آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 167

موضوع: رام گلکسی اس پلاس کوک شده با بیس I9001xxkps نسخه cwm+روت+دئودکس+فارسی سازی

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 223154
    نام : علی
    سپاس ها
    34
    سپاس از شما 326 بار در 41 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض رام گلکسی اس پلاس کوک شده با بیس I9001xxkps نسخه cwm+روت+دئودکس+فارسی سازی

با سلام به همه دوستان
    امروز می خوام رام جینجربرید 2.3.6 اروپایی که رامی خیلی سریع و کم مصرفی هست رو با تمام آموزش های لازم واستون آموزش بدم هرچند من خودم 9001 ندارم ولی اون رو روی یک i9001 امتحان کردم پس لطفا ابتدا پست ها رو دنبال کنید و بعد سوال بپرسید ممنون.

ابتدا لینک دانلود رام اصلی:
    لینک مستقیم:
    http://toptala.dl.rapidbaz.com/kNm1-...1XXKPG_236.rar
    لینک غیر مستقیم:
    http://hotfile.com/dl/135108197/525d...G_236.rar.html
    پسورد فایل :
    sampro.pl

فایل رو دانلود کنید و با پسورد ارائه شده آن را از حالت فشرده خارج کنید
    ادامه در پست بعدی...

2. Top | #2

سپاس ها
    34
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض نصب رام

بعد از خارج کردن فایل از حال فشرده داخل شاخه 3 فایل وجود دارد که به ترتیب عمل می کنیم:
    1. گوشی را خاموش کرده و سپس با نگهداشتن کلیدهای ولوم پایین+هوم+پاور گوشی روشن شده و آنقدر کلیدها را نگهدارید تا گوشی به حالت Downloading برود
    2. حالا از سه فایل داخل پوشه قایل Multi_Downloader_v4.43_with_smd0425 را اجرا نمائید
    3. در قسمت OPS با زدن دکمه فایل AriesVE.ops را انتخاب کنید
    4. در قسمت Options گزینه One Package را تیک بزنید تا قسمت مربوطه در پایین پنجره فعال شود.
    5. با زدن دکمه One packege در پایین صفحه فایل I9001XXKPS_I9001SERKP6_I9001XXKPG_HOME.tar.md5 را انتخاب کنید و منتظر شوید تا برنامه صحت فایل را بررسی کند.
    6. حال گوشی را با کابل USB وصل کنید تا گوشی را شناسایی کند اکنون دکه استارت را بزنید تا عملیات فلش شروع شود.
    7. این عملیات ممکن است حداکثر تا 9 دقیقه طول بکشد

8. بعد از ریستارت شدن گوشی فلش شده است بهتر است با بالا آمدن گوشی با زدن کد #3855*2767* گوشی را ریسات کامل کنید.
    9. لازم بذکر است که تمام عواقب مربوط به کرش شدن گوشی به عهده خود شماست...
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: untitled.JPG
مشاهده: 2576
حجم: 100.7 کیلو بایت  

3. Top | #3

سپاس ها
    34
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض روت کردن رام

برای روت کردن رام راحت ترین روش استفاده از نرم افزار superOneClick هستش مراحل رو به ترتیب انجام بدین:
    1. ابتدا ورژن 2.2 نرم سوپروان کلیک رو از لینک مقابل دانلود کنید :
      ftp://shortfuse.org/SuperOneClick/Pa...-ShortFuse.zip
    2. گوشی رو به حالت Usb debug ببرید(از مسیر Setting/DApplication/Development/USB debuging را تیک بزنید)
    3. دقت کرده باشین که قبلا نرم افزار Kies یا درایور گوشی رو سیستم نصب شده باشه و اگر احیانا Kiesدر حال اجراست برنامه رو ببندید.
    4. گوشی رو با کابل USB وصل کنید و صبر کنید تا درایور نصب بشه
    5. وارد نرم افزار SuperOneClick بشین و با زدن دکمه روت منتظر بشین تا گوشی کاملا روت بشه در این بین که حدود 3 تا 5 دقیقه طول میکشه گوشی یکبار ریستارت میشه و در اواسط کار پیغامی مبنی بر نصب BusyBox میاد،صبر کنید تا گوشی کامل بالا بیاد و بعد حتما yes بزنید و در نهایت گوشی روت میشه
    6. بهتره گوشی رو یکبار ریستارت کنید. نشانه روت شدن صحیح اضافه شدن نرم افزار Super User به لیست نرم افزارهاست
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: root.JPG
مشاهده: 1693
حجم: 41.5 کیلو بایت  

4. Top | #4

سپاس ها
    34
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض نصب cwm (ریکاوری مود)

برای نصب CWM از دو مرحله نصب نسخه1.2 توسط MultiDownloaderو آپدیت به نسخه 1.3از طریق CWM استفاده می کنیم.

مرحله اول: نصب CWM با استفاده از MultiDownloader مشابه پست دوم(نصب رام):
    1. تمام مراحل 1 تا 4 را دقیقا مانند آموزش نصب رام در پست دوم انجام دهید.
    2. در مرحله 5 به جای فایل قبلی از فایل زیر استفاده کنید.
      http://www.mediafire.com/?u9996yn6i7rc92z
    3. نصب این بخش خیلی سریع انجام می شود و بعد ار ریستارت شدن بگذارید گوشی بالا بیاید.
    4. برای رفتن به حالت ریکاوری(CWM) گوشی را خاموش کرده و سپس دکمه ولوم بالا را نگه داشته و گوشی را روشن کنید و دکمه ولوم بالا را آنقدر نگهدارید تا وارد محیط ریکاوری شود.

----------------------------------------------------------------------------
    مرحله دوم: آپدیت CWM به نسخه 1.3
    1. فایل زیر را دانلود و به مموری داخلی یا مموری کارت کپی کنید.
      http://www.mediafire.com/?q4hgq0nz38bg3ad
    2. وارد محیط CWM(ریکاوری( شوید
    3. از لیست با استفاده از کلیدهای ولوم بالا و پایین گزینه پنجم یعنی Install zip from sdcard را گزینش و با کلید منو(کلید لمسی سمت چپ کلید هووم) آن را انتخاب کنید.
    4. اگر فایل را در مموری کارت کپی کرده اید گزینه اول یعنی choose zip from sdcard و اگر در مموری داخلی کپی کرده اید گزینه آخر choose from internal ... را انتخاب کنید.
    5. از لیست فایل های ارائه شده فایل دانلود شده در مرحله اول که ان را در مموری کپی کردید انتخاب و در مرحله بعد گزینه yes را انتخاب کنید تا نصب شود.
    6. اکنون شما آپدیت را انجام دادید و اگر یکبار گوشی را با گزینه power off خاموش و دوباره وارد ریکاوری مود شوید می بینید که ورژن به 1.3 تغییر کرده است.

5. Top | #5

سپاس ها
    34
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض دئودکس (Deodex) کردن رام

منظور از دئودکس کردن رام خارج کردن فایلهای رام از حالت odex هست که در این حالت همیشه فایلها توسط فایلی همنام با خود و با پسوند odex محافظت می شوند و از هر تغییری در آنها جلوگیری می کنند. برای فارسی سازی و دیگر موارد اصلاحی که در مورد رام انجام می شود باید رام دئودکس شود.
    روند دئودکس کردن خیلی زمانگیر و مشکل است برای همین من برای شما یک فایل قابل نصب از طریق CWM درست کردم و اون رو روی مدیافایر آپلود کردم که با اینترنت ایران خداتا دقیقه زمان برد.
    فایل زیر رو که هیچ جای اینترنت پیداش نمی کنید دانلود کنید :
    http://www.mediafire.com/?bi0e1cqo7yhq1tz

خوب حالا فایل رو در مموری کپی کنید.
    وارد محیط ریکاوری شوید و از منوها گزینه Mount and storage رو انتخاب کنید.
    در اینجا گزینه mount system رو انتخاب کنید تا بصورت unmount system دربیاد.(مانت کردن شاخه سیستم)
    با کلید برگشت به صفحه اول برگردید و با استفاده از گزینه Install zip from sdcard فایل Deodex_Xkps.zip را نصب کنید. گوشی را ریبوت کنید اکنون رام شما دئودکس شده است.

6. Top | #6

سپاس ها
    34
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض نصب فارسی ساز و کیبورد فارسی

برای فارسی سازی رام فایل زیر(farsi_KPS.zip) را دانلود کنید و از طریق ریکاوری نصب کنید:
    http://www.mediafire.com/download.php?5j11k03jvi83uzt

برای نصب کیبورد می تونید از کیبورد های مختلف استفاده کنید که من در اینجا free perfect keyboard رو گذاشتم که زبان فارسی رو داره:
    http://www.mediafire.com/download.php?pft6qdi35f4uau5

خوب اینم نصب این رام بطور کامل توضیح داده شد از مدیران محترم میخوام تاپیک رو مهم کنند.

در ضمن تشکر هم یادتون نره

7. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 142289
    نام : امین
    سپاس ها
    172
    سپاس از شما 430 بار در 157 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوست عزیز من خیلی جاها درخواست راهنمایی برای بکاپ از رام رو کردم اما جواب نداده کسی.
    من میخوام رام گوشیمو اپدیت کنم اما برای احتیاط که مشکلی پیش نیاد به پکاپ نیاز دارم.
    اگه شما روشی برای بکاپ گیری از رام گوشی i9001 میدونید ممنون میشم به ما هم بگید.

8. 2 كاربر زير از شما aminz عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #8

شماره كاربري : 109759
    سپاس ها
    52
    سپاس از شما 276 بار در 103 پست
    ( جزئيات بيشتر )

آقا هیچ مشکلی نداره دمت گرم سالار.گوشی کاملا فارسی شد.واسه رامهای بعدی هم از این آموزشها بذارید .فقط یه سوال واسه نصب یه رام جدید مرحله خاصی که نداره با اودین میشه مثل قبل رام نصب کرد دیگه؟//

10. Top | #9

درجه : مدیر بازنشسته
    بخش : Galaxy S2-S3-S4 Family | Galaxy Gio & Fit
    شماره كاربري : 689912
    نام : ROLA
    سپاس ها
    19,746
    سپاس از شما 23,721 بار در 4,094 پست
    ( جزئيات بيشتر )

salaam.agha man mikham rom miui roo gooshi berizam.kasi nist komak ????????
    vghan gooshi khaste konande shode baram.mamnoon misham

11. Top | #10

شماره كاربري : 581823
    سپاس ها
    80
    سپاس از شما 118 بار در 59 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان میتونید از نتیجه این کار وانجام عمل فارسی کردن اسکرین شات بزارید. ممنون

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین