آخرین دست آورد ها در کوک کردن رام های وین فون 7 و پیشنهادات شما - صفحه 5
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45
    mazideburgh آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    315505
    نام
    Mazyar
    سپاس ها
    21
    سپاس از شما 40 بار در 11 پست
    جزئیات بیشتر...

سلام به همه عزیزان زحمت کش گروه PWPD
    دلیل اینکه این مطلب رو اینجا و برای شما دوستان بیان میکنم اینه که در روند فعالیتتون حسن توجه و شکیبایی و سلیقه دیدم
    از اونجایی که در بین رام های مختلف معرفی شده هر کدام دارای محاسن و معایبی هستند، کاربران در انتخاب رام حتی از بین همین تعداد محدود رام های تایید شده هم سردرگم میمانند. مثلا یکی که استفاده از Opera mini برای نشان دادن درست فارسی و ورود به ف.بوک براش مهمه با انتخاب رام مرصاد خودشو راحت میکنه در حالی که مرصاد مشکلات جزئی ولی متعددی داره! و یا کسی که از رام جدید Deepshining v7.8 NokiaLove استفاده میکنه فقط لذت دسکتاپ نسبتاً جالب و امکانات بسیار عالی دوربین اون رو "Nokia Camera Extras / Nokia Contact Share and Nokia Counters" میبرند که البته خدایی عالی هست! و یا کاربران رام PWPD در حالی از در دسترس بودن برنامه های کاربردی و روانی این رام لذت میبرند که مثلاً همین امکانات بالا را دیگر نخواهند داشت!!!
    یه جا دیدم یکی از بچه ها یه رام داده بود بیرون که میگفت گلچین شده چند رام هست، ولی بعضی از اساتید جبهه گیری کردند که تو مونتاژکاری نه کوکر و ... و نهایتاً پیج مسدود شد!
    از اونجایی که من در توان خودم نیست به شما پیشنهاد میدم توی یه تاپیک از کاربران چیزای خوبی رو که در رام های مختلف دیدند و یا چیزایی که در WP گوشیشون دوست دارند که داشته باشند رو به نظرسنجی بزارید و سعی کنید در یک رام جدید با اضافه کردن اون موارد یه رام پر طرفدار و فراگیر درست کنید که بازار رو بترکونه!
    برای تامین مسائل مالی هم میتونید تا یه مدت فقط نسخه بتا رو سایت بزارید و نسخه اصلی رو خودتون شخصاً نصب کنید تا جبران هزینه ها و زحماتتون بشه!
    امیدوارم مورد قبول واقع بشه!
    شرمنده که طولانی شد

2. 9 كاربر زير از شما mazideburgh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

soroush-hunter آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    677791
    سپاس ها
    263
    سپاس از شما 12 بار در 6 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

من عاجزانه یک درخواست از گروه فوق العاده ی pwpd دارم.تو رو خدا اندروید رو هم واسه hd7 بسازید.پس چرا نمیاد این اندروید واسه ما؟مردیم از انتظار به خدا:(((

NovaX5 آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Windows Phone
    شماره كاربری
    667908
    نام
    پویا نوائی
    سپاس ها
    7,026
    سپاس از شما 19,257 بار در 3,600 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush-hunter نمایش پست ها
    من عاجزانه یک درخواست از گروه فوق العاده ی pwpd دارم.تو رو خدا اندروید رو هم واسه hd7 بسازید.پس چرا نمیاد این اندروید واسه ما؟مردیم از انتظار به خدا:(((
    دوست من پورت یه سیستم عامل که کار راحتی نیست که.

اول اینکه برای گوشی های نسل اول ویندوز فون این کار نشدنیه. به خیلی از دلایل که اگه تو بخش های عمومی همین انجمن هم اگه کمی بگردی دلایلشو نوشتن. دیگه توضیح نمی دم.

اگرم می شد، که باز هم نمی شه، برای ما این کار میسر نیست. چون لازمه این کار صرف وقت بسیار زیاده. من الان خودم انقدر گرفتارم که خیلی از روزا نمی رسم حتی به سایت سر بزنم متاسفانه. حالا در خارج طرف میاد پروژه شو اعلام می کنه، مثل پروژه پورت کردن وین فون ۷ رو hd2 ، خب کاربرام پشتیبانیش می کنن. مثلا یکی از عزیزان گفته بود که برای همین پروژه، تیم این کار رو حدود 12000 دلار دونیت کرده بودن. خب پشتیبانی هم گروه رو موظف به پیشبرد پروژه می کنه. حالا ما که از این حرفها خدا رو شکری نداریم. این وسط یهو یه بلایی هم سر گوشی بیاد باید از جیبمون پول بذاریم. وقت هم که علف خرس نیست در نتیجه بی خیال

بهترین کار برای شما دوستان اندروید دوست اینه که قشنگ برید یه گوشی اندرویدی بخرید و خودتونو هم خلاص کنید

خدا شکر گوشی هاش هم در ابعاد و اندازه ها و طرح ها و قیمت های گوناگون هم در بازار موجوده

• 7 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

legend-hacker آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    784888
    نام
    sina
    سپاس ها
    161
    سپاس از شما 398 بار در 77 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

یه سوال...ایا امکانش هست و خواهد بود که بجای پشت زمینه سیاه صفحه اصلی عکس گذاشت؟؟این کار براتون مقدور نیست؟؟

EsyMankan آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    بخش
    نرم افزار و بازی ویندوز فون
    شماره كاربری
    410247
    نام
    احسان زمانی
    کمک مالی به سایت
    100000 ریال
    سپاس ها
    45,083
    سپاس از شما 27,452 بار در 5,563 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia Lumia 930
    Nokia Lumia 920
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط legend-hacker نمایش پست ها
    یه سوال...ایا امکانش هست و خواهد بود که بجای پشت زمینه سیاه صفحه اصلی عکس گذاشت؟؟این کار براتون مقدور نیست؟؟
    این کار عملی نیست فقط میشه رنگش رو تغییر داد
    فروش ویژه تعداد محدود گوشی های بورس بازار با قیمت مناسب

Information | اطلاعات

برای رفع مشکل قعط و وصل شدن دانلود از مارکت ویندوز فون و فعال کردن وایبر و واتس آپ پ.خ بدید تا براتون ارسال کنم

• كاربران زير از شما EsyMankan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

• صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345