دانلود بازی اندروید - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت

برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آموزش نمایش زیرنویس فارسی در تلویزیون

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 221000
    سپاس ها
    234
    سپاس از شما 256 بار در 137 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض آموزش نمایش زیرنویس فارسی در تلویزیون

با سلام به دوستان.از چند مدت پیش یه مشکلی با گوشیم داشتم و چند بار تو این فروم و خیلی فرومای دیگه که ادعاشون میشد طرح کردم ولی هیچ کس نتونست این مشکلمو حل کنه در حالیکه که فوق العاده ساده بود و نهایتا خودم تونستم بفهمم که جریان از چه قراره.دوستان اگه تا حالا امتحان کرده باشن هنگامی که گوشیشون رو به تلویزیون وصل کنن تا فیلمی رو پخش کنه این فیلم اگه زیرنویس داشته باشه نمایش داده نمیشه تو تلویزیون و فقط فیلم نمایش داده میشه.
    راه حل من که خیلی هم ساده هست میتونه کمک خیلی خوبی بهتون کنه.
    اول اینکه یه پلیر مناسب که زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه نصب کنید.
    پیشنهاد من برنامه mxvideo player هست که واقعا عالیه.
    بعد از نصب این برنامه برین تو قسمت تنظیمات و گزینه زیرنویسشو فعال کنید.
    بعد از این مرحله مهمترین قسمت کار اینه که فیلم یا فایل ویدیویی رو همراه با زیرنویسش به حافظه گوشی منتقل کنید و سپس فیلم رو پخش کنید میبینید که زیرنویس تو تلویزیون نمایش داده میشه.دوستان توجه کنن که نکته کلیدی اینه که فیلم رو از رم پخش نکنن و حتما از حافظه ی گوشی پخش کنن.
    در ضمن فایل زیرنویس بابد فرمتش srt باشه و sub اصلا جواب نمیده.
    امیدوارم بدرد دوستان بخوره و از دوستان هم میخوام خالصانه تجربیاتشونو در معرض همه قرار بدن تا همه استفاده کنن

2. 15 كاربر زير از شما mayssam660 عزيز، سپاسگزاری كرده اند