آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - خرید و فروش خودرو - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 5 از 19 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 190

موضوع: از نصب رام رسمی تا نصب رام کاستوم

1. Top | #41

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 439364
    نام : امین
    سپاس ها
    17,225
    سپاس از شما 10,393 بار در 2,997 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzin_Silver نمایش پست ها
    سلام.
    من همه مراحل رو به ترتیب میرم اما وقتی به دانلود میرسه به جای فایل kdz روی هارد شروع میکنه از اینترنت به تناسب سرعت اینترنتم دانلود میکنه.
    من از جی پی ار اس ایرانسل استفاده میکنم.ممکنه به خاطر این باشه که فقط باید از وایرلس استفاده بشه؟
    هفت خان رستم شده
    دوست عزیز آموزش حل این مشکل در قسمت رامها قرار گرفت....این مشکل به دلیل آپدیت جدید برنامه آپدیت الجی بود که اجازه نمی داد با فایل .kdz از قبل دانلود شده آپدیت انجام بدید ....آموزش حل این مشکل هم در سایت قرار گرفت...فقط توصیه میکنم اینترنتتون پرسرعت باشه و حتی المقدور از خود گوشی تامین نشه چون این مساله برای من یکسری ایجاد مشکل کرده.....

2. 3 كاربر زير از شما AminMzh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #42

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 286431
    سپاس ها
    91
    سپاس از شما 118 بار در 63 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض ...

توی قیمت imei گوشی زده unknown ولی من مشکل خاصی ندارم
    این چه مشکلاتی ممکنه برای گوشی ایجاد کنه ؟

فقط بعضی مواقع دوستام میگن بهت زنگ میزنیم ولی جواب نمیدی در حالی که واسه من اصلا زنگ نمی خوره و میس کال هم نمیوفته ! ممکنه به خاطر همین باشه ؟

من روی گوشی رام کاستوم نصبه
    با ابن روش گوشی بریک نمیشه ؟

4. 2 كاربر زير از شما PERFORIN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #43

سپاس ها
    17,225
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط PERFORIN نمایش پست ها
    توی قیمت imei گوشی زده unknown ولی من مشکل خاصی ندارم
    این چه مشکلاتی ممکنه برای گوشی ایجاد کنه ؟

فقط بعضی مواقع دوستام میگن بهت زنگ میزنیم ولی جواب نمیدی در حالی که واسه من اصلا زنگ نمی خوره و میس کال هم نمیوفته ! ممکنه به خاطر همین باشه ؟

من روی گوشی رام کاستوم نصبه
    با ابن روش گوشی بریک نمیشه ؟
    ۱ با این روش اگر کاستوم داشته باشید بریک نمیشه فقط روت و ریکاوریتون میپره چرا که من خودم از کاستوم ۲۱آ به ۲۰ای آپدیت کردم،مطمئنی بدون imeivاصلا آنتن داری!؟آخه بدون این کد که نمیشه!ممکن هست از همین باشه مشکلتون یک سیم کارت تو دستگاه بزارید و به ۲۰ ای آپدیت کنید...

6. 6 كاربر زير از شما AminMzh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #44

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 394417
    سپاس ها
    56
    سپاس از شما 44 بار در 21 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من نتونستم از این روش اپدیت کنم، روی ایکس پی هم امتحان کرم بازم نشد.
    نمیدونم مشکل از کجاست، خیلی عادی همه کارو انجام میده ولی به اون کدی که گفتید نمیرسه، ولی آخرش روشن که میکنم بازم همون رام قبلیمه!
    ورژن من 2.2.2 ومیخوام از کاستوم استفاده کنم ولی قبلش باید اپدیت کنم به 2.3.5، ولی اینم که نشد!!!

8. 2 كاربر زير از شما erx-on عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #45

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 301770
    سپاس ها
    254
    سپاس از شما 71 بار در 35 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام.خسته نباشید.
    من تمام مراحل رو انجام دادم.رام قبلیم فریو بود که روتش کردم و ریکاوری نصب کردم و بعدش رام سیانوژن ریختم
    ازین طریق اومدم به 2.3 اپدیت کنم.اپدیت انجام شد.دقیقا همونطوری که نوشتید با چند بار چک کردم انجام دادم.اما گوشیم بعد اپدیت بالا نمیاد.همش روی لوگوی ال جی میاد.اهنگ اولشو میزنه باز دوباره لوگو میادو اهنگ میزنه...هی تکرار میشه
    لطفا راهنمایی بکنید.گوشیمو تازه خریدم

10. 3 كاربر زير از شما 007110 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #46

شماره كاربري : 190604
    نام : بابک
    سپاس ها
    553
    سپاس از شما 5,538 بار در 1,720 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام
    ایا راه حلی برای گوشی که روی اپدیت فریمور اسکرین مونده اومده

من 2 تا گوشی دارم که یکی روی ریکاوری گیرکرده و اون یکی هم اول روی ریکاوری لوپ بود...بعد که فلشش کردم روی صفحه اپدیت مونده
    ممنون میشم اگه پیشنهاد یا روشی دارید ارائه بدید

ممنون

...

12. 3 كاربر زير از شما BABAK NURI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #47

شماره كاربري : 520624
    نام : محسن
    سپاس ها
    10,158
    سپاس از شما 8,801 بار در 2,346 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط 007110 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.
    من تمام مراحل رو انجام دادم.رام قبلیم فریو بود که روتش کردم و ریکاوری نصب کردم و بعدش رام سیانوژن ریختم
    ازین طریق اومدم به 2.3 اپدیت کنم.اپدیت انجام شد.دقیقا همونطوری که نوشتید با چند بار چک کردم انجام دادم.اما گوشیم بعد اپدیت بالا نمیاد.همش روی لوگوی ال جی میاد.اهنگ اولشو میزنه باز دوباره لوگو میادو اهنگ میزنه...هی تکرار میشه
    هيچ نمي خواد نگران باشي و بري بيرون هزينه كني
    امين مياد بهت ميگه كه چكار كني
    فقط صبر كن تا امين امروز بياد بهت بگه

14. 3 كاربر زير از شما We2ta عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #48

سپاس ها
    17,225
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط erx-on نمایش پست ها
    من نتونستم از این روش اپدیت کنم، روی ایکس پی هم امتحان کرم بازم نشد.
    نمیدونم مشکل از کجاست، خیلی عادی همه کارو انجام میده ولی به اون کدی که گفتید نمیرسه، ولی آخرش روشن که میکنم بازم همون رام قبلیمه!
    ورژن من 2.2.2 ومیخوام از کاستوم استفاده کنم ولی قبلش باید اپدیت کنم به 2.3.5، ولی اینم که نشد!!!
    روی xp sp3 32bit کامل جواب میده.......
    نقل قول نوشته اصلی توسط 007110 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.
    شما که مشکلت حل شد....
    نقل قول نوشته اصلی توسط BABAK NURI نمایش پست ها
    سلام
    ایا راه حلی برای گوشی که روی اپدیت فریمور اسکرین مونده اومده

من 2 تا گوشی دارم که یکی روی ریکاوری گیرکرده و اون یکی هم اول روی ریکاوری لوپ بود...بعد که فلشش کردم روی صفحه اپدیت مونده
    ممنون میشم اگه پیشنهاد یا روشی دارید ارائه بدید

ممنون

...
    سلام اگر منظورت صفحه s/w upgrading هست که روش گیر کرده باتری رو دربیار ولوم بالا رو بگیر بعد باتری رو جا بزن نباید دیگه اون صفحه بیاد...حالا باتری رو دربیار و بزن جا ببین میاد بالا یا نه اگر اومد که هیچ با همین روش که گفتم فلش بزن درست میشه اون که رو ریکاوری لوپ میشه رو هم با همین روش یکبار فلش بزن فقط کل نات رو رعایت کن تا مثل دوستانی که کامل نمی خونن به مشکل نخوری....

16. 4 كاربر زير از شما AminMzh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #49

شماره كاربري : 190604
    نام : بابک
    سپاس ها
    553
    سپاس از شما 5,538 بار در 1,720 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام اگر منظورت صفحه s/w upgrading هست که روش گیر کرده باتری رو دربیار ولوم بالا رو بگیر بعد باتری رو جا بزن نباید دیگه اون صفحه بیاد...حالا باتری رو دربیار و بزن جا ببین میاد بالا یا نه اگر اومد که هیچ با همین روش که گفتم فلش بزن درست میشه اون که رو ریکاوری لوپ میشه رو هم با همین روش یکبار فلش بزن فقط کل نات رو رعایت کن تا مثل دوستانی که کامل نمی خونن به مشکل نخوری....
    سلام و عرض ادب

ممنون که در پروفایلم اطلاع رسانی نمودید

حدود 4-5 ماه پیش که با همین برنامه و فایل فریمور ورژن های v10b-v10d-v10f و v11a گوشی رو در حالت افلاین فلش کردم گوشی بعداز اتمام اپدیت روی صفحه اپدیت فریمور موند....(همون صفحه ای که در پایین آن یه کادر داره که فکر میکنم باید از 0 تا 100 پر بشه و گوشی ری استارت شه و بالا بیاد)
    هر کاری کردم روی همون صفحه می موند...البته قبل از اینکه فلشش کنم روی ریکاوری لوپ شده بود(cwm)

البته با اپدیت سرویس خود الجی به صورت انلاین هم فلشش کردم..هر دفعه حدود 400-500 مگ دانلود میکرد و فلش هم تا اخر میشد ولی روی همون صفحه گیر میکرد

الان یدونه دیگه دارم که مثل اون قبلی روی ریکاوری لوپ شده(نمی خوام مثل دفعه قبل روی صفحه بمونه و در حقیقت دنبال روش قطعی و تست شده می گردم و نمی خوام که ریسک کنم)

تنها تفاوت این دو گوشی این بود که اولی روت شده بود و سپس ریکاوری نصب شده بود و رام کاستوم....
    اما این یکی ریکاوری رسمی روشه

ممنون

ایا روش یا برنامه دیگری مثل اسمارت فلشر برای o3d هست؟

18. 3 كاربر زير از شما BABAK NURI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #50

سپاس ها
    17,225
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط BABAK NURI نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

ممنون که در پروفایلم اطلاع رسانی نمودید

حدود 4-5 ماه پیش که با همین برنامه و فایل فریمور ورژن های v10b-v10d-v10f و v11a گوشی رو در حالت افلاین فلش کردم گوشی بعداز اتمام اپدیت روی صفحه اپدیت فریمور موند....(همون صفحه ای که در پایین آن یه کادر داره که فکر میکنم باید از 0 تا 100 پر بشه و گوشی ری استارت شه و بالا بیاد)
    هر کاری کردم روی همون صفحه می موند...البته قبل از اینکه فلشش کنم روی ریکاوری لوپ شده بود(cwm)

البته با اپدیت سرویس خود الجی به صورت انلاین هم فلشش کردم..هر دفعه حدود 400-500 مگ دانلود میکرد و فلش هم تا اخر میشد ولی روی همون صفحه گیر میکرد

الان یدونه دیگه دارم که مثل اون قبلی روی ریکاوری لوپ شده(نمی خوام مثل دفعه قبل روی صفحه بمونه و در حقیقت دنبال روش قطعی و تست شده می گردم و نمی خوام که ریسک کنم)

تنها تفاوت این دو گوشی این بود که اولی روت شده بود و سپس ریکاوری نصب شده بود و رام کاستوم....
    اما این یکی ریکاوری رسمی روشه

ممنون

ایا روش یا برنامه دیگری مثل اسمارت فلشر برای o3d هست؟
    سلام ...من برام پیش اومده که رو s/w upgrading گیر کنه و روشن نشه اما اصلا تا الان اون خطی رو که میگی ندیدم تو این روش هم کامل گوشی خاموش برنامه ریزی میشه یعنی روی صفحه چیزی مشخص نیست تو کامپیوتر هم در همون کدها که تو پست اول میاد از iparm=1 تا 100 شروع میشه که معادل همون درصد فلش کردن رام هست...تا الان نزدیک 5 بار من با همینه روش دستگاه خودم رو فلش زدم هیچ مشکلی نداشته تا الان بجز دفعه اول که حواسم نبود گوشی رو روشن وصل کردم که روی s/w موند...و با گرفتن ولوم بالا قبل از جا زدن باتری روشن شد اما با همون رام قبلی که مجدد که فلش زدم رام جدید ریخته شد.....شما می خوای رو دستگاه قدیمیه این کار رو مجددا انجام بده تا مشکلی پیش نیاد....این روش هم هست:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=200997 برای آفلاین....

20. 2 كاربر زير از شما AminMzh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 5 از 19 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین