دانلود بازی اندروید - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - قیمت گوشی - شارژ مستقيم - خريد شارژ ايرانسل - شارژ مستقيم
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اموزش استفاده از اینترنت گوشی روی کامپیوتر

1. Top | #1

درجه : مدير انجمن
    بخش : Sony Ericsson|Xperia T&TX-V
    شماره كاربري : 299230
    نام : ♥♥ حسام ♥♥
    سپاس ها
    27,000
    سپاس از شما 33,854 بار در 5,964 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض اموزش استفاده از اینترنت گوشی روی کامپیوتر

سلام برای این کار اموزش زیر را دنبال کنید:

اگر گوشی به کامپیوتر وصل است آن را جدا کنید ، سپس :
    برای اینکه از اینترنت گوشی در کامپیوتر استفاده کنید :
    1 - اگر ویندوز 32 بیتی نصب کرده اید ابتدا فایل اول و اگر ویندوز 64 بیتی نصب کرده اید فایل دوم را از پیوست دانلود کنید .
    2- پس از دانلود ، برنامه را نصب کنید.اگر پیغام ذیل را از شما پرسید گزینه Yes را انتخاب کنید .

An existing Android USB driver is found on your computer. You can reinstall it if it has problems

Please select Yes to reinstall or No to keep the driver
    3- برنامه از شما می خواهد که سازنده گوشی خود را انتخاب کنید ، اگر اسم شرکت سازنده گوشی شما در لیست نیست گزینه Other را انتخاب کنید .
    4 - پس از این ویندوز از شما می پرسد که درایور را نصب کند یا خیر که شما باید بر روی گزینه Install کلیک کنید .
    در گوشی به ترتیب به Settings->Applications->Development بروید و گزینه USB debugging را فعال کنید . اگر از شما خواست که درایور جدید نصب کنید ، Install the software automatically را انتخاب کنید . اگر از شما درخواست کرد کامپیوتر را رستارت کند ، شما به آن این اجازه را بدهید .
    5 - حالا گوشی را به کامپیوتر وصل کنید ، برنامه به صورت خودکار گوشی را شناسایی کرده و برنامه را بر روی گوشی نیز نصب می کند .
    6 - حالا هر موقع خواستید به اینترنت وصل شوید فقط کافیست که در گوشی برنامه PdaNet را اجرا کنید و اگر می خواهید با کابل وصل شوید گزینه Enable USB Tether و اگر می خواهید با بلوتوث وصل شوید،گزینه Enable Bluetooth DUN را اتخاب کنید . سپس در کامپیوتر بر روی آیکون برنامه کلیک سمت راست کرده و گزینه Connect Internet را اتخاب نمایید .
    با استفاده از این برنامه می توانید پیامک نیز ارسال نمایید . برای این کار بر روی آیکون برنامه کلیک سمت راست کرده و Start SMS Agent را انتخاب کنید .

توجه : با یکی از کدهای ذیل برنامه را رجیستر کنید .

Email:p30wop
    Serial:PDANET266U-0ECL-Z14P-0A11-6501-5DDC
    Email:KhalijShop.com
    Serial:PDANET363H-0BBP-N43V-0A46-144E-04F0

32بیت:
    http://dl.mobilestan.net/index.php/f...pdaneta302.rar

64بیت:
    http://dl.mobilestan.net/index.php/f...neta302x64.rar

باران که می بارد همه چیز تازه می شود

حتی داغ نبودنِ تو . . .

هیچ میدانستی زیباترین عاشقانه ای که برایم گفتی
    وقتی بود که اسمم را با “میم” به انتها رساندی . . .

always in our memory
    ساناز

2. 15 كاربر زير از شما LOVE Story عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 15711
    سپاس ها
    154
    سپاس از شما 47 بار در 30 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان مشکلی که من باهاش دارم اینه که تو گوشی که برنامه پی دی نت حجم دریافتی دیتا رو نشون میده حتی زمانی که لود صفحه هم تموم شده و فایلی هم دان نمیکنم (یعنی عملا دیتایی دریافت نمیکنم هم) خود به خود حجم دریافتی سریعه بالا میره اینم عکس
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: screenshot_2012-05-05_1713.png
مشاهده: 35
حجم: 36.5 کیلو بایت  

4. Top | #3

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 759807
    سپاس ها
    4
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    ( جزئيات بيشتر )

با تشکر از شما دوست عزیز
    آیا راه بهتری برای انجام این کار وجود دارد؟
    مشکلی که این روش داره:
    1-عدم امکان دسترسی به کارت حافظه(مثلا نمیشه آهنگ گوش داد)
    2-لزوم فعال بودن برنامه هم بر روی گوشی هم کامپیوتر
    (من قبلا از نوکیا استفاده میکردم که نیاز به نصب هیچ چیزی نداشت و گوشی نیز همزمان وبطور کامل قابل استفاده بود)
    اگر کسی راه بهتری داشت ممنونش میشم کمک کمه

5. Top | #4

شماره كاربري : 778587
    سپاس ها
    1
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

7

نقل قول نوشته اصلی توسط love story نمایش پست ها
    سلام برای این کار اموزش زیر را دنبال کنید:

اگر گوشی به کامپیوتر وصل است آن را جدا کنید ، سپس :
    برای اینکه از اینترنت گوشی در کامپیوتر استفاده کنید :
    1 - اگر ویندوز 32 بیتی نصب کرده اید ابتدا فایل اول و اگر ویندوز 64 بیتی نصب کرده اید فایل دوم را از پیوست دانلود کنید .
    2- پس از دانلود ، برنامه را نصب کنید.اگر پیغام ذیل را از شما پرسید گزینه yes را انتخاب کنید .

An existing android usb driver is found on your computer. You can reinstall it if it has problems

please select yes to reinstall or no to keep the driver
    3- برنامه از شما می خواهد که سازنده گوشی خود را انتخاب کنید ، اگر اسم شرکت سازنده گوشی شما در لیست نیست گزینه other را انتخاب کنید .
    4 - پس از این ویندوز از شما می پرسد که درایور را نصب کند یا خیر که شما باید بر روی گزینه install کلیک کنید .
    در گوشی به ترتیب به settings->applications->development بروید و گزینه usb debugging را فعال کنید . اگر از شما خواست که درایور جدید نصب کنید ، install the software automatically را انتخاب کنید . اگر از شما درخواست کرد کامپیوتر را رستارت کند ، شما به آن این اجازه را بدهید .
    5 - حالا گوشی را به کامپیوتر وصل کنید ، برنامه به صورت خودکار گوشی را شناسایی کرده و برنامه را بر روی گوشی نیز نصب می کند .
    6 - حالا هر موقع خواستید به اینترنت وصل شوید فقط کافیست که در گوشی برنامه pdanet را اجرا کنید و اگر می خواهید با کابل وصل شوید گزینه enable usb tether و اگر می خواهید با بلوتوث وصل شوید،گزینه enable bluetooth dun را اتخاب کنید . سپس در کامپیوتر بر روی آیکون برنامه کلیک سمت راست کرده و گزینه connect internet را اتخاب نمایید .
    با استفاده از این برنامه می توانید پیامک نیز ارسال نمایید . برای این کار بر روی آیکون برنامه کلیک سمت راست کرده و start sms agent را انتخاب کنید .

توجه : با یکی از کدهای ذیل برنامه را رجیستر کنید .

Email:p30wop
    serial:pdanet266u-0ecl-z14p-0a11-6501-5ddc
    email:khalijshop.com
    serial:pdanet363h-0bbp-n43v-0a46-144e-04f0

32بیت:
    http://dl.mobilestan.net/index.php/f...pdaneta302.rar

64بیت:
    http://dl.mobilestan.net/index.php/f...neta302x64.rar

واقعا عالیه من کابل سیزده متری مو دور انداختم و از این استفاده می کنم

6. Top | #5

شماره كاربري : 778587
    سپاس ها
    1
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط s987 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    آیا راه بهتری برای انجام این کار وجود دارد؟
    مشکلی که این روش داره:
    1-عدم امکان دسترسی به کارت حافظه(مثلا نمیشه آهنگ گوش داد)
    2-لزوم فعال بودن برنامه هم بر روی گوشی هم کامپیوتر
    (من قبلا از نوکیا استفاده میکردم که نیاز به نصب هیچ چیزی نداشت و گوشی نیز همزمان وبطور کامل قابل استفاده بود)
    اگر کسی راه بهتری داشت ممنونش میشم کمک کمه

باور کن خیلی راحته از این برنامه استفاده کن

7. Top | #6

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 444360
    نام : mohamad
    سپاس ها
    72
    سپاس از شما 43 بار در 20 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من يه مشكلي دارم ...تو ورژن جديدش يدفعه اتصال رو قطع ميكنه و هشدار اپديت به ورژن فول رو ميده .فولش هم پوليه ...ميشه راهنمايي كنيد...تو ورژن قديمي هم هشدار ابديت به ورژن جديد رو ميداد كه ابديت كردم و اين مشكل و دارم....الان ورژن 4016 رو دارم رو گوشيم.... اگه قبلي ها رو نصب كنم مشكل ديسكانكت شدن از بين ميره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد