گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 48
    HAMED آواتار ها
    درجه
    مدير كل انجمن ها
    شماره كاربری
    230420
    سپاس ها
    12,822
    سپاس از شما 88,848 بار در 8,006 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy Note N7000
    091-0935-0932
    حالت من
    Busy

2

به نام خدا
    / مسابقه طراحی دکمه های دانلود (button) - اختصاصی موبایلستان

-------------------------------------------------------------------------------------------------
    بعد از یک وقفه نسبتا طولانی از آخرین مسابقه این بخش ، اینبار همه با مسابقه ای دیگر در خدمت دوستان خواهیم بود .

همانطور که میدونید به تازگی آپلود سنتری به سایت اضافه شده که کاربران فایل های خودشون رو در این آپلود سنتر آپلود میکنند

و لینک دانلودش رو در تاپیک های سایت قرار میدن / با توجه به اینکه همیشه یکی از دغدغه های اصلی بخش گرافیک سایت ، زیباسازی فضای

سایت میباشد ، به همین دلیل تصمیم گرفتیم مسابقه ای برگزار کنیم که شرکت کنندگان دکمه های دانلودی طراحی کنند که مختص موبایلستان باشد

تا کاربران سایت بتوانند از این دکمه ها در پست های ارسالی خودشون استفاده کننده و فضای سایت رو بیش از پیش زیباتر کنند .

*
    اما این دکمه ها باید خصوصیاتی داشته باشند که در زیر به اختصار در موردش توضیح خواهم داد
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

• شرکت برای کلیه کاربران بلامانع میباشد .

• حداکثر اندازه این دکمه ها نباید از 150x50 پیکسل تجاوز کند

• حداکثر حجم این دکمه ها نباید برای دکمه های متحرک (gif) بیشتر از 15 کیلوبایت و برای دکمه های (png) بیشتر از 10 کیلو بایت باشد.

• تنها فرمت مجاز برای این دکمه ها png و بدون زمینه (بکگراند) میباشد .

• فرمت gif فقط و فقط برای طرح های متحرک قابل قبول میباشد .

• طرح های ارسالی لزوما باید برای سایت و مرتبط با سایت طراحی شده باشند .

• استفاده از دکمه های آماده موجود در سایت های گرافیکی به هر شکل و عنوان ، به هیچ وجه قابل قبول نمیباشد .

در صورت استفاده ، طرح ارسالی بدون هیچ اطلاع قبلی از مسابقه حذف خواهد شد .
    • تعداد طرح های ارسالی برای هر کاربر حداکثر 2 طرح میباشد.
    نحوه ارسال طرح ها :
    -------------------

• تنها راه ارسال این طرح ها برای شرکت در مسابقه ، فقط و فقط از طریق پیغام خصوصی به اینجانب میباشد.

• شرکت کنند گان در این مسابقه به هیچ وجه طرح های خودشان را در این تاپیک قرار ندهند.

بدیهی است در صورت ارسال در این تاپیک ، پست ارسالی حذف و از جمع شرکت کنندگان خارج خواهند شد.
    مهلت ارسال طرح ها و تاریخ اعلام برندگان :
    -----------------------------------------------

• مهلت ارسال طرح ها فقط و فقط تا تاریخ 20 بهمن ماه میباشد.

• تاریخ اعلام برندگان انشاء الله 22 بهمن ماه خواهد بود .
    جوایز نفرات برتر :
    ------------------

• نفر اول :عضویت یکساله گروه وِیژه (+VIP ) + لوگو مسابقه + گلچینی از بهترین مجموعه آموزش های ویدیویی فتوشاپ .

• نفر دوم : عضویت یک ساله گروه ویژه (+VIP ) + لوگو مسابقه .

• نفر سوم : عضویت یک ساله گروه ویژه (VIP ) + لوگو مسابقه .

• بعلاوه اینکه بهترین طرح تا اطلاع ثانوی به عنوان دکمه پشفرض دانلود در سایت استفاده خواهد شد.

• نحوه ارسال جوایز نفر اول متعاقبا اعلام خواهد شد .
    *

اینبار هم به رسم مسابقات گذشته ، به جهت احترام به برندگان مسابقات گذشته این بخش ، در صورتی که نفرات برتر مسابقات گذشته

(طراحی هدر به مناسبت عضویت نیم میلیون کاربر) / (اطراحی هدر موبایلستان ، به مناسبت میلاد آقا امام زمان (عج) ، باز هم جزء نفرات برتر

این مسابقه باشند ، به فراخور رتبه ای که در مسابقه کسب خواهند کرد ، جایزه عضویت ویژه اشون دو برابر خواهد شد.

یعنی اگه نفر اول باشند ، جایزه عضویت یک ساله گروه ویژه (+VIP) ، تبدیل به 2 سال خواهد شد و الا آخر ...
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این تاپیک به جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی مرتبط با این مسابقه ، تا آخرین روز مسابقه باز خواهد بود.

لـطفا از ارسـال هــــرگـــونـــه پـســت خــارج از مــوضــوع تــاپـیـک جـدا خــودداری نـمائـیـد.

لازم به ذکر است فقط از طریق این تاپیک به سوالات دوستان پاسخ داده خواهد شد.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    مدیــــر گرافیکـــــ سایتـــــ / 5 بهمن ماه 1390 / موفق باشید ...

%

2. 144 كاربر زير از شما HAMED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

"Jessica"  ,*DRAGON*  ,.:BEHNAM:.  ,.:Killer:.  ,.Infernal  ,0bahram0  ,abbas.ir  ,AHMAD  ,ahmad7  ,ahmad_76  ,aliboveiry  ,ali_1748  ,Amin  ,AmirEmam  ,amirkarimik  ,amirssls  ,Angry Bird  ,ARA  ,arash_2751  ,arasre  ,ARSALAN  ,™ AMIN  ,™Alloyal  ,™RAMIN  ,®.TiTAN  ,behmusic1  ,Behzad WM  ,borhan72  ,borzajj  ,byte  ,CacTus  ,coloop  ,Davood_titan  ,desire_hd  ,erfangame  ,esi_rad89  ,EXIGO  ,F A R I D  ,Farzad119  ,faz_manfi  ,fredonly  ,GiantMan  ,GORJI  ,H A M ! D  ,H a M e D  ,H.A.S.S.A.N  ,h.nypd  ,hakim_k4  ,hamsargol  ,hassanmazinani  ,HATEF  ,HESAM GH  ,HOSSEIN 7  ,H_TOSHIBA  ,IMAN  ,jazereh_naz  ,kamy74  ,kank  ,KEYHAN  ,KRH  ,lord_mohammad  ,M O H A M M E D  ,M O R T Y  ,m-rasool  ,M.O.S.T.A.F.A  ,m2sh  ,MAHYAR  ,majid3  ,MaKenZi  ,MAMAD*50 CENT  ,mamad.s2000  ,mamalo.bikhial  ,MaSCoT  ,matcet  ,MEH D  ,mehdi.love.2  ,MEMAR.Z  ,Metallica  ,meysam4030  ,mf2fx  ,mido-mido  ,MISAGH  ,MODERN  ,mofox  ,mohammad_15  ,mohsenmfd  ,MOJI3180  ,MOoHAMMAD  ,mor5360  ,Mosix11  ,Mostajab  ,MR. :D  ,M_Erjenany  ,N@V!D.N  ,NDESIGN  ,omid.bibak  ,ONLY NEXUS  ,OWNAY  ,PESAR AJIB  ,QUANTUM  ,R.Haghighi  ,RadeoN  ,RADIKAL  ,Ramin 08  ,RAZR  ,REPAIRER  ,REVEYSI  ,Reza 7  ,reza-tabriz78  ,RooHi_M  ,S A E B  ,S.A.B.E.R  ,S.H.A.H.R.O.K.H  ,sadeghspy  ,SAEED  ,saeedtahami  ,Safavy2002  ,saied217  ,sajjadsajjad1  ,saman1997  ,Samim0631  ,sasanmob  ,Se7en.Net  ,SenAtoR-rEZa  ,SHAHA3  ,soheilever  ,Sorena  ,Swizz Beatz  ,TASNIM  ,TERMINATOR  ,TiNCO  ,UnBelievable Boy  ,محمدرضا موسوی  ,vahid685  ,VALiIiANT  ,VIVA  ,VIVASAMSUNG  ,wave.  ,Wrench  ,youcanflyomid  ,zedbazi4  ,_-SharingaN-_  ,_MoHaMaD_  ,ساناز 

S.A.B.E.R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    481050
    نام
    S A B E R
    سپاس ها
    8,789
    سپاس از شما 14,467 بار در 3,570 پست
    جزئیات بیشتر...
    0935
    Medal1

بسیار عالی حامد جان فقط یه سوال اینکه برندگان بر چه اساس و معیاری انتخاب می شن؟مثلا بنا به تشخیص خودت؟یا رای گیری؟یا طرز دیگه ای؟ و آیا باید هر دوطرح رو با هم فرستاد؟یا میشه در یک زمان یک طرح و در یه زمان دیگه طرح بعد رو ارسال کرد؟ متشکر

4. 34 كاربر زير از شما S.A.B.E.R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

NDESIGN آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    689267
    سپاس ها
    4,083
    سپاس از شما 20,625 بار در 1,770 پست
    جزئیات بیشتر...
    Medal1

سلام حامد جان

ایده نو و ابتکار خیلی خوب و جالبیه...

فقط به نظرم جایزه نفر اول رو تغییر بدی بهتره! چون نفر اول مطمئنا از توان گرافیکیه بهتری نسبت به بقیه برخورداره و کار با ابزار( جدا از قدرت ایده پردازی و بیان افکار) رو خوب بلده، پس به طبع نیاز چندانی به گلچینی از بهترین مجموعه آموزش های ویدیویی فتوشاپ نداره!

یه موضوع دیگه هم اینه که من خودم وقتی اون تاپیک دکمه ها رو زدم، خیلی خوشم اومده بود و ازشون استفاده میکردم، اما تو بخشی که بیشتر فعالیت میکنم(نرم افزار اندروید) دیدم دوستان پیام میدن، پست میدن که "اینجوری لینک نذارید،واسه دانلود به مشکل برمیخوریم" یکی از مشکلات این بود که بهیچ وجه از طریق نرم افزار محبوب tapatalk روی گوشی لینک ها قابل رویت نیست و بعضی هم میگفتن رو حالت Mobile مرورگر هم نمیتونن دانلود کنن...بنابرین استفاده از اون دکمه هارو محدود کردم و هدف اون تاپیک رو هم فقط ایجاد جو مناسب برای یادگیری ، پیشرفت و تبادل ایده ها در نظر گرفتم.
    حالا با این تصمیم که شما داری واسه در نظر گرفتن طرح برتر بعنوان دکمه پیش فرض دانلود، مطئنا فراگیر تر میشه و بنظرم انجمن به مشکلاتی برمیخوره.

6. 33 كاربر زير از شما NDESIGN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Sorena آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    187571
    نام
    A R A S H
    سپاس ها
    5,146
    سپاس از شما 6,626 بار در 999 پست
    جزئیات بیشتر...
    HTC One
    Nokia 1202
    091-0935
    حالت من
    Khoonsard

حامدجان یک سوال هم من داشتم
    اینکه طرح مورد نظر باید حتما رنگ و لعاب موبایلستانی داشته باشه یا نه ؟ ( مثلا با توجه به رنگ سایت حتما سبز باشه و اسم و نشانی از موبایلستان توش باشه یا نه ؟ )
    این طرح اینجور که متوجه شدم باید جامع باشه که در کلیه برندها و تاپیک ها قابلیت استفاده داشته باشه،اگه غیر از این هست بیزحمت روشنمون کن

8. 20 كاربر زير از شما Sorena عزيز، سپاسگزاری كرده اند

HAMED آواتار ها
    درجه
    مدير كل انجمن ها
    شماره كاربری
    230420
    سپاس ها
    12,822
    سپاس از شما 88,848 بار در 8,006 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy Note N7000
    091-0935-0932
    حالت من
    Busy

نقل قول نوشته اصلی توسط zekavat نمایش پست ها
    بسیار عالی حامد جان فقط یه سوال اینکه برندگان بر چه اساس و معیاری انتخاب می شن؟مثلا بنا به تشخیص خودت؟یا رای گیری؟یا طرز دیگه ای؟ و آیا باید هر دوطرح رو با هم فرستاد؟یا میشه در یک زمان یک طرح و در یه زمان دیگه طرح بعد رو ارسال کرد؟ متشکر
    سلام

1. طرح های برتر بر اساس میزان رعایت قوانین مسابقه ، میزان خلاقیت و میزان وقتی که برای ساختشون صرف شده انتخاب میشن
    2. انتخاب طرح ها هم توسط من و مدیریت سایت انجام میشه .
    3. لزومی نداره هر دو طرح در یک زمان فرستاده بشه ولی اگه باهم فرستاده بشه کار من یکمی راحتر هست .

%

نقل قول نوشته اصلی توسط rhrarhra نمایش پست ها
    سلام حامد جان

ایده نو و ابتکار خیلی خوب و جالبیه...

فقط به نظرم جایزه نفر اول رو تغییر بدی بهتره! چون نفر اول مطمئنا از توان گرافیکیه بهتری نسبت به بقیه برخورداره و کار با ابزار( جدا از قدرت ایده پردازی و بیان افکار) رو خوب بلده، پس به طبع نیاز چندانی به گلچینی از بهترین مجموعه آموزش های ویدیویی فتوشاپ نداره!

یه موضوع دیگه هم اینه که من خودم وقتی اون تاپیک دکمه ها رو زدم، خیلی خوشم اومده بود و ازشون استفاده میکردم، اما تو بخشی که بیشتر فعالیت میکنم(نرم افزار اندروید) دیدم دوستان پیام میدن، پست میدن که "اینجوری لینک نذارید،واسه دانلود به مشکل برمیخوریم" یکی از مشکلات این بود که بهیچ وجه از طریق نرم افزار محبوب tapatalk روی گوشی لینک ها قابل رویت نیست و بعضی هم میگفتن رو حالت mobile مرورگر هم نمیتونن دانلود کنن...بنابرین استفاده از اون دکمه هارو محدود کردم و هدف اون تاپیک رو هم فقط ایجاد جو مناسب برای یادگیری ، پیشرفت و تبادل ایده ها در نظر گرفتم.
    حالا با این تصمیم که شما داری واسه در نظر گرفتن طرح برتر بعنوان دکمه پیش فرض دانلود، مطئنا فراگیر تر میشه و بنظرم انجمن به مشکلاتی برمیخوره.
    این مورد جایزه ها دیگه چیزی هست که تصویب شده و تغییرش امکان پذیر نیست
    ضمنا این مجموعه آموزش از سطح بالایی برخوردار هست و کاملا مناسبه افرادی حرفه ای هست .
    مورد آخر فکر کنم علی اقا یک بار جواب این سوال رو داده باشند / 99.5 درصد از کاربران سایت ازطریق کامپیوترهای شخصی
    و خانگی اقدام به دانلود در سایت میکنند یعنی فقط نیم درصد از دستگاه موبایل برای دانلود استفاده میکنند به همین علت ما نمیتونیم
    زیبایی فضای سایت رو فدای این دسته از کاربران کنیم .

