آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کالبدشکافی تبلت «نکسوس ۷» گوگل!

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد انجمن
    بخش : ios
    شماره كاربري : 304132
    نام : وحید
    سپاس ها
    5,046
    سپاس از شما 14,827 بار در 4,654 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض کالبدشکافی تبلت «نکسوس ۷» گوگل!

فارنت: تنها یک هفته از رونمایی تبلت نکسوس ۷ گوگل در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان (Google I/O) این شرکت می‌گذرد و ظاهرا وب‌سایت iFixit وقت را تلف نکرده و به کالبدشکافی یکی از دو مدل این تبلت پرداخته است که با حافظه داخلی ۸ گیگابایت و به قیمت زیر ۲۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

این وب‌سایت برای این تبلت از لحاظ تعمیرپذیری نمره ۷ از ۱۰ را داده است که احتمالا می‌دانید که نمره ده به معنای آسانتر بودن تعمیر یک دستگاه است و در توصیف کالدشکافی این تبلت آورده است که کیس یا قاب بیرونی دستگاه بسیار آسان و راحت باز می‌شود و باطری دستگاه به راحتی و بدون نیاز به هر گونع عملیات فنی و یا حتی یک پیچ‌گوشتی قابل تعویض و جدا کردن از دستگاه است.

این وب‌سایت در همین حال نکته منفی را برای صفحه نمایش ال.سی.دی دستگاه ذکر کرده و آن این است که صفحه نمایش دستگاه در واقع از دستگاه جدا نمی‌شود و این در واقع باعث افزایش هزینه تعمیر دستگاه در صورت معیوب شدن این قطعه است.

تبلت نکسوس ۷ گوگل به یک پردازنده چهار هسته‌ای انویدیا تگرا ۳ و همچنین پردازنده گرافیکی ۱۲ هسته‌ای مجهز است و این درحالیست که گوگل نهایت تلاش خود برای ارزان نگهداشتن قیمت این محصول را انجام داده و ظاهرا موفق نیز بوده است.گوگل نکسوس ۷ را در دو مدل ۸ گیگابایتی یا قیمت ۱۹۹ دلار و ۱۶ گیگابایتی با قیمت ۲۴۹ دلار عرضه خواهد کرد.
    خدایا

من در کلبه حقیرانه خود

چیزی را دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری

من چون توئی دارم

و تو چون خودی نداری

Information | اطلاعات

فروش پکیج استثنایی نیو آیپد و آیفون 4 اس

2. 13 كاربر زير از شما I-Vahied عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 198911
    نام : کاک شاهرخ
    سپاس ها
    20,953
    سپاس از شما 45,981 بار در 7,046 پست
    ( جزئيات بيشتر )

تبلت از دستت بیافته صفحه نمایش درجا خورد میشه...این همه که صفحه نمایشش نقطه ضعفشه...

عملا من 3 از 10 بهش میدم...

4. 4 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند