گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    ArmanST آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    28320
    سپاس ها
    3
    سپاس از شما 101 بار در 56 پست
    جزئیات بیشتر...

مشكل در معرفي بلوتوث به pc suite

سلام دوستان
    من يه رابط بلوتوث براي pc گرفتم اما pcsuite گوشي من را كه به بلوتوث كامپيوتر متصل است نمي شناسه
    لطفا مرا راهنمايي كنيد
    با تشكر

ArmanST آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    28320
    سپاس ها
    3
    جزئیات بیشتر...

گوشی من توسط mRouter که مال pcsuite هست کانکت شناخته میشه ولی در لیست گوشیهای آنلاین نشون داده نمیشه

AmIr NiKoOnAm آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    شماره كاربری
    29625
    سپاس ها
    800
    سپاس از شما 2,078 بار در 564 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

دوستان به نظر من شما نبايد از Pcsuit استفاده كنيد.شما بايد با همون نرم افزاري كه با خود بلوتوثتون هست اين كاررو انجام بدهيد.

ولي چون من بلوتوث ندارم نميتونم نظر قطعي بدم
    تشکر ویژه از پوریای عزیز

ArmanST آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    28320
    سپاس ها
    3
    جزئیات بیشتر...

امیر جان برنامه خود بلوتوث بدرد سطل آشغال هم نمی خوره
    چون فایل منیجر بیخودی داره که اون هم کار نمی کنه
    اگه کسی فایل منیجر دیگه ای سراغ داره که از کارکردنش مطمئنه اینجا بذاره یا لینک بده
    مرسی

mehy10132 آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    15005
    سپاس ها
    0
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئیات بیشتر...

منم ديوونه كرده اين مزخرف ...........الكي رفتيم دندان آبي خريديم

majidfire2003 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    6828
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 371 بار در 156 پست
    جزئیات بیشتر...

بعد از نصب برنامه بلوتوث يكسرى تنظيمات هست كه شما ميبايست آنهارا نيز انجام دهيد و قبل از آن فعال نمودن BT كه با زدن كليك سمت راست روى نمايه BT و انتخاب گزينه Start ميشود و سپس :
    1 - رون نماى بلوتوث كليكسمت راست كرده گزينه bluetooth Setup Wizard را انتخاب نماييد , با انتخاب اين گزينه به گزينه هاى زير دسترسي خاهيد داشت :
    الف : I know the service I want to use and I want to find a Bluetooth device that provides that servise با انتخاب اين گزينه سيستم بصورت اتوماتيك شروع به پيدا كردن بلوتوث شما ميكند و بعد از آن پورت مورد نظر را پيشنهاد كرده وبا انتخاب شما تاييد ميگردد .
    ب : I want to find a specific Bluetooth device and configure How this Computer will use this service با انتخاب اين گزينه شما ميتواني با انتخاب نمايه گوشي كه برنگ سبز ميباشد وارد گزينه هاى فعاليت BT شويد ( فرموش نكنيد كه با شروع فعاليت بلوتوث يكسرى گزينه داري كه با آنها را تيك بزنيد كه با تيك زدن Bluetooth Serial Port و OBEX Transfer مسله حل ميشود ( البته اگر فقط بخاهيد با گوشي به كامپيوتر وصل شويد ) .
    پ - I want to Configure the Bluetooth Service that this Computer will provideto remote device با انتخاب اين گزنه به گزينه هاى اصلي دسترسي پيدا خاهيد كرد كه با انتخاب گزينه هاى PIM Synchronization و File transfer و Bluetooth Serial Port كار تمام ميشود ( قابل توجه : با زدن دكمه Cofigure كه در روبروى هر يك از اين گزينه ها قرار دارد
    شما بايد اين تنظيمات ( General ) كه شما بايد هر دو گزينه را علامت بزنيد . ( Startup Automatically و Secure Connection ) . بعدي گزينه Notificatios است كه مربوط به اتخاب زنگ ( Connection ) است ( بدلخاه ) .
    از مرحله اول خازج شويد و با كليك سمت راست روى نشانه BT وارد مرحله بعد شويد .
    ( Bluetooth Configuration ).
    سه تنزيم بيشتر ندارد :
    1 - General كه شامل Computer Name و Computer Type است كه اولي نام كامپيتر شما و دومي نوع كامپيتر شماست ( Desktop و يا Laptop ) .
    2 - Accessbility كه Let Other Bluetooth Device Discover This Computer بايد تيك بخورد . اينكار باعس ميشود كامپيتر شما هم بدنبال بلوتوث شما بگردد .
    3 - Discovery كه شما بايد Lock For Other Bluetooth Device را تيك بزنيد تا كامپيترتان هر زماني كه شما تايين ميكنيد بدنبال بلوتوث ميگردد .
    پيروز باشيد

BIJBIJ

mehy10132 آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    15005
    سپاس ها
    0
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئیات بیشتر...

ايني كه توضيح دادين ماله چه بلوتوثي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

براي من اصلآ اين چيزارو نداره ..!!!!

هم ويندوزم گوشي رو سرچ ميكنه و هم گوشي كامپيوتر رو .....ولي وقتي يه فايل از گوشي به كامپيوتر سند ميكنم گوشي بعد از چند ثانيه unable to connect ميدهد ....

راه حل چيست و مشكل از كجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Artemis آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    30744
    سپاس ها
    43
    سپاس از شما 148 بار در 20 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

با سلام

از مديران محترم اين بخش خواهشمندم كه يك توضيح كلي و اساسي بدهند چون هيچ برنامه جانبي به غير از Nokia PC Suite كامل و جامع نمي باشد و اصولا" همه دوست دارند كه با اين برنامه ارتباط بر قرار كنند .

لطفا" با راهنمائيهايتان همه را ياري كنيد

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    31840
    سپاس ها
    0
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئیات بیشتر...

پیش فرض راهنمای راه اندازی Billionton Class 1 Bluetooth Dongle

من یک سری راهنمایی کردم . خودم از دیشب تا حالا با این مشکل مواجه بودم اما بالاخره درست شد. داخل این فایل یک فایل Pdf هست بخونید. امیدوارم بدرد بخوره !

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    37385
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

اين مشکل رو من هم با PC Suite دارم
    نه فقط با اين بلکه با MobiMB mobile meida browser و يا Oxygen و تمام اکسپلورر هاي موبايل که روي کامپيوتر نصب ميشن هيچ کوم بلو توث کامپيوتر رو نميشناسن بلوتوت من Billionton 100m است حتي يا موبايل اديت هم کار نميکن
    تنها چيز هايي که باعث ميشه از خريدن بلوتوث بشيمون نياشم يکي اينه که مجبور نيستم براي کپي عکسهايي که با گوشي گرفتم به کامپيوتر اونو خاموش کنم و مموري اش رو دربيارم و باقي قضايا
    و همينطور برنامه Nokia Wireless Presenter موبيولا و اين جور برنامه ها است که خيلي باهاشون حال ميکنم

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین