☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏ - صفحه 1687
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 1687 از 1687 نخستنخست ... 6871187158716371677168516861687
نمایش نتایج: از 16,861 به 16,867 از 16867
    ™ليلاشGSM آواتار ها
    درجه
    سوپر مدير انجمن
    بخش
    انجمن ارتباطات و مخابرات
    شماره كاربری
    6349
    نام
    Душдфыр ПЫЬ
    سپاس ها
    37,918
    سپاس از شما 33,082 بار در 6,888 پست
    جزئیات بیشتر...

☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏

سلام به همه دوستان موبایلستانی

هدفم از ایجاد این تاپیک, دیدم خیلی از دوستان میخوان گوشی بخرن ولی نمیدونن از گوشی چه انتظاراتی دارن و از گوشی چی میخوان... خیلیها هستن که تا حالا گوشی از برندهای مختلف نداشتن... و کسانی هستن که تا حالا سیستم عامل ها رو تجربه نکردن و میخوان واسه اولین بار اون سیستم عامل رو تجربه کنن ولی میترسن واسه خرید اقدام کنند...

دوستان تو این تاپیک آزاد هستین... میتونین هر سوالی در مورده گوشیها داشتین اینجا مطرح کنین...

مثال:سوال در مورده کیفیت گوشیها و ساپورت نرم افزاری گوشیها...

دوستان سوالاتی که در مورده گوشیها تو تاپیک پرسیده میشه... خواهشاً دوستانی نظر بدن که اون گوشی رو داشتن و استفاده کردن...

دوستانی هم که از یه گوشی استفاده کردن و معایب و مزایای اون و اینکه چطور گوشی بود بدون تعصب نظراتشون رو بگن تا اگه کسی اشتباهی در خرید گوشی داشته... تجربه ای بشه واسه دوستان دیگه...

دوستان خواهشاً بحث های بی مورد در تاپیک نکنین...

کل کل در مورده گوشیها هم ممنوع!!! این تاپیک فقط و فقط واسه راهنمائی به دوستانیکه که میخوان گوشی خریداری کنن و نمیدونن چی باید بخرن...
    ویرایش توسط ™ليلاشGSM : 27-09-2011 در ساعت 02:19

2. 742 كاربر زير از شما ™ليلاشGSM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#JOMJOMEH#  ,#Mohsen#  ,#R@M!N#  ,$.J@V@D.$  ,$kiumar  ,&NOKIA&  ,* honex *  ,*alonso*  ,*P a Y a M*  ,*ReZa*  ,.:BEHNAM:.  ,.:DRACULA:.  ,.:IMAN:.  ,.:MAJID:.  ,.ALI KING.  ,.Infernal  ,.O O O.  ,.R.E.Z.A.  ,.مینا.  ,00711  ,13712000  ,3d_boy  ,3pideh  ,4130  ,4mir124  ,9887  ,:.shadow.:  ,::TRACEUR::  ,=) S.R.Sh (=  ,A.C Milan  ,A.H O SS E I N I  ,A.M.2  ,A.R.A.S.H  ,a4m1n1  ,abbas.ir  ,abdollah007  ,ABS92  ,acmilan308  ,aghazadeh25  ,aghjon  ,ahh1373  ,AHMAD  ,ahmad-ahmad1  ,ahmad.madrid  ,ahmäd  ,ahna2004  ,AkSamsunG  ,albaz  ,ali ashghi  ,ali-vizzz  ,Ali0822  ,ali4pol  ,aliasghar_andis  ,alihidaji  ,alik22  ,alimo9978  ,alinikoyi  ,ALIREZA  ,ALIreza :)  ,alireza irn  ,Alireza Nama  ,alireza.ba  ,alireza175  ,alireza2af  ,Alireza2S  ,alireza3836  ,alirezajigar69  ,alirezakhaleghi  ,alireza_angelo  ,alireza_h1  ,alireza_p29  ,alirohanii  ,alisaberi123  ,alit96  ,alitriple  ,alizadeeh  ,ali_enj  ,ALI_HENRY  ,ali_php71  ,alze2010  ,amin-1996  ,Amin07  ,amin3zar  ,aminhakimi2  ,aminstedio  ,amir mw2  ,amir-mehr  ,Amir.Forums  ,Amir.N8  ,amir2100  ,amirfrang  ,AmirSAMSUNG  ,amirtoloie  ,amir_maxpayne  ,ammir_shahaby  ,Android Black  ,anjel_space  ,anzalichi181  ,aqua141  ,Araesa  ,arash1983m  ,arash2ma  ,arash_ga  ,ARBAB  ,aref az  ,ArEzOo  ,arezu_des  ,AriaIdeh One  ,ariana18  ,ariobarzan  ,ARMAN  ,arman0077  ,arman12625  ,armansepehri  ,ArmenA  ,armin g.h  ,ARSALAN  ,arsenal270  ,artoor32  ,aryajaan  ,aryotrans1  ,asentG510  ,Ashkan12986  ,ashkankhoshtip  ,asiap990  ,asrap  ,asrejadid1  ,assassin3  ,ASSO  ,astero  ,atamin  ,attaghi  ,avannn  ,™ AMIN  ,™HUMAN  ,™KIAN  ,™M A H D  ,™Mahdi  ,™MORTEZA  ,™RAMIN  ,®.Mahdi  ,®.TiTAN  ,babak10000  ,babialex  ,bahahs  ,bahar..  ,bahram360  ,bahram58  ,bahramikia  ,bargi  ,bavaria3  ,behmusic1  ,behnam 1375  ,behrad wave  ,behrooz1389  ,behroya  ,Behzad WM  ,Behzad-KING  ,behzad_emp  ,bkb007  ,black 3un  ,blackstar128  ,bluestorm  ,bndsms  ,bohlol  ,Bozorgtar_14  ,CacTus  ,chaning  ,civil.scholar  ,cj.saeed  ,club donya  ,coloop  ,Crazyman  ,Cyberlife  ,DANGER2009  ,danial_sh69  ,daniljon  ,dara2  ,darya2010  ,daryoosh 27  ,dash REZA.dp  ,davidmajdi  ,desire_hd  ,devilmaycry4  ,DEXTER  ,diamond2060  ,dooste.man83  ,Dr.Soccer  ,dr007  ,dvbss2  ,E.R.M.I.A  ,ebadx1  ,Ebrahim23175  ,EDRIS  ,EHSAN Bahavar  ,ehsan-skyworld  ,Ehsan0098  ,ehsan187926  ,ehsan9236  ,ehsanpolis  ,ehsas1  ,ELAHE_A  ,elyasrashid  ,em10  ,emad8310  ,emami6599  ,emperatoor_5000  ,Empere  ,EMPREX  ,enteza  ,erfanyz  ,error.2012  ,eshghepake  ,esn_bmd  ,essi_raj004  ,EXIGO  ,extream_boy  ,Ezbaram  ,e_aligoli  ,e_mohsen83  ,F A R I D  ,Fantome  ,farary11  ,fariborz76  ,FARID  ,FARID_GM  ,farshad4p  ,Farshadvh  ,farshad_222  ,farzad khafan  ,farzad16  ,farzadakhavan  ,FARZAD_B13  ,Farzad_GSM  ,farzad_sh_2020  ,FarzamRamazi  ,FAZEL  ,fa_shinobi  ,Ferrari F430  ,fhtc  ,fire159  ,First.Last  ,Forever After  ,frantic_ms2003  ,fsas  ,GHAEMYS  ,Ghazaal  ,gholam5692  ,god of shadows  ,Golden Prince  ,Golden.Boy  ,golta64  ,Goola  ,GORJI  ,gs4  ,GUYVER  ,H.A.S.S.A.N  ,h.ahmadi  ,H.I.X  ,H.O.S.E.I.N  ,H03!N_ScOrPiO  ,H@DI  ,hadi-dindar  ,Hadi-hh  ,hadi241  ,HADIHADIDJ  ,hadinn  ,hadi_azar2000  ,HADI_MEDIA  ,haji1369  ,hakim  ,halazoone1000cc  ,hamed.pro69  ,hamed.z24  ,hamedh13  ,hamidrezaj  ,HamidRezas1980  ,hani-momen  ,hanif36  ,happyboy576  ,hasty91  ,haydar8881  ,hellboy_h47  ,herk000l  ,HESAM GH  ,HH2BBB  ,hichkaA3  ,hidden.arvin  ,hjabbarpoor  ,horato  ,Hosein WM  ,hosein38  ,hoseynn  ,HOSS3IN  ,HOSSEIN 7  ,hottarubi  ,hrbani  ,hroohbakhsh  ,HSM313  ,HYPERSTAR  ,h_rahimi1362  ,I-HaBiB  ,I-mamali  ,I.M.A.N A.R.C.H  ,I.N.F.U.S.E  ,i2eza.plus  ,I3abyKnight  ,i8910  ,ibrahimhassani  ,igo  ,im3HD  ,IMAN  ,ImanKhan  ,iMeysam  ,IT MarMar  ,JABER  ,Jamal.M  ,jamal20  ,janah900  ,javad1361  ,javad938  ,javad_mahvareh  ,jelly  ,jetdroid  ,jilibilina  ,john-cena  ,jojojon  ,joolius  ,juggler_71  ,kakaee71  ,kalantarahura  ,kamalse  ,Kamy-R  ,karaj_boy  ,KARAMOOZ  ,keramat_007  ,king lave  ,king.of.persia  ,king.reza  ,kingman98  ,knight_evil  ,kotkthegame  ,kourosh0msb  ,Kourosh1348  ,kousha001  ,KRH  ,kyle01  ,lalik  ,LEON  ,Leon The Gamer  ,LIDA  ,LightRay  ,lilolil  ,limlim  ,lordomid66  ,loveo  ,love_boy259  ,lt_hawker  ,M I T  ,M MAFIA  ,M O H A M M E D  ,M o H o M o  ,m-javad-a  ,M.A.S.T.E.R  ,M.B.H.R  ,m.df  ,m.ettehadiyeh  ,M.FIREDRAGON  ,M.i.L.@.D  ,M.i.L.a.D  ,m.legolas  ,m.naji  ,M.O.S.T.A.F.A  ,M.TALAIE  ,m084mm4d8  ,M0HAMAD REZA  ,m0rizaki  ,M0RT3Z4  ,m2relax  ,m2sh  ,maad_empire  ,madelin  ,mahdi 95  ,mahdi-mo  ,Mahdi.Khm  ,mahdi.m78  ,mahdi0631  ,mahdi2029  ,mahdi458  ,mahdi4756  ,mahdi75  ,MAHDIINFAMOUS  ,mahdiis_k  ,mahdiword  ,Mahdiyeh  ,Mahdi_1989  ,mahdi_ctr  ,mahdyy  ,mahyarnasery  ,Majid  ,majid0153  ,majidss  ,majidw980  ,mako  ,mamad CJ  ,MAMAD RONALDO  ,MAMAD*50 CENT  ,mamalo.bikhial  ,mamal_69  ,mandegar93  ,mani.s  ,mansour76  ,mari joon  ,MARYAM  ,MaryJ  ,masoud21  ,masoudahura  ,masterphp  ,matador5550  ,mbekh  ,mbig051  ,mdhafezi  ,me+  ,MEH D  ,mehdi.love.2  ,mehdi7667  ,mehdi83  ,mehdiahmadzade  ,mehdio07  ,mehditd  ,MEHR@N  ,MEHRD@D.H  ,MEHRDAD.B  ,Mehrdad092000  ,mehrdad1  ,Meisi_Babri  ,MEMAR.Z  ,metallica666  ,meti_victor  ,mexin  ,Mey$am  ,MFORSPEED  ,Mhadi1992  ,MH_71  ,mida777  ,mido-mido  ,miillaaad  ,MILAD ALONE  ,milad.ir  ,miladdh  ,miladoxygen  ,Mim-Sad  ,mina72  ,MirMEHDi  ,MISAGH  ,misagh8900  ,mkh-n71  ,mmohsen1360  ,mmsoft  ,mo.amin  ,Mo30HD2  ,Mobile  ,Mobin_22  ,mobsaz  ,MODERN  ,modernyanni  ,moein rajabi  ,MoHaMaD  ,mohamad00717  ,Mohamad831  ,mohamad_beauty  ,MOHAMMAD 72  ,Mohammad amin78  ,mohammad-galaxy  ,MOHAMMAD.AS  ,mohammadh760  ,mohammadhazer  ,mohammadjj92  ,mohammadm8459  ,mohammadnouri  ,MohammadSo_R  ,mohammadsp  ,mohammad_f29  ,MoHamMAD_jOon  ,Mohammad_mehdi  ,MOHAMMED  ,MOHAMMED.S  ,mohsen-sat  ,mohsen-unique  ,mohsen1000  ,mohsen2dare  ,mohsenghohrood  ,moien717  ,Moji908  ,mojtabah10  ,MOoHAMMAD  ,mor5360  ,MORTAL229  ,MORTEZA  ,mortezasp3  ,mOr_uSe  ,mosafer411  ,MOSIFA  ,mostafa c5  ,mostfajon  ,mozala  ,Mozilla Firefox  ,MR. :D  ,mr.iman  ,Mr.k  ,mrj8  ,mtornado  ,myregm  ,mysteriously  ,mzn2000  ,m_alifard  ,m_a_q1  ,NAMELY  ,naseriya  ,neda_aa25  ,Negar  ,negar_76  ,nickyy  ,NIMA  ,noisi  ,Olesius  ,omidvista  ,orache  ,osagafar  ,ounce  ,OWNAY  ,OXINN  ,P@rtex  ,pantea f.h  ,paprika 1  ,par8437  ,PARS M  ,pars71  ,ParSa  ,parsa_90_m  ,parsejavid  ,parvizb  ,PATO13  ,payam 4uzandeh  ,pcsoft  ,peha  ,PersPolis  ,PESAR AJIB  ,peyvandha  ,phenomenon  ,Phizic  ,Polar kit  ,pooria2014  ,pooya_hekmati  ,porygalaxys  ,Pouria I  ,QUANTUM  ,Ra!30  ,rahman24  ,raminboy  ,ramin_pilot  ,rangtab2005  ,rasaaam  ,RASOOL  ,Rasoulsilver  ,RASSOOL  ,RAZR  ,redbeard  ,RedDragonA  ,redman2  ,REPAIRER  ,Reza 7  ,reza0421  ,reza2009rs  ,reza3soot  ,reza753  ,rezayaghobi  ,reza_best74  ,reza_jamali  ,RooHi_M  ,Rubina  ,RUZEGAR  ,Rzhoni  ,S.H.A.H.R.O.K.H  ,S.I.N.A  ,s.mina.1369  ,saaapy  ,saadaat  ,sab3rr  ,sadrah  ,saedi125  ,SAEED  ,saeed.oyama  ,saeed511  ,saeedhamd  ,saeed_zer0  ,saeid2020  ,saeid3663  ,saeid_n  ,saffir  ,sahand26  ,sajadpbk  ,SAJJAD  ,sajjad mahur  ,sajjad.ht  ,SajjadMolavi  ,salamseyed  ,SAM  ,saman eftekhar  ,sami63  ,Samim0631  ,Samsung Galaxy SIIII  ,sandman-Xtreme  ,santiago19844  ,santouriboy  ,sasan99  ,sativash  ,sayberiya  ,scorpion818  ,SEDANEH  ,SedRasoul  ,sh1355  ,sh93  ,SH@H!N  ,SHAHA3  ,SHAHAB  ,shahab_dvb s2  ,shahid avini  ,shahram_f  ,shahriar4000  ,sharooon  ,shasosa  ,shayan1103  ,shayan_boss  ,ShnoIT  ,shoeib  ,shoolymay  ,shylord  ,siamak18  ,SIAVASH  ,siavashina  ,sighe00  ,silent_EAgle  ,sina sisitem  ,Sir.Daryanavard  ,skamp  ,Skyfall  ,skylark  ,smaiel  ,smeet  ,smfazel  ,smsoft  ,sohrab29  ,sol2n  ,solo8  ,somey  ,SOOODEH  ,so}{eil  ,st55  ,stv  ,superb boy  ,Surff  ,Suspected  ,Symbian Master  ,taffy005  ,tak.setare  ,tanha81  ,TASNIM  ,techno2001  ,tfarzadt  ,The Game  ,thelastblack  ,tik_tak_stop  ,TiNCO  ,TiTAN  ,ToC  ,tocholoo  ,tOoSka1  ,TRUTHFUL  ,tumar_aysoy  ,UFA  ,UnBelievable Boy  ,م جواد  ,منچستريونايتد  ,مهدی13300  ,مهرداد خان  ,میاندوآب  ,مجید2  ,محمّد امین  ,مرتضی64  ,کایسا  ,پ ضیایی فر  ,V.I.P  ,vaez666  ,Vagrik  ,vahid-k750  ,vahid579  ,vahidnajafi  ,vahidrouge  ,viking_vp3  ,vipeer  ,vista20055  ,VIVA  ,vonarian  ,vtv004  ,walidcfz  ,washdel  ,We2ta  ,Wolfomid  ,x47  ,xAghilx  ,xenonn  ,xperiasl  ,xsector78  ,x_man9989  ,yadegar1368  ,yasin.r  ,YASIN3970  ,your-roz  ,Z E U S  ,ZARABAN21  ,zibaa  ,zibasaz11  ,ZiropiC  ,Zizo  ,zizoo67  ,_IMMORTAL_  ,~DrunK  ,بچه مثبت  ,بهنام1  ,بیتا24  ,جواد78  ,جاوید10  ,دانشجوو  ,داریوش جکول  ,رسول.م  ,ساناز  ,شاهین 88  ,علی 1369  ,علی سنتوری  ,علی..  ,علی333 

Hamed-Pc آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    52571
    سپاس ها
    39
    سپاس از شما 20 بار در 17 پست
    جزئیات بیشتر...

نقل قول نوشته اصلی توسط vonarian نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    بله سری های مختلفی داره که این از همش بهتره.
    ساپورت نرم افزاری ایسوس حداقل ۳ یا ۴ سال هست.البته برای سری ۳.
    الآن زنفون ۲ لیزر که مال ۲۰۱۵ هست و پایین رده سری ۲ هست تازگیا آپدیت گرفت و خیلی سریعتر شد.
    ایسوس و گوگل همکاری های زیادی از ۲۰۱۶ به بعد دارن.
    من خودم تبلتشو دارم.ساپورت آپدیت گرفتن از ۴.۲.۲ تا ۵.۰ رفت.بعدش هم کلی افزایش قدرت و... گرفت.
    نگران دوربین هم نباشید.ایسوس قابلیت های مختلفی در دوربین قرار داده که اکر ضعفی در رزولوشن باشه میتونید اوکیش کنید.
    موفق باشید.

Sent from my K00E using Tapatalk
    سلام
    ممنونم .
    بررسی تخصصی این مدل رو داشتم میخوندم . موردهایی دیدم یه کمی دلمو زد
    اول اینکه اون نشانگرهای پایین صفحه توی شب دیده نمیشه ( خیلی ناراحت کننده بود )
    دوم اینکه کلاک پردازنده روی 1.4 گیگاهرتز هستش . که فکر کنم بهتر بود روی 1.8 حد اقل می بود
    و سوم : متاسفانه نمیتوان همزمان هم از اسلت رم و هم سیمکارت دوم استفاده کرد
    -----------------------------------
    فکر کنم باید باز هم بگردم دنبال یه مدل دیگه . البته نمیتونم افزایش بودجه داشته باشم

vonarian آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    828817
    نام
    Vonarian
    سپاس ها
    99
    سپاس از شما 113 بار در 64 پست
    جزئیات بیشتر...
    Asus Fonepad 7
    حالت من
    Kesel

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed-Pc نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم .
    بررسی تخصصی این مدل رو داشتم میخوندم . موردهایی دیدم یه کمی دلمو زد
    اول اینکه اون نشانگرهای پایین صفحه توی شب دیده نمیشه ( خیلی ناراحت کننده بود )
    دوم اینکه کلاک پردازنده روی 1.4 گیگاهرتز هستش . که فکر کنم بهتر بود روی 1.8 حد اقل می بود
    و سوم : متاسفانه نمیتوان همزمان هم از اسلت رم و هم سیمکارت دوم استفاده کرد
    -----------------------------------
    فکر کنم باید باز هم بگردم دنبال یه مدل دیگه . البته نمیتونم افزایش بودجه داشته باشم
    بله این مشکلات هم هست که برای خودم هم ناراحت کننده بود.
    ZenFone 2 هم هست.
    فرکانس پردازنده ۲.۳ گیاهرتز.
    باتری ضعیفه البته.

Sent from my K00E using Tapatalk

• كاربران زير از شما vonarian عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    226332
    سپاس ها
    4
    سپاس از شما 279 بار در 127 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z1
    Acer Allegro
    0935

با سلام و سپاس می خواستم ببینم بین این سه گوشی کدومو بگیرم Huawei p10 LG g6 و xperia xz راستش دوربین و ماندگاری باطری و طراحی برام مهمه متاسفانه با اینکه طرفدار سونی هستم ولی طراحی سونی خیلی تکراری شده خودم z1 دارم ولی امروز xz رو که دیدم انگار z1 خودم تو ویترین بود کلا تا 1.900 چی بگیرم که خیالم یه مدت راحت باشه که پشتیبانی نرم افزار خوبیم داشته باشه

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    1521
    سپاس ها
    152
    سپاس از شما 114 بار در 66 پست
    جزئیات بیشتر...

سلام
    من قصد خرید گوشی تا حداکثر 1200 رو دارم . همه مدلها رو گشتم و به گلکسی j7pro , هواوی nova2plus رسیدم
    متاسفانه قیمت هواوی تا 1400 بالا رفته و اینکه هر کدوم یک جاییشون میلنگه خصوصا سامسونگ که حافظه 16 داره .
    صفحه نمایش هردو رو مقایسه کردم بنظرم سامسونگ سفید رو زرد نشون میداد
    سایز صفحه خیلی برام مهمه ، میخوام زیر 5.5 نباشه
    میشه راهنمایی بفرمایید کدوم گوشی رو بخرم و اینکه صبر کنم قیمت هواوی پایین میاد
    ممنون

hrsjamei آواتار ها
    درجه
    مدیر آزمایشی بخش
    بخش
    مشاوره خرید گوشی و تبلت
    شماره كاربری
    645511
    سپاس ها
    404
    سپاس از شما 2,732 بار در 1,514 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط bas ali نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید گوشی تا حداکثر 1200 رو دارم . همه مدلها رو گشتم و به گلکسی j7pro , هواوی nova2plus رسیدم
    متاسفانه قیمت هواوی تا 1400 بالا رفته و اینکه هر کدوم یک جاییشون میلنگه خصوصا سامسونگ که حافظه 16 داره .
    صفحه نمایش هردو رو مقایسه کردم بنظرم سامسونگ سفید رو زرد نشون میداد
    سایز صفحه خیلی برام مهمه ، میخوام زیر 5.5 نباشه
    میشه راهنمایی بفرمایید کدوم گوشی رو بخرم و اینکه صبر کنم قیمت هواوی پایین میاد
    ممنون
    سلام
    بدلیل اینکه با گارانتی سام تل گرونتره
    با گارانتی هوآوی سرویس ۱/۳۲۰/۰۰۰
    با گارانتی مدیا پردازش ۱/۳۶۰/۰۰۰
    جی 7 پرو گوشی خوبی است کارت حافظه جانبی بخرین تا مشکل نداشته باشید . صفحه نمایش سامسونگ سوپر امولد‌ داره که بهترینه + دوربین خوب سامسونگ + باتری عالی ۳۶۰۰ میلی آمپر بر ساعت
    با قیمت ۱/۲۲۵ با گارانتی مایکروتل و هماهنگ
    بدلیل شروع طرح رجیستری قیمت ها بالا رفتند و پایین نمیان

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    1521
    سپاس ها
    152
    سپاس از شما 114 بار در 66 پست
    جزئیات بیشتر...

نقل قول نوشته اصلی توسط hrsjamei نمایش پست ها
    سلام
    بدلیل اینکه با گارانتی سام تل گرونتره
    با گارانتی هوآوی سرویس ۱/۳۲۰/۰۰۰
    با گارانتی مدیا پردازش ۱/۳۶۰/۰۰۰
    جی 7 پرو گوشی خوبی است کارت حافظه جانبی بخرین تا مشکل نداشته باشید . صفحه نمایش سامسونگ سوپر امولد‌ داره که بهترینه + دوربین خوب سامسونگ + باتری عالی ۳۶۰۰ میلی آمپر بر ساعت
    با قیمت ۱/۲۲۵ با گارانتی مایکروتل و هماهنگ
    بدلیل شروع طرح رجیستری قیمت ها بالا رفتند و پایین نمیان

ممنون
    سامسونگ رو با گارانتی اینترنشنال 1070 قیمت دارم و هواوی رو هم 1370
    نظر کاربران یکی از سایت ها رو میخوندم از اثر انگشت سامسونگ و همچنین کمبود حافظه و ایراد فورس کلوز در بعضی از برنامه ها مینالیدن در حالی که هواوی مشکل خاصی نداشت بجز استاندارد نبودن فیش شارژ و نبود nfc
    بنظرتون خرید هواوی با 64 گیگ حافظه و 4 گیگ رم بهتر نیست ؟
    البته خودم چندان از هواوی خوشم نمیاد و هم اینکه قیمتش بالاتر هست
    درضمن پس از 5 سال میخوام گوشیم رو عوض کنم و این گوشی رو هم میخوام تا 3 سال نگه دارم . بنابراین کدوم رو بخرم معقولانه تر است ؟

hrsjamei آواتار ها
    درجه
    مدیر آزمایشی بخش
    بخش
    مشاوره خرید گوشی و تبلت
    شماره كاربری
    645511
    سپاس ها
    404
    سپاس از شما 2,732 بار در 1,514 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط bas ali نمایش پست ها
    ممنون
    سامسونگ رو با گارانتی اینترنشنال 1070 قیمت دارم و هواوی رو هم 1370
    نظر کاربران یکی از سایت ها رو میخوندم از اثر انگشت سامسونگ و همچنین کمبود حافظه و ایراد فورس کلوز در بعضی از برنامه ها مینالیدن در حالی که هواوی مشکل خاصی نداشت بجز استاندارد نبودن فیش شارژ و نبود nfc
    بنظرتون خرید هواوی با 64 گیگ حافظه و 4 گیگ رم بهتر نیست ؟
    البته خودم چندان از هواوی خوشم نمیاد و هم اینکه قیمتش بالاتر هست
    درضمن پس از 5 سال میخوام گوشیم رو عوض کنم و این گوشی رو هم میخوام تا 3 سال نگه دارم . بنابراین کدوم رو بخرم معقولانه تر است ؟
    به هیچ وجه با گارانتی اینترنشنال نخرید بدلیل اینکه اگر شما گوشی داشته باشید خراب بشه شما میدی به دفتر گارانتی اینها میدن به سامسونگ و هزینه ی که از شما می گیرند بیشتر از هزینه ی که خودتون گوشی را ببرید خدمات پس از فروش سامسونگ
    حتما با گارانتی رسمی + نمایندگی رسمی ( نه هر نمایندگی ) بخرید
    بهتر است هوآوی بخرید
    طبق گفته خودتان اگر این مشکل وجود داره پس هوآوی نوا ۲ پلاس بگیرید گوشی برای ۳ سال خوبه
    در رنج قیمت شما نوکیا ۶ است اگر قصد نگه داشتن طولانی دارید انتخاب خوبی است
    صفحه نمایش ۵.۵ اینچ با کیفیت فول اچ دی . سی پی یو اسنپ دارگون ۴۳۵ . حافظه ۳۲/۶۴ گیگ قابل ارتقا به ۲۵۶ گیگ . رم ۴/۳ گیگ . دوربین ۱۶ مگاپیکسل با فیلمبرداری فول اچ دی و لنز زایس . باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر بر ساعت ‌ . سنسور اثر انگشت . بدنه قوی مانند تانک . اندروید خالص . پشتیبانی سریع
    با قیمت ۹۸۰ هزار تومان با گارانتی پارس سامتل . سریر

• كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

• کلمات کلیدی این موضوع