مشكل در معرفي بلوتوث به pc suite - صفحه 2
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    ArmanST آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    28320
    سپاس ها
    3
    سپاس از شما 101 بار در 56 پست
    جزئیات بیشتر...

این Nokia Wireless Presenter که گفتی چیکار میکنه؟ یعنی کارائیش چیه؟

mohammad_xlr آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    29317
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 55 بار در 34 پست
    جزئیات بیشتر...

من هم پس از ماهها تلاش موفق به غلبه بر این مشکل نشدم
    به نظرم تنها راهش اینه که سرویس پک 2 رو بی خیال شید و از 1
    استفاده کنید

ArmanST آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    28320
    سپاس ها
    3
    جزئیات بیشتر...

حالا جالب اینجاست که من sp1 استفاده می کنم و همین مشکل رو هم دارم

راستی من نتونسم برنامه widcomm رو دانلود کنم

لطفا لینک مستقیم یا غیر مستقیم خوب بدین

hormozdi آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    36505
    سپاس ها
    72
    سپاس از شما 9 بار در 6 پست
    جزئیات بیشتر...

با سلام،
    من Bluetooth را به سادگی روی کامپیوتر نصب کردم و با برنامه همراه با آن(Bluesoleil) توانستم گوشیهای P910 و K700 را به سادگی شناسایی کنم.
    بعد از نصب Driver مربوط به Bluetooth و راه اندازی مجدد سیستم، برنامه مربوط به Bluetooth را راه می اندازیم. سپس وسایلی که Bluetooth را در شعاع کارکرد پورت بلوتوث ما ساپورت می کنند(فعلا بین 10 تا 100 متر)، جستجو می کنیم. به محض شناسایی موبایل توسط پورت بلوتوث، موبایل در صورتیکه بلوتوث موبایل را فعال کرده باشید، از شما می خواهد که یک Password تعیین نمایید تا بدون اطلاع شما با استفاده از بلوتوث از اطلاعات موبایل شما سوء استفاده نشود. در صورتیکه همین Password را در کادری که متناظر با همین کادر در برنامه بلوتوث شما باز شده است وارد کنید، ارتباط مابین موبایل و برنامه بلوتوث کامپیوتر بصورت کامل برقرار می شود. در صفحه برنامه Bluesoleil کامپیوتر بصورت یک کره کوچک و موبایل در مداری حول آن دیده می شود و انتقال شماتیک اطلاعات به صورت شماتیک بین آنها مشهود است. با دو بار کلیک بر روی Icon مربوط به موبایل، می توانید از امکاناتی که برنامه بلوتوث کامپیوتر در اختیار شما قرار می دهد(نظیر انتقال تصاویر، فایلهای صوتی و تصویری، تمها، فایلهای Office یا PDF درصورتیکه برای موبایل شناخته شده باشد)، استفاده کنید.:109:
    البته باید به خاطر داشت که انتقال اطلاعات با استفاده از بلوتوث کندتر از استفاده از برنامه PcSuite است، چون به هرحال پورت USB سرعت بالاتری دارد.
    البته برخی از دوستان که نوشته بودند که مدتها با بلوتوث مورد دارند، چند نکته به ذهن من می رسد(البته با اجازه اساتید فن)، که ذکر آنها ضرری ندارد:
    1-اولا برنامه PcSuite (حداقل در مورد P910) هیچ ارتباطی به بلوتوث شما ندارد، چون همانطور که نوشته بودم اساس عملکرد PCSuite برمبنای پورت USB شما است. همانطور که اگر پورت USB شما مورد داشته باشد(خرابی یا تداخل سخت افزاری)، PcSuite هرگز موبایل شما را نخواهد شناخت. استفاده از پورت بلوتوث تنها نیازمند استفاده از برنامه مربوط با آن است و بس. در ضمن من از SP1 استفاده من کنم و با موردی مواجه نشده ام. 100% Sp2 نیز نباید مشکلی با بلوتوث داشته باشد.
    2-از صحت کارکرد پورت بلوتوث خود مطمئن شوید. آیا در Control Panel پورت شما کاملا شناسایی شده است یا خیر(نام آن در Device Manager<-System-< Control Panelموجود باشد و علامات زرد و سرخ رنگ در کنار آن موجود نبوده و چراغ پورت شما در حال چشمک زدن باشد). اگر شناسایی شده باشد، سعی کنید از یک موبایل دیگر که بلوتوث داشته باشد استفاده کرده و با این تدبیر به سلامت یا عدم سلامت بلوتوث موبایل خود و یا مشکل احتمالی موبایل خود با پورت مذکور، پی ببرید.
    3- موبایل خود را حتی المقدور در کنار پورت بلوتوث قرار دهید و یک بار دیگر چک کنید. چون ممکن است علی رغم تبلیقات بعمل آمده دامنه عملکرد پورت بلوتوث شما کوتاهتر از حد ذکر شده باشد و بسته های اطلاعاتی رد و بدل شده بطور کامل دریافت نشوند. در حین انجام کار کمی بیشتر صبر کنید تا فاکتور وقفه زمانی را نیز منظور کرده باشید.
    4- در صورت استفاده از Firewall آن را موقتا غیر فعال کنید، چون Firewall بلوتوث را بصورت یک شبکه داخلی شناسایی کرده و ممکن است جلو آن را بگیرد. اگر مشکل رفع شد، سر فرصت تنظیمات Firewall را تغییر دهید یا یک Firewall جدید نصب کنید(Zonealarm Pro گزینه خوبی است).
    5- قبل از رسیدن به مرحله بعد اگر تا حالا موفق نشده اید، دو باره ویندوز خود را نصب کنید(گرچه این راه را بدلیل سختی نصب مجدد برنامه ها و عواقب بعدی چندان توصیه نمی کنم).
    6- در نهایت توصیه می کنم یک پورت جدید تهیه کنید و از فروشنده پورت مهلت تست و تعویض بخواهید، تا درصورت خرابی پورت متضرر نشوید. در نهایت توصیه می کنم از پورتهای جدیدی که تا 100 متر را ساپورت می کنند استفاده کنید(شاید پورتهای با برد اثر طولانی تری نیز آمده باشد که من خبر نداشته باشم:1: ).

در نهایت امیدوارم این نوشته در کنار متن فنی و ارزشمند majidfire2003 مشکلات عزیزان را حل کند.
    ارادتمند،
    Hormozdi

ArmanST آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    28320
    سپاس ها
    3
    جزئیات بیشتر...

اقا برنامه widcomm می خوام:biiggrin: :biiggrin:

gh_ali69 آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    39463
    سپاس ها
    91
    سپاس از شما 7 بار در 4 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

male man ham hamin moshkel ro dasht aval barnameye
    bluetooth ro nasb kardam bad az on be bad dige pc suite mobilamo mishnakht

gh_ali69 آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    39463
    سپاس ها
    91
    سپاس از شما 7 بار در 4 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

bad az inke barnameye bluetooth ro nasb kardid
    pc suite ro baz konid connected ro bezanid
    bad bluetooth hala bluetooth jadidi ro ke nasb kardid
    entekhab konid az in be bad dige bluetooth mobile shoma ri mishnase
    albate in ro ham begam ke age windows shoma media center bashe
    lazem be in kar nist va bedoone nasbe cd bluetooth mobile shoma shenakhte mishe

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    39123
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

mireh

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    86785
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

[COLOR="Red"]salam
    bebakhshid lotfan mano rahnamaye ...id
    base chi bluetoos
    dar computer error mide mige turn on radio
    ba tashakor[/COLOR]

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    48751
    سپاس ها
    2
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئیات بیشتر...

با سلام خدمت عزيزان گرداننده سايت
    بنده نوكيا 6280 گرفتم ولي متاسفانه وقتي روي گزينه فعال كردن بلوتوس كليك ميكنم هيچ عملياتي صورت نميگيره حتي گوشي را ريست كردم و فلش كردم ولي جواب نداد لطفا مرا راهنمايي كنيد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12