آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - گیفت کارت - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: [آموزش] آموزش نحوه باز کردن HTC Desire

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها
    50
    سپاس از شما 14,927 بار در 4,405 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض [آموزش] آموزش نحوه باز کردن HTC Desire

آموزش باز كردن گوشي HTC Desire, HTC A8181

روزگارغریبیست:دهقان فداکار پیر شده،چوپان دروغگو عزیزشده،شنگول و منگول گرگ شدن،کوکب حوصله مهمون رونداره،
    کبرا تصمیم گرفته دماغش روعمل کنه،روباه و کلاغ دستشون تو یك کاسه است،حسنک گوسفنداش رو ول کرده تو یك شرکت آبدارچی شده،آرش کمانگیر معتاد شده،شیرین!خسرو و فرهاد را پیچونده و با دوست پسرش رفته اسکی،رستم اسبش رو فروخته یك موتور خریده وبا اسفندیار میرن کیف قاپی واقعا"چه بر سر ایرانو ایرانی آمده!؟

امروز تو خيابون دست يه نفر يه قناري ديدم پرسيدم : فروشيه؟ گفت : نه ؛ رفيقمه .......به سلامتي همه اونايي که رفيقاشونو نميفروشن

2. 16 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

سپاس ها
    50
    ( جزئيات بيشتر )

ادامه تصاویر

روزگارغریبیست:دهقان فداکار پیر شده،چوپان دروغگو عزیزشده،شنگول و منگول گرگ شدن،کوکب حوصله مهمون رونداره،
    کبرا تصمیم گرفته دماغش روعمل کنه،روباه و کلاغ دستشون تو یك کاسه است،حسنک گوسفنداش رو ول کرده تو یك شرکت آبدارچی شده،آرش کمانگیر معتاد شده،شیرین!خسرو و فرهاد را پیچونده و با دوست پسرش رفته اسکی،رستم اسبش رو فروخته یك موتور خریده وبا اسفندیار میرن کیف قاپی واقعا"چه بر سر ایرانو ایرانی آمده!؟

امروز تو خيابون دست يه نفر يه قناري ديدم پرسيدم : فروشيه؟ گفت : نه ؛ رفيقمه .......به سلامتي همه اونايي که رفيقاشونو نميفروشن

4. 10 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

سپاس ها
    50
    ( جزئيات بيشتر )

ادامه تصاویر

6. 13 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 72910
    نام : پرهام
    سپاس ها
    180
    سپاس از شما 454 بار در 112 پست
    ( جزئيات بيشتر )

کی بود می خواستم یه دونه مموری بذارم از ترس اینکه الان هر لحظه قاب پشتی بشکنه نذاشتم تا اینکه بیرون برام گذاشتم طرف دل و روده گوشیرو بیرون ریخته عجب!

8. 2 كاربر زير از شما parham007 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 87221
    سپاس ها
    18
    سپاس از شما 215 بار در 20 پست
    ( جزئيات بيشتر )

منم نفسم بالا نمی اومد دو سه بار درش و باز و بست کردم!

10. كاربران زير از شما masoudies عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 477132
    سپاس ها
    32
    سپاس از شما 32 بار در 8 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام من چند روزی که این مشکلو واسم موبایلم که پیش اومده رو مطرح میکنم ولی کسی جواب خاصی نداده
    گوشی من چه زنگ بزنم چه گوشی من زنگ بخوره میره رو حالت اسپیکر و در دوحالت صدا از اسپیکر پخش میشه لطفا کمک کنید .من هم گوشی رو روت کردم و هم s-off

12. Top | #7

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربري : 128289
    نام : **IMAN**
    سپاس ها
    27,178
    سپاس از شما 50,009 بار در 11,580 پست
    کمک مالی به سایت: 400000 ریال
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mh123 نمایش پست ها
    سلام من چند روزی که این مشکلو واسم موبایلم که پیش اومده رو مطرح میکنم ولی کسی جواب خاصی نداده
    گوشی من چه زنگ بزنم چه گوشی من زنگ بخوره میره رو حالت اسپیکر و در دوحالت صدا از اسپیکر پخش میشه لطفا کمک کنید .من هم گوشی رو روت کردم و هم s-off

احتمالا مشکله شما به خاطره کانکتور هدفون هست که مشکل به هم زده یا از اتصلات پاور هست در هر دو صورت باید به تعمیرکار ماهر مراجعه کنین

13. 2 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

شماره كاربري : 465427
    نام : sara
    سپاس ها
    112
    سپاس از شما 43 بار در 16 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام من یه مشکلی پیدا کردم،گوشیم جدیدآ تاچش قات زده،باید power رو برنی دوباره روشن می کنی درست میشه بعضی وقتا کلافم می کته اینو باید چه کارش کنم؟

15. Top | #9

درجه : مدير انجمن
    بخش : Desire Family
    گروه : Android Developers
    شماره كاربري : 230411
    نام : میلاد
    سپاس ها
    3,754
    سپاس از شما 5,076 بار در 1,592 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_helena نمایش پست ها
    سلام من یه مشکلی پیدا کردم،گوشیم جدیدآ تاچش قات زده،باید power رو برنی دوباره روشن می کنی درست میشه بعضی وقتا کلافم می کته اینو باید چه کارش کنم؟
    یک رام دیگه نصب کن ببین مشکل نرم افزاری نباشه. اگر مشکل باز حل نشد باید ببری یکی از نمایندگی های htc توی شیراز یا تهران

16. Top | #10

شماره كاربري : 465427
    نام : sara
    سپاس ها
    112
    سپاس از شما 43 بار در 16 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط extream_boy نمایش پست ها
    یک رام دیگه نصب کن ببین مشکل نرم افزاری نباشه. اگر مشکل باز حل نشد باید ببری یکی از نمایندگی های htc توی شیراز یا تهران
    من چندین رام عوض کردم اولش خوبه ولی 1 هفته که می گذره خیلی قاطی میکنه اعصابمو بهم میریزه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین