سرويس خبر ماهنامه شبکه - با همکاری شرکتها نوکیا، Games Workshop و THQ مجموعه بازی های پر طرفدار Warhammer 40,000 با ارائه بازی Warhammer4000: Glory in Death بر روی پلتفرم N-Gage قرار گرفت.

این بازی های رزمی جذاب که پیش از این به‌صورت مدل رومیزی از سوی شرکت گیمز ورک شاپ تولید می شد، برای فضای N-Gage به گونه ای طراحی شده است که چندین بازیکن از طریق تکنولوژی بلوتوث (Bluetooth) در محیط انگیج آرینا (N-Gage Arena) و اجتماع جهانی آن لاین نوکیا، با هم به رقابت بپردازند.
در همین رابطه گریگ ساوتر، مدیر انتشار بازیهای نوکیا می گوید: "Warhammer 40,000 یک مارک محبوب و شناخته شده بین المللی است که بازی های تخیلی و رزمی آن سالانه با بیش از ۱۰۰ میلیون شخصیت از طریق Games Workshop بفروش می رسد."

او در ادامه می افزاید: "این محصول جدید ما توسط شرکت ریزربک (Razorback) تهیه شده که کلیه مشخصات بازی اصلی را شامل می شود و دوستداران اين بازي را با همان تجربه Warhammer 40,000 اصلی روبرو می سازد. علاوه بر آنکه بازیکنان را قادر می سازد که در هر مکان و هر زمان با یکدیگر و از طریق N-Gage Arena رقابت کرده و از دنياي هيجان انگيز Warhammer 40,000 لذت ببرند."

Warhammer 4000: Glory in death در فضایی در آینده دور طراحی شده و بازیکنان می توانند یکی از چهار بازی را کنترل کنند که عبارتند از: ارک ها (Orcs)، سفینه های فضایی (Space Marines)، الدار (Eldar) و سفینه های کهکشانی (Chaos Marines). در عین حال که هر یک از این بازی ها تاریخچه و روش بازی خاص خود را دارد، بازیکنان قادر خواهند بود تا چهار بازی را با یک خط داستانی که آنها را به یکدیگر مرتبط می سازد را اداره نمایند.
Warhammer 4000: Glory in death در محیط N-Gage Arena و تکنولوژی Bluetooth، هم بازیکنان مبتدی و هم بازیکنان حرفه ای را توسط بازی انفرادی و یا دسته جمعی بی نهایت مجذوب می کند.

محتوای عظیم بصری Warhammer 4000: Glory in death بدست آمده از دستاوردهای تصویری Warhammer 4000 است که در فضای N-Gage حیات جدیدی می یابد. این تصاویر و تصویر شخصیت های اصلی توسط آقای مایک مک ماهون طراحی شده است. او یکی از محبوب ترین کاریکاتوریست هایی می باشد که پیش از این به سبب طراحی بازی های WatchTower و Fat City به شهرت رسیده است.

نخستین نمایش این بازی از طریق رسانه های منتخب در نمایشگاه GenCon ایندیاناپولیس، آمریکا و
Lepiz Games Convention آلمان بوده است. پیش بینی می شود ارائه Warhammer 4000 در فضای
N-Gage در زمستان سال ۲۰۰۶ خواهد بود.