%

نقل قول نوشته اصلی توسط siahboom نمایش پست ها
    حامدجان یک سوال هم من داشتم
    اینکه طرح مورد نظر باید حتما رنگ و لعاب موبایلستانی داشته باشه یا نه ؟ ( مثلا با توجه به رنگ سایت حتما سبز باشه و اسم و نشانی از موبایلستان توش باشه یا نه ؟ )
    این طرح اینجور که متوجه شدم باید جامع باشه که در کلیه برندها و تاپیک ها قابلیت استفاده داشته باشه،اگه غیر از این هست بیزحمت روشنمون کن
    مهمترین رکن برای این طرح ها ، همانطور که از اسم مسابقه پیداست اینه که با سایت مرتبط باشه
    یعنی یه رنگ و بویی از موبایلستان درش لحاظ شده باشه ، چون اگه غیر از این باشه اصلادر مسابقه شرکت داده نمیشه
    این مرتبط بودن هم راه های مختلفی داره ، میتونه از دکمه های سایت الهام گرفته شده باشه ، میتونه از لوگو سایت درش استفاده شده باشه
    میتونه از اسم سایت به صورت نوشتاری در طرح ها استفاده بشه و ..../ ولی باید طرح ها جامع باشه و برای بخش خاصی طراحی نشده باشه
    یعنی به شکلی باشه که بشه در همه بخش ها ازش استفاده کرد .

%

10. 32 كاربر زير از شما HAMED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

NDESIGN آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    689267
    سپاس ها
    4,083
    سپاس از شما 20,625 بار در 1,770 پست
    جزئیات بیشتر...
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED نمایش پست ها
    این مورد جایزه ها دیگه چیزی هست که تصویب شده و تغییرش امکان پذیر نیست
    ضمنا این مجموعه آموزش از سطح بالایی برخوردار هست و کاملا مناسبه افرادی حرفه ای هست .
    مورد آخر فکر کنم علی اقا یک بار جواب این سوال رو داده باشند / 99.5 درصد از کاربران سایت ازطریق کامپیوترهای شخصی
    و خانگی اقدام به دانلود در سایت میکنند یعنی فقط نیم درصد از دستگاه موبایل برای دانلود استفاده میکنند به همین علت ما نمیتونیم
    زیبایی فضای سایت رو فدای این دسته از کاربران کنیم .
    خب بنظرم از اول اشتباه تعیین شده و جلوی ضرر رو هر وقت بگیریم منفعته...یک گرافیست وقتی حرفه ای میشه که پایه و اساس که همون استفاده از ابزار هست رو بطور کامل بلد باشه و دیگه چیز جدید برای یادگیری وجود نداشته باشه ولی تو بحث ایده پردازی مجال برای پیشرفت زیاده...حالا اگه این آموزش ها به نوعی میتونه رو این موضوع تاثیر بذاره که خیلی عالی هست و کمک میکنه...

من جواب ایشون رو ندیدم ولی یه نکته این وسط هست...اینکه فکر نمیکنم تمام کاربرایی که با کامپیوتر دانلود میکنن، همیشه با کامپیوتر دانلود کنن و تمام کاربرایی که بیشتر با گوشی دانلود میکنن هم همیشه با گوشی... و نمیدونم معیار استخراج این آمار چی بوده...
    مثلا خوده من شده موقع خواب یا وقتی تو ماشین تو یه مسیری هستم یا مهمونی رفتم!! وارد سایت شدم و دانلود داشتم..با اینکه بیشتر کار من با pc هست...و حالا اگه قرار باشه که به قول شما به خاطر زیبایی سایت، استفاده کاربرا رو محدود کنید، خب زیاد جالب نیست..بعد اینکه بعنوان یه کاربر میگم، بنظرم تاثیر چندانی رو زیبایی سایت نداره و تو فروم های بزرگ خارجی هم ندیدم که از دکمه تصویری استفاده کنن و سعی شده به ساده ترین نحو لینک قرار بگیره...

در ضمن من طرفدار اینجور مسابقات هستم ولی فقط با همین هدف که قراره استفاده از دکمه ها فراگیر بشه کمی مخالفم!!!

12. 18 كاربر زير از شما NDESIGN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    694119
    سپاس ها
    523
    سپاس از شما 375 بار در 93 پست
    جزئیات بیشتر...
    0935

خود شما نمونه دکمه دانلودی که بالای پست اول گذاشتید سایزش 204x81 هستش
    میخواستم اگه مناسب دیدید حداقل عرض دکمه رو 200 پیکسل در نظر بگیرید

14. 11 كاربر زير از شما amirssls عزيز، سپاسگزاری كرده اند

KEYHAN آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    593578
    نام
    KEYHAN
    سپاس ها
    9,678
    سپاس از شما 3,287 بار در 589 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    حالت من
    Relaxed

سلام آقا حامد ،
    ببخشید پست اسپم شاید به حساب بیاد این ، ولی ،
    اومدم تو تاپیک تا بگم که ، امکان داره محدودیت سایز رو 200x150 بکنید ؟
    که دیدم دوست عزیز ، amirssls ، هم همین درخواست رو دارن
    تو 150x150 کیفیت خیلی میاد پایین و نکات ریز عکس معلوم نمی شه ، و اونطوری طرح خیلی ساده باید باشه

من بعد از اینکه سایز رو 150 کردم ، دیدم همه ی کارام خراب شد
    اگه امکانش هست
    ممنون

16. 11 كاربر زير از شما KEYHAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    گرافیک سیمبین | عکس و تصویر زمینه
    شماره كاربری
    685896
    نام
    M.S.P PRo
    سپاس ها
    34,749
    سپاس از شما 76,075 بار در 5,475 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy Grand 2
    Nokia 105
    091-0935
    حالت من
    In Love
    Medal1

14

نقل قول نوشته اصلی توسط amirssls نمایش پست ها
    خود شما نمونه دکمه دانلودی که بالای پست اول گذاشتید سایزش 204x81 هستش
    میخواستم اگه مناسب دیدید حداقل عرض دکمه رو 200 پیکسل در نظر بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan.igo نمایش پست ها
    سلام آقا حامد ،
    ببخشید پست اسپم شاید به حساب بیاد این ، ولی ،
    اومدم تو تاپیک تا بگم که ، امکان داره محدودیت سایز رو 200x150 بکنید ؟
    که دیدم دوست عزیز ، amirssls ، هم همین درخواست رو دارن
    تو 150x150 کیفیت خیلی میاد پایین و نکات ریز عکس معلوم نمی شه ، و اونطوری طرح خیلی ساده باید باشه

من بعد از اینکه سایز رو 150 کردم ، دیدم همه ی کارام خراب شد
    اگه امکانش هست
    ممنون

با تشکر از مدیران گرامی آقا علی و آقا حامد عزیز بابت برگذاری این مسابقه .
    دوستان عزیز اگه کمی دقت کنید متوجه میشین که دلیل فرمایش آقا حامد درمورد سایز این بوده که حجم عکس بطور نسبی بالا نره .
    همونطور که پایین مشاهده میکنید فرق دکمه هارو متوجه میشین :

این یه فایل gif که سایزش 105 در 50 هستش و حجمش 9 کیلو بایت و این یعنی سریع بارگذاری میشه . ( حتی برای کاربرانی که به صورت dialup وارد سایت میشن )

این هم یه فایل png با سایز 105 در 50 و حجم 10 کیلو بایت

و اما یه دکمه png با سایز 320 در 150 و حجم 103 کیلو بایت . مطمئن باشید از این قبیل دکمه ها خیلی دیر در مرورگر کاربر بارگذاری میشه و حتی ممکنه کاربر تشخیص بده اصلا لینک دانلودی وجود نداره.

دوستان یقیناً تمام قوانین وزن شده دلیل خودشون رو دارند . موفق باشید ..

18. 41 كاربر زير از شما MAHYAR عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    694119
    سپاس ها
    523
    سپاس از شما 375 بار در 93 پست
    جزئیات بیشتر...
    0935

جناب
    شما بهتر از من میدونین فقط سایز عکس توی حجم تاثیر نداره لایه ها و جزئیات به کار برده توی عکس هم بسیار توی تعیین حجم عکس موثر هستند
    توی مسابقه محدودیت حجم گذاشته شده میشه به شرکت کنندگان این اجازه رو داد که عکس با سایز 200 پیکسل بسازند اما فکر حجمش رو خود طراح اثر باید بکنه

در هر صورت من که 80% احتمال میدادم با درخواست من موافقت نشه با قوانین و سایز موجود طرح خودمو آماده کردم

باز هم ممنون از پاسختون

20. 16 كاربر زير از شما amirssls عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین