برای ارسال و دریافت هرچه آسان‌تر اطلاعات توسط استفاده كنندگان از تلفن‌همراه و همچنین برقراری ارتباط بدون دردسر با دیگر كاربران Gotive به بازار عرضه شد.

‌این دستگاه كه Gotive H42 نام گرفته به یك صفحه نمایش 2/6 اینچی مجهز است كه تصاویر را با كیفیت 640 در 240 پیكسل به نمایش می‌گذارد و كاربران می‌توانند با فشردن انگشتان خود روی آن،‌از برنامه‌های درونی استفاده كنند.

اگرچه این دستگاه زیبا و كارآمد دارای 384مگابایت حافظه داخلی است،‌كاربران می‌تواند با استفاده از كارت‌های SD،‌CF و MMC حافظه آن را افزایش دهند تا به میزان دلخواه در Gotive اطلاعات بریزند.

روی این PDA جدید سیستم‌عامل ویندوز CE 5.0 نصب شده و از پردازنده‌های 520مگاهرتزی اینتل از نوع XScale PXA270 استفاده می كند.

این پردازنده از شركت اینتل به Bulverde مشهور است و علاوه بر اضافه كردن فناوری‌های جدید به افراد امكان می‌دهد كه در آن واحد از كلیه مزایای یك تلفن همراه نیز بهره‌مند شوند.

این طور كه گفته می‌شود،‌این PDA علاوه بر كلیه موارد یاد شده یك GPS كامل نیز است و به تمامی كاربران امكان می‌دهد تا موقعیت‌های خود را مشخص كرده و مسیرهای مورد نظر را پیدا كنند.