دانلود بازی اندروید - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اجرای آندروید روی PC از روی فلش دیسک Bootable

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 668607
    نام : بهرام
    سپاس ها
    98
    سپاس از شما 1,212 بار در 122 پست
    ( جزئيات بيشتر )

Good اجرای آندروید روی PC از روی فلش دیسک Bootable

سلام دوستان ، خوب هستید ؟
    به این پست 2 تا فایل ضمیمه شده که یکیش مربوط به نرم افزار UNETBootin هست، کار این نرم افزار هم ساخت فلش های bootable از روی سورس های مختلف ه، که مورد نیازه واسه اون بسته ی دوم ه نرم افزاری ،
    بسته ی دوم نرم افزاری هم سیستم عامل قابل اجرای آندروید روی پی سی (یا لبتاپ) هستش.
    شما بعد از دانلود تمامی فایل هایی که به این پست ضمیمه شده و Extract کردن اونها ، نهایتا" یک فایل با فرمت EXE خواهید داشت که مربوط به نرم افزار اول یعنی UNETBootinه ، و یک فایل با فرمت ISO که Image ه همون سیستم عامل آندروید که روی پی سی هاتون میتونید اجرا کنید.
    روش کار هم خیلی راحته : بعد از اجرای نرم افزار unetbootin ، از پنجره ی باز شده گزینه ی دوم یعنی Diskimage رو انتخاب کنید، بعد modeش هم روی همون ISO بزارید باشه، بعد از کادر روبروی با کلیک روی اون دکمه ی که "…" روش دیده میشه ، فایل ISO تون رو که از همین پست دانلود و extract کردید ، رو انتخاب و ok کنید. بعد ، نیاز دارید به یک فلش usb با حافظه ی حداقل 256 مگابایت ، که فرمت هم شده باشه. (قبل از اجرای نرم افزار فلش رو فرمت کنید و وصل کنید به کامپیوتر) ، و در صورتی که اینکار رو کرده باشید ، نرم افزار جلوی گزینه Drive حرف مربوط به پارتیشن فلش رو خودش فعال میکنه. در صورتی هم چند تا فلش به سیستم وصل کردید ، خودتون دستی انتخاب کنید که کدوم پارتیشن مربوط به فلش مورد نظر شما واسه نصب آندرویده . بعد از این کار OK بزنید و منتظر بشید تا نرم افزار فایل ها رو کپی کنه.
    *: دقت کنید که کار نرم افزار وقتی تموم شد، خودش یک پیغام مبنی بر اتمام عملیات میده ، و به شما میگه که اگر میخواهید الان فلش رو بوت کنید سیستم رو restart بکنید. دوتاگزینه دارید. میتونید Close کنید و بعدا" هر وقت خواستید خودتون سیستم رو راه اندازی کنید مجددا" یا میتونید با کلیک روی گزینه restart system now ، کامپیوتر رو مجددا" راه اندازی کنید.
    ضمنا" از تنظیمات مربوط به BIOS ه مادربوردتون باید مشخص کنید که سیستم قبل از HDD و DVD Rom از روی USB Flash بوت بشه. با این کار ، میتونید آندروید رو هر وقت خواستید از روی اون USB بوت کنید.
    بعد از راه اندازی کامپیوتر و بوت کردن اون از روی فلش، یه منو با 4تا گزینه براتون میاد، گزینه دوم VESA MODE واسه موقعیه که شما میخواهید از روی همون فلش آندروید رو اجرا کنید (بدون نیاز به نصب) ولی میتونید آندروید رو روی هارد هم نصب کنید. واسه این کار فکر میکنم بهتره یه پارتیشن جدا روی هاردتون بسازید با حجم مثلا" 200 مگابایت و با انتخاب گزینه Install Android On Hard Disk آندروید رو روی هاردتون نصب کنید (من همون VESA Mode رو تست کردم و آندروید هم اجرا شد) خیلی ممکنه کاربردی نباشه و اینکه فقط یه استفاده داره ، اون هم اینکه نرم افزارهای APK رو روی همون سیستم عامل میتونید از طریق pc تست کنید. که اون هم ملزم به این هست که بتونید یه SD CARDه تعریف کنید روی سیستم عامل. چون آندروید هاردتون رو ساپورت نمیکنه و شما باید از طریق کارتهای حافظه نرم افزارهای مورد نیاز رو فراخوانی کنید تو اون محیط.
    نسخه این آندروید هم اگر اشتباه نکنم ، 1.6ه ،
    تمامی سخت افزار هایی که واسه کنترل سیستم عامل احتیاج دارید ، به راحتی شناخته میشن. مثل ه ماوس و کیبورد. سخت افزار های جدیدتری هم میتونید خودتون نصب کنید.
    چون من تازه خودم این نرم افزار رو گرفتم توضیحات بیشتر از این نمیتونم بدم ، ولی اگر دوستان چیزی میدونستن اینجا لطف کنن بگن تا ما هم یاد بگیریم.
    اگر پست هم تکراریه مدیران محترم ببخشن به بزرگیه خودشون و تشکر پیشاپیش بابت زحمتی که واسه پاک کردن پست میکشن.
    حق نگاهدارتون
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط bahramn983 : 24-11-2011 در ساعت 12:39

2. Top | #2

شماره كاربري : 358979
    سپاس ها
    171
    سپاس از شما 564 بار در 182 پست
    ( جزئيات بيشتر )

فايلها مشكل دارند

3. 2 كاربر زير از شما aga gool1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

سپاس ها
    98
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض مشکل ندارند !

سلام مشکل ندارند ! اگه باشه هم فکر میکنم از سروره سایته ، به هر صورت این لینک مدیافایرش :
    http://www.mediafire.com/?xj0brb33r5s49od
    http://www.mediafire.com/?5tkx60qxbcg2fwb
    و ببخشید اگه ایراد از من بوده .

5. 12 كاربر زير از شما bahramn983 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 673038
    سپاس ها
    21
    سپاس از شما 7 بار در 4 پست
    ( جزئيات بيشتر )

GRLDR err mide va reset mikone! dar vaghe asan boot nemishe! chikar bayad kard?

7. كاربران زير از شما babakslt عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 289389
    سپاس ها
    2
    سپاس از شما 127 بار در 39 پست
    ( جزئيات بيشتر )

اقا دانلود نکنید دوست گرامی خودت نصب کردی ؟
    نصب کن اگه درست بود بعدن پیشنهاد بده
    چون فقط روی دستگاه asuse نصب میشه

9. 4 كاربر زير از شما pishyn96 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

شماره كاربري : 671278
    سپاس ها
    91
    سپاس از شما 159 بار در 73 پست
    ( جزئيات بيشتر )

کار کرد... از کجا میتونم آندروید ورژن بالاتری پیدا کنم؟؟؟؟؟

11. 4 كاربر زير از شما jn_gir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

سپاس ها
    98
    ( جزئيات بيشتر )

اقا دانلود نکنید دوست گرامی خودت نصب کردی ؟
    نصب کن اگه درست بود بعدن پیشنهاد بده

سلام ! ببخشید من نمیدونم چقدر تاخیر داشتم بابت جواب ! ولی بله ! بنده نصب کردم ! استفاده هم کردم . هم به صورت فلش دیسک قابل بوت ، و هم البته نصب جداگانه روی پارتیشن جداگانه . البته یادم نیست که به مشکل خاصی برخورده باشم ! چون 3-4 ماه از اون قضیه میگذزه. دقیقا" همین فایل هایی که گذاشتم رو هم استفاده کردم. و تو نصب مشکلی نبود. ولی مثلا" تو آندرویدش به سختی تونستم به اینترنت کانکت بشم. یا حافظه اس دی رو با مصیبت تونستم تعریف کنم روی آندرویدم. ولی همه این کار ها رو انجام دادم . حتی باهاش از مارکت تونستم نرم افزار دانلود کنم.
    حالا دیگه نمیدونم مشکل شما کجای کار بوده (که میتونستید به جای صادر کردن فتوی" بیای و مودبانه بگی که کجای کارت میلنگیده.) اون وقت من یا خیلی های دیگه که میدونستن میتونستن راهنماییت کنن. ولی با این حکمی که صادر کردی کاری از کسی بر نمیآد.

13. 9 كاربر زير از شما bahramn983 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

شماره كاربري : 127343
    نام : reza
    سپاس ها
    15
    سپاس از شما 35 بار در 14 پست
    ( جزئيات بيشتر )

میشه یه اندروید نسخه بالاتر بزاری
    مثلا 3.2 یا 4.0
    خیلی دوست دارم رو لب تابم اندروید داشته باشم

15. 2 كاربر زير از شما 12reza12 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

شماره كاربري : 362329
    نام : امید
    سپاس ها
    7
    سپاس از شما 80 بار در 28 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوست عزیز شما میتونی نرم افزار Bluestacks رو دانلود کنی نصب کنی حال کنی
    فکر کنم اندروید 2.3.4 یا 2.3.5 روش نصبه

نیاز به معرفی نداره
    تقریبا چیزای سنگین و خیلی زیادی روش نصب کردم
    البته با بعضی بازی ها مشکل داره (نسخه بتا هست)

دانلود کن یه 3 مگ اول دان میکنه بعد از دانلود کامل میشه 100 مگ
    اینم لینک

bluestacks.com

17. كاربران زير از شما pmc_935 عزيز، سپاسگزاری كرده اند