• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 1734 12311511015011001 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17338

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : سوپر مدير انجمن
      بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
      شماره كاربري : 6349
      نام : Душдфыр ПЫЬ
      سپاس ها : 37,918
      سپاس از شما 33,090 بار در 6,888 پست
      جزئيات بيشتر

☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏

سلام به همه دوستان موبایلستانی

هدفم از ایجاد این تاپیک, دیدم خیلی از دوستان میخوان گوشی بخرن ولی نمیدونن از گوشی چه انتظاراتی دارن و از گوشی چی میخوان... خیلیها هستن که تا حالا گوشی از برندهای مختلف نداشتن... و کسانی هستن که تا حالا سیستم عامل ها رو تجربه نکردن و میخوان واسه اولین بار اون سیستم عامل رو تجربه کنن ولی میترسن واسه خرید اقدام کنند...

دوستان تو این تاپیک آزاد هستین... میتونین هر سوالی در مورده گوشیها داشتین اینجا مطرح کنین...

مثال:سوال در مورده کیفیت گوشیها و ساپورت نرم افزاری گوشیها...

دوستان سوالاتی که در مورده گوشیها تو تاپیک پرسیده میشه... خواهشاً دوستانی نظر بدن که اون گوشی رو داشتن و استفاده کردن...

دوستانی هم که از یه گوشی استفاده کردن و معایب و مزایای اون و اینکه چطور گوشی بود بدون تعصب نظراتشون رو بگن تا اگه کسی اشتباهی در خرید گوشی داشته... تجربه ای بشه واسه دوستان دیگه...

دوستان خواهشاً بحث های بی مورد در تاپیک نکنین...

کل کل در مورده گوشیها هم ممنوع!!! این تاپیک فقط و فقط واسه راهنمائی به دوستانیکه که میخوان گوشی خریداری کنن و نمیدونن چی باید بخرن...
      ویرایش توسط ™ليلاشGSM : 27-09-2011 در ساعت 02:19

2. 750 كاربر زير از شما ™ليلاشGSM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#JOMJOMEH#,#Mohsen#,#R@M!N#,$.J@V@D.$,$kiumar,&NOKIA&,* honex *,*alonso*,*P a Y a M*,*ReZa*,.:BEHNAM:.,.:DRACULA:.,.:IMAN:.,.:MAJID:.,.ALI KING.,.Infernal,.O O O.,.R.E.Z.A.,.مینا.,00711,13712000,3d_boy,3pideh,4130,4mir124,9887,:.shadow.:,::TRACEUR::,=) S.R.Sh (=,A.C Milan,A.H O SS E I N I,A.M.2,A.R.A.S.H,a4m1n1,abbas.ir,abdollah007,ABS92,acmilan308,aghazadeh25,aghjon,ahh1373,AHMAD,ahmad-ahmad1,ahmad.madrid,ahmäd,ahna2004,AkSamsunG,albaz,ali ashghi,ali-vizzz,Ali0822,ali4pol,aliasghar_andis,alihidaji,alik22,alimo9978,alinikoyi,ALIREZA,ALIreza :),alireza irn,Alireza Nama,alireza.ba,alireza175,alireza2af,Alireza2S,alireza3836,alirezajigar69,alirezakhaleghi,alireza_angelo,alireza_h1,alireza_p29,alirohanii,alisaberi123,alit96,alitriple,alizadeeh,ali_enj,ALI_HENRY,ali_php71,alze2010,amin-1996,Amin07,amin3zar,aminhakimi2,amini100,aminstedio,amir mw2,amir-mehr,Amir.Forums,Amir.N8,amir2100,amirfrang,AmirSAMSUNG,amirtoloie,amir_maxpayne,ammir_shahaby,Android Black,anjel_space,anzalichi181,aqua141,Araesa,arash1983m,arash2ma,arash_ga,ARBAB,aref az,ArEzOo,arezu_des,AriaIdeh One,ariana18,ariobarzan,ARMAN,arman0077,arman12625,armansepehri,ArmenA,armin g.h,ARSALAN,arsenal270,artoor32,aryajaan,aryotrans1,asentG510,Ashkan12986,ashkankhoshtip,asiap990,asrap,asrejadid1,assassin3,ASSO,astero,atamin,attaghi,avannn,aXoL,™ AMIN,™HUMAN,™KIAN,™M A H D,™Mahdi,™MORTEZA,™RAMIN,®.Mahdi,®.TiTAN,babak10000,babialex,bahahs,bahar..,bahram360,bahram58,bahramikia,bargi,bavaria3,behmusic1,behnam 1375,behrad wave,behrooz1389,behroya,Behzad WM,Behzad-KING,behzad_emp,bkb007,black 3un,blackstar128,bluestorm,bndsms,bohlol,Bozorgtar_14,CacTus,chaning,civil.scholar,cj.saeed,club donya,coloop,Crazyman,Cyberlife,DANGER2009,danial_sh69,daniljon,dara2,darya2010,daryoosh 27,dash REZA.dp,davidmajdi,desire_hd,devilmaycry4,DEXTER,diamond2060,dooste.man83,Dr.Soccer,dr007,dvbss2,E.R.M.I.A,ebadx1,Ebrahim23175,EDRIS,EHSAN Bahavar,ehsan-skyworld,Ehsan0098,ehsan187926,ehsan9236,ehsanpolis,ehsas1,ELAHE_A,elyasrashid,em10,emad8310,emami6599,emperatoor_5000,Empere,EMPREX,enteza,erfanyz,error.2012,eshghepake,esn_bmd,essi_raj004,EXIGO,extream_boy,Ezbaram,e_aligoli,e_mohsen83,F A R I D,Fantome,farary11,fariborz76,FARID,Farid_es76,FARID_GM,farshad4p,Farshadvh,farshad_222,farzad khafan,farzad16,farzadakhavan,FARZAD_B13,Farzad_GSM,farzad_sh_2020,FarzamRamazi,Farzin-st,FAZEL,fa_shinobi,Ferrari F430,fhtc,fire159,First.Last,Forever After,frantic_ms2003,fsas,GHAEMYS,Ghazaal,gholam5692,god of shadows,Golden Prince,Golden.Boy,golta64,Goola,GORJI,gs4,GUYVER,H.A.S.S.A.N,h.ahmadi,H.I.X,H.O.S.E.I.N,H03!N_ScOrPiO,H@DI,hadi-dindar,Hadi-hh,hadi241,HADIHADIDJ,hadinn,hadi_azar2000,HADI_MEDIA,haji1369,hakim,halazoone1000cc,hamed.pro69,hamed.z24,hamedh13,hamidrezaj,HamidRezas1980,hani-momen,hanif36,happyboy576,hasty91,haydar8881,hellboy_h47,herk000l,HESAM GH,HH2BBB,hichkaA3,hidden.arvin,hjabbarpoor,horato,Hosein WM,hosein38,hoseynn,HOSS3IN,HOSSEIN 7,hottarubi,hrbani,hroohbakhsh,HSM313,HYPERSTAR,h_rahimi1362,I-HaBiB,I-mamali,I.M.A.N A.R.C.H,I.N.F.U.S.E,i2eza.plus,I3abyKnight,i8910,ibrahimhassani,igo,im3HD,IMAN,ImanKhan,iMeysam,IT MarMar,JABER,Jamal.M,jamal20,janah900,javad1361,javad938,javad_mahvareh,jelly,jetdroid,jilibilina,john-cena,jojojon,joolius,juggler_71,kakaee71,kalantarahura,kamalse,Kamy-R,karaj_boy,KARAMOOZ,keramat_007,keyvan1985,king lave,king.of.persia,king.reza,kingman98,knight_evil,kotkthegame,kourosh0msb,Kourosh1348,kousha001,KRH,kyle01,lalik,LEON,Leon The Gamer,LIDA,LightRay,lilolil,limlim,lordomid66,loveo,love_boy259,lt_hawker,M I T,M MAFIA,M O H A M M E D,M o H o M o,m-javad-a,M.A.S.T.E.R,M.B.H.R,m.df,m.ettehadiyeh,M.FIREDRAGON,M.i.L.@.D,M.i.L.a.D,m.legolas,m.naji,M.O.S.T.A.F.A,M.TALAIE,m084mm4d8,M0HAMAD REZA,m0rizaki,M0RT3Z4,m2relax,m2sh,maad_empire,madelin,mahdi 95,mahdi-mo,Mahdi.Khm,mahdi.m78,mahdi0631,mahdi2029,mahdi458,mahdi4756,mahdi75,MAHDIINFAMOUS,mahdiis_k,mahdiword,Mahdiyeh,Mahdi_1989,mahdi_ctr,mahdyy,mahyarnasery,Majid,majid0153,majidss,majidw980,mako,mamad CJ,MAMAD RONALDO,MAMAD*50 CENT,mamalo.bikhial,mamal_69,mandegar93,mani.s,mansour76,mari joon,MARYAM,MaryJ,masoud21,masoudahura,masterphp,matador5550,maysamsina,mbekh,mbig051,mdhafezi,me+,MEH D,mehdi.love.2,mehdi7667,mehdi83,mehdiahmadzade,mehdio07,mehditd,MEHR@N,MEHRD@D.H,MEHRDAD.B,Mehrdad092000,mehrdad1,Meisi_Babri,MEMAR.Z,metallica666,meti_victor,mexin,Mey$am,MFORSPEED,Mhadi1992,MH_71,mida777,mido-mido,miillaaad,MILAD ALONE,milad.ir,miladdh,miladoxygen,Mim-Sad,mina72,MirMEHDi,MISAGH,misagh8900,mkh-n71,mmohsen1360,mmsoft,mo.amin,Mo30HD2,Mobile,Mobin_22,mobsaz,MODERN,modernyanni,moein rajabi,MoHaMaD,mohamad00717,Mohamad831,mohamad_beauty,MOHAMMAD 72,Mohammad amin78,mohammad-galaxy,MOHAMMAD.AS,mohammadh760,mohammadhazer,mohammadjj92,mohammadm8459,mohammadnouri,MohammadSo_R,mohammadsp,mohammad_f29,MoHamMAD_jOon,Mohammad_mehdi,MOHAMMED,MOHAMMED.S,mohsen-sat,mohsen-unique,mohsen1000,mohsen2dare,mohsenghohrood,moien717,Moji908,mojtabah10,MOoHAMMAD,mor5360,MORTAL229,MORTEZA,mortezasp3,mOr_uSe,mosafer411,mosafer63,MOSIFA,mostafa c5,mostfajon,mozala,Mozilla Firefox,MR. :D,mr.iman,Mr.k,mrj8,mtornado,myregm,mysteriously,mzn2000,m_alifard,m_a_q1,NAMELY,naseriya,neda_aa25,Negar,negar_76,nickyy,NIMA,noisi,Olesius,omidvista,orache,osagafar,ounce,OWNAY,OXINN,P@rtex,pantea f.h,paprika 1,par8437,PARS M,pars71,ParSa,parsa_90_m,parsejavid,parvizb,PATO13,payam 4uzandeh,pcsoft,peha,PersPolis,PESAR AJIB,peyvandha,phenomenon,Phizic,Polar kit,pooria2014,pooya_hekmati,porygalaxys,Pouria I,QUANTUM,Ra!30,rahman24,raminboy,ramin_pilot,rangtab2005,rasaaam,RASOOL,Rasoulsilver,RASSOOL,RAZR,redbeard,RedDragonA,redman2,REPAIRER,Reza 7,reza0421,reza2009rs,reza3soot,reza753,rezayaghobi,reza_best74,reza_jamali,RooHi_M,Rubina,RUZEGAR,Rzhoni,S.H.A.H.R.O.K.H,S.I.N.A,s.mina.1369,saaapy,saadaat,sab3rr,sadrah,saedi125,SAEED,saeed.oyama,saeed511,saeedhamd,saeed_zer0,saeid2020,saeid3663,saeid_n,saffir,sahand26,sajadpbk,SAJJAD,sajjad mahur,sajjad.ht,SajjadMolavi,salamseyed,SAM,saman eftekhar,sami63,Samim0631,Samsung Galaxy SIIII,sandman-Xtreme,santiago19844,santouriboy,sasan99,sativash,sayberiya,scorpion818,SEDANEH,SedRasoul,sh1355,sh93,SH@H!N,SHAHA3,SHAHAB,shahab_dvb s2,shahid avini,shahram_f,shahriar4000,sharooon,shasosa,shayan1103,shayan_boss,ShnoIT,shoeib,shoolymay,shylord,siamak18,SIAVASH,siavashina,sighe00,silent_EAgle,sina sisitem,Sir.Daryanavard,skamp,Skyfall,skylark,smaiel,smeet,smfazel,smsoft,sohrab29,sol2n,solo8,somey,SOOODEH,so}{eil,st55,stv,sumsung galexy,superb boy,Surff,Suspected,Symbian Master,taffy005,tak.setare,tanha81,TASNIM,techno2001,tfarzadt,The Game,thelastblack,tik_tak_stop,TiNCO,TiTAN,ToC,tocholoo,tOoSka1,TRUTHFUL,tumar_aysoy,UFA,UnBelievable Boy,م جواد,منچستريونايتد,مهدی13300,مهرداد خان,میاندوآب,مجید2,محمّد امین,مرتضی64,کایسا,پ ضیایی فر,V.I.P,vaez666,Vagrik,vahid-k750,vahid579,vahidnajafi,vahidrouge,viking_vp3,vipeer,vista20055,VIVA,vonarian,vtv004,walidcfz,washdel,We2ta,Wolfomid,x47,xAghilx,xenonn,xperiasl,xsector78,x_man9989,yadegar1368,yasin.r,YASIN3970,your-roz,Z E U S,ZARABAN21,zibaa,zibasaz11,ZiropiC,Zizo,zizoo67,_IMMORTAL_,~DrunK,بچه مثبت,بهنام1,بیتا24,جواد78,جاوید10,دانشجوو,داریوش جکول,رسول.م,ساناز,شاهین 88,علی 1369,علی سنتوری,علی..,علی333

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : مشاوره براي خريد
      شماره كاربري : 250578
      نام : جــــابــــر
      سپاس ها : 50,962
      سپاس از شما 65,129 بار در 13,071 پست
      کمک مالي به سايت: 900000 ريال
      جزئيات بيشتر

Information | اطلاعات

مورد اول:
      خواهشا سوالات تخصصی راجع به یک گوشی خاص را اینجا مطرح نکنید،و به کلوپ گوشی مراجعه کنید.

مورد دوم:
      خیلی از کاربران بیان میکنند چون اینجا زود جواب میگیرند پس هر سوال بی ربطی هم باشه باید اینجا پرسیده شود،که این کلا خلاف قوانین هست.

پس 2مورد بالا را حتما دقت نمایید.با تشکر فراوان

ویرایش توسط JABER : 15-06-2012 در ساعت 12:14

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 428559
      نام : مهدی
      سپاس ها : 8,067
      سپاس از شما 24,385 بار در 3,069 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

من خیلی از وین فون 7 خوشم میاد حتی چند بار خواستم برای خریدش اقدام کنم ولی محدودیت هایی که بچه ها میگن منو میترسونه
      میشه این محدودیتا رو بگین چیه ؟ قابل برطرف شدن نیست ؟
      و یه سئوال دیگه این دو وین فون جدید چطوریاس ؟ ارزشش نسبت به قیمتش ؟

6. Top | #4

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 441437
      نام : arash
      سپاس ها : 418
      سپاس از شما 1,219 بار در 386 پست
      جزئيات بيشتر

این تایپیک واقعا نیاز بود.
      ممنونم از لیلاش.
      اولین سوال هم خودم میکنم.
      میخواستم بدونم ipad در اس ام اس و مرورگر فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟
      و میخواستم بدونم سیستم عامل ios در آیپد بهتر ار اندروید عمل میکنه یا نه؟منظورم اینه در چه سطحیه.
      ممنون

7. Top | #5

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 655443
      نام : H D I \/ \/\/
      سپاس ها : 913
      سپاس از شما 1,248 بار در 301 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط +ShAhin
      Душдфыр ПЫЬ جان، بابت تاپیک بسیار مفیدت ممنون
      پست اول رو من میزنم

نکته ی مهم در خرید آیفون... یا به عبارتی، مهاجرت از هر گوشی ای، به ios:

ببینین دوستان، کسی که آیدیوایس رو در برنامه ی خرید داره (تجربه ی اول)، باید به نکات زیر توجه کنه

1. فایل منیجر، بی فایل منیجر: برنامه ای به اسم آی فایل، در صورت جیلبریک وجود داره، اما باور کنین کاربرد خاصی نداره

2. بلوتوث: خیلی ها میگن با برنامه ای، میشه این مشکل رو، که - در آدیوایس امکان ارسال و دریافت فایل از راه بلوتوث وجود نداره- حل کرد.. درسته، تا حدی میشه. اما واقعیت اینه که اینکار دردسر داره که کمترینش جیلبریکه. البته فعلا در اون مورد بحث نمیکنم

3. برنامه ی درست و حسابی= پول خرج کردن، وگرنه===> جیلبریک که مسائلی داره مثل آپدیت های جدید اپل برای جلوگیری از اون، و حتی بلایی که خود جیلبریک سر آیدیوایس میاره

4. نیاز به آیتیونز: آهنگ، تصویر، ویدئو، خلاصه هرچیزی رو فقط میشه با آیتیونز ریخت توش یعنی... خداحافظ mass memory
      البته آیفون پی سی سوئیت هست که من ازش استفاده نمیکنم به شخصه

5. غریبه یا آشنا؟!!!: با آیتیونزِ کامپیوتر خودت، رو آیدیوایس برنامه میریزی، اما.... اگه اون آیدیوایس رو به کامپیوتر دیگه ای وصل کنی برای برنامه ریختن، باید با برنامه های قبلیت خداحافظی کنی

امیدوارم مفید باشه پستم، و دوستان هم کمک کنن در مورد هر برندی بحث بشه
      1.ا ifile چه مشکلی داره؟ ، کاملا" به همه فایل های گوشی دسترسی دارید ، فایل ها رو می تونید انتقال بدید ، ویرایش کنید ، با نرم افزار دلخواه باز کنید . برای من که خیلی کاذبردی بوده .

2.تنها دردسرش همون جیلبریکه ، البته اون هم در نظر شما دردسره ، واسه خیلیا بسیار کاربردیه .

3.والا این سوال رو کامل متوجه نشدم .
      اما لطفا" بگید جیلبریک چه بلایی سر گوشی میاره؟ ! فقط بعضی مواقع به مقدار خیلی کم سرعت رو میاره پایین . در ضمن شما مجبور نیستید آپدیت کنید !!!

4.تنها چیزی که نمیشه بدون آیتیونز ریخت، برنامست ! با یه نرم افزار جانبی و ifunbox میشه همه چی رو بدون آیتیونز ریخت . در ضمن به نظره من آیتیونز مزیته نه دردسر . چون هر چی رو که تو گوشی دارید تو کامپیوتر هم نگه میداره . و باهاش میتونید همه چی رو دسته بندی کنید و مدیریت کامل رو همه جای گوشی داشته باشید .

5.شما میتونید برنامه های نصب شده رو transfer کنید به آیتیونز جدید !
      یا اینکه با یه برنامه مثله ifun استخراجشون کنید و اضافه کنید به آیتیونز جدید

من که کاملا" راضیم از آیپاد ، قبول دارم آیفون یا آیپاد در ایتدا هیچی ندارند .
      اما وقتی کم کم نیاز هایی رو حس میکنی ، پی هر کدوم که بری به نتیجه میرسی ، هیچ وقت نا رضایتی ای هم نداشتم ، هیچ وقت !!
      باور کنید بدون تعصب میگم ، هرچی که خواستم بهم داده ، به جز چند مورد بسیار جزئی و بی اهمیت

8. Top | #6

درجه : توقیف شده
      شماره كاربري : 661196
      نام : شاهین
      سپاس ها : 709
      سپاس از شما 859 بار در 244 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HDi.iNi
      سلام

من خیلی از وین فون 7 خوشم میاد حتی چند بار خواستم برای خریدش اقدام کنم ولی محدودیت هایی که بچه ها میگن منو میترسونه
      میشه این محدودیتا رو بگین چیه ؟ قابل برطرف شدن نیست ؟
      و یه سئوال دیگه این دو وین فون جدید چطوریاس ؟ ارزشش نسبت به قیمتش ؟
      سلام
      من هم به شخصه وینفون 7 رو دوست دارم... طراحی جالبی داره
      محدودیت ها که فعلا اینایی که میگم
      1. عدم دسترسی به mass memory
      2. عدم امکان ارسال بلوتوث
      3. عدم وجود فایل منیجر مناسب
      4. عدم ساپورت فلش در مرورگر
      5. برنامه های محدود
      6. نقشه ی پولی جی پی اس
      7. وابستگی به برنامه ی zune... یه چیزی مثل آیتیونز در اپل
      و...
      ببین با جیلبریکش میشه مشکل بلوتوث رو حل کرد
      اما آپدیت مانگو، قرار انقلابی تو این سیستم عامل ایجاد کنه
      اما شک نکن بلوتوث جزءشون نخواهد بود
      احتمالا با عرضه آپدیت مانگو، فیمت بالاتر میره.. هنوز همه گیر نشده این آپدیت
      من به شخصه خوشم میاد ازش
      منظورت از این دو وین فون کدوماست؟

9. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط +ShAhin
      سلام
      من هم به شخصه وینفون 7 رو دوست دارم... طراحی جالبی داره
      محدودیت ها که فعلا اینایی که میگم
      1. عدم دسترسی به mass memory
      2. عدم امکان ارسال بلوتوث
      3. عدم وجود فایل منیجر مناسب
      4. عدم ساپورت فلش در مرورگر
      5. برنامه های محدود
      6. نقشه ی پولی جی پی اس
      7. وابستگی به برنامه ی zune... یه چیزی مثل آیتیونز در اپل
      و...
      ببین با جیلبریکش میشه مشکل بلوتوث رو حل کرد
      اما آپدیت مانگو، قرار انقلابی تو این سیستم عامل ایجاد کنه
      اما شک نکن بلوتوث جزءشون نخواهد بود
      احتمالا با عرضه آپدیت مانگو، فیمت بالاتر میره.. هنوز همه گیر نشده این آپدیت
      من به شخصه خوشم میاد ازش
      منظورت از این دو وین فون کدوماست؟
      titan & radar

خوب در مانگو کدوما برطرف میشه ؟

10. 14 كاربر زير از شما MEH D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط OWNAY
      1.مگه ifile چه مشکلی داره ، کاملا" به همه فایل های گوشی دسترسی دارید ، فایل ها رو می تونید انتقال بدید ، ویرایش کنید ، با نرم افزار دلخواه باز کنید . برای من که خیلی کاذبردی بوده .

2.تنها دردسرش همون جیلبریکه ، البته اون هم در نظر شما دردسره ، واسه خیلیا بسیار کاربردیه .

3.والا این سول رو کامل متوجه نشدم .
      اما لطفا" بگید جیلبریک چه بلایی سر گوشی میاره؟ ! فقط بعضی مواقع به مقدار خیلی کم سرعت رو میاره پایین . در ضمن شما مجبور نیستید آپدیت کنید !!!

4.تنها چیزی که نمیشه بدون آیتیونز ریخت، برنامست ! با یه نرم افزار جانبی و ifunbox میشه همه چی رو بدون آیتیونز ریخت . در ضمن به نظره من آیتیونز مزیته نه دردسر . چون هر چی رو که تو گوشی دارید تو کامپیوتر هم نگه میداره . و باهاش میتونید همه چی رو دسته بندی کنید و مدیریت کامل رو همه جای گوشی داشته باشید .

5.اینم اشتباهه !! شما میتونید برنامه های نصب شده رو transfer کنید به آیتیونز جدید !
      یا اینکه با یه برنامه مثله ifun استخراجشون کنید و اضافه کنید به آیتیونز جدید

من که کاملا" راضیم از آیپاد ، قبول دارم آیفون یا آیپاد در ایتدا هیچی ندارند .
      اما وقتی کم کم نیاز هایی رو حس میکنی ، پی هر کدوم که بری به نتیجه میرسی ، هیچ وقت نا رضایتی ای هم نداشتم ، هیچ وقت !!
      ببینین آقای محترم، این تاپیک واسه جدال به وجود نیومده... من چیزایی رو میگم که اپل به صورت پیشفرض و استاندارد تعریف کرده... نه ifunbox و iphone pc suite و tiny umbrella و...

جیلبریک چه مشکلاتی به وجود میاره؟ ایجاد حفره ی امنیتی در مرور وب
      افزایش مصرف باتری به میزان 8 درصد (الآن لینکشو یادم نیست)
      بسته شدن ناگهانی بعضی برنامه ها و بازی ها حین اجرا... مثل یاهو و آسفالت و...
      و یه نکته که احتمالا برای فردی با تفکرات شما، شاید بی اهمیت باشه و اونم، عدم رعایت حق کپی رایته
      و...

شما با آی فایل چیو ویرایش میکنی؟ چیو به چی انتقال میدی؟
      با آی فایل یه موزیک رو بگیر و ادد کن تو لایبرری موزیک پلیرت و خبرشو بده بهم... البته بدون دردسر
      تاپیک رو به انحراف نکشین لطفا...

12. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HDi.iNi
      titan & radar

خوب در مانگو کدوما برطرف میشه ؟
      اچ تی سی ها...
      من دقیقا نمیتونم بگم کدوما بررف میشه... اما محصول نهایی، امکاناتی در حد ios خواهد داشت
      تقریبا در همون محدوده... چرا که بحث رعایت حق کپی رایت و تبادلات قانونی، مطرح شده

13. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط +shahin
      اچ تی سی ها...
      من دقیقا نمیتونم بگم کدوما بررف میشه... اما محصول نهایی، امکاناتی در حد ios خواهد داشت
      تقریبا در همون محدوده... چرا که بحث رعایت حق کپی رایت و تبادلات قانونی، مطرح شده
      پس دلیل افزایش قیمت موبایل ها چیه ؟
      چی بش اضافه میشه ؟

14. 16 كاربر زير از شما MEH D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 1734 12311511015011001 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع