دفتر منطقه ای جدید نوکیا در دوبی افتتاح شد. در مراسمی که بمناسبت افتتاح دفتر منطقه ای جدید نوکیا در دوبی برگزار شد، آقای یورما اولیلا رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل نوکیا، از اهتمام جدی این شرکت به گسترش فعالیت در خاورمیانه و آفریقا خبر داد. دفتر جدید نوکیا که در اینترنت سیتی دوبی واقع شده است، محل استقرار کلیه مدیران بخش خاورمیانه و آفریقای این شرکت خواهد بود و در ضمن به پرسنل ارشد نوکیا که در آفریقا، خاورمیانه، پاکستان و افغانستان فعالیت میکنند نیز خدمات ارائه خواهد کرد.

نوکیا در حال حاضر در 9 کشور منطقه حضور رسمی دارد و سرگرم برنامه ریزی برای ورود به کشورهای جدید طی چند ماه آینده می باشد. آقای اولیلا ضمن سخنرانی به موقعیت های فوق العاده و فرصت های عظیمی که در این منطقه وجود دارند اشاره کرد.

آقای اولیلا اضافه کرد: "سیر رشد مشترکین جدید موبایل در خاورمیانه و آفریقا یکی از بالاترین ها در جهان است.
چنانچه ما از مجموع 2 میلیارد مشترک در سراسر جهان به 3 میلیارد مشترک در سال 2010 برسیم، تقریبا 20% از آنها از این منطقه خواهند بود."

احمد بن بیات، مدیرکل Dubai Technology و Media Free Zone نيز مي‌گوید: "ما خوشحالیم که ورود نوکیا را به شهر اینترنت دوبی (DIC) خوش آمد بگوییم."

بن بیات اضافه میکند: "DIC یک بستر منطقه ای ایده آل برای کمپانی های جهانی مثل نوکیا می باشد که دسترسی به بازارهای در حال رشد منطقه را فراهم می سازد. ویژگیهای گسترده نوکیا در تکنولوژی ارتباطات، عرصه دانش را در مجموعه DIC کامل می کند. ما پیگیر قوام بخشیدن به روابط خود با نوکیا و ایجاد زمینه ای مناسب در جهت ارتقا و رشد آن در منطقه هستیم."