تاليانيوز- رشد انفجار آميز استفاده از تلفن هاي همراه، دستگاههاي iPod و دوربين هاي ديجيتال موجب شده تا فستيوال ويژه اي براي فيلمهاي تهيه شده با استفاده از اين وسايل هم برگزار شود.

به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از Cnet، دانشکده ارتباطات کالج Ithaca در آمريکا ميزبان مسابقه اي است که در آن تنها فيلمهايي شرکت داده مي شوند که با استفاده از دوربين گوشي هاي همراه تهيه شده باشند.
فيلمهايي که با استفاده از دوربين هاي ديجيتال بزرگتر تهيه شوند در اولين فستيوال فيلم ويدئويي iPod شرکت داده مي شوند. تمامي فيلمهايي که قرار باشد در اين بخش شرکت داده شوند با فرمت سازگار با دستگاه iPod از طريق سايت مسابقه به نشاني www.theflux.tv در دسترس خواهند بود.

يکي از ترتيب دهندگان اين مسابقه مي گويد ما قصد داريم از اين طريق قدرت دوربين هاي ديجيتال کوچک تلفن همراه را به دانشجويان نشان دهيم و تحولي در حوزه تامين محتواي ويدئويي براي تلفن هاي همراه و ديگر وسايل الکترونيک سيار ايجاد کنيم.

تمامي علاقمندان به شرکت در اين مسابقه مي توانند تا تاريخ 25 ژانويه فيلمهاي 30 ثانيه اي خود را براي دانشکده ياد شده ارسال کنند. به برنده اين رقابت که نتايج آن 15 مارس اعلام مي شود 5000 دلار جايزه تعلق مي گيرد