دانلود بازی اندروید - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 60

موضوع: اموزش کامل و تصویری انتقال اطلاعات از سیمبیان ، ویندوز ، ios و ... به اندرویید

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    بخش : HTC Desire Family & Galaxy S2 و بخش خرید و فروش
    شماره كاربري : 128289
    نام : **IMAN**
    سپاس ها
    26,451
    سپاس از شما 47,805 بار در 10,780 پست
    کمک مالی به سایت: 400000 ریال
    ( جزئيات بيشتر )

New اموزش کامل و تصویری انتقال اطلاعات از سیستم عامل های دیگر بر روی اندرویید

با سلام خدمت دوستان خوب ایندفعه هم سوپرایز خیلی خوبی برای دوستان اندرویدی بخصوص کسانی که گوشی قبلیشون سیمبیان بود دارم ....

خوب با معرفی برنامه MyPhoneExplorer Client توسط دوست عزیز soli_rf بالاخره من تونستم 600 اس ام اسی که روی I8910 داشتم را روی دیزایرم بریزم و از این بابت خیلی خوشحالم ....

با این کار دیگه نیازی به پرداخت پول نیست (تنها برنامه ای که میتونستین فایلهاتونو بریزین روی اندروید برنامه sms migrator بود که این برنامه هم پولی بود ولی با این روش خیلی ساده و بدون باگ تماس ها و اس ام اس هاتونو انتقال بدین به اندروید...

اما روش کار خوب طبق عکس اول ابتدا برنامه کامپیوتر MyPhoneExplorer را از لینک زیر دریافت کنین...
    http://www.fjsoft.at/files/MyPhoneEx...etup_1.8.0.exe

خوب بعد شروع کنین به نصب در طول نصب طبق عکس بالا تیک پورتابل را بزنین(دل بخواهی هست ولی اینطوری بهتره)..

بعد از ساخت برنامه به صورت پورتابل حالا برنامه MyPhoneExplorer را که دوستمون زحمت کشیدن را از لینک زیر دریافت کنین..
    دقت کنین که لینک اول مربوط هست به برنامه کامپیوتری که تحت ویندوز هست و دومی مربوط هست به برنامه اندروید که باید روی گوشی نصب ببشه....

خوب بعد از نصب برنامه روی گوشیتون اونو باز کنین توی قسمت notification بالای گوشی نوشته که منتظر اتصال هست خوب حالا شما با کابل گوشیتون را به کامپیوتر وصل کنین...
    دقت کنین که در حالت اتصال به کامپیوتر حالت usb debugging تیک خورده باشه وگرنه جواب نمیده..

خوب حالا برنامرو باز کنین:
    همون طور که در عکس زیر میبینین از شما پرسده میشه که سونی اریکسون یا اندروید که شما اندروید را انتخاب میکنین طبق عکس ...

اول سرچ وایرلس میکنه که اگه پیدا نکنه پیام میده که شما ok کنین و بعد شروع میکنه به سرچ توی پورت های usb که بعد از چند لحظه پیدا میکنه:

اگه در این مورد چیزی پیدا نکرد حتما دو مورده زیر را در نظر داشته باشین

• حتما تمام درایورهای گوشیتون نصب شده باشه
    • 2. برنامه netframe work را حتما روی کامپیوتر نصبیده باشین ترجیحا 3.5 با بالا..

خوب بعد از اتصال با پیغام زیر مواجه میشین:که از شما میخوات که یه اسم برای گوشیتون انتخاب کنین که شما هم انتخاب میکنین و ok میکنین...

صبر کنین تا برنامه کامل به گوشیتون sync بشه و بعد از سینک کل محتویات گوشیتون را در برنامه میبینین...

طبق عکس زیر:

خوب حالا به قسمت مسیج ها رفته و گزینه آخر یعنی Archive(computer) را انتخاب کنین:
    طبق عکس زیر:

خوب با کلیک راست گزینه import را انتخاب کنین

و از اونجا کل اس ام اس هایی که بکاپ گرفتین از گوشیتون با فرمت vmg را 10 تا 10 تا انتخاب کنین و بعد از انتخاب همگی به مرحله بعد برین:

خوب در این مرحله بعد ازانتخاب همه اس ام اس ها و با کلیک راست مسیر copy to phone>inbox را انتخاب کنین دقت کنین که میتونین گزینه های دیگه هم انتخاب کنین ولی هدف اینباکس هست

بعد از انتخاب برنامه شروع میکنه به انتقال اس ام اس هاتون به گوشی

خوب کار تمام شده حالا کابل را قطع کنین و برنامه را ببنیدن ولذت ببرین...

