خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - گیفت کارت - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت

برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 76

موضوع: بازيهاي حركتي در xperia x2 با درايور G-Sensor

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 527537
    نام : محسن
    سپاس ها
    109
    سپاس از شما 420 بار در 52 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض بازيهاي حركتي در xperia x2 با درايور G-Sensor

سلام دوستان. خود من خيلي دنبال يه همچين چيزي بودم كه بشه از G-Sensor (شتاب سنج) گوشي xperia x2 غير از عملكرد متداولش كه چرخش اتومات صفحات هست، استفاده هاي بهتر ديگري كرد. كه مهمترين آنها اين بود كه بشه از سنسور شتاب سنج گوشي در بازيهاي حركتي و ساير نرم افزارهايي كه از اين امكان برخوردارند، استفاده كرد. اما چون درايو حسگر شتاب سنج در x2 موجود نبود اين كار انجام نميگرفت كه خوشبختانه فايلي كه در ضميمه قرار ميدم اين مشكل رو حل ميكنه و يه درايور G-Sensor براي بازي ها و... تعريف ميكنه. البته تو يه جاي انجمن مشابه اين رو ديدم كه متاسفانه تو يه سرور ديگه آپ كرده بودند كه هم لينك دانلودش خراب بود و هم خود برنامه عمل نميكرد. اما اين فايلي كه من قرار ميدم كار يه ايتالياييه كه از بچه هاي فروم XDA هست و از روي درايور گوشيهاي htc ساخته و خيلي خوب و با حساسيت بالايي كار ميكنه. هم خودش، هم بچه هاي فروم و هم خود بنده تست كردم و ديدم الحق عالي عمل ميكنه.

نكات مهم:
    1- فايل بايد در حافظه داخلي گوشي نصب شود
    2- بعد از نصب، معمولا خود برنامه سافت ريست نميخواد اما اگه نخواست هم خودتون يك بار گوشي رو ريستارت كنين، بعد بپردازيد به تست اون
    3- برنامه هيچ آيكوني در پروگرامز يا ستينگ گوشيتون ايجاد نخواهد كرد. پس دنبال آيكون برنامه نگرديد كه اونو ران كنيد
    4- اگه يه وقت خواستيد برنامه رو پاك كنيد (كه خيلي بعيده كسي بخواد اين قابليت رو از گوشيش حذف كنه!) از قسمت start>settings>system>remow program خيلي راحت ميتونيد حذفش كنيد. (حتما حتما بعد از حذف يك بار گوشي رو سافت ريست كنيد.)
    5ـ اگه دوستاني در نصب فايل cab مشكل داشتند و ارور داد، همينجا اعلام كنند كه patch فايل مورد نياز رو بذارم كه دستي بريزند
    6ـ چندتا بازي حركتي خيلي جالب و باحال دارم كه همشون فول ورژن و كرك شده هستند، كل بازيها رو هم خودم رو x2 تست كردم. اگه خواستيد ميگيد كه از پستهاي بعدي بازيهارو يكي يكي تو سايت آپ ميكنم كه حالشو ببريد
    7- من كل پستها و فايلهام رو كه در اينجا براتون آپلود ميكنم، با گوشيم انجام ميدم، يعني با gprs ايرانسل خودتون ميتونيد حدس بزنيد كه اين كار چقدر وقت گير و هزينه بره. پس حداقل با يه تشكر و امتياز ميتونين باعث دلگرمي من و امثال من بشيد كه اين راه رو ادامه بديم و چيزاي بهتر و بيشتري واسه دانلود قرار بديم
    8ـ نظرات، نتيجه تست هاتون و همچنين سوالات احتماليتون رو در همين تاپيك و با رعايت قوانين جاري سايت اعلام كنين تا در اسرع وقت جواب داده شود
    سربلند و موفق باشيد. محسن
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط Mohsen.sh59 : 04-05-2011 در ساعت 14:58 دلیل: attachment

2. Top | #2

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 305866
    سپاس ها
    5
    سپاس از شما 5 بار در 3 پست
    ( جزئيات بيشتر )

salam
    mer30 az faili ke gozashti
    bazihai ham ke dari bezar estefade konim

3. كاربران زير از شما vahid_ir_boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

سپاس ها
    109
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ir_boy نمایش پست ها
    salam
    mer30 az faili ke gozashti
    bazihai ham ke dari bezar estefade konim
    با درود،
    وحيد عزيز ميدونم چون تو سيستمت فونت فارسي نداشتي، فينگليش نوشتي. ولي سعي كن در اولين فرصت اين مشكل رو برطرف كني و فارسي بنويسي كه در اين صورت هم راحت تر پست هايت خونده ميشه و هم اينكه يه وقت ناخواسته قوانين سايت رو نقض نميكني. راستي من الآن دارم تو خيابون اين پست رو ميزنم. اما به محض اينكه رسيدم خونه، فوري يه بازي خوب و باحال آپلود ميكنم تا دانلود كني و حالشو ببري. پس تا چند ساعت ديگه
    شاد باش و شاد زي...
    محسن

5. 5 كاربر زير از شما Mohsen.sh59 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

سپاس ها
    109
    ( جزئيات بيشتر )

Xp بازي زيباي bubbles از شركت رسكو

با درود؛
    اين بازي از سري بازيهاي حركتي زيبايي است از شركت معروف رسكو كه شما بايد با شتاب سنج گوشي گوي رو در مسير خود حركت بديد و اعداد رو بترتيب حذف كنيد. بازي شصت مرحله است كه به ترتيب با پشت سر گذاشتن هر مرحله, به مرحله بعدي كه سختتر هم ميشه وارد ميشيد. بازي كرك شده هست و به صورت فول ميباشد. اسكرين شات ها هم مال گوشي خودمه(مال x2 هست) اميدوارم خوشتون بياد
    نكات مهم:
    1- بايد از قسمت تنظيمات بازي صفحه بازي تون را با شتاب سنج كاليبره كنيد. وقتي گوي در وسط علامت بعلاوه(+) قرار گرفت دكمه كاليبره رو فشار دهيد
    2- ضرورتي نداره بازي رو در حافظه داخلي نصب كنيد. مموري كارت بهتر هم هست
    شاد باشيد. بدرود
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: bubbles 01.jpg
مشاهده: 75
حجم: 241.9 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: bubbles 54.png
مشاهده: 66
حجم: 344.5 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: calibrated.png
مشاهده: 56
حجم: 428.1 کیلو بایت  
    ویرایش توسط Mohsen.sh59 : 06-05-2011 در ساعت 16:28 دلیل: اسكرين شات

7. 26 كاربر زير از شما Mohsen.sh59 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

شماره كاربري : 626408
    نام : مراد
    سپاس ها
    21
    سپاس از شما 12 بار در 5 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام. من اين بازي رو دانلود و نصب كردم به نظر هم مياد باد بازي جالبي باشه ولي اون گوي كه گفتين اصلا با تكان دادن گوشي حركت نميكنه. يكي منو لطفا راهنمايي كنه بگه چيكار بايد كنم كه مشكلم حل بشه؟ چيز ديگه اي بايد نصب كنم؟ يا تنظيمات خاصي بايد انجام بدم؟ كمككككككك....

9. كاربران زير از شما morad.sh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

سپاس ها
    109
    ( جزئيات بيشتر )

Idea

نقل قول نوشته اصلی توسط morad.sh نمایش پست ها
    سلام. من اين بازي رو دانلود و نصب كردم به نظر هم مياد باد بازي جالبي باشه ولي اون گوي كه گفتين اصلا با تكان دادن گوشي حركت نميكنه. يكي منو لطفا راهنمايي كنه بگه چيكار بايد كنم كه مشكلم حل بشه؟ چيز ديگه اي بايد نصب كنم؟ يا تنظيمات خاصي بايد انجام بدم؟ كمككككككك....

11. 5 كاربر زير از شما Mohsen.sh59 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 408095
    نام : EhSaN
    سپاس ها
    55
    سپاس از شما 67 بار در 41 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.sh59 نمایش پست ها
    با درود؛
    اين بازي از سري بازيهاي حركتي زيبايي است از شركت معروف رسكو كه شما بايد با شتاب سنج گوشي گوي رو در مسير خود حركت بديد و اعداد رو بترتيب حذف كنيد. بازي شصت مرحله است كه به ترتيب با پشت سر گذاشتن هر مرحله, به مرحله بعدي كه سختتر هم ميشه وارد ميشيد. بازي كرك شده هست و به صورت فول ميباشد. اسكرين شات ها هم مال گوشي خودمه(مال x2 هست) اميدوارم خوشتون بياد
    نكات مهم:
    1- بايد از قسمت تنظيمات بازي صفحه بازي تون را با شتاب سنج كاليبره كنيد. وقتي گوي در وسط علامت بعلاوه(+) قرار گرفت دكمه كاليبره رو فشار دهيد
    2- ضرورتي نداره بازي رو در حافظه داخلي نصب كنيد. مموري كارت بهتر هم هست
    شاد باشيد. بدرود
    خیلی خوب بود فقط بازم طبق معمول یه ذره مشکل سرعت رو داره :(
    بازم بازی این مدلی با شتاب سنج دارین اگه هست بزارین بازم
    دستتون درد نکنه بابت برنامه درایور شتاب سنج

13. كاربران زير از شما eafar1366 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

سپاس ها
    109
    ( جزئيات بيشتر )

Idea آنلاك كردن مراحل بازي در bubbles

با درود.
    شايد براي برخي از شماها هم مثل من گذشتن از مراحل بازي bubbles رسكو و رسيدن به مرحله هاي بالاتر سخت باشه و حوصله تون رو سر ببره. اگه اينجوريه؛ فايل زير رو از ضميمه دريافت كنيد و با فايل ديگري به همين نام در دايركتوري اصلي برنامه جايگزين كنيد. توجه داشته باشيد براي اينكار حداقل بايد يك بار بازي رو اجرا كرده باشيد. با اين كار قفل كليه شصت مرحله بازي برداشته ميشه و ميتونين خودتون مرحله يا به قول معروف level بازي رو دستي انتخاب كنيد. در نتيجه بازي براتون تكراري و يكنواخت نميشه و برعكس تنوع بيشتري هم خواهد داشت. البته بعد از انجام اين كار؛ باز هم ميتونين مراحل بازي رو يكي يكي و بسته به ذوق خودتون طي كنيد.
    با تشكر؛ محسن

15. 12 كاربر زير از شما Mohsen.sh59 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

شماره كاربري : 626408
    نام : مراد
    سپاس ها
    21
    سپاس از شما 12 بار در 5 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام محسن. آقا اشتباه از من بود. یعنی فایلی که تو پست اول گذاشته بودی رو نصب نکرده بودم. اما همانطور که گفتی با انجام مرحله به مرحله دستورات ونصب فایل فوق، همه چی درست شد. واقعا که در زمینه شتاب سنج ایکس ۲ حال دادی به بچه ها. اگه پررو بازی نباشه، میخوام بگم يه چندتا دیگه از همین بازیهای با حال حرکتی بذار. انشالله که دوستان هم با زدن دکمه تشکر دلگرمت میکنند. اگه غلط تایپی داشتم ببخشید، چون این پست رو با موبایل زدم. بازم ممنون محسن جان عزیز، منتظر برنامه های دیگه ت هستیم. قربانت: مراد

17. 3 كاربر زير از شما morad.sh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

شماره كاربري : 643024
    سپاس ها
    30
    سپاس از شما 15 بار در 8 پست
    ( جزئيات بيشتر )

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از این همه مطالب و پاسخهای عالی.من به تازگی یه گوشی x2 خریدم.رو گوشی فقط یه بازی solitaire نصب هست.ولی من جایی خوندم که بازی های bubble breaker و x trakt و ex periment 13 هم روی این گوشی نصب هست. حالا میخوام بدونم این بازی ها رو چه طور میتونم گیر بیارم؟ از کجا؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.(25/2/1390)

19. 2 كاربر زير از شما amin-x2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع