آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: اموزش اپدیت کردن نسخه اندروید محصولات سامسونگ

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    بخش : iOS
    شماره كاربري : 623455
    نام : moein
    سپاس ها
    4,138
    سپاس از شما 32,335 بار در 6,797 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض اموزش اپدیت کردن نسخه اندروید محصولات سامسونگ

من با نگاه کردن به تلفن همراه پرکاربرد خود می توانم بگوبم که در درجه اول برای تماس های تلفنی و ارسال پیام های گاه به گاه از آن استفاده می کنم.
    به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از گویا آی تی، من از اینترنت، برنامه های کاربردی و یا چیزهای فانتری دیگری که این گوشی های هوسمند دارند استفاده ای نمی کنم. اگر حق انتخاب داشتم گوشی همراهی می خریدم که دوربین یا گیمیک هایی را که نیاز ندارم نداشته باشد.
    من گوشی سامسونگ GT-S8500 خود را هنگام تجدید قرارداد با شرکت T-Mobile دریافت کردم. یکسالی می شود که من این گوشی را دارم و تابحال هیچ زحمتی برای اتصال به اینترنت و یا بررسی اینکه سامسونگ چه سیستم عامل جدیدی را منتشر کرده است به خودم نداده ام.
    اما این موضوع امروز تغییر کرد یعنی زمانیکه تصمیم گرفتم ببینم چگونه می شود سیستم عامل این گوشی را بروزرسانی کرد و از آنجاییکه احتمالا من تنها کسی نیستم که این مسئله را کشف کرده است، تصمیم گرفتم یک متن آموزشی کامل درباره چگونگی انجام این کار بنویسم.
    شما برای بررسی و نصب بروزرسانی به تجهیزات زیر نیاز دارید: گوشی آندرویدی سامسونگ، کابل USB برای اتصال گوشی به کامپیوتر و نرم افزار سامسونگ Kies که بروزرسانی ها و چیزهای دیگر را اداره می کند.
    ابتدا سامسونگ Kies را نصب کنید. این کار کمی زمان می برد. پس از نصب این برنامه مخصوص تلفن های همراه ممکن است کامپیوتر شما بدون هیچ هشداری ریستارت شود. کار بعدی که باید انجام دهید این است که تمام برنامه های کاربردی باز گوشی خود را ببندید.
    می توانید با پایین نگه داشتن دکمه میانی گوشی این کار را بکنید تا یک صفحه جدید با گزینه بستن تمام برنامه های درحال اجرا برای شما باز شود.
    با استفاده از کابل USB گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید و سامسونگ Kies را بعنوان روش اتصال USB انتخاب نمایید. نرم افزار را اجرا کنید. تلفن شما باید بلافاصله شناخته شود.
    سامسونگ Kies در صورتیکه کامپیوتر به اینترنت متصل باشد بصورت خودکار تمام بروزرسانی ها را پیدا می کند.

من به همه

توصیه می کنم این فرایند را متوقف کرده تا ابتدا تنظیمات گوشی و اطلاعات به کامپیوتر فرستاده شوند. ممکن است بروزرسانی نرم افزار باعث شود اطلاعاتی از گوشی حذف شده و یا تغییر یابد. بنابراین همیشه بهتر است مطمئن شوید که می توانید در اینصورت اطلاعات خود را بازگردانید.

بر روی Import/Export کلیک کنید. از کلید Export برای گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی خود بر روی کامپیوتر استفاده نمایید. می توانید از اطلاعات مخاطبین، عکس، موسیقی، ویدیو، برنامه ها و غیره نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پس از اینکه از اطلاعات خود نسخه پشتیبان گرفتید به برگه اطلاعات اولیه در نرم افزار سامسونگ Kies برگردید. بر روی کلید بروزرسانی نرم افزار کلیک کرده تا بروزرسانی آغاز شود.

سپس یک صفحه اطلاعاتی نمایش داده می شود. سامسونگ برای اطمینان یافتن از اینکه بروزرسانی سیستم عامل کامل و بدون هیچ خطایی انجام می گیرد نکاتی را ارائه می کند. شرکت پیشنهاد می کند تا تلفن را به یک منبع تغذیه وصل کنید تا قبل از پردازش اطلاعات به گوشی برگردند و هرگز هنگام بروزرسانی از گوشی خود استفاده نکرده و دستگاه های دیگری را نیز به کامپیوتر وصل نکنید.

این فرایند حدودا ۳۰ دقیقه زمان می برد اما معمولا سریعتر است. ارتقا نرم افزار گوشی من فقط ۵ دقیقه طول کشید.

وقتی که همه چیز انجام شد شما یک پیام موفقیت دریافت خواهید کرد و دستگاه باید مجددا راه اندازی شود. (گوشی من بصورت خودکار ریستارت شد) شما باید ابتدا این مسئله را بررسی کنید که اطلاعات ذخیره شده در گوشی همچنان قابل دسترسی هستند یا خیر. اگر اینگونه نبود از ویژگی Import نرم افزار سامسونگ Kies برای اپلود مجدد اطلاعات به گوشی خود استفاده کنید.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: firmware-upgrade.jpg
مشاهده: 9650
حجم: 39.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: upgrade-firmware.jpg
مشاهده: 9589
حجم: 25.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: samsung-kies-backup-phone.jpg
مشاهده: 9607
حجم: 41.7 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: samsung-kies-firmware-update.jpg
مشاهده: 9622
حجم: 30.7 کیلو بایت  
    Hidden Content

مهم: Hidden Content

game center ID:
    I-MOEIN

2. Top | #2

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 251235
    سپاس ها
    7
    سپاس از شما 18 بار در 6 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوست عزیز گوشی من گالکسی پرو هستش وقتی گذاشتم واسه آپدیت تو مرحله آخر یه پیغام میده و مینویسه Thr Operation Has Timed Out
    نمیدونم چیکارش کنم کمکم کنید
    در ضمن یه سوال دارم با این کار ورژن آندرویدش تغییر میکنه ؟

3. 4 كاربر زير از شما mobaraki18 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

سپاس ها
    7
    ( جزئيات بيشتر )

دوست عزیز گوشی من گالکسی پرو هستش وقتی گذاشتم واسه آپدیت تو مرحله آخر یه پیغام میده و مینویسه Thr Operation Has Timed Out

5. 3 كاربر زير از شما mobaraki18 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

سپاس ها
    7
    ( جزئيات بيشتر )

البته برنامه های کاربردیش رو نتونستم ببندم چون اونجوری که شما گفتید نشد

7. 3 كاربر زير از شما mobaraki18 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    بخش : iOS
    شماره كاربري : 623455
    نام : moein
    سپاس ها
    4,138
    سپاس از شما 32,335 بار در 6,797 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mobaraki18 نمایش پست ها
    دوست عزیز گوشی من گالکسی پرو هستش وقتی گذاشتم واسه آپدیت تو مرحله آخر یه پیغام میده و مینویسه thr operation has timed out
    دوست عزیز گوشی من گالکسی پرو هستش وقتی گذاشتم واسه آپدیت تو مرحله آخر یه پیغام میده و مینویسه thr operation has timed out
    شما چند بار یه پست رو تکرار میکنید؟؟؟؟
    دوست عزیز صبر داشته باشید
    من سامسونگ ندارم وفقط اموزشش رو گذاشتم تا دوستان استفاده کنند با اینکار هم ورژن اندروید اپدیت میشه نه چیزه دیگه
    اون پیغام شاید واسه این باشه که سرور مشغوله
    Hidden Content

مهم: Hidden Content

game center ID:
    I-MOEIN

9. 10 كاربر زير از شما Mic Mic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

سپاس ها
    7
    ( جزئيات بيشتر )

دوست عزیز بخدا فرستادن چند تا پاسخ عمدی نبود اینترنتم مشکل داشت هر چی ارسال پاسخ میزدم هیچ کاری نمیکرد غافل از اینکه اون پاسخ هارو میفرستاد معذرت میخوام
    از دیشب دارم امتحان میکنم ولی همین پیغام رو میده
    ویرایش توسط mobaraki18 : 24-12-2011 در ساعت 10:29

11. 5 كاربر زير از شما mobaraki18 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

شماره كاربري : 163923
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 5 بار در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

با سلا م دوست عزیز ما که لینک دانلودی ندیدیم

13. 5 كاربر زير از شما ali hasrat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 699758
    سپاس ها
    47
    سپاس از شما 101 بار در 91 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان روی سیستم من ویندوز 7 نصبه،این برنامه رو نصب کردم و گوشی i9003 بهش وصل میکنم گوشی رو نمیشناسه به نظر شما مشکل از چیه؟

15. 3 كاربر زير از شما amirr_m عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 717415
    نام : مهدی
    سپاس ها
    316
    سپاس از شما 1,130 بار در 221 پست
    ( جزئيات بيشتر )

خوب دوست عزیز داره میگه عملیات به پایان رسیده بررسی کن حتما" گوشیت اپدیت شده شاید مثلا ورژن اندروید 2.3.4 بوده حالا شده 2.3.5 که زیاد با هم فرق محسوسی ندارن که شما در ظاهر متوجه چیزی نمی شید

17. 3 كاربر زير از شما mahdidanesh91 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 717415
    نام : مهدی
    سپاس ها
    316
    سپاس از شما 1,130 بار در 221 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط amirr_m نمایش پست ها
    دوستان روی سیستم من ویندوز 7 نصبه،این برنامه رو نصب کردم و گوشی i9003 بهش وصل میکنم گوشی رو نمیشناسه به نظر شما مشکل از چیه؟
    احتمالا" شما اخرین ورژن kiesرو نصب نکردین که گوشی شمارو نمی شناسه ابتدا خود kiesرو اپدیت کنید بعد گوشی رو به کامپیوتر تون وصل کنید حتما" می شناسه

19. 4 كاربر زير از شما mahdidanesh91 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین