دانلود بازی اندروید - عکس - گیفت کارت - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت

برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل
صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 123

موضوع: مژده بالاخره تونستم اکسپریا مینی بیلد4.0.2a.0.62 رو روت کنم

1. Top | #51

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 227538
    سپاس ها
    128
    سپاس از شما 333 بار در 101 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba110 نمایش پست ها
    کاملا با شما موافقم
    حالا دنبال این هستم ورژن قبلی رو روش فلش کنم تا بتونم روتش کنم
    اگه لطف کنید و لینک دانلود ورژن گذشته مثلا بیلد 58 یا 42 و ... رو برام بزارید ممنون میشم. چون هرچی توی تاپیکها گشتم
    لینکهائی که برای رام ها بود اکسپایر شده بود و نتونستم رامی دانلود کنم. اگه زحمت این کار رو برام بکشید، من هم بعد از
    تعویض رام و روت کردن گزارش کار رو مفصلا براتون توی یک تاپیک قرار میدم.
    نمیدونم سرعت اینترنتتون در چه حدیه، اگه خوبه توصیه میکنم برای دانگرید از سایت زیر استفاده کنید و رام 42 ورژن خاور میانه رو فلش بزنید؛

www.wotanserver.com/en

اگرهم اصرار به دانلود رام دارید براتون لینک مستقیم رام 42 رو آماده کردم که به مدت 45 روز فعاله، فقط مطمئن نیستم این رام به صورت پیش فرض منو فارسی داشته باشه، اگه نداشت بعد از روت کردن باید یک دستکاری کوچیک انجام بدید تا فارسی دار بشه؛

http://neobaz.s110.rapidbaz.com/prem...1249-6227).ftf

موفق باشید

2. كاربران زير از شما kahroba151 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #52

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 34836
    سپاس ها
    59
    سپاس از شما 339 بار در 38 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ممنون
    دارم رام رو دانلود می کنم. قبلا از برانامه wotanserver استفاده کرده بودم. بعد از نصب می خواست آپدیت بشه، منم تایید ش کردم ولی بعد از دانلود دوباره همون پیغام رو داد باز هم تایید کردم باز هم همون پیغام رو تکرار می کنه خلاصه که نتونستم ازش استفاده کنم من ورژن 3 رو دارم که جدید هم هستش از خود سایتش گرفته بودم.
    بخاطر همین فعلا دارم این رام که قرار دادی رو دانلود می کنم ورژن آندرویدش 2.3.4 هستش یا 2.3.3؟
    اگه فارسی نداشت باید چه تغییری روش انجام بدم تا فارسی بشه؟

4. كاربران زير از شما mojtaba110 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #53

سپاس ها
    59
    ( جزئيات بيشتر )

من فعلا کرنل اصلی رو دوباره روش فلش کردم و بدون روت استفاده می کنم تا ببینم از این رامی که دارم دانلود می کنم نتیجه می گیرم یا نه؟
    اگر مانند من از این کرنل به علت بالا بردن مصرف باطری راضی نیستید می تونید کرنل اصلی رو دوباره روش فلش کنید تا مثل روز اولش بشه. برای این کار یه تاپیک جدید زدم:
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=197630

6. Top | #54

شماره كاربري : 227538
    سپاس ها
    128
    سپاس از شما 333 بار در 101 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ممنون
    دارم رام رو دانلود می کنم. قبلا از برانامه wotanserver استفاده کرده بودم. بعد از نصب می خواست آپدیت بشه، منم تایید ش کردم ولی بعد از دانلود دوباره همون پیغام رو داد باز هم تایید کردم باز هم همون پیغام رو تکرار می کنه خلاصه که نتونستم ازش استفاده کنم من ورژن 3 رو دارم که جدید هم هستش از خود سایتش گرفته بودم.
    بخاطر همین فعلا دارم این رام که قرار دادی رو دانلود می کنم ورژن آندرویدش 2.3.4 هستش یا 2.3.3؟
    اگه فارسی نداشت باید چه تغییری روش انجام بدم تا فارسی بشه؟
    راستش در مورد wotan نمیدونم مشکل از کجاست...
    اگر اون رام فارسی نداشت طبق دستورالعمل گفته شده در تاپیک زیر انجام بدید؛ ( اینجا برای آرک گفته شده ولی برای مینی هم دقیقا به همین شکل است)
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183621

ضمنا رام با بیلد نامبر 42 دارای اندروید ورژن 2.3.4 است.

Sent from my ST15i using Tapatalk

7. كاربران زير از شما kahroba151 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #55

سپاس ها
    59
    ( جزئيات بيشتر )

ممنون دوست عزیز
    رام رو دانلود و روی گوشیم فلش کردم. به راحتی روت شد. منوی فارسی هم بدون دردسر فعال کردم.
    همونطور که قول داده بودم گزارش مفصل کار رو براتون توی یک تاپیک جداگانه قرار دادم.
    اونائی که از روشی که توی این تاپیک قرار دادم راضی نبودند
    اونائی که موبالیشون رو به بیلد 62 ارتقاء دادند و پشیمونند. بخاطر اینکه الآن روت نمی شه.
    اونائی که ...
    میتونید برای اینکه یک موبایل با اندروید 2.3.4 و روت شده با منوهای کاملا فارسی و رام کاملا اصلی و بدون
    دستکاری؛ داشته باشید به این تاپیک مراجعه کنید (راستی این تاپیک مخصوص اکسپریا مینی هستش):
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=197777

9. كاربران زير از شما mojtaba110 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #56

شماره كاربري : 116694
    نام : وحید
    سپاس ها
    78
    سپاس از شما 155 بار در 55 پست
    ( جزئيات بيشتر )

منم با اين روش روت كرم
    ممنون

11. Top | #57

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 712537
    سپاس ها
    8
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

میشه به صورت تصویری بزاری؟ اخه من هر کاری میکنم نمیشه! یعنی میرم رو فست بوت مد و فایل ایمج رو به برنامه میدم اما هیچی نمیشه! چکار باید کنم؟

یه عکس گرفتم ببینید مشکلش چیه؟

http://myup.ir/images/84681536262921158155.jpg

12. Top | #58

سپاس ها
    59
    ( جزئيات بيشتر )

احتمالا شما عملیات باز کردن بوت لودر رو درست انجام ندادید یک بار دیگه مراحل رو چک کن
    اما دوست عزیز این روش روت رو اصلا به شما توصیه نمی کنم. درسته که من این تاپیک رو زدم. اما بعد از چند روز
    تست متوجه شدم مصرف باطری به طرز افتضاحی بالا می ره. شما از این روشی که در تاپیک زیر مطرح کردم گوشیت
    رو روت کن کاملا جواب می ده. الآن بیشتر از یک ماه که گوشی رو روت کردم و دارم ازش استفاده می کنم.
    هیچ مشکلی ندارم:
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=197777

13. كاربران زير از شما mojtaba110 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #59

شماره كاربري : 712537
    سپاس ها
    8
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

مرسی جواب دادی. بوت لودر گوشیم خودش باز بود. من فقط نرم افزار فست بوت رو دانلود کردم و رو ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 نصب کردم. گوشی رو شناسایی میکنه چراغ led ابی میشه اما وقتی فایل ایمج رو بهش دادم و اوکی کردم هیچ اتفاقی نمی افته یا من بلد نیستم نمیدونم! راستش من اصلا اهل روت کردن و اینجور چیزا نیستم، اما چون گوشیم داغ میکنه و بک میشه مجبور گوشی رو روت کنم تا با اون اسکریپت مشکل بک رو از بین ببرم!

15. Top | #60

شماره كاربري : 698273
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    ( جزئيات بيشتر )

گیج نشو نترس من اینجام
    البته این تاپیک جای توضیح بعضی سولاتت نیست اما مختصرا برات میگم.
    آندروید در واقع یک نوع از سیستم عامل متن باز لینوکس هستش که به وسیله گوگل برای موبایل بهینه سازی شده.
    البته بهینه سازیش در حدی هست که گویا یک سیستم عامل دیگه است و لی خوب مبناش همون لینوکسه.
    در لینوکس و بالتبع در آندروید؛ سیستم عامل از قسمتهای مختلفی تشکیل شده که قسمت مرکزی و هسته آن را کرنل می نامند.
    پس فهمیدیم که کرنل هسته آندروید هستش. شما می تونید رام گوشی که در واقع همان سیستم عامل و یا Firmware هستش رو
    کلا عوض کنید و یا اینکه فقط هسته اون یعنی کرنلش رو تعویض کنید.

خوب تا اینجا که معلومه! گیج هم که نشدی!
    حالا برای روت کردن موبایلهای آندروید راه های مختلفی وجود داره:
    1- نصب برنامه روت کردن در موبایل.
    2- استفاده از برنامه هائی مانند DooMLoRD و یا SuperOneClick و اتصال موبایل به کامپیوتر.
    3- تعویض رام اصلی گوشی با رام کاستوم (دستکاری شده) که روت باشه.
    4- تعویض کرنل اصلی موبایل با کرنل روت شده.
    در اکسپریا مینی بیلد 62 دو روش اولی فعلا جواب نمی ده مگر اینکه ورژن جدید تر اون برنامه ها بیادش. راه سوم هم توصیه نمی شه.
    چون درد سر داره و معمولا رامهای کاستوت مشکلاتی دارند که به مرور برطرف میشه. در هر حال اگه حوصله دردسر نداری، توصیه نمی شه
    از این راه پیش بری.
    پس می مونه راه سوم. این راه عملی ترین راه موجود هستش (فعلا) اما این روش هم یه مشکل داره و اون هم مصرف باطریه که بشدت
    بالا میره و موبایلت رو زود تر باید شارژ کنی اگه با این مورد مشکل نداری من در پست اول به تفصیل این روش رو توضیح دادم.
    شما پست اول رو به دقت بخون و مو بمو عمل کن به راحتی گوشیت روت میشه. اگه به مشکل خوردی بقیه پستها رو بخون حل میشه انشاء الله.
    در ضمن اشکال نشناختن گوشیت در فلش تولز یا بخاطر ورژن قدیمی فلش تولز هست و یا عدم نصب درایور گوشیت.
    با مراجعه به پست اول هر دو این مشکل قابل حل هست.
    سلام من گوشیم xperia mini است بوت لودر را آنلاک کردم روت هم با همین روش انجام دادم حالا می خواهم بوت لودر را لاک کنم چکار کنم . چطور موبایل را به حالت فلش مود ببرم

صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین