گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    524
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

پیش فرض با250هزارتومان چه مدل از نوکیا رو بخرم؟

سلام با250هزارتومان چه مدل از نوکیا رو بخرم که از نظر دوربین و تجهیزات خوب باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 7610ایا خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen_x2004 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    29108
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 35 بار در 17 پست
    جزئیات بیشتر...

فعلا بهترين انتخاب بين اين 3 تا هستش:
    7610,3230,6630

poooya آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    29975
    سپاس ها
    0
    جزئیات بیشتر...

از نظر سيستم عامل كه هر 3 در يه حد البته 6630برنامه هاي سري 80 سيمبيان هم پشتيباني ميكنه
    از نظر دوربين كه 7610 افتضاحه
    3230 با 6630 هردو 1.3 مگا هستن كه بازم كيفيت 6630 بهتره
    3230 دكمه هاش سفته منوهاشم جالب نيست كيفيت صداشم كمه
    قيمت 6630 بدون گارانتي 240 تومان هست حالا ايين راهنمايي من بود ولي انتخاب با خودته!
    3230 =230000 و 7610=220000تا 21000

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    524
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...

kahily mamnoon az rahnamayie shoma ba tashakore faravan

hadi4507 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    32279
    سپاس ها
    768
    سپاس از شما 167 بار در 102 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

6630 از هر لحاظ انتخاب خوبيه

afe آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    32773
    سپاس ها
    15
    سپاس از شما 98 بار در 35 پست
    جزئیات بیشتر...

اگر سیمبیان بودن گوشی مهم نباشه گوشی سونی اریکسون از هر لحاظ بهترهw550i

درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    15147
    سپاس ها
    18
    سپاس از شما 9 بار در 8 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

من کاملا با نظر afe موافقم. sony ericsson واقعا در زمبنه کیفیت و امکانات بهتر و دقیقتر از nokia کار کرده. خود من سالها از گوشی های نوکیا استفاده میکردم . آخرین گوشیم هم 6630 بود، و گوشیهای سونی اریکسون رو اصلا به صورت حرفه ای بررسی نکرده بودم. یه اتفاق باعث شد. از نظر عمر و تکنولوژی شارژ باتری - کیفیت صفحه نمایش- امکانات و کیفیت دوربین-کیفیت پخش- ضد خش بودن صفحه نمایش - به روز رسانی آسان firmware از طریق اینترنت- خلاصه انگشت گذاشته روی تمام ضعفهای نوکیا و اونا رو برطرف کرده. خداییش همه قبول داریم که کمتر شرکتی تکنولوژی و قدرت SONY رو در زمینه باتری و mp3 و صفحه نمایش و ... داره. حالا حساب کنید ترکیب اون با شرکت قدر Ericsson در ضمینه مخابراتی چی شده و به مرور چه چیز توپی میشه. من الان w800i دارم و باش زندگی میکنم. از نظر آنتن دهی هم هیچی کم نداره از nokia. گوشی های نوکیا حتی این جدیدا باتریاشون افتضاست . زود فلت یمشه Talk Time شون کمه حداکثر 3،4 ساعت. وقتی شارژش کامل میشه برق قطع نمیشه و این باعث خرابی میشه . حتما باید بزاری باتری Drain یا اصطلاحا خشک و خالی بشه تا دوباره شارژش کنی و گرنه باتری به سرعت تعطیل میشه. صفحه نمایشش هم که قربونش برم تو جیب شلوار لای پر قو هم سریع خش میافته. متاسفانه اونقدر اطلاعات فنی دوستان در بازار کمه که بجز نوکیا گوشی دیگه ای رو نمیشناسن. هر مغازه ای که میری سوال میکنی اقا فلان گوشی نوکیا بهتره یا مثلا سونی اریکسون میگن: معلومه نوکیا. سونی اریکسون!!!!!!!!!! آشغاله. اگه هم ازشون دلیل فنی بپرسی نمیدونن. خداییش فقط یکشون به من حرف اساسی زد. بش گفتم چرا میگی نوکیا بهتره. گفت: چون نوگیاست!!!!!!!! خلاصه ختم کلام اینه که خدا داده اینترنت. قبل از خرید گوشی حتما ریز تمام مشخصاتشو از تو اینتر نت در بیارید و تمام review ها رو در موردش بخونید و نظر بی غرض مردم رو بخونین تا بهترین انتخاب رو ذاشته باشید.

Mazi آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد سابق سایت
    شماره كاربری
    28104
    سپاس ها
    170
    سپاس از شما 1,326 بار در 480 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط hsmmaster
    من کاملا با نظر afe موافقم. sony ericsson واقعا در زمبنه کیفیت و امکانات بهتر و دقیقتر از nokia کار کرده. خود من سالها از گوشی های نوکیا استفاده میکردم . آخرین گوشیم هم 6630 بود، و گوشیهای سونی اریکسون رو اصلا به صورت حرفه ای بررسی نکرده بودم. یه اتفاق باعث شد. از نظر عمر و تکنولوژی شارژ باتری - کیفیت صفحه نمایش- امکانات و کیفیت دوربین-کیفیت پخش- ضد خش بودن صفحه نمایش - به روز رسانی آسان firmware از طریق اینترنت- خلاصه انگشت گذاشته روی تمام ضعفهای نوکیا و اونا رو برطرف کرده. خداییش همه قبول داریم که کمتر شرکتی تکنولوژی و قدرت SONY رو در زمینه باتری و mp3 و صفحه نمایش و ... داره. حالا حساب کنید ترکیب اون با شرکت قدر Ericsson در ضمینه مخابراتی چی شده و به مرور چه چیز توپی میشه. من الان w800i دارم و باش زندگی میکنم. از نظر آنتن دهی هم هیچی کم نداره از nokia. گوشی های نوکیا حتی این جدیدا باتریاشون افتضاست . زود فلت یمشه Talk Time شون کمه حداکثر 3،4 ساعت. وقتی شارژش کامل میشه برق قطع نمیشه و این باعث خرابی میشه . حتما باید بزاری باتری Drain یا اصطلاحا خشک و خالی بشه تا دوباره شارژش کنی و گرنه باتری به سرعت تعطیل میشه. صفحه نمایشش هم که قربونش برم تو جیب شلوار لای پر قو هم سریع خش میافته. متاسفانه اونقدر اطلاعات فنی دوستان در بازار کمه که بجز نوکیا گوشی دیگه ای رو نمیشناسن. هر مغازه ای که میری سوال میکنی اقا فلان گوشی نوکیا بهتره یا مثلا سونی اریکسون میگن: معلومه نوکیا. سونی اریکسون!!!!!!!!!! آشغاله. اگه هم ازشون دلیل فنی بپرسی نمیدونن. خداییش فقط یکشون به من حرف اساسی زد. بش گفتم چرا میگی نوکیا بهتره. گفت: چون نوگیاست!!!!!!!! خلاصه ختم کلام اینه که خدا داده اینترنت. قبل از خرید گوشی حتما ریز تمام مشخصاتشو از تو اینتر نت در بیارید و تمام review ها رو در موردش بخونید و نظر بی غرض مردم رو بخونین تا بهترین انتخاب رو ذاشته باشید.

بله تایید میشه

من همیشه به همه میگم که قبل از خرید گوشی فقط رو حساب حرف فروشنده های علاالدین نرن نوکیا بخرن

یه چرخ بزنین تو اینترنت کلی مطلب گیر میارین که کدوم خوبه کدوم بده

• كاربران زير از شما Mazi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

shapesar آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    27877
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 7 بار در 6 پست
    جزئیات بیشتر...

6630 مناسبه مطمئن.

S1NA آواتار ها
    درجه
    مدير سابق انجمن
    شماره كاربری
    29587
    سپاس ها
    30
    سپاس از شما 732 بار در 268 پست
    جزئیات بیشتر...

از منم میشنوی نوکیا نخر! برو سراغ سونی اریکسون.اگر هم خیلی محتاج نوکیا هستی برو سراغ 6681 .البته فکر میکنم یک مقدار گرونتر باشه!
    !i'm back