شركت LG در نمايشگاه امسال CES دو مدل گوشي موبايل جديد GSM به نام هاي CU320 و F9200 معرفي كرد.
شركت LG در نمايشگاه امسال CES به نمايش 22 گوشي تلفن همراه پرداخت كه از ميان آنها دو مدل CU320 و F9200 جزو دستگاه‌هاي جديد GSM هستند كه از طريق شرکت Cingular Wireless در دسترس خواهند بود.

مدل CU320 (تصوير بالا) از Cingular Video و تكنولوژي سرعت بالا UMTS 3G سود مي‌برد، كه براي كاربر امكان دانلود كردن كليپ‌هاي ويدئويي و برنامه‌هاي تلويزيوني را با فشار يك دكمه فراهم مي‌سازند.

كاربران با استفاده از CU320 مي‌توانند از بهترينِ تمام انواع رسانه‌ها در هر زمان و از هر مكان بهره ببرند. اين GSM چهار باندي به نمايشگر 262 هزار رنگي TFT، بلوتوث، دوربين 1.3 مگاپيكسلي با امكانات فلاش و ضبط ويدئو، قابليت انتقال ديتا از طريق GPRS/EDGE/UMTS، حافظه فلش 64 مگابايتي، اسلات حافظه TransFlash، پخش‌كننده MP3 با صداي استريو، و آيفون مجهز است.

مدل F9200 (تصوير روبرو) اولين سري از گوشي‌هاي موبايل LG است كه امكان استفاده از ايميل و پيام‌رساني فوري را براي كاربر فراهم مي‌سازد. تايپ كردن با اين گوشي آسان است و كاربر مي‌تواند به طور پيوسته در برنامه IM خود آنلاين باشد. قابليت پيام‌رساني چندرسانه‌اي در اين گوشي آن را به دستگاهي تبديل كرده است كه كاربر لازم است همراه خود داشته باشد.

ويژگي‌هاي كامل اين دستگاه عبارتند از: GSM دو باندي، نمايشگر 65K رنگي STN، دوربين VGA، صفحه كليد كامل QWERTY به صورت كشويي از بغل، حمايت از SMS/MMS/IM و مرورگر اينترنت سازگار با استاندارد WAP2.0.
در حالي كه مدل CU320 اواخر همين ماه در دسترس خواهد بود، تاريخ عرضه مدل F9200 هنوز مشخص نشده است، اما Cingular قيمت آن را حدود 100 دلار تعيين كرده است.