا باید تو setting/personal باشه پیدا نکردم واسه همینم تو ریجستر بعضی برنامه ها مشکل دارم

موارد 1و2 رو منم پیدا نکردم متاسفانه!برنامه زیاده ولی هیچکدوم جواب نمیده درست حسابی
3 رو هم ندیدم تا حالا ولی برای مورد چهار یه hotfix باید نصب کنی
اینم لینک دانلو از سایت رسمی htc:
http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=291&cat=0&dl_id=779
بعد از نصب این آپدیت تو مسر زیر متونی آیکون owner informtion رو ببینی
Setting>System

nokia5800
12-05-2010, 17:44
سلام اقا بهزاد.من gps رو نصب کردم(ozi explorer) ولی وصل نمی شم اگر گوشی تنظیمات خاصی داره راهنمایی کنید.ممنون.

behzad_zn
12-05-2010, 19:43
سلام اقا بهزاد.من gps رو نصب کردم(ozi explorer) ولی وصل نمی شم اگر گوشی تنظیمات خاصی داره راهنمایی کنید.ممنون.

اولا QuickGPSگوشی رو آپدیت کن
یادت باشه برای اولین بار یکم طول میکشه
زیر سقف ماهواره قفل نمیشه سعی کن یه جای باز بلند بایستی
اگه باز نشد بگو حلش میکنیم
موفق باشی

asadkasra
14-05-2010, 01:33
سلام به دوستان.
بچه ها من 2 تا کیبرد میخوام با کلیدهای کامل مثل کیبرد کامپیوتر یعنی کلیدهای کنترل و شیفت و غیره همه توش باشه.
یکی واسه دایاموند 2 و یکی هم واسه تاچ2.
راستش گوشی دایاموندم این کیبرد رو داشت ولی وقتی ویندوز 6.5 رو روش ریختم کیبردشم عوض شده و دیگه این دکمه ها رو نداره.
ممنون میشم که وتسم بذارید اینجا:merci::merci:

behzad_zn
14-05-2010, 07:18
سلام به دوستان.
بچه ها من 2 تا کیبرد میخوام با کلیدهای کامل مثل کیبرد کامپیوتر یعنی کلیدهای کنترل و شیفت و غیره همه توش باشه.
یکی واسه دایاموند 2 و یکی هم واسه تاچ2.
راستش گوشی دایاموندم این کیبرد رو داشت ولی وقتی ویندوز 6.5 رو روش ریختم کیبردشم عوض شده و دیگه این دکمه ها رو نداره.
ممنون میشم که وتسم بذارید اینجا:merci::merci:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99506

asadkasra
14-05-2010, 13:12
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99506

ممنونم دوست من ولی اینکه نه کلید کنترل داره و نه اسکپ.در ضمن فارسیش هم نتونستم فعال کنم.
من خودم از fingerkeyb 2.1 استفاده میکنم و این چیزی که درخواست دادم برای دوستم میخوام.:merci:

vahidbm
14-05-2010, 14:10
سلام
بهزاد جان خسته نباشی
خیلی تاپیکه مفیدیه

نقشه اهواز رو میخواستم
برای گارمین البته

nokia5800
14-05-2010, 19:23
سلام اقا بهزاد
من quich gps رو ندارم.راهنمایی می کنی کجای گوشی هست.
فقط external gps دارم.ممنون

behzad_zn
14-05-2010, 20:02
[QUOTE=asadkasra;1355816]ممنونم دوست من ولی اینکه نه کلید کنترل داره و نه اسکپ.در ضمن فارسیش هم نتونستم فعال کنم.
من خودم از fingerkeyb 2.1 استفاده میکنم و این چیزی که درخواست دادم برای دوستم میخوام.:merci:[/QUOT
دکمه ی Sym رو بزنید دکمه ی ctrl رو میبینید
اسکیپ نداره
برای touch2 بهترینه چون با توجه به کوچیک بودن صفحه نمایش ,رزولوشن پایین...
من همه ی کیبوردارو امتحان کردم
فارسی دکمه ی اختصاصی داره!!!!!!:13:

behzad_zn
14-05-2010, 20:04
سلام
بهزاد جان خسته نباشی
خیلی تاپیکه مفیدیه

نقشه اهواز رو میخواستم
برای گارمین البته

گارمین فقط تهران و ایران داره!
oziexplorer رو نصب کن نقشه رو هم تا شب میذارم:4:

behzad_zn
14-05-2010, 20:07
سلام اقا بهزاد
من quich gps رو ندارم.راهنمایی می کنی کجای گوشی هست.
فقط external gps دارم.ممنون

عزیزم اونجاها نمیخواد بری!!
همون منوی استارت کنار آیکن Google Maps , JBlend خوب نگاه کن

arash_ga
14-05-2010, 20:15
اقا بهزاد در مورد آنتن دهی چیزی دستگیرتون شد؟؟
یه سوال دیگه تاچ 2 شما جه مدت طول می کشه تا شارج بشه

behzad_zn
14-05-2010, 21:09
نقشه ی شهر اهواز برای ozi

vahidbm
15-05-2010, 01:07
برای نصب oziexplorer نیاز هست گارمین رو پاک کنم یا نه؟

vahidbm
15-05-2010, 01:43
نقشه ی شهر اهواز برای ozi

خیلی خوب بود
ممنون
نقشه بقیه شهرهای خوزستان رو هم داری؟؟؟
:merci::4:

arash_ga
15-05-2010, 08:44
کسی با آنتن دهی این گوشی مشکل نداره واقعا داره می ره رو مخم آپدیتی چیزی برای آنتن دهیش نیست
Help me ای هوار :atten: :atten:

vahidbm
15-05-2010, 11:17
کسی با آنتن دهی این گوشی مشکل نداره واقعا داره می ره رو مخم آپدیتی چیزی برای آنتن دهیش نیست
help me ای هوار :atten: :atten:

برا منم پیش اومده که آنتن گوشی بره
ولی مشکل فقط گوشی من نبوده
گوشی بقیه هم همینجوری شده اون موقع
البته وقتی بری جایی که آنتن نباشه بعدش یکم بازی درمیاره تا آنتنش برگرده
ولی معمولن با یه بار خاموش و روشن کردن گوشی حل میشه

behzad_zn
15-05-2010, 12:16
اقا بهزاد در مورد آنتن دهی چیزی دستگیرتون شد؟؟
یه سوال دیگه تاچ 2 شما جه مدت طول می کشه تا شارج بشه

من خودم با یه گوشی سامسونگ مقلیسه کردم یه جای مشخص
حق با شما ست آنت دهی htc ضعیف تر بود
یعنی گوشی من در دسترس نبود ولی دقیقا همون جا گوشی سامسونگ آنتن میداد!
دارم میگردم برنامه چیزی پیدا کنم حلش کنیم002:
مال من 2 ساعته فول میشه شارژش

behzad_zn
15-05-2010, 12:17
برای نصب oziexplorer نیاز هست گارمین رو پاک کنم یا نه؟

خیر میتونید از هر جفتش استفاده کنید
من الان سه تا نرم افزار با هم استفاده میکنم

arash_ga
15-05-2010, 12:54
من خودم با یه گوشی سامسونگ مقلیسه کردم یه جای مشخص
حق با شما ست آنت دهی htc ضعیف تر بود
یعنی گوشی من در دسترس نبود ولی دقیقا همون جا گوشی سامسونگ آنتن میداد!
دارم میگردم برنامه چیزی پیدا کنم حلش کنیم002:
مال من 2 ساعته فول میشه شارژش

ممنون آقا بهزاد خدا خیرت بده اعصابم خورد شده بود گفتم نکنه گوشی من این ایرادو داره چون خونه ما کلا خیلی کم آنتن می ده با این گوشی کلا تعطیل شده. ولی آخه چرا باید یه همچین گوشی یه همچین ایرادی داشته باشه من با گوشی قبلیم 1202 نوکیا بود و 25000 تومن قیمت داره مشکلی نداشتم اونوقت یه پاکت پی سی کار اولیه اش که تلفن همراه هست را اینقدر ضعیف عمل میکنه
اگه این مشکل و کسی بتونه حل کنه خدا یک در این دنیا صد در آخرت عوضش بده :103::merci:

arash_ga
15-05-2010, 12:58
برا منم پیش اومده که آنتن گوشی بره
ولی مشکل فقط گوشی من نبوده
گوشی بقیه هم همینجوری شده اون موقع
البته وقتی بری جایی که آنتن نباشه بعدش یکم بازی درمیاره تا آنتنش برگرده
ولی معمولن با یه بار خاموش و روشن کردن گوشی حل میشه

منظورتون از گوشی بقیه تاچ 2 بقیه است یا گوشیهای دیگه ؟؟ آخه یعنی چی که آدم هی گوشیو خاموش روشن کنه تا آنتن بده اینجوری باشه من باید هر 5 دقیقه گوشیمو خاموش روشن کنم چون خونمون آنتن ضعیف می ده:39:

vahidbm
15-05-2010, 13:03
منظورتون از گوشی بقیه تاچ 2 بقیه است یا گوشیهای دیگه ؟؟ آخه یعنی چی که آدم هی گوشیو خاموش روشن کنه تا آنتن بده اینجوری باشه من باید هر 5 دقیقه گوشیمو خاموش روشن کنم چون خونمون آنتن ضعیف می ده:39:

نه مدل های دیگه
بیشتر نوکیا اینجوری میشد
اینکه هی گوشیتو خاموش روشن کنی که خیلی میره رو اعصاب
خوشبختانه من خیلی این مشکل رو نداشتم

Karmin
15-05-2010, 16:42
دوستان هر نرم افزاری نیاز داشتن لطفا اینجا اعلام کنید تا من یا هرکدوم از بچه که داشتن براتون آپ کنن دگه واسه هر نرم افزاری یه تایپک جدید نزنیم
از همکاری قبلیتون متشکرم
salam. man tazeh 1 mahe touch2 gereftam va farsi saz va keyboard ham biroon baram rikhtan(oon moghe hanooz in sito nemishnakhtam) vali alan moghe type sms, ba peyghame " this version has been expired" rooberoo shodeam. hala mikham keyboradi ke shoma gozashtid ro nasb konam vali nemidoonam in yeki ro chetori pak konam. lotfan rahnamaei befarmaeid. Thanks.

behzad_zn
15-05-2010, 22:28
salam. man tazeh 1 mahe touch2 gereftam va farsi saz va keyboard ham biroon baram rikhtan(oon moghe hanooz in sito nemishnakhtam) vali alan moghe type sms, ba peyghame " this version has been expired" rooberoo shodeam. hala mikham keyboradi ke shoma gozashtid ro nasb konam vali nemidoonam in yeki ro chetori pak konam. lotfan rahnamaei befarmaeid. Thanks.

اولا به انجمن خوش اومدی دوست عزیز بعد لطف کن فارسی تایپ کن.کیبوردت expired شده
برو تو قسمت setting بعد توی system بعد remove توی اون لیست و کیبورد رو انتخاب کن و دکمه ی remove رو بزن ...
حالا من یه پیشنهاد دارم : با استفاده از نرم افزار spb backup یه بک آپ از گوشی بگیر روی مموری کارت بعد گوشیتو یه هارد رست کن بعد اول فارسی ساز که گذاشتم رو نصب کن بعد کیبورد
حالا بعد اون هر نرم افزاری خواستی نصب کن اگه خوشت نیومد با بک آپ که گرفتی به راحتی آب خوردن ریستور کن من بارها این کارو کردم:26:
موفق باشید

behzad_zn
15-05-2010, 22:50
این گوشی یه مزیک پلیر کم داشت
اینم تقدیم به شما:
این موزیک پلیر امکانات خوبی داره که خیلی به درد بخوره

اینتر فیس زیبا
اکولایزر عالی
دکمه های بزرگ که شمارو بی نیاز از قلم میکنه
تم های جالب و جذاب
...

behzad_zn
15-05-2010, 23:20
نه مدل های دیگه
بیشتر نوکیا اینجوری میشد
اینکه هی گوشیتو خاموش روشن کنی که خیلی میره رو اعصاب
خوشبختانه من خیلی این مشکل رو نداشتم

برای گوشی های htc برید تو قسمت setting و بعد در فولدر connectins برید تو قسمت
connection setup بعد از انتخاب منو update Database رو بزنید سپس از حالت Auto خارج کنید و روی update Database کلیک(تپ)کنید
مشکل تا حدودی رفع میشه

bluechalenger
16-05-2010, 02:53
با سلام و تشکر خدمت دوستان
بالاخره فرصت شد یه روز تاچ 2 دستم باشه مشکل انتن دهی با روش دستی(manual) کردن شبکه بهتر میشه .

برنامه dyn ink که دوست عزیزم برای نقاشی معرفی کردن به .net compact framework نیاز داره تا نصب بشه

vahidbm
16-05-2010, 11:01
Mau Mau Card Game

بازی فوق العاده زیبا و جذاب هفت خبیث رو براتون در نظر گرفتم . شما در این بازی میتوانید از دو نفره تا چهار نفره به بازی بپردازید . این بازی یکی از محبوب ترین بازی های کارتی هست:35:

برای رجیستر کردنش هم به سایت زیر میرین و owner name گوشیتون رو وارد میکنین تا کد رجیستر رو بهتون بده:15:

http://www.lonelycatgames.com/?app=support&page=9&product=Mau%20Mau

panaali
16-05-2010, 14:36
.net Framework 3.7
برای windows mobile 6.5
برای این نقاشی Dyn ink برای کرکش آپلود کردم .

behzad_zn
16-05-2010, 15:03
اینم یه برنامه برای نقاشی در ppc
اول برنامه رو نصب کنید برای ک ر ک شدن برنمه فایلDynaInk_Test را توی فولدر برنامه کپی کنید
و بعد از اجرا Create Reg. File رو بزنین و صبر کنین تا OK بشه

پست های بالا تایید میشن
برای اجرای فایل ک ر ک نیاز به نصب net framework دارین
با تشکر از دوستان

arash_ga
16-05-2010, 23:27
برای گوشی های htc برید تو قسمت setting و بعد در فولدر connectins برید تو قسمت
connection setup بعد از انتخاب منو update Database رو بزنید سپس از حالت Auto خارج کنید و روی update Database کلیک(تپ)کنید
مشکل تا حدودی رفع میشه

ممنون کمی بهتر شد ولی فقط کمی بازم در حد گوشیهای ارزون قیمت آنتن نمیده کاریش نمیشه کرد.
یه وقتایی خدش بیخودی وصل می شه به GPRS و هزینه می ندازه هر چی تو comm manager خاموش می کنم کانکشن را باز گاهی می بینم on شده:13:

behzad_zn
17-05-2010, 09:45
ممنون کمی بهتر شد ولی فقط کمی بازم در حد گوشیهای ارزون قیمت آنتن نمیده کاریش نمیشه کرد.
یه وقتایی خدش بیخودی وصل می شه به gprs و هزینه می ندازه هر چی تو comm manager خاموش می کنم کانکشن را باز گاهی می بینم on شده:13:

نرم افزاري فوق العاده مفيد براي كنترل و برنامه ريزي در ميزان مصرف اينترنت.
اين نرم افزار قادر است تا تمام اتصالات گوشي شما به اينترنت (مخصوصا gprs) را كنترل كرده و ميزان استفاده را نشان دهد.
اين نرم افزار مصرف هر برنامه را به صورت جداگانه نمايش داده و قادر است ميزان استفاده در بازه هاي زماني مختلف را نشان دهد.
از ويژگي هاي ديگر اين برنامه مي توان به محاسبه پول اينترنت اشاره كرد به طوري كه قادر خواهد بود آخرين اطلاعات مربوط به تعرقه اينترنت اپراتور ها (به طور مثال ايرانسل) را دانلود كرده و ميزان خرج شما را مشخص مي كند.
شما مي توانيد با ايجاد آلارم از استفاده زياد جلوگيري كنيد. مثلا از 1 مگابايت بيشتر شد به شما هشدار دهد.

behzad_zn
17-05-2010, 10:44
یه مژده به دوستان گلم
حتما یه سر اینجا بزنید: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100905
:20::20::20::20:

vahidbm
17-05-2010, 18:55
برنامه ای برا تغییر مکان بلوتوث های دریافتی نیست؟؟؟
ObexInbox رو نصب کردم ولی جواب نمیده:020:

behzad_zn
17-05-2010, 19:16
برنامه ای برا تغییر مکان بلوتوث های دریافتی نیست؟؟؟
ObexInbox رو نصب کردم ولی جواب نمیده:020:

نیاز به هیچ نرم افزاری نیست!
به مسیر زیر برو:
setting>bluetooth>dvanced>file transfer
و اونجا مموری کارتو انتخاب کن
موفق باشید.

bluechalenger
18-05-2010, 02:02
تغییر مسیر ذخیره فایلهای دریافتی بلوتوث تویه hd2 انجام میشه در تاچ2 میسر نیست

این ایکونها و شرتکاتهای برنامه ها در منو رو نمیشه فولدر بندی کرد ؟؟ خیلی به هم ریخته هست .وقتی میخوام یه برنامه رو اجرا کنم چهار بار باید ورق بزنم .

behzad_zn
18-05-2010, 08:55
تغییر مسیر ذخیره فایلهای دریافتی بلوتوث تویه hd2 انجام میشه در تاچ2 میسر نیست

این ایکونها و شرتکاتهای برنامه ها در منو رو نمیشه فولدر بندی کرد ؟؟ خیلی به هم ریخته هست .وقتی میخوام یه برنامه رو اجرا کنم چهار بار باید ورق بزنم .

پس شما پست بالا رو نخوندی؟؟؟!!!
بنده با عکس توضیح دادم که میشه.
به پست های قبل مراجعه کنید یه نرم افزار گذاشتم واسه افزایش ردیفهای منو که مجبور نشید ورق بزنید!
شما اصلا نموخونی پست هاروووووووو؟

behzad_zn
19-05-2010, 12:45
امكان زنگ زدن در يك ساعت در طول روز هاي هفته
تنظيم براي نمايش يك پيام
تنظيمات براي چگونگي افزايش صدا هنگام زنگ زدم
امكان پخش زنگ دلخواه شما
تنظيم snooze
تنظيمات و تغيير ظاهر ساعت ( رنگ ، اندازه و . .. )
و بسياري امكانات ديگر

behzad_zn
19-05-2010, 19:05
یک مژده ی دیگه به دوستان:16:
بالاخره موفق شدم گوشی رو hspl کنم و رام جدید بریزم
تا شب عکساشو میذارم براتون:015:

behzad_zn
19-05-2010, 19:29
اینم چند تا عکس از اولین رام نصب شده:party:

nemesis_2010
19-05-2010, 20:16
سلام خسته نباشين .من يه برنامه ي فارسي ساز نصب کردم.کار نکرد. خواستم remove اش کنم نتونستم. تو add or remove prorams هم نشون نميده تا remove اش کنم.(همون روشي که شما تو پست هاتون نوشتين کار نميکنه) خواهش ميکنم منو هم راهنمايي کنيد تا نرم افزار و uninstall کنم.در ضمن تو پي سي ها يه نرم افزاري بود
برنامه هاي بد install شده رو uninstall ميکرد.واسه touch 2 يه هم چي چيزي هس؟(گوشيه من touch 2 هستش)مرسي

behzad_zn
19-05-2010, 20:23
برای فارسی ساز باید هارد رست کنی(پست های قبل رو بخونی توضیح دادم)
تو همین تاپیک بهترن فارسی ساز این گوشی رو گذاشتم
موفق باشید

vahidbm
19-05-2010, 22:14
LCG Jukebox یکی از نام آشنا ترین پلیرهای آهنگ و موزیک است که کمتر کسی با آن آشنایی ندارد. از ویژگی های این برنامه می توان موارد زیر را نام برد :

- تنظیم صدا در 100 سطح مختلف
- اکولایزر های گوناگون
- پخش فرمت های MP3 , ACC و OGG
- پخش Lyric به همراه آهنگ
- رادیو اینترنتی
- زمان خواب برای قطع موزیک

vahidbm
19-05-2010, 22:18
یک مژده ی دیگه به دوستان:16:
بالاخره موفق شدم گوشی رو hspl کنم و رام جدید بریزم
تا شب عکساشو میذارم براتون:015:

wow ایول:41:
اگه خوبه و راضی هستی بگو تا ما هم بکنیم:41:

behzad_zn
19-05-2010, 22:25
آقا دومین رام رو هم نصب کردم!
عکساش فردا:010:

nemesis_2010
20-05-2010, 11:55
سلام مرسي خيلي ممنون.يه زحمت ديگه داشتم. شما سه فايل theme واسه touch 2 گذاشته بودين اونا رو install کردم حالا نميتونم uninstall اشون کنم.ممنون ميشم تو اين رابطه (uninstall کردن تم ها) کمکم کنين

behzad_zn
20-05-2010, 12:40
کدوم تم هارو میگی عزیز؟
لطفا لینکشو بده

vahidbm
20-05-2010, 16:23
اون برنامه nitrogen رو نصب کردم بعد یکی دو روز دیگه کار نکردنمی رفت تو برنامه
CradleAlarm هم نصب نشد
اشکال از گوشی منه یا بقیه هم همین مشکل رو دارن؟؟؟002:

behzad_zn
20-05-2010, 20:41
نه عزیز گوشیت مشکلی نداره
شما یه دور آموزش نصب رو کامل بخون حله

vahidbm
20-05-2010, 21:09
بلدم نرم افزار نصب کنم عزیز
تو این چند ماه کلی برنامه نصب کردم و پاک کردم
نمیدونم شاید درست دانلود نشده بذار یه بار دیگه دانلود کنم ببینم چی میشه

reza.l.n
20-05-2010, 23:46
با سلام.
یک برنامه قطب نما و یک برنامه قبله نما میخواستم.

behzad_zn
21-05-2010, 08:52
تقدیم به شما:
سرعت
ارتفاع موقعیت (طول و عرض جغرافیایی)
موقعیت دقیق
جهت مسافرت

احتیاجات :
Net Framework 3.5 & 3.7. - دات نت فریمورک 3.5 و 3.7
ویندوز موبایل 5 , 6 ,

benico
21-05-2010, 12:02
سلام
من نقشه کاشمر رو میخوام برای Ozf2Explorer
gps
مرسی

behzad_zn
21-05-2010, 12:35
سلام
من نقشه کاشمر رو میخوام برای Ozf2Explorer
gps
مرسی

عزیز گشتم چیزی پیدا نکردم!
ولی کاری نداره ساختن نقشه برای ozi یکم بگردی خودت متونی بسازی
من وقت ندارم و الا خودم میساختم واست(امتحان دارم)
:46:

mola ali 313
22-05-2010, 19:04
با عرض سلام و خدا قوت به شما دوست عزیز

واقعا تالار خوبی دارید

در صورت ممکن طرز کار با Quick GPS توضیح دهید ؟

کار با OziExplorerCE 2.31 به چه صورت است ؟ لطفا نقشه تهران فراموش نشه.

اگر ممکن هست garmin را با نقشه های آن در تالار قرار دهید .

پیشاپیشاز لطف شما متشکرم.

یا علی مدد

behzad_zn
22-05-2010, 21:42
به انجمن خوش اومدین دوست من
با کمک شما بهترم میشه انشاء الله هدف کمک به هموطنای گلمونه
QuickGPS گوشی رو آپدیت کنید فقط برای مکان یابی لازمه در صورت expired شدن GPS دستگاه قادر به قفل شدن به ماهواره نیست.
کار با ozi بسیار راحته بعد از نصب منتظر باشید خودش رو نقشه نشونتون میده
گارمین نرم افزار خوبیه ولی نقشه هاش پولیه و فقط برای تهران نقشه دارید
بعد از امتحانات چشم رو چشم
نقشه تهران رو برای ozi میذارم به نظرم خیلی خوبه
موفق باشید:50:

mola ali 313
22-05-2010, 22:00
سلام مجدد

این برنامه QuickGPS کار نکرد .تاریخ گوشی راعقب آوردم.تا شش روز دیگه بیشتر کار نمی کنه.؟ :45:

برنامه copilot چه جوری کار می کنه ؟ به نظر جالب میاد.

منتظر جوابتون و مپ تهران هستم.

یا علی مدد

behzad_zn
22-05-2010, 22:33
دوباره سعی کن معمولا چند باری ارور میده
اینم نقشه ی گوگل تهران واقعا محشره:13:

اینجا (http://www.4shared.com/file/un5pVGPh/Tehran_16MM_ozfx3_.html)

میتونید دانلود کنید

با تشکر از T peria عزی

فقط یه خواهشی از دوستان دارم تشکر و امتیاز یادتون نره
برای هر مطلب مفید ی از طرف هر کس
این باعث دل گرمی بچه ها میشه با تشکر:46:

bluechalenger
23-05-2010, 03:13
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم مخصوصا" بهزاد جان

در مورد برنامه های gps من گارمین مخصوص پاکت پی سی رو روی گوشی دوستم نصب کردم و کرک کردم بعدش نقشه هایی که قبلا" برای گوشی سیمبینم استفاده میکردم ریختم تویه فولدرش و حالا خیلی توپ کار میکنه . پیشنهاد میکنم دوستان گارمین رو هم رویه گوشی نصب کنن و نقشه های موجود در بخش gps تالار سیمبین رو استفاده کنن

پس شما پست بالا رو نخوندی؟؟؟!!!
بنده با عکس توضیح دادم که میشه.
به پست های قبل مراجعه کنید یه نرم افزار گذاشتم واسه افزایش ردیفهای منو که مجبور نشید ورق بزنید!
شما اصلا نموخونی پست هاروووووووو؟

در مورد محل ذخیره فایلهای بلوتوث من تویه کاتالوگ گوشی هم دیدم که راه حل بهزاد عزیز رو نوشته ولی تویه تاچ 2 دوستم این گزینه ها وجود داره 390578390579390580

همه گزینه ها رو رفتم داخلش ولی هیچ کدوم مسیره ذخیه کردن رو عوض نمیکنه

اگه میشه دوستان هم یه تست کنن شاید این گوشی ما مشکل داره:6::41::8:

mola ali 313
23-05-2010, 09:34
سلام

ممنون از فایل تهران. :merci:

استدعا دارم این گاربین را برای دوستان و به ویژه این حقیر قرار بدید. :praise:

یا علی مدد

bluechalenger
23-05-2010, 11:37
سلام

ممنون از فایل تهران. :merci:

استدعا دارم این گاربین را برای دوستان و به ویژه این حقیر قرار بدید. :praise:

یا علی مدد

بفرمایین این نرم افزار مخصوص پاکت پی سی و روش کرک و نقشه جدید که تهران رو دقیق و کامل داره بعلاوه نقشه راههای ایران و نقشه پایه شهرهای بزرگ رو داره

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=66447

در اینجا هم نقشه های مختلف رو بچه های گل سایت درست کردن

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=92308

اینم نقشه کشورهای مختلف دنیا

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=72608

behzad_zn
23-05-2010, 16:12
بازم میگم گارمین نقشه ی کاملی داره ولی فقط برای تهران
من خودم از سه تا نرم افزار استفاده میکنم(گارمین,اوزی اکسپلورر,ناوی)همزمان هیچ مشکلی نداره
:4:

mola ali 313
23-05-2010, 21:59
سلام

نگفتید برنامه copilot چه جوری کار می کنه ؟ به نظر جالب میاد.

یا علی مدد

amir.m.k
23-05-2010, 22:11
سلام دوستان.
ممنون از سایت خوبتون.
اگه زحمتی نیست به من بگید چطوری میتونم کلیپهایی که در یوتوب میبینم رو دانلود کنم روی گوشی.
و یاهو مسنجر برای این گوشی وجود داره یا نه.
من کیبرد فارسی که اول تاپیک بود رو دانلود کردم ولی کیبرد عربیه و (گ چ پ ژ) رو نداره چیکار باید کرد.
با تشکر.

behzad_zn
23-05-2010, 22:47
سلام دوستان.
ممنون از سایت خوبتون.
اگه زحمتی نیست به من بگید چطوری میتونم کلیپهایی که در یوتوب میبینم رو دانلود کنم روی گوشی.
من کیبرد فارسی که اول تاپیک بود رو دانلود کردم ولی کیبرد عربیه و (گ چ پ ژ) رو نداره چیکار باید کرد.
با تشکر.

این کیبورد که داره!!
مسنجر داره بله بزودی آپ خواهم کرد
یوتوب رو نمیدونم چون تو گوشی من فیل تره تا حالا باهاش کار نکردم

behzad_zn
23-05-2010, 23:10
سلام

نگفتید برنامه copilot چه جوری کار می کنه ؟ به نظر جالب میاد.

یا علی مدد

عزيز اينجا رو يه مطالعه كن
www.alk.eu.com/copilot/

bluechalenger
24-05-2010, 01:46
سلام دوستان.
ممنون از سایت خوبتون.
با تشکر.

در مورد مشکل کیبردتون احتمالا"شما پوشه skin رو در فولدر برنامه کپی نکردین .با کپی کردن اون پوشه زبان فارسی به اپشن های برنامه اضافه میشه که شما باید برین داخل بدنامه و زبان فارسی رو تیک بزنین

bluechalenger
24-05-2010, 01:58
در مورد محل ذخیره فایلهای بلوتوث من تویه کاتالوگ گوشی هم دیدم که راه حل بهزاد عزیز رو نوشته ولی تویه تاچ 2 دوستم این گزینه ها وجود داره
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=390580&d=1274571385
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=390579&d=1274571385

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=390578&d=1274571385

کسی از دوستان امتحان نکرد ؟؟

بهزاد عزیز راجع به رام نصب کردتون رویه گوشی توصیف کنین و بگین چجوری ما هم نصب کنیم :106::177:

vahidbm
24-05-2010, 10:46
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم مخصوصا" بهزاد جان

در مورد برنامه های gps من گارمین مخصوص پاکت پی سی رو روی گوشی دوستم نصب کردم و کرک کردم بعدش نقشه هایی که قبلا" برای گوشی سیمبینم استفاده میکردم ریختم تویه فولدرش و حالا خیلی توپ کار میکنه . پیشنهاد میکنم دوستان گارمین رو هم رویه گوشی نصب کنن و نقشه های موجود در بخش gps تالار سیمبین رو استفاده کنن

در مورد محل ذخیره فایلهای بلوتوث من تویه کاتالوگ گوشی هم دیدم که راه حل بهزاد عزیز رو نوشته ولی تویه تاچ 2 دوستم این گزینه ها وجود داره 390578390579390580

توی عکس اول از سمت راست که نشون دادی زیر گزینه not discoverable که بری گزینه advance رو میبینی که از اونجا میتونی مسیر رو عوض کنی
درست مثل همون عکسایی که بهزاد عزیز نشون داده
موفق باشی:003:

behzad_zn
24-05-2010, 15:57
کسی از دوستان امتحان نکرد ؟؟

بهزاد عزیز راجع به رام نصب کردتون رویه گوشی توصیف کنین و بگین چجوری ما هم نصب کنیم :106::177:

برای ریختن رام جدید کوک باید اول گوشی رو spl کنید یعنی گوشیتون رو قفل شو یه جورایی بشکنید
من االان از رام 6.5.5 استفاده میکنم سرعتش محشره
توصیه میکنم همه نصب کنید

amir.m.k
24-05-2010, 18:11
در مورد مشکل کیبردتون احتمالا"شما پوشه skin رو در فولدر برنامه کپی نکردین .با کپی کردن اون پوشه زبان فارسی به اپشن های برنامه اضافه میشه که شما باید برین داخل بدنامه و زبان فارسی رو تیک بزنین

مرسی از راهنمائیتون ولی من متوجه نشدم اگر میشه توضیح بدید چه جوری این کارو انجام بدم.:4::54:
سوال دیگه اینکه من wi-fi گوشی رو off کردم ولی بازم یوتوب باز میشه و google map کار میکنه میخوام بدونم آیا از gpsو gprs داره ساپورت میشه یا چیزه دیگه؟؟؟؟:7:
سوال دیگه اینکه نمیشه این تولبار تاچ فلو رو خودمون ادیت کنیم؟
و اینکه چه جوری کمیشه توی این فایل منیجر فایلها یا فولدرهارو کپی کنیم جای دیگه.
من برنامه کور پلیر رو هم از همین تاپیک دانلود کردم فقط آیا راهی هست که زیر نویس فیلم رو هم بیاره؟؟؟
lcd این گوشی ضد خش هست؟؟؟یا باید از این بر چسبای lcd روش بچسبونم؟؟
شرمنده زیاد شد...:merci:

behzad_zn
24-05-2010, 22:50
بزودی یه تاپیک خواهم زد مخصوص نصب رام جدید
منتظر باشید...

jaroon
25-05-2010, 12:29
سلام. اول ممنون از اطلاعات مفیدی که تونستم ازش استفاده کنم.من الان یک ماهی میشه که تاچ 2 گرفتم.و مشکلاتت زیادی باهاش دارم
1- با اینکه آنتی ویروس نصب کردم اون هم کرک شده ولی به محض اینکه به سیستم وصل میکنم ویروسی میشه.
2- google map رو پیدا نمیکنم.
3- ozi رو نصب کردم ولی نمیتونم استفاده ای که میخوام بکنم.
4- گوشیم خودبخود به اینترمنت وصل میشه و کلافم کرده.
5-اگه دو تا برنامه باز کنم سومی رو خطا میده و باز نمیشه.اون گوشه سمت راست بالا یه منو هست که وقتی برنامه ای باز میشه یه عدد نشون میده(اسمشو نمیدونم) 60 61 هستش دیگه خیلی که کم بشه 58 .چرا؟
:31::31::31::31::020::020::020::020::020::020:

behzad_zn
25-05-2010, 16:38
سلام. اول ممنون از اطلاعات مفیدی که تونستم ازش استفاده کنم.من الان یک ماهی میشه که تاچ 2 گرفتم.و مشکلاتت زیادی باهاش دارم
1- با اینکه آنتی ویروس نصب کردم اون هم کرک شده ولی به محض اینکه به سیستم وصل میکنم ویروسی میشه.
2- google map رو پیدا نمیکنم.
3- ozi رو نصب کردم ولی نمیتونم استفاده ای که میخوام بکنم.
4- گوشیم خودبخود به اینترمنت وصل میشه و کلافم کرده.
5-اگه دو تا برنامه باز کنم سومی رو خطا میده و باز نمیشه.اون گوشه سمت راست بالا یه منو هست که وقتی برنامه ای باز میشه یه عدد نشون میده(اسمشو نمیدونم) 60 61 هستش دیگه خیلی که کم بشه 58 .چرا؟
:31::31::31::31::020::020::020::020::020::020:

1.از کجا فهمیدی ویروسی میشه؟!
2.یعنی رو رامت نصب نیست؟
3.چه استفاده ای میخوای بکنی؟
4.یه نرم افزار تو همین تاپیک واسه کنترلش گذاشتم
5.برو توی تسک منیجر و گزینه ای رو انتخاب کن که با زدن x برنامه بسته بشه دو تا گزینه داره یکی با نگه داشتن میبنده یکی با یکبار تپ کردن
علتش باز موندن برنامه هاست

mola ali 313
25-05-2010, 19:23
سلام

آقا بازی برای touch2 سراغ دارید ؟

با تشکر فراوان:merci:

یا علی مدد

jaroon
26-05-2010, 06:35
1.از کجا فهمیدی ویروسی میشه؟!
2.یعنی رو رامت نصب نیست؟
3.چه استفاده ای میخوای بکنی؟
4.یه نرم افزار تو همین تاپیک واسه کنترلش گذاشتم
5.برو توی تسک منیجر و گزینه ای رو انتخاب کن که با زدن x برنامه بسته بشه دو تا گزینه داره یکی با نگه داشتن میبنده یکی با یکبار تپ کردن
علتش باز موندن برنامه هاست
سلام وممنون از راهنمایی تون :
1-از اینجا که محتویات بیمورد وارد فولدرهام میشه یه حتی خودبخود فولدر میسازه
2--منظورتون از رام چیه؟هرچی میگردم تو گوشیم این گزینه نیست؟
3- طرز استفاده.مثلا فاصله بین دو نقطه یا اگه بشه مسیر بین دو نقطه بصورت یک پاسخ بهم بده
4- مرسی
5-میدونو باید برنامه بسته بشه اما جریان اون عدد چیه. چرا اینقد بالست.مال گوشی شما زمانی که هیچ برنامه ای باز نیست چنده؟
:7::7::7::ambulance::ambulance::ambulance:

jaroon
26-05-2010, 12:14
2. نصب فايل هاي exe

ابتدا گوشي را از طريق Active Sync به كامپيوتر وصل كنيد ...

اینکارو چجوری باید انجام بدم میشه مراحلشو بگید.(الان میگین ابن هیچی حالیش نیست نه؟؟؟؟؟؟!!!!!!):55::55::55::40::40::40::

bluechalenger
26-05-2010, 15:30
2. نصب فايل هاي exe

ابتدا گوشي را از طريق Active Sync به كامپيوتر وصل كنيد ...

اینکارو چجوری باید انجام بدم میشه مراحلشو بگید.(الان میگین ابن هیچی حالیش نیست نه؟؟؟؟؟؟!!!!!!):55::55::55::40::40::40::

microsoft active sync اسم یه برنامه هست که رویه کامپیوتر باید نصب کنین(اگه ویندوزتون 7 هست باید windows mobile divice center رو نصب کنین ) هر دو این برنامه ها کار مدیریت موبایل توسط کامپیوتر رو انجام میدهند .وقتی سیم اتصال گوشی به کامپیوتر رو وصل کنین از تویه گوشی هم active sync رو انتخاب میکنین و برنامه های exe رو میتونین داخل گوشی بنصبین .به گفته دوستان این برنامه داخل cd همراه گوشی هست ولی تویه جعبه تاچ2 نبود :14: من هم دانلود کردم (شاید تویه بسته های نرم افزاری کینگ یا لرد باشه )

behzad_zn
26-05-2010, 21:24
سلام وممنون از راهنمایی تون :
1-از اینجا که محتویات بیمورد وارد فولدرهام میشه یه حتی خودبخود فولدر میسازه
2--منظورتون از رام چیه؟هرچی میگردم تو گوشیم این گزینه نیست؟
3- طرز استفاده.مثلا فاصله بین دو نقطه یا اگه بشه مسیر بین دو نقطه بصورت یک پاسخ بهم بده
4- مرسی
5-میدونو باید برنامه بسته بشه اما جریان اون عدد چیه. چرا اینقد بالست.مال گوشی شما زمانی که هیچ برنامه ای باز نیست چنده؟
:7::7::7::ambulance::ambulance::ambulance:

1.پاکت پی سی ها امکان ویروسی شدنشون نزدیک به صفره!
2.ویندوزی که رو گوشیت نصبه
3.گارمین رو نصب کن
4.خواهش میکنم
5.بعلت باز بودن برنامه هاست,بعد از هارد رست 48 بعد از نصب برنامه ها 58 تقریبا

behzad_zn
26-05-2010, 21:26
سلام

آقا بازی برای touch2 سراغ دارید ؟

با تشکر فراوان:merci:

یا علی مدد

تمام بازی ها با رزولوشن Qvga روش نصب میشه و همینطور بازی ها ی جاوا

behzad_zn
26-05-2010, 21:31
2. نصب فايل هاي exe

ابتدا گوشي را از طريق active sync به كامپيوتر وصل كنيد ...

microsoft active sync اسم یه برنامه هست که رویه کامپیوتر باید نصب کنین(اگه ویندوزتون 7 هست باید windows mobile divice center رو نصب کنین ) هر دو این برنامه ها کار مدیریت موبایل توسط کامپیوتر رو انجام میدهند .وقتی سیم اتصال گوشی به کامپیوتر رو وصل کنین از تویه گوشی هم active sync رو انتخاب میکنین و برنامه های exe رو میتونین داخل گوشی بنصبین .به گفته دوستان این برنامه داخل cd همراه گوشی هست ولی تویه جعبه تاچ2 نبود :14: من هم دانلود کردم (شاید تویه بسته های نرم افزاری کینگ یا لرد باشه )

پست بالا تاید میشه شما بگید از چه ویندوزی روی پی سی خودتون استفاده میکنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد
موفق باشید

jaroon
27-05-2010, 06:32
1.پاکت پی سی ها امکان ویروسی شدنشون نزدیک به صفره!
2.ویندوزی که رو گوشیت نصبه
3.گارمین رو نصب کن
4.خواهش میکنم
5.بعلت باز بودن برنامه هاست,بعد از هارد رست 48 بعد از نصب برنامه ها 58 تقریبا

1-یعنی با ozi نمیشه اینکارو کرد؟شما که میگید گارمین همه نقشه ها رو نداره .اگه هردوتا رو نصب کنم رو کند شدن گوشی تاثیر نداره.؟؟؟؟
google map-2 رو آخرش تو گوشیم پیدا نکردم.
3- ویندوز من اکس پی هستش.میشه در مورد active sync راهنمایی کنید.
4-باز هم :merci::merci::merci::merci::merci:

mola ali 313
27-05-2010, 11:38
سلام
بازی ها Qvga رو از کجا گیر بیارم ؟
ممنون

یا علی مدد

bluechalenger
27-05-2010, 16:37
1-یعنی با ozi نمیشه اینکارو کرد؟شما که میگید گارمین همه نقشه ها رو نداره .اگه هردوتا رو نصب کنم رو کند شدن گوشی تاثیر نداره.؟؟؟؟
google map-2 رو آخرش تو گوشیم پیدا نکردم.
3- ویندوز من اکس پی هستش.میشه در مورد active sync راهنمایی کنید.
4-باز هم :merci::merci::merci::merci::merci:

برنامه ozi نقشه هاش بصورت عکس هست و از رو عکس نمیشه فاصله رو دقیق گفت اما نقشه های گارمین مجموعه ای از مختصات های جغرافیایی هست وبرنامه از رویه اون فاصله مستقیم بین دو نقطه رو دقیق بهتون میده :: هر گوشی هوشمندی در دراز مدت چه برنامه بریزین و چه نریزین کند میشه و نیاز به هارد ریست داره اگه برنامه بریزین زودتر کند میشه (عین ویندوز کامپیوتر خونگی که بخواین سرعتش مثل روز اول بشه باید فرمتش کنین )

اما وجود چندین برنامه جی پی اس باعث کندی نمیشه

اگه پاکش نکرده باشین بگردین حتما" پیدا میکنین

این لینک برنامه هست . برنامه خاصی نیست و کارهای زیادی انجام نمیده بیشتر مثل درایور سخت افزار میمونه که به کامپیوتر وصل میکنین . وقتی برنامه رو نصب کردین ایکن نمیاد ولی گوشی رو که وصل کنین ایکنش ایجاد میشه بعد که برین تویه برنامه همه چیزش معلومه .::: وقتی گوشی رو وصل کردین رویه فایلهای exe مخصوص پاکت پی سی کلیک کنین واکتیو سینک خودش برنامه رو میریزه رو گوشی بعد از رو گوشی باید ادامه اینستال کردن رو ادامه بدین

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/activesync-download.mspx

bluechalenger
27-05-2010, 16:44
سلام
بازی ها Qvga رو از کجا گیر بیارم ؟
ممنون

یا علی مدد

متاسفانه بازی های سایت رو کاملا" دسته بندی نکردن که ادرس دقیق بدم . تویه انجمن بازی های پاکت پی سی باید وارد بشین و با ابزار جستجو qvga رو بزنین و اپشن "نمایش پست ها" رو انتخاب کنین اینجوری زودتر به نتیجه میرسین . نا گفته نماند اون چند مدتی که تاچ2 دستم بود یادم میاد چند تا بازی برای اسکرین سایز های متفاوت هم رو گوشی درست و کامل اجرا میشد

majid.mosavi
28-05-2010, 03:38
سلام اقا بهزاد خسته نباشی واقعا عالی بود خیلی عالی راستشو بخوای منم با انتن دهیش مشکل دارم نمیشه یه جورای با نصب کردن یه برنامه انتن دهیش رو قوی کرد اگه لطف کنی برای عوض کردن رام هم یه اموزش تصویری بزاری ممنون میشم اینو برای تازه کارهای مثل خودم میگم بازم میگم دستت طلا

majid.mosavi
28-05-2010, 13:38
سلام اقا بهزاد خسته نباشی واقعا عالی بود خیلی عالی راستشو بخوای منم با انتن دهیش مشکل دارم نمیشه یه جورای با نصب کردن یه برنامه انتن دهیش رو قوی کرد اگه لطف کنی برای عوض کردن رام هم یه اموزش تصویری بزاری ممنون میشم اینو برای تازه کارهای مثل خودم میگم بازم میگم دستت طلا یه چیز دیگه برنامه Call Cheater نوکیا رو میخوام برای ویندوز موبایل چیزی تو این مایه ها سرچ کردم پیدا نکردم شما جای ندیدید :merci::103:

complex
28-05-2010, 17:33
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383674&d=1272960359

دانلود نمیشه، در هنگام دانلود خطا میده.
لطفا مجددا ضمیمه نمایید، با تشکر از وقتی که اختصاص می دهید.:001:

complex
28-05-2010, 17:49
خوب خودم چراغ اول رو روشن میکنم:010:
فارسی ساز سازگار با این گوشی:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=383183&d=1272805276

این فارسی ساز از چپ به راسته!
در صورتی که خط فارسی از راست به چپ چینش میشه!
اگه فارسی سازی هست که rtl (راست به چپ) باشه ارائه بدید ممنون میشم/.
اگر هم ممکن باشه همین رو ادیت بفرمائید و مجددا منتشر نمایید.
سپاس گذار

behzad_zn
29-05-2010, 13:30
دوستان بزودي يعني بعد از امتحانات دانشگاه در خدمتتون خواهم بود...
موفق باشيد

bidad3078
30-05-2010, 16:33
سلام یه برنامه برا دیدن عکس میخوام.
البته تمام فرمتهارو بخونه

jaroon
31-05-2010, 10:24
سلام .من Wireless.Monitor.v3.0.0.Build.476.Regged-Tyra. رو نصب کردم.نصب میشه ولی وقتی گوشی ریست میشه میگه :
program or setting cannat be instaled because it is no digitally signed with a trusted cerificvate.
به من بگوئید چه کنم؟:31::31::31::31::020::020::020::020::020:: 020::31::31::

jaroon
31-05-2010, 10:28
یادم رفت ..........
یه نرم افزار میخوام که مکالمه رو ضیط کنه.البته طرف مقابل متوجه نشه.
پیشاپیش متشکرم

vahidbm
31-05-2010, 11:54
سلام یه برنامه برا دیدن عکس میخوام.
البته تمام فرمتهارو بخونه

Resco Photo Manager Professional v.7.10
بهتذین برنامه برای مدیریت عکس ها

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=98791

vahidbm
31-05-2010, 12:01
یادم رفت ..........
یه نرم افزار میخوام که مکالمه رو ضیط کنه.البته طرف مقابل متوجه نشه.
پیشاپیش متشکرم

ببین این به دردت میخوره

Resco Audio Recorder v4.62:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=86860

faryar53197
01-06-2010, 22:59
سلام دوستان
یه سوال داشتم
گوشی من touch2 هستش
قسمت اس ام اس هاش تغییر کرده و مثل گوشی های دیگه شده
یعنی inbox,sent items و... شده
چه کنم تا مثل قبل بشه؟؟

bluechalenger
02-06-2010, 01:00
سلام دوستان
یه سوال داشتم
گوشی من touch2 هستش
چه کنم تا مثل قبل بشه؟؟

من خودم تاچ2 ندارم راهنماییتون کنم ولی چیکارش کردین که اونجوری شده ؟؟ دوست من بر عکس شما میگه چرا قسمت اس ام اس گوشی مثل بقیه گوشی ها نیست .... اگه کسی میدونه چجوری این کارو انجام بدم لطفا"...:39:

mola ali 313
02-06-2010, 07:03
سلام

خسته نباشید

:atten: :atten: :atten:

دیشب گوشیم خود بخود خاموش شد فکر کردم شارژ نداره صبح که روشنش کردم تا بعد از htc این پیغام رو می ده

the device is unable boot because either you have turned off the device incorrectly or tried to inestal an application from untrusted source. press SEND to reset your device or press any other button to cancel . this operation will delete all your personal data and restorw the device to its factory default settings.

لطفا کمک کنید . :020:

یا علی مدد

jaroon
02-06-2010, 08:34
ببین این به دردت میخوره

resco audio recorder v4.62:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=86860

این باید حتما روی اسپیکر باشه.من میخوام بصورت اتومات همه مکالمه ها ضبط بشه .میشه؟:54::54::54::028::028::028:

faryar53197
02-06-2010, 08:52
من خودم تاچ2 ندارم راهنماییتون کنم ولی چیکارش کردین که اونجوری شده ؟؟ دوست من بر عکس شما میگه چرا قسمت اس ام اس گوشی مثل بقیه گوشی ها نیست .... اگه کسی میدونه چجوری این کارو انجام بدم لطفا"...:39:

دوست عزیز اگه می دونستم چرا که دیگه نمی پرسیدم
شاید به خاطر نصب فارسی ساز باشه؟!!!!!

vahidbm
02-06-2010, 09:15
سلام دوستان
یه سوال داشتم
گوشی من touch2 هستش
چه کنم تا مثل قبل بشه؟؟

سلام دوست من
برای اینکه قسمت sms گوشیتون رو به حالت conversation در بیارین تنها راه حلی که من میشناسم نصب برنامه Resco Contact Manager هست
بعد از نصب برنامه این مسیر رو دنبال کنین تا sms هاتون به حالت conversation دربیاد
options --> SMS --> show my replies in threads
اگه تیک این قسمت رو بزنین همون حالتی که میخواین میشه
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=97418
:003:

برای دوستانی که بر عکس این حالت رو میخوان نصب برنامه زیر توصیه میشه

vahidbm
02-06-2010, 09:19
سلام

خسته نباشید

دیشب گوشیم خود بخود خاموش شد فکر کردم شارژ نداره صبح که روشنش کردم تا بعد از htc این پیغام رو می ده

the device is unable boot because either you have turned off the device incorrectly or tried to inestal an application from untrusted source. Press send to reset your device or press any other button to cancel . This operation will delete all your personal data and restorw the device to its factory default settings.

یا علی مدد

همین کاری رو که میگه انجام بده
امیدوارم از اطلاعاتت بکاپ گرفته باشی:4:

behzad_zn
02-06-2010, 10:02
سلام اقا بهزاد خسته نباشی واقعا عالی بود خیلی عالی راستشو بخوای منم با انتن دهیش مشکل دارم نمیشه یه جورای با نصب کردن یه برنامه انتن دهیش رو قوی کرد اگه لطف کنی برای عوض کردن رام هم یه اموزش تصویری بزاری ممنون میشم اینو برای تازه کارهای مثل خودم میگم بازم میگم دستت طلا

یه رادیو رام جدید پیدا کردم واسه مشکل آنتن دهیش که بزودی آپ میکنم :19:

behzad_zn
02-06-2010, 10:04
سلام

خسته نباشید

the device is unable boot because either you have turned off the device incorrectly or tried to inestal an application from untrusted source. press SEND to reset your device or press any other button to cancel . this operation will delete all your personal data and restorw the device to its factory default settings.

یا علی مدد

هارد رست کنید

jaroon
02-06-2010, 11:57
پس من چی!!!!!!!!!!!!!!:020::020::020: چرا جوابمو نمیدین؟

behzad_zn
02-06-2010, 13:25
پس من چی!!!!!!!!!!!!!!:020::020::020: چرا جوابمو نمیدین؟

میشه خواه کنم سوالتون رو دواره مطرح کنید؟

faryar53197
02-06-2010, 13:41
سلام دوست من
برای اینکه قسمت sms گوشیتون رو به حالت conversation در بیارین تنها راه حلی که من میشناسم نصب برنامه resco contact manager هست
بعد از نصب برنامه این مسیر رو دنبال کنین تا sms هاتون به حالت conversation دربیاد
options --> sms --> show my replies in threads
اگه تیک این قسمت رو بزنین همون حالتی که میخواین میشه
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=97418

برای دوستانی که بر عکس این حالت رو میخوان نصب برنامه زیر توصیه میشه

دوست عزیز!
این کار رو هم کردم اما تغییری نکرد!!!
چه باید کرد؟؟؟

behzad_zn
02-06-2010, 15:07
دوست عزیز!
این کار رو هم کردم اما تغییری نکرد!!!
چه باید کرد؟؟؟

یه سافت رست کن از نوع برنامه هاو نصب کن

behmin
02-06-2010, 15:19
سلام دوستان من گوشیمو هارد ریست کردم دیگه روش نرم افزار نمیتونم نصب کنم یعنی همه رو unsuccessful میزنه تنها برنامه ای که نصب کردم Spb hsell بود کسی میتونه راهنمائی کنه؟

behzad_zn
02-06-2010, 16:00
سلام دوستان من گوشیمو هارد ریست کردم دیگه روش نرم افزار نمیتونم نصب کنم یعنی همه رو unsuccessful میزنه تنها برنامه ای که نصب کردم spb hsell بود کسی میتونه راهنمائی کنه؟

کدوم برنامه ه عنوان مثال نصب نمیشه؟
رو حافظه داخلی نصب کن ببین باز همین ارور رو میده؟

mola ali 313
02-06-2010, 17:31
:16:سلام

شماکه راهنمایی نکردید.
:33:
ولی من راشو پیدا کردم
اگر کسی لازم داشت بسم الله

http://www.hardreset.eu/htc_touch2_hard_reset_soft_reset_en.html

یا علی مدد

:103:

mola ali 313
02-06-2010, 19:39
سلام
آقا بهزاد این روش آپدیت رو میشه توضیح بدین ؟

mola ali 313
02-06-2010, 20:10
سلام

Hspl یعنی چی میشه توضیح بدید؟

یا علی مدد

behzad_zn
02-06-2010, 21:29
کدوم آپدیت عزیز؟
هارد اسپیل یه جورایی شکستن قفله با این کار شما قادرید رامها ی کوک و غیر منطقه ای رو روی گوشیتون بریزید
آموزشش تو همین تاپیک هست
اگه پیدا نکردین بگین بیشتر راهنمایی کنم

jaroon
03-06-2010, 06:39
میشه خواه کنم سوالتون رو دواره مطرح کنید؟

سلام .
من Wireless.Monitor.v3.0.0.Build.476.Regged-Tyra. رو نصب کردم.,ولی میگه :
program or setting cannat be instaled because it is no digitally signed with a trusted cerificvate.
چکار باید کرد؟

2- یه نرم افزار میخوام که مکالمه رو بدون اینکه بذاریم رو اسپیکر بصورت اتومات ضبط کنه .اونی که گذاشتید باید بره رو اسپیکر.

mola ali 313
03-06-2010, 11:49
کدوم آپدیت عزیز؟
هارد اسپیل یه جورایی شکستن قفله با این کار شما قادرید رامها ی کوک و غیر منطقه ای رو روی گوشیتون بریزید
آموزشش تو همین تاپیک هست
اگه پیدا نکردین بگین بیشتر راهنمایی کنم

سلام

می شه بیشتر توضیح بدهید و منظورم اینکه چه امکاناتی رو به گوشی اضافه می کنه ؟ رام و Hspl چیه هست ؟

تایپیکش را قرار بدید لطفا .

آقا بهزاد خیلی باحالی بچه زنجانی ؟

با حوصله جواب میدیددمتون گرم.

دوستان نماز جمعه این هفته فراموش نشه التماس دعا از همه

یا علی مدد

behzad_zn
03-06-2010, 15:00
سلام .
من wireless.monitor.v3.0.0.build.476.regged-tyra. رو نصب کردم.,ولی میگه :
Program or setting cannat be instaled because it is no digitally signed with a trusted cerificvate.
چکار باید کرد؟

2- یه نرم افزار میخوام که مکالمه رو بدون اینکه بذاریم رو اسپیکر بصورت اتومات ضبط کنه .اونی که گذاشتید باید بره رو اسپیکر.

لینک نرم افزارو میدی؟(تاپیک زیاد ور خورده پیداش نمیکنم):4:
برای دومی هم چشم پیدا کردم همینجا آپ میکنم

behzad_zn
03-06-2010, 15:05
سلام

می شه بیشتر توضیح بدهید و منظورم اینکه چه امکاناتی رو به گوشی اضافه می کنه ؟ رام و hspl چیه هست ؟

تایپیکش را قرار بدید لطفا .

آقا بهزاد خیلی باحالی بچه زنجانی ؟

با حوصله جواب میدیددمتون گرم.

دوستان نماز جمعه این هفته فراموش نشه التماس دعا از همه

یا علی مدد

اگه رام کوک شده بریزید ممکنه شخص کوک کننده ی رام از تم گرفته تا اصلی ترین برنامه هارو تغییر داده باشه,معمولا توضیح میدن که چیا اضافه و حذف شده
معمولا امکانات خوبی اضافه میشه
تاپیکش هست ولی بازم چشم تا شب میذارم
موفق باشید

behzad_zn
03-06-2010, 20:53
دوستان خوبم تو این پست آقای Unknown_2517 گذاشتن آموزش HSPL رو انجام بدید مشکل داشتین من در خدمتم
البته منبع هم XDA است
موفق باشید
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1340080&postcount=1

mola ali 313
05-06-2010, 16:11
آقا بهزاد سلام ممنون که جوابمو دادید

سوالی داشتم خودتون امتحان کردید؟

رام جدید مورد تایید خودتون هم بگذارین لطفا.

یا علی مدد

wizwiz
05-06-2010, 23:55
سلام دوستان عزیز
چند سایت تاپ برای گوشی های ویندوز موبایل دارم.ولی اول از همه می خواستم بپرسم اجازه دارم اسم این سایت ها رو بگم یا نه؟!
لطفا بهم بگید تا من دستان عزیز رو در جریان سایت ها قرار بدم چون هم ایران هستن این سایت ها هم بینهایت کامل

ebiravaei
06-06-2010, 08:17
من دنبال shoot me جديد ميگردم . گرفتم ولي كد كار نميكنه كد من اينه 163b64-ad788s

jaroon
06-06-2010, 10:48
لینک نرم افزارو میدی؟(تاپیک زیاد ور خورده پیداش نمیکنم):4:
برای دومی هم چشم پیدا کردم همینجا آپ میکنم

من نمیدونم چطوری باید لینک بدم ولی تو صفحه 10 هستش.
یه نرم افزار میخوام آهنگهایی wav رو رو گوشیم پخش کنه.میشه بذاری؟

newman222
09-06-2010, 19:16
سلام
من برنامه مدیا پلیرم خود به خود پاک شده و اصلان هیچ اهنگی رو به عنوان رینگتون پخش نمیکنه.
منظورم اینه که وقتی گوشی زنگ میخوره اصلا صداش در نمیاد.من تشخیص دادم از مدیا پلیر هست.چون اصلا پوشه ی مدیا پلیر خالی و اصلا با شرت کاتی که تو start menu داره باز نمیشه.بنا به دلایلی هم اصلا نمیتونم هارد ریست کنم.میخواستم اگه کسی از بچه ها برنامه مدیا پلیر رو داره برام لینک بزاره.یا اگر پیدا نکردید , پوشه ی مدیا پلیرتونو برام upload کنید.

badbaby
11-06-2010, 02:57
بعضی توضیحات واقعا کمک کننده است مرسی ازت...این فروشندهای موبایل واسه خودشون مافیا درس کردن 30 تا 40 تومن میگرن یه سری از همین برنامه ها را با کلی منت قالب ادم میکنن

m2mehdi
15-06-2010, 15:34
سلام آقا بهزاد من تاچ 2 دارم زبان فارسی نداره .یه فارسی ساز میخوام؟کیبوردش زجرم میده کار من همش اس ام اس هست کمکم کن؟از منوشم خسته شدم ؟ممنون از این همه لطفتن خسته نباشید:52:

zeinab71
15-06-2010, 16:53
ببخشيد يه سوال داشتم وقتي از خود سايت htc داريم dl ميكنيم بايد Asia1 رو انتخاب كنيم يا Asia2؟
ممنون مي شم:4:

S.A.E.I.D
15-06-2010, 17:08
ببخشيد يه سوال داشتم وقتي از خود سايت htc داريم dl ميكنيم بايد asia1 رو انتخاب كنيم يا asia2؟
ممنون مي شم:4:

عزیز اروپا را انتخاب کن چون سرورش قوی تره و این قسمت هیچ ربطی به فایل نصب نداره فقط مربوط به سرعت دانلود و قدرت سرور هست .

zeinab71
15-06-2010, 18:05
سلام مرسي كه اين قد زود ج داديد:4:
اما يه سوال ديگه هم داشتم شنيدم با update كردن touch2 قابليت تشخيص دستخط بهش اضافه ميشه
كسي از دوستان تا حالا انجام داده؟ اگه انجام داديد ميشه لطفا دقيق توضيح بدين; چون من تازه كارم

S.A.E.I.D
15-06-2010, 18:09
سلام مرسي كه اين قد زود ج داديد:4:
اما يه سوال ديگه هم داشتم شنيدم با update كردن touch2 قابليت تشخيص دستخط بهش اضافه ميشه
كسي از دوستان تا حالا انجام داده؟ اگه انجام داديد ميشه لطفا دقيق توضيح بدين; چون من تازه كارم

اگه با رام رسمی جدید آبدیت کنی احتمالش 80% هست ولی رام های غیر رسمی این قابلیت را ندارن .

m2mehdi
15-06-2010, 19:34
کمک من کارم همش با اس ام اس کیبورد لازم دارم اگه بزاری ممنون میشم زبان فارسی هم ساپورت نمیشه؟؟؟ممنون:020::020::020:

vahidbm
15-06-2010, 19:35
من رام دومی که تو این تاپیک ارائه شده رو دیروز نصب کردم
قابلت تشخیص دست خط هم داره
مشکلی نداره فقط نباید آپدیت مربوط به owner information رو نصب کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99294

داداش رام رسمی رو از کجا میشه گیر آورد؟

vahidbm
15-06-2010, 19:36
کمک من کارم همش با اس ام اس کیبورد لازم دارم اگه بزاری ممنون میشم زبان فارسی هم ساپورت نمیشه؟؟؟ممنون:020::020::020:

داداش اول همین تاپیک کیبورد معرفی شده
فارسی رو هم ساپورت میکنه

narxen
15-06-2010, 20:26
سلام بر جناب بهزاد خیلی از تاپیک شما تشکر دارم.و سلام به دوستان تاچ 2 یی دیگر...
کسی فلش پلیر لایت 3 یا جدید تر برای این گوشی داره ؟که پلیر مستقل داشته باشه و احتیاج به اپرا نداشته باشه؟ فلش پلیر لایت قادر است فایل هایی که با فلش 8 به بعد ساخته(کد) شدند رو پخش کنه و این یعنی تقریبا تمام بازی ها و برنامه های فلش جدید در گوشی هم قابل اجرا می شوند.مرسی.

m2mehdi
15-06-2010, 21:08
اقا مرسی دستت درد نکنه بابت کیبورد.گوشی رو چطوری آبدیت کنم تاچ 2 ؟مرسی داداش زود ج دادی ممنوننننننننننننن:52:

m2mehdi
16-06-2010, 12:32
سلام به همگی اگه برنامه s2u2 رو بزاری ممنون میشم همونی که همه جا رو قفل میکنه ؟مرسیییییییییییی:13:

badbaby
16-06-2010, 21:30
تم لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا

mobfa
17-06-2010, 12:00
سلام
هر کاری کردم فارسی ساز نصب نشد
فایل رو میریزم تو گوشی ولی وقتی میخوام بازش کنم ارور میده

vahidbm
17-06-2010, 13:58
سلام به همگی اگه برنامه s2u2 رو بزاری ممنون میشم همونی که همه جا رو قفل میکنه ؟مرسیییییییییییی:13:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91915

vahidbm
17-06-2010, 14:11
سلام
هر کاری کردم فارسی ساز نصب نشد
فایل رو میریزم تو گوشی ولی وقتی میخوام بازش کنم ارور میده

ولی من نصب کردم
هیچ مشکلی هم نداره
دوباره امتحان کن
ارور چی میده؟؟

Esmaeil3005
17-06-2010, 18:35
شما Quick GPS گوشی رو آپدیت بکن
و این نکته هم یادت باشه زیر سقف کانکت نمیشه و برای اولین بار کمی طول میکشه
اصلا ماهوارها رو نشون میده؟
شروع به سرچ میکنه؟

Quick GPS را از کجای گوشی پیدا کنیم و آبدیت کنیم

Esmaeil3005
17-06-2010, 19:14
سلام خواهشن یکی به ما بگه t3322 جی پی اس داره یا نه ؟
اگه داره خواهشن توضیع کامل بدید چطوری راه اندازی میشه؟
خواهش میکنم نياز مبرم به جی پی اس دارم.

vahidbm
17-06-2010, 21:19
سلام خواهشن یکی به ما بگه t3322 جی پی اس داره یا نه ؟
اگه داره خواهشن توضیع کامل بدید چطوری راه اندازی میشه؟
خواهش میکنم نياز مبرم به جی پی اس دارم.

سلام رفیق
تو اون تاپیک هم جواب دادم
t3320 علاوه بر اینکه gps داخلی نداره باند 3g و رادیو هم نداره

vahidbm
18-06-2010, 13:27
Device emulator رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟

vahidbm
18-06-2010, 13:54
امروز هر کاری میکنم نمیتونم گوشیمو با Windows Mobile device center به کامپیوتر وصل کنم
اصلن گوشی رو نمیشناسه:17:
ممکنه به خاطر آنتی ویروس باشه؟
دیروز آنتی ویروس رو کردم
یکم گیر میداد موقع اتصال گوشی
امروز اصلن نمیشه

mobfa
18-06-2010, 14:02
ولی من نصب کردم
هیچ مشکلی هم نداره
دوباره امتحان کن
ارور چی میده؟؟

there is no application associated with "mobidiv_best".run the application first then open this file from within the application
اینم بگم من فایل رو همونطور که دانلود کردم ریختم تو گوشی

Hamedir2
18-06-2010, 19:25
سلام دوستان یک سوال؟
گوشی من وقتی اس ام اس فارسی میود مربع مربع است؟ چی کارکنم ؟
چجوری یک شورت کات اینجا کنم توی صفحه منون که برنامه هااا این هااا است میخواهم از تو file expolro یک نرم افزار بیام توی صفحه اصلی که همه نرم افزار هااا هم هست

arash_ga
19-06-2010, 00:25
سلام آقا بهزاد واسه این انتن دهی این گوشی راهی پیدا نشده خیلی تو ذوقم خورده واسه انتن دهیش خیلی افتضاحه
:14:

jaroon
19-06-2010, 08:55
سلام.من چجوری باید برنامه هایی مثل realone رو که نصب کردم پاک کنم؟

babialex
20-06-2010, 23:58
سلام آقا بهزاد واسه این انتن دهی این گوشی راهی پیدا نشده خیلی تو ذوقم خورده واسه انتن دهیش خیلی افتضاحه
:14:

متاسفانه منم همین طور واقعا اعصابم با این وضع آنتن دهیش خرد شده
همه htc ها اینطوریه !!!!!!!!!!!؟؟؟

mohammad0090
21-06-2010, 00:52
متاسفانه منم همین طور واقعا اعصابم با این وضع آنتن دهیش خرد شده
همه htc ها اینطوریه !!!!!!!!!!!؟؟؟
چرا جوسازي مي كنيد! :4:
ما كه مشكلي از اين لحاظ نداريم.
دو درخواست دارم:
اول اينكه منظورتون از ضعف آنتن دهي چيه؟ چطور چك كرديد قدرت سيگنال رو برحسب db گرفتيد يا جور ديگه؟
دوستان ديگه هم ممكنه نظر بدهند؟

arash_ga
21-06-2010, 09:07
چرا جوسازي مي كنيد! :4:
ما كه مشكلي از اين لحاظ نداريم.
دو درخواست دارم:
اول اينكه منظورتون از ضعف آنتن دهي چيه؟ چطور چك كرديد قدرت سيگنال رو برحسب db گرفتيد يا جور ديگه؟
دوستان ديگه هم ممكنه نظر بدهند؟

از اونجائی که تو خونه گوشیهای ارزون قیمت دیگه به راحتی انتن می ده ولی تاچ 2 من کلا تعطیله اخه خونه ما انتن دهیش ضعبفه تو خیابون یه جاهائی انتن میره .تو زیرزمین می تونم صحبت کنم اما اس ام اس نمیره .وقتیم انتنش میره کلی زور میزنه تا انتنش برگرده .مال دوستمم که از همین گوشی داره همین طوره اونم ناراضیه .:020::47:

zeinab71
21-06-2010, 09:38
مال من حتي تو ييلاقم خوب آنتن ميده و تا به حال هيچ مشكلي از نظر آنتن دهي نداشتم
فقط به نظرم اين گوشي يه مشكل اساسي داره اونم اينكه موقع ضبط مكالمه(با هر نرم افزاري) صداي طرف مقابل ضبط نمي شه!

mobfa
21-06-2010, 12:47
آقا مشکل ما با فارسی ساز چی شد؟
این جا تبدیل شده به فروم سوالات بی جواب

bidmeshki
21-06-2010, 15:29
سلام
میشه لطف کنید در مورد تنظیمات gprs یه توضیحی بدید ممنون

Esmaeil3005
21-06-2010, 18:27
سلام رفیق
تو اون تاپیک هم جواب دادم
t3320 علاوه بر اینکه gps داخلی نداره باند 3g و رادیو هم نداره

گوشی من راديو داره خودم امتحانش کردم جواب هم ميده خواهش میکنم یه بررسی دقيق تر کنيد و زود جواب بديد اگه نداره بفروشمش

arash_ga
21-06-2010, 23:57
گوشی من راديو داره خودم امتحانش کردم جواب هم ميده خواهش میکنم یه بررسی دقيق تر کنيد و زود جواب بديد اگه نداره بفروشمش

منم اول که این گوشیو گرفتم مثل همین مدل گوشی شما بود رادیو داشت ولی gps نداشت بردم ÷یش فروشنده و قانعش کردم برام عوض کرد ولی همچین هم استفاده ای نداره

vahidashtari
22-06-2010, 01:39

salam,mer30 babate barnameha,in barname keyboard khodesh farsi dare ya bayad mesle viva &3g ie farsi jodagane rosh berizim ta farsi ro add kone az to reginal

m2mehdi
22-06-2010, 16:08
سلام من این برنامه رو ندارم تو روخدا بزارین برام ؟میسییییییییییییییییییییی ییییWindows Mobile Device Center

m2mehdi
23-06-2010, 14:06
آقا تورو خداااااااا یه کیبورد بزار فارسی بشه اس ام اس زد توروخدا زود جواب بدین خیلی وقته دنبالشم ؟میسییییییییییی:020::020::020::020: :020::020:

behzad_zn
24-06-2010, 14:20
آقا تورو خداااااااا یه کیبورد بزار فارسی بشه اس ام اس زد توروخدا زود جواب بدین خیلی وقته دنبالشم ؟میسییییییییییی:020::020::020::020: :020::020:

با سلام به همه ي دوستان
من دوباره اومدم:4:
اقا همين كيبورد كه تو پستاي اول ضميمه هست نصب كن چرا خودتو اذيت ميكني؟؟!!

behzad_zn
24-06-2010, 14:24
دوستان بعد از اين بنده در خدمتم
فروم سوالات بي جواب به قول دوستان ديگه تبديل خواهد شد به بهترين كلوپ اختصاصي تاچ 2
انشالا..
موفق باشيد

arash_ga
24-06-2010, 14:24
از اونجائی که تو خونه گوشیهای ارزون قیمت دیگه به راحتی انتن می ده ولی تاچ 2 من کلا تعطیله اخه خونه ما انتن دهیش ضعبفه تو خیابون یه جاهائی انتن میره .تو زیرزمین می تونم صحبت کنم اما اس ام اس نمیره .وقتیم انتنش میره کلی زور میزنه تا انتنش برگرده .مال دوستمم که از همین گوشی داره همین طوره اونم ناراضیه .:020::47:

آقا اگه این درست بشو نیست بگید بندازمش دور یکی به داد من برسه :020:

Unknown_2517
24-06-2010, 19:43
آقا اگه این درست بشو نیست بگید بندازمش دور یکی به داد من برسه :020:

شما گوشیتو هک کن و رام جدید با رادیو 3.53 بریز احتمالا خیلی بهتر بشه...
آموزشش هم تو همین فروم هست.

imported_nima_nima
25-06-2010, 17:47
سلام
اگه امکان داره یک دیکشنری آلمانی به آلمانی یا آلمانی به انگلیسی یا حتی به فارسی به من معرفی کنید که روی تاچ 2 جواب بده. آیا راهی هست که زبان گوشیمو آلمانی کنم؟ فقط عربی و انگلیسی داره.
سپاسگزارم
09125655796 

narxen
26-06-2010, 10:55
کسی فلش پلیر جدید نداره برای تاچ تو ؟ منظور فلش پلیر مستقل و جدید هست.فلش لایت قبلی نمی تونه فلش های ساخته شده با ورژن 8 به بعد را اجرا کنه و ارور میده...

behzad_zn
26-06-2010, 11:02
سلام
اگه امکان داره یک دیکشنری آلمانی به آلمانی یا آلمانی به انگلیسی یا حتی به فارسی به من معرفی کنید که روی تاچ 2 جواب بده. آیا راهی هست که زبان گوشیمو آلمانی کنم؟ فقط عربی و انگلیسی داره.
سپاسگزارم
09125655796 

ديكشنري جاوا تمام زبان ها هست ميتونيد جاوا استفاده كنيد
رام ميتوني بريزي؟
اگه اره لينك يه رام آلماني بدم بهت

hamid rezaie
26-06-2010, 22:21
با سلام
از دوستان درخواست دارم يك تقويم شمسي سازگار با touch2 بزارن كه در صورت امكان بتونه اوقات شرعي رو هم داشته باشه .

hamid rezaie
27-06-2010, 00:46
با سلام
آقا بهزاد اين صفحه كليدي كه گذاشتيد عربي هست و حروف گژپچ رو نداره . اگر ممكنه صفحه كليدي رو بزاريد كه اين حروف رو هم داشته باشه .
با تشكر

zeinab71
27-06-2010, 13:25
سلام اين مشكل ضبط صداش (كه صداي طرف مقابل ضبط نمي شه) خيلي اعصابمو ريخته به هم:17::17:
تو رو خدا اگه راه حلي داره بگين:14::46::14: ديگه واقعا درمونده شدم هر نرم افزاريم كه بگين امتحان كردم

نقل قول به hamid rezaie
فايلي كه تو پوشه skin هستو بايد تو گوشيتون (program files>spb keyboard>skin) كپي كنين

Unknown_2517
27-06-2010, 13:49
با سلام
از دوستان درخواست دارم يك تقويم شمسي سازگار با touch2 بزارن كه در صورت امكان بتونه اوقات شرعي رو هم داشته باشه .

این تقویمی که براتون قرار دادم (ضمیمه چهارم) رو با نرم‌افزار PPC PIM backup v2.8 (ضمیمه سوم) وارد تقویم گوشی کنید. در این صورت در صفحه اول زیر ساعت مانیلا تقویم فارسی درج میشه در ضمن اگه از قفل S2U2 هم استفدهکنید تقویم به شکل زیبایی نمایش داده میشه.
اگه نرم افزار مستقل می‌خواید ضمیمه دوم را دانلود کنید. برنامه جاوا است.

با سلام
آقا بهزاد اين صفحه كليدي كه گذاشتيد عربي هست و حروف گژپچ رو نداره . اگر ممكنه صفحه كليدي رو بزاريد كه اين حروف رو هم داشته باشه .
با تشكر

شما ضمیمه اول را دانلود کنید. بهترین کیبورد فارسی ارائه شده قطعا همینه، شک نکنید!

behzad_zn
27-06-2010, 14:20
با سلام
با تشكر

داره عزيز من دارم الان استفاده ميكنم!
مطمعني كيبوردي كه من گذاشتم نصب كردي؟؟؟

behzad_zn
27-06-2010, 14:24
سلام اين مشكل ضبط صداش (كه صداي طرف مقابل ضبط نمي شه) خيلي اعصابمو ريخته به هم:17::17:
تو رو خدا اگه راه حلي داره بگين:14::46::14: ديگه واقعا درمونده شدم هر نرم افزاريم كه بگين امتحان كردم

نقل قول به hamid rezaie
فايلي كه تو پوشه skin هستو بايد تو گوشيتون (program files>spb keyboard>skin) كپي كنين

منم خيلي دنبال يه منشي تلفني خوب گشتم ولي براي پاكت پي سي فعلا چيز كاملي پيدا نكردم
متاسفانه بايد با همين نرم افزارهاي موجود بسازيم:003:

m2mehdi
27-06-2010, 23:03
سلام اقا بهزاد گل!!!!!.اقا میگن یه نرم افزار هست برای کوشی های تاچ که با اثر انگوشت باز میشه صفحه؟اگه این نرم افزارو بزاری از راه دور دست تو می بوسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی :4:

mobfa
28-06-2010, 18:20
سلام آقا وضعیت آب و هوا رو چطور باید فعال کنم؟

behzad_zn
29-06-2010, 16:54
سلام اقا بهزاد گل!!!!!.اقا میگن یه نرم افزار هست برای کوشی های تاچ که با اثر انگوشت باز میشه صفحه؟اگه این نرم افزارو بزاری از راه دور دست تو می بوسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی :4:

اقا ما مخلصیم این چه حرفیه!
چیز جالبی باید باشه خودمم مشتاق شدم ولی فکر نکنم همچین چیزی بشه چون نیاز به یه سری پیش فرضا داره...:26:

behzad_zn
29-06-2010, 16:56
سلام آقا وضعیت آب و هوا رو چطور باید فعال کنم؟

توی منوی home یا آب و هوا؟
توی home زیر ساعت تپ کن میاره آپدیتو
توی منوی آب و هوا هم که مشخصه

vahidbm
29-06-2010, 20:33

این برنامه ای که میگین کاری به اثر انگشت نداره و بیشتر برا سر کار گذاشتن خوبه:003:
میتونی براش تعریف کنی که بعد از مثلن 3بار تپ کردن روی صفحه قفل گوشی باز بشه
2بار اول مثلن اثر انگشت رو اسکن میکنه و ارور میده ولی بار سوم اسکن موفقیت آمیزه
اینو برا 5800 دیدم ولی نمیدونم برا تاچ2 هم هست یا نه:001:

vahidbm
30-06-2010, 09:45

بیا اینم برنامه ای که میخواستی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105238

m2mehdi
30-06-2010, 12:47
سلام به اقا بهزاد گل!!!!!!!!خسته نباشي!!!!آقا يه برنامه هست كه يه جايو از پيش تعيين ميكني اس ام اس ها ميره تو اون !براي اين گوشي هست؟؟؟؟اگه بزاري خيلي ممنون ميشم؟؟؟مرسي از اين سايت بسيار عاليتون آخرشه چون شما (آقا بهزاد)توش هست :52::52::52::52:

behzad_zn
30-06-2010, 13:14
سلام به اقا بهزاد گل!!!!!!!!خسته نباشي!!!!آقا يه برنامه هست كه يه جايو از پيش تعيين ميكني اس ام اس ها ميره تو اون !براي اين گوشي هست؟؟؟؟اگه بزاري خيلي ممنون ميشم؟؟؟مرسي از اين سايت بسيار عاليتون آخرشه چون شما (آقا بهزاد)توش هست :52::52::52::52:

سلام
میخوای تو مموری ذخیره کنی اس ام اساتو؟

m2mehdi
30-06-2010, 14:38
نه تو خوده حافظه گوشي؟:54:

behzad_zn
30-06-2010, 15:04
نه تو خوده حافظه گوشي؟:54:

text>menu>tools>Manage Folder
روی هر کدوم از فولدرا خواستی انگشتتو نگه دار یه منو میاد توش new folder رو انتخاب کن یه اسم براش بذار...:flower:

nima2pac
30-06-2010, 19:45
دوستان برنامه گوگل مپ رو میخوام

alli_eng2000
01-07-2010, 08:21
سلام
راه صحیح فارسی کردن touch 2 چیه من که نرم افزار spb رو ریختم رو گوشی ولی به جای حرف فارسی همشون مربع هستند میشه یکه به من بگه روش فارسی کردنش چیه؟ ضمنا چند تا برنامه فارسی ساز دیگه هم امتحان کردم اونا هم همین مشکلو دارند

behzad_zn
01-07-2010, 10:38
سلام
راه صحیح فارسی کردن touch 2 چیه من که نرم افزار spb رو ریختم رو گوشی ولی به جای حرف فارسی همشون مربع هستند میشه یکه به من بگه روش فارسی کردنش چیه؟ ضمنا چند تا برنامه فارسی ساز دیگه هم امتحان کردم اونا هم همین مشکلو دارند

سلام
خوش اومدین
شما الان کیبورد رو نصب کردین
اول باید فارسی ساز رو نصب کنید بعد هر کیبوردی خواستی

alli_eng2000
01-07-2010, 11:16
سلام
خوش اومدین
شما الان کیبورد رو نصب کردین
اول باید فارسی ساز رو نصب کنید بعد هر کیبوردی خواستی

خوب فارسی سازو از کجا و چجوری باید نصب کنم؟ منم تو همینش موندم کدو برنامه رو باید باری touch2 نصب کنم؟

mosi64
01-07-2010, 14:39
سلام میشه بگید از کجا میتونم تنظیم کنم که با زدن x برنامه ها بسته بشه و باز نمونه

mosi64
01-07-2010, 14:40
من این گوشی رو 6 ماه دارم راضی هم هستم فقط نداشتن navigation key تو بعضی برنامه ها یا بازی ها دردسر میشه
مثلا تهران 87 برای جستجو تو لیست اماکن اسکرول صفحه خوب کار نمیکنه
البته کیبورد اورجینال گوشی 4جهت رو داره ولی یه ذره اینجور استفاده کردن نچسبه
دوستان راه حلی دارن؟؟؟
ممنون

arash_ga
01-07-2010, 17:21
گوشی که انتن نده mp4 نه گوشی :14:

mosi64
01-07-2010, 18:50
اینکه شما اینقدر از انتن ندادن این گوشی شاکی هستید برام عجیبه آخه من قبل این 5700 تفاوتی نمیبینیم حتی به نظرم کمی بهتره
تو شرکتمون هم که جاش از نظر آنتن افتضاحه بازم تاچ2 من جواب میده
گوشی بدون گارانتی بود اون موقع که یاس میداد 470 من گرفتم 325