دقت کنین که روش کار برای انتقال تماس ها هم مشابه همین روش هست و خیلی سادس....

دوستانی که فایل nbu بکاپ از گوشیشون را دارن میتونین با برنامه nbu explorer به راحتی اس ام اس هاتون را با فرمت vmg به کامپیوتر منتقل کنین من این آموزش را قبلا در سایت دیدم و به همین دلیل نیازی نبود که دوباره آموزش بدم البته خیلی هم سادس....

توجه کنین که به روش مشابه میتوان خیلی راحت همه تماس ها و اس ام اس هاتونو از گوشیهای دیگه بودن مشکل با اندروید منتقل کنین...

در ضمن برنامه ویژگی های منحصر به فرده دیگری هم داره که از جمله برداشتن برنامه ها بدون درد سر و ریختن اونها توی کامپیوتر و ویژگی های دیگه که من خیلی این برنامرو مناسبتر از برنامه 90pc suite میدونم که دوستان قبلا معرفی کردن چون این برنامه خیلی باگش کمه و تا حالا مشکلی ندیدم....

خوب اینم از این آموزش منتظر آموزش های بعدی من هم باشین....

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.JPG
مشاهده: 453
حجم: 52.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.JPG
مشاهده: 397
حجم: 46.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.JPG
مشاهده: 375
حجم: 47.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.JPG
مشاهده: 450
حجم: 50.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5.JPG
مشاهده: 540
حجم: 70.9 کیلو بایت  

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6.JPG
مشاهده: 417
حجم: 46.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 7.JPG
مشاهده: 384
حجم: 51.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 8.JPG
مشاهده: 379
حجم: 80.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 9.JPG
مشاهده: 346
حجم: 120.5 کیلو بایت  

2. Top | #2

درجه : مدير ارشد بازنشسته
    بخش : Android OS
    شماره كاربري : 78883
    نام : شهاب
    سپاس ها
    27,569
    سپاس از شما 25,148 بار در 4,440 پست
    ( جزئيات بيشتر )

اول از همه این کار رو خودم تست کردم و به درستی انجام شد ولی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباهاتی که ممکنه انجام بدین ندارم
    =====================
    خب شما برنامه pc suite رو لازم دارین که مطابق که میتونید اخرین ورژن رو از این صفحه بگیرید
    http://www.pandaapp.com/pcsuite/

بعد از نصب برنامه ها (هم ورژن اندرویید و هم ورژن گوشی دیگتون)
    اول از همه برای راحتی کار مطابق با شکل برنامه رو فارسی کنید

گوشی رو وصل کنید تا پیغام اتصال بیاد

از قسمت بالا گزینه system رو بزنید و بعد از اون دکمه مسخص شده رو بزنید

از پنجره باز شده گزینه manual رو بزنید

خب گوشی که اطلاعاتتون رو داره انتخاب کنید
    گزینه اول مربوط به ایفون
    گزینه دوم مربوط به ویندوز موبایل
    گزینه سوم مربوط به اندرویید
    گزینه جهارم مربوط به سیمبیان سری 60
    گزینه پنجم مربوط به سیمبیان سری 40 میباشد

مواردی رو که میخواین منتقل کنید تیک بزنید

صبر کنید...

خب موفق باشید
    ==========================
    ممکنه در مواردی شماره ها منتقل نشه
    این قسمت از اموزش رو خودم از این تایپیک یاد گرفتم و لازم بود برای حفظ امانت و کپی رایت و جلوگیری از سو تفاهم بگم
    خب شما با همون pc suite گوشی قدیمی تون این مراحل رو برید

از پنجره باز شده گزینه مشخص شده رو بزنید

وقتی کارش تموم شد pc suite for android رو باز کنید و گزینه مربوطه رو بزنید

به ادرسی که شماره ها رو سیو کردین برید و همه رو انتخاب کنید

گزینه number رو بزنید

صبر کنید...
    تمام شد
    موفق باشید.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 21383
حجم: 125.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 5655
حجم: 151.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.jpg
مشاهده: 5633
حجم: 129.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.1.jpg
مشاهده: 5555
حجم: 76.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.jpg
مشاهده: 5636
حجم: 81.6 کیلو بایت  

نام: 5.jpg
مشاهده: 5492
حجم: 74.3 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6.jpg
مشاهده: 5412
حجم: 64.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 7.jpg
مشاهده: 5382
حجم: 72.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 8.jpg
مشاهده: 5336
حجم: 84.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 21.jpg
مشاهده: 5368
حجم: 135.5 کیلو بایت  

نام: 22.jpg
مشاهده: 5334
حجم: 136.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 23.jpg
مشاهده: 5300
حجم: 131.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 24.jpg
مشاهده: 5256
حجم: 139.9 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 25.jpg
مشاهده: 5221
حجم: 143.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 26.jpg
مشاهده: 5166
حجم: 24.5 کیلو بایت  

کوچ تا چند؟!مگر می شودازخویش گریخت ؟

بال تنها غم غربت به چکاوکها داد

3. Top | #3

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 58301
    سپاس ها
    39
    سپاس از شما 37 بار در 20 پست
    ( جزئيات بيشتر )

با سلام.تو صفحه اصلی برا دانلود از پی سی سایت برا گوشی موبایل htc hd2 نداره.باید چیکار کنم؟برا انتقال شماره ها از زیندوز به اندروید

4. 5 كاربر زير از شما nanita852 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #4

سپاس ها
    26,451
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط nanita852 نمایش پست ها
    با سلام.تو صفحه اصلی برا دانلود از پی سی سایت برا گوشی موبایل htc hd2 نداره.باید چیکار کنم؟برا انتقال شماره ها از زیندوز به اندروید

عزيزم شما نبايد برند را انتخاب كنين متاسفانه با اينتخاب برند دچار مشكل ميشه و بايد از سه تا لينك زيرش استفاده كنين من براتون توي لينك زير گذاشتم كليك كنين:

PC Suite for WM V1.8.2.118

موفق باشي..

6. 20 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 154516
    نام : آرش
    سپاس ها
    98
    سپاس از شما 222 بار در 109 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ببخشید آقا من میخوام شماره هارو از روی نوکیا 6630 به روی گالاکسی اس بریزم.
    ولی این سایت واسه نوکیا سری 60 pcsuit نداره.
    چیکار کنم؟

8. 4 كاربر زير از شما demon_da عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

سپاس ها
    26,451
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط demon_da نمایش پست ها
    ببخشید آقا من میخوام شماره هارو از روی نوکیا 6630 به روی گالاکسی اس بریزم.
    ولی این سایت واسه نوکیا سری 60 pcsuit نداره.
    چیکار کنم؟

شما از روشی که من در پست اول گفتم استفاده کنین فقط دقت کنین که باید از طریق برنامه pc suite نوکیا تمام مسیج هاتون را بکاپ بگیرین با فرمت nbu و بعد با برنامه nbu explorer اوناه را با فرمت vmg روی کامپیوتر ذخیره کنین و بعد با آموزشی که دادم راحت منتقلش کنین روی گوشی..

موفق باشی..

10. 9 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 165723
    نام : عرفان
    سپاس ها
    175
    سپاس از شما 284 بار در 78 پست
    ( جزئيات بيشتر )

AumiJang 2004040 آموزش import کردن sms ها از گوشی های نوکیا به گوشی های آندرودی

دوستان سلام
    حتما برای همه پیش اومده که کلی پیام داشته باشین توی یه گوشی و بخواین گوشی تون رو عوض کنید و از یک سیستم عامل به سیستم دیگه ای کوچ کنید ، اما تکلین پیامها و تماسها چی میشه ؟
    توی این روش وارد کردن پیامها و تماسها از Nokia pc suite یا Nokia Ovi suite رو واستون شرح میدم
    1- ابتدا کوشی نوکیا رو با pc suite یا ovi suite همگام یا sync کنید
    2- فایل Nokia2Android-SMS رو دانلود کنید ، این فایل کارش اینه که کل پیامها رو از این دوبرنامه میکشه بیرون و تبدیل به فایل قابل شناسایی برای آندروید میکنه که فرمتش xml هستش
    3- فایل رو روی گوشی میریزید جای اونو بخاطر بسپارید ولی محلش مهم نیست
    4- برنامه sms backup & restore رو دانلود و روی گوشی آندرویدی نصب کنید ، این برنامه کار وارد کردن پیامها به گوشی آندرویدی رو انجام میده
    5- ابتدا برنامه رو باز کنید و در قسمت backup یک بک آپ از پیامها بگیرید ، با این کار فولدره مخصوصه برنامه توی SDCard ساخته میشه به نامه smsbackup
    6- اون فایلی رو که با برنامه Nokia2Android ساخته بودین و به گوشی منتقل کرده بودین رو توی این فولدر بریزید
    7- برنامه sms backup رو دوباره باز کنید و اینبار restore رو بزنید و اون فایلی رو که خودتون ریختین رو انتخاب کنید و ok کنید ، شروع به وارد کردن پیامها میکنه به همین راحتی ، فقط بیاد داشته باشید که پیامهای قبلی که روی گوشی هست از بین میره و دوم اینکه گوشی باید رووت شده باشه
    8- برای تماسها هم کافیه گوشیه نوکیا رو با outlook همگام کنید و دوباره گوشیه آندروید رو هم با همون outlook همگام کنید
    متأسفانه به دلیل یه مشکل نمیتونم فایل آپلود کنم امیدوارم که بتونم بعد فایلها رو هم آپلود کنم

12. 16 كاربر زير از شما Errick عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 70847
    سپاس ها
    694
    سپاس از شما 598 بار در 215 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2004 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوب ایندفعه هم سوپرایز خیلی خوبی برای دوستان اندرویدی بخصوص کسانی که گوشی قبلیشون سیمبیان بود دارم ....

خوب با معرفی برنامه MyPhoneExplorer Client توسط دوست عزیز soli_rf بالاخره من تونستم 600 اس ام اسی که روی I8910 داشتم را روی دیزایرم بریزم و از این بابت خیلی خوشحالم ....

با این کار دیگه نیازی به پرداخت پول نیست (تنها برنامه ای که میتونستین فایلهاتونو بریزین روی اندروید برنامه sms migrator بود که این برنامه هم پولی بود ولی با این روش خیلی ساده و بدون باگ تماس ها و اس ام اس هاتونو انتقال بدین به اندروید...

اما روش کار خوب طبق عکس اول ابتدا برنامه کامپیوتر MyPhoneExplorer را از لینک زیر دریافت کنین...

خوب بعد شروع کنین به نصب در طول نصب طبق عکس بالا تیک پورتابل را بزنین(دل بخواهی هست ولی اینطوری بهتره)..

بعد از ساخت برنامه به صورت پورتابل حالا برنامه MyPhoneExplorer را که دوستمون زحمت کشیدن را از لینک زیر دریافت کنین..
    دقت کنین که لینک اول مربوط هست به برنامه کامپیوتری که تحت ویندوز هست و دومی مربوط هست به برنامه اندروید که باید روی گوشی نصب ببشه....

خوب بعد از نصب برنامه روی گوشیتون اونو باز کنین توی قسمت notification بالای گوشی نوشته که منتظر اتصال هست خوب حالا شما با کابل گوشیتون را به کامپیوتر وصل کنین...
    دقت کنین که در حالت اتصال به کامپیوتر حالت usb debugging تیک خورده باشه وگرنه جواب نمیده..

خوب حالا برنامرو باز کنین:
    همون طور که در عکس زیر میبینین از شما پرسده میشه که سونی اریکسون یا اندروید که شما اندروید را انتخاب میکنین طبق عکس ...

اول سرچ وایرلس میکنه که اگه پیدا نکنه پیام میده که شما ok کنین و بعد شروع میکنه به سرچ توی پورت های usb که بعد از چند لحظه پیدا میکنه:

اگه در این مورد چیزی پیدا نکرد حتما دو مورده زیر را در نظر داشته باشین

• حتما تمام درایورهای گوشیتون نصب شده باشه
    • 2. برنامه netframe work را حتما روی کامپیوتر نصبیده باشین ترجیحا 3.5 با بالا..

خوب بعد از اتصال با پیغام زیر مواجه میشین:که از شما میخوات که یه اسم برای گوشیتون انتخاب کنین که شما هم انتخاب میکنین و ok میکنین...

صبر کنین تا برنامه کامل به گوشیتون sync بشه و بعد از سینک کل محتویات گوشیتون را در برنامه میبینین...

طبق عکس زیر:

خوب حالا به قسمت مسیج ها رفته و گزینه آخر یعنی Archive(computer) را انتخاب کنین:
    طبق عکس زیر:

خوب با کلیک راست گزینه import را انتخاب کنین

و از اونجا کل اس ام اس هایی که بکاپ گرفتین از گوشیتون با فرمت vmg را 10 تا 10 تا انتخاب کنین و بعد از انتخاب همگی به مرحله بعد برین:

خوب در این مرحله بعد ازانتخاب همه اس ام اس ها و با کلیک راست مسیر copy to phone>inbox را انتخاب کنین دقت کنین که میتونین گزینه های دیگه هم انتخاب کنین ولی هدف اینباکس هست

بعد از انتخاب برنامه شروع میکنه به انتقال اس ام اس هاتون به گوشی

خوب کار تمام شده حالا کابل را قطع کنین و برنامه را ببنیدن ولذت ببرین...

دقت کنین که روش کار برای انتقال تماس ها هم مشابه همین روش هست و خیلی سادس....

دوستانی که فایل nbu بکاپ از گوشیشون را دارن میتونین با برنامه nbu explorer به راحتی اس ام اس هاتون را با فرمت vmg به کامپیوتر منتقل کنین من این آموزش را قبلا در سایت دیدم و به همین دلیل نیازی نبود که دوباره آموزش بدم البته خیلی هم سادس....

توجه کنین که به روش مشابه میتوان خیلی راحت همه تماس ها و اس ام اس هاتونو از گوشیهای دیگه بودن مشکل با اندروید منتقل کنین...

در ضمن برنامه ویژگی های منحصر به فرده دیگری هم داره که از جمله برداشتن برنامه ها بدون درد سر و ریختن اونها توی کامپیوتر و ویژگی های دیگه که من خیلی این برنامرو مناسبتر از برنامه 90pc suite میدونم که دوستان قبلا معرفی کردن چون این برنامه خیلی باگش کمه و تا حالا مشکلی ندیدم....

خوب اینم از این آموزش منتظر آموزش های بعدی من هم باشین....

سلام مرسی از معرفی این برنامه خوب ....
    لینک دانلود برنامه جهت پی سی
    مشکل داره ...لطف کنید بررسی کنید...ممنون

14. 2 كاربر زير از شما mehran_k عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 70847
    سپاس ها
    694
    سپاس از شما 598 بار در 215 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط lord mysterious نمایش پست ها

==========================
    ممکنه در مواردی شماره ها منتقل نشه
    این قسمت از اموزش رو خودم از این تایپیک یاد گرفتم و لازم بود برای حفظ امانت و کپی رایت و جلوگیری از سو تفاهم بگم
    خب شما با همون pc suite گوشی قدیمی تون این مراحل رو برید

وقتی کارش تموم شد pc suite for android رو باز کنید و گزینه مربوطه رو بزنید

به ادرسی که شماره ها رو سیو کردین برید و همه رو انتخاب کنید

گزینه number رو بزنید

صبر کنید...
    تمام شد
    موفق باشید.
    ممنون از این معرفی این برنامه خوب ....2 تا سوال داشتم ؟
    1- آیا نسخه کامل انگلیسی از این برنامه هم هست ؟ چون با عوض کردن زبان برنامه همچنان بعضی از قسمتهای اون چینی نوشه شده !!! و با خارج و وارد شدن مجددبه برنامه باز باید زبان رو تغییر بدیم....

2- وارد برنامه که میشیم در همون ابتدا یه پنجره login باز میشه که یوزر نیم پسورد میخواد؟؟؟ این پنجره واسه چیه ؟؟آیا برنامه کرک نشده هست ؟؟!!!

16. 3 كاربر زير از شما mehran_k عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 166440
    نام : محمدجواد
    سپاس ها
    2,619
    سپاس از شما 1,429 بار در 508 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام
    من می خوام گوشیمو بفروشم و به تنها چیزی که واسم مهمه همین اس ام اسامه!
    فقط فعلا نمی خوام گوشی بخرم تا بعد عید
    می خواستم ببینم میشه فعلا از اس ام اس هام با این برنامه یه بکاپ بگیرم و بعدا ازش روی گوشی جدیدم استفاده کنم
    الان C7 دارم بعدا هم می خوام یه Desire HD بخرم
    لطفا راهنمایی کنین

18. 2 كاربر زير از شما PersPolis عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین