آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - خرید و فروش خودرو - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

موضوع: || آموزش || گرفتن بک آپ 100% (از تمام گوشی به جز عکس و فیلم و موزیک)||تست شده||

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بازنشسته
    رتبه :
    بخش : Windows Phone
    شماره كاربري : 333821
    نام : امید پوررضائی
    سپاس ها
    35,519
    سپاس از شما 55,028 بار در 8,588 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض || آموزش || گرفتن بک آپ 100% (از تمام گوشی به جز عکس و فیلم و موزیک)||تست شده||

با سلام خدمت دوستان

همونجور که میدونین یکی از مشکلات نصب رام اینه که وقت رام نصب میکنین همه چیز گوشی پاک میشه...
    خیلی ها کلی وقت یه بازی رو انجام میدن و بعد یه رام میاد...ولی بخاطر این بازی و سیو و غیره دلشون نمیاد رام عوض کنن...
    اما یه راه برای ذخیره تمام اطلاعات گوشی هست...و اون هم بک آپ هست...

طی چند وقت اخیر روش های زیادی برای بک آپ اومدن...اما هیچ کدوم از برنامه ها و حتی سیو بازی و غیزه (از 100% گوشی) بک آپ نمیگرفتن...
    اما با این روش که براتون میگم امکان بک آپ 100% رو دارین...(به جز عکس و فیلم و موزیک...اونا رو میتونین دستی خودتون بریزین روی کامپیوتر...)

مراحل:

خیلی سادست...

1-برنامه ی فایل ضمیمه رو دانلود کنین...

2-به پوشه if needed install this tool برید و متناسب به ویندوز سیستمتون (64 یا 32 بیت بودن) برنامه مورد نیاز رو نصب کنین...

3-حالا گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین...اگر زون باز شد زون رو ببندین...

4-حالا دوباره به همون فولدر اصلی برگردین و فایل زیر رو اجرا کنین...
    WP7 Update Cab Sender.bat

این برنامه شامل یک فایل هست برای بک اپ گیری کامل...(این برنامه همون برنامه cab sender هست که کمی تغییرات توش انجام دادن...)

5-حالا یه صفحه براتون باز میشه....دکمه B رو روی کیبورد بزنین...و منتظر بمونین تا بک آپ گرفته بشه...
    در طی مراحل گوشی یه بار خاموش میشه و به حالت بک آپ گیری میره..و وقتی تموم شد گوشی اتوماتیک روشن میشه...(مرحله ریستارت اخری طول میکشه...)

بعد از ریستارت شدن گوشی شما بک آپ کامل ازش گرفته شده...

نکات مهم:

1-اگر شما قبلا گوشی رو از طریق زون اپدیت کردین یا به هر صورتی از گوشی بک آپ گرفتین به این مسیر برید و فایل رو اگر دوست دارین یه جایی ذخیره کنین یا کلا پاکش کنین...و بعد شروع به گرفتن بک آپ بکنین...
    C:\Users\UserName\AppData\Local\Microsoft\Windows Phone Update

به جای یوزر نیم باید اسم کاربری سیستمتون رو بزنین...(فایل های بک آپ hidden و protected operating file هستند...
    داخل فولدر وین فون اپدیت یه فولدر به اسمی شبیه این هست...
    6c261f02 -xxxxx - xxxxx -xxxxx
    اون فولدر بک آپ گوشیتون هست...

2-من خودم الان که تست کردم بعد از گرفتن بک آپ گوشیم بالا نیومد...روی لوگو htc میموند...ولی یه بار هارد ریست کردم درست شد...و الان هم دارم بک آپ رو بر میگردونم...پس اگر مال شما هم روی لوگو گیر کرد نگران نشین...یه هارد ریست کنین درست میشه...

3-برای برگردوند بک آپ یه راه خیلی ساده...گوشی رو زون سینک کنین...به قسمت زیر برید...
    setting>>phone>>update
    در اون قسمت براتون گزینه restore میاد...

4-این روش برای رام های کوک شده توصیه نمیشه...توجه کنید اگر رام کوک شده تا اونجا که میتونین از این روش برای بک آپ گیری استفاده نکنین...

تست شد...فایل ضمیمه شد...
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط mido-mido : 23-01-2012 در ساعت 09:53
    کمک مالی به سایت

2. Top | #2

رتبه :
    سپاس ها
    35,519
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان عزیز...این روش بک آپ کاملا تست شد....و کامل هم کار میکنه...از همه چی بک آپ میگیره...از sms ...از سیو بازی ها...از برنامه ها...از عکس...از فیلم و از موسیقی و حتی تغییرات رجیستری....
    فقط نکته مهم شماره 2 رو حتما حتما بخونین...خیلی مهمه...
    (اسم تاپیک ویرایش شد...)

ویرایش:الان که بررسی کردم دیدم از عکس و فیلم و موزیک بک آپ نگرفته...ولی از باقی چیزا کامل گرفته...
    برای عکس و فیلم و موزیک خودتون میتونین روی کامپیوتر بریزین و بعد دوباره انتقال بدین...
    کمک مالی به سایت

3. 18 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 400848
    نام : MehshaD
    سپاس ها
    386
    سپاس از شما 477 بار در 156 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ببینم تو پوشه شبیه به 6c261f02 -xxxxx - xxxxx -xxxxx که میریم فایل ها با فرمت *.dat *.dat.hash هست این فرمت ها رو نمیتونیم یه طوریباز کنیم و اطلاعاتشو مثله متنه اس ام اس ها رو استفاده کنیم ؟
    مثلا با notepad++ بازش کنیم؟
    کمک مالی به سایت

5. 6 كاربر زير از شما xillob عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

رتبه :
    سپاس ها
    35,519
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط xillob نمایش پست ها
    ببینم تو پوشه شبیه به 6c261f02 -xxxxx - xxxxx -xxxxx که میریم فایل ها با فرمت *.dat *.dat.hash هست این فرمت ها رو نمیتونیم یه طوریباز کنیم و اطلاعاتشو مثله متنه اس ام اس ها رو استفاده کنیم ؟
    مثلا با notepad++ بازش کنیم؟
    تست نکردم..ولی تست میکنم...

ویرایش:خیر نشد...با برنامه notepad ++ باز میشه...ولی کودینگش فرق میکنه...باید با یه برنامه خاص دیگه باز کرد...که احتمالش کمه بشه استخراج کرد...
    کمک مالی به سایت

7. 7 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 580112
    نام : سعید
    سپاس ها
    342
    سپاس از شما 35 بار در 22 پست
    ( جزئيات بيشتر )

عزیز از مخاطب ها و اس ام اس ها چی ؟؟؟ این خیلی خیلی وایم مهمه که ازشون بک آپ بگیرم :( می خوام گوشیم آپدیت مانگو رسمی هست که با زون انجام دادم :( اونو به جاش یه کاستم رام نصب کنم ..... به شرطی که مخاطب هام و اس هام نز
    نرن :(( هر کی میتونه کمکم کنه ..... بد جوری تو گیرم ..... :((
    کمک مالی به سایت

9. 3 كاربر زير از شما Saeed.jojo13713 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

رتبه :
    سپاس ها
    35,519
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.jojo13713 نمایش پست ها
    عزیز از مخاطب ها و اس ام اس ها چی ؟؟؟ این خیلی خیلی وایم مهمه که ازشون بک آپ بگیرم :( می خوام گوشیم آپدیت مانگو رسمی هست که با زون انجام دادم :( اونو به جاش یه کاستم رام نصب کنم ..... به شرطی که مخاطب هام و اس هام نز
    نرن :(( هر کی میتونه کمکم کنه ..... بد جوری تو گیرم ..... :((
    با این روش از همه چی بک آپ میگیره...از مخاطب و اس ام اس...ولی وقتی ریستور میخواین بکنین سیستم قبلی کاملا پاک میشه و یه جورایی انگار دوباره سیستم عامل نصب میشه...
    منظورم اینه که وقتی بک آپ گرفتین...وقتی ریستور میکنین دقیقا همون ریستوریتون بر میگرده...و تمام چیزایی که توی گوشیتون هست پاک میشه...
    کمک مالی به سایت

11. 7 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
    بخش : بخش های اختصاصی Windows Phone
    گروه : PWPD
    شماره كاربري : 554694
    نام : آرش
    سپاس ها
    3,631
    سپاس از شما 3,314 بار در 969 پست
    ( جزئيات بيشتر )

اميد جان دو تا سوال واسم پيش اومده
    1- اين برنامه نياز به اينترنت داره واسه بكاپ؟ چون يه همچين چيزايي ازم خواست
    2- با گفته هات كه اخيرا خوندم يعني من اگه از گوشيم بكاپ بگيرم و يه رام جديد نصب كنم دوباره با ريستور بر ميگرده به رام قبلي؟ يعني از رام بكاپ ميگيره؟
    کمک مالی به سایت

13. 3 كاربر زير از شما arash_2751 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 673053
    سپاس ها
    64
    سپاس از شما 30 بار در 24 پست
    ( جزئيات بيشتر )

14 بكاپ قبل از نصب رام

سلام آقا اميد؛
    من گوشيم آپديت مانگو هستش،ولي ميخوام رام كوك شده نصب كنم تا بتونم برنامه بريزم روش،قبل از نصب رام بكاپ بگيرم وبعد رام رو نصب كنم و در آخر ريستور كنم درست ميشه؟؟؟
    يعني هم گوشم آپديته،هم رام كوك شده دارم و هم اس ام اس هام كه خيلي مهمه برميگرده؟؟؟
    ممنون از راهنماييت
    کمک مالی به سایت

15. 3 كاربر زير از شما kian1364 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 580112
    نام : سعید
    سپاس ها
    342
    سپاس از شما 35 بار در 22 پست
    ( جزئيات بيشتر )

آقا kian1364 دقیقا منم همین کارو می خوام کنم ..... آقا امید واسه کسی که نخواد اس ها و مخاطباش برن و ویندوزش مانگو یاشه اگه بخواد یه رام کوک شده نصب کنه ............................... می تونه ؟ راه حل تون چیه ؟ تو پست بالا جوری گفتین که من فک کردم بعده ریستور همون مانگو ی خودمون بر میگرده ..... خوب اونموقه به دردما که نمی خوره :(( ما می خوایم یه رام دیگه بزنیم :((
    کمک مالی به سایت

17. كاربران زير از شما Saeed.jojo13713 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

درجه : مدیر بازنشسته
    شماره كاربري : 371862
    سپاس ها
    8,783
    سپاس از شما 14,471 بار در 1,897 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط kian1364 نمایش پست ها
    سلام آقا اميد؛
    من گوشيم آپديت مانگو هستش،ولي ميخوام رام كوك شده نصب كنم تا بتونم برنامه بريزم روش،قبل از نصب رام بكاپ بگيرم وبعد رام رو نصب كنم و در آخر ريستور كنم درست ميشه؟؟؟
    يعني هم گوشم آپديته،هم رام كوك شده دارم و هم اس ام اس هام كه خيلي مهمه برميگرده؟؟؟
    ممنون از راهنماييت
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.jojo13713 نمایش پست ها
    آقا kian1364 دقیقا منم همین کارو می خوام کنم ..... آقا امید واسه کسی که نخواد اس ها و مخاطباش برن و ویندوزش مانگو یاشه اگه بخواد یه رام کوک شده نصب کنه ............................... می تونه ؟ راه حل تون چیه ؟ تو پست بالا جوری گفتین که من فک کردم بعده ریستور همون مانگو ی خودمون بر میگرده ..... خوب اونموقه به دردما که نمی خوره :(( ما می خوایم یه رام دیگه بزنیم :((
    با این بکاپ شما میتونید از اطلاعاتتون از قبیل عکس و فیلم و مخاطبین و اس ام اس و ... بکاپ بگیرید

شما اول بکاپ بگیرید و بعد رام کاستوم نصب کنید و آخرش بکاپ را ریستور نمایید.

موفق باشید.
    هر وقت در راه رسیدن به هدفی شکست خوردی نا امید نشو ! باز ادامه بده شاید خود شکست هم پله ای باشد برای رسیدن به اهدافت .
    کمک مالی به سایت

19. 4 كاربر زير از شما SHAHAB عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین