آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 152

موضوع: حل مشکل نشناختن بی دلیل سیم کارت و از بین رفتن سریال نامبر گوشی

1. Top | #51

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 723293
    سپاس ها
    13
    سپاس از شما 9 بار در 7 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان اینروش کاغذ کاملا موقتی است و بعد از هر بار شارژ کردن دوباره به مشکل بر می خوره و یک چیز که باعث تعجب من شد . این مشکل روی نمایشگر باطری و گرم شدن گوشی و سرعت گوشی اثر می گذارد . کلا خیلی عجیب این مشکل . در ضمن این گوشی خیلی عجیب اگر همه ی قطعاتش خراب بشه باز کار میکنه .

2. كاربران زير از شما dr.afshin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #52

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 695570
    نام : Hadi
    سپاس ها
    1,593
    سپاس از شما 727 بار در 238 پست
    ( جزئيات بيشتر )

باسلام
    بچه ها من از دیشب تا حالا این مشکل نشناختن سیم کارت برام پیش اومده به نظر من کاغذو مقوا و در و تخته(شوخی) اشتباهه چون من این کارو کردم ولی جواب نمیده هنگامی که گوشی تو شارژ هست بازم آرم سیم کارت ظاهر میشه من حرف رضاجان رو قبول دارم و فک میکنم تنها راه حلش تعویض جاسیمکارتی باشه فقط یه سوال چرا یه دفه جاسیمکارتی خراب میشه؟ یعنی مشکل جاسیمکارتی چی میتونه باشه؟

4. كاربران زير از شما KAJMOKH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #53

درجه : مدير انجمن
    بخش : پرسش و پاسخ ٫ نرم افزار MeamO
    شماره كاربري : 622846
    نام : rEZa
    سپاس ها
    18,739
    سپاس از شما 12,222 بار در 2,602 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط KAJMOKH نمایش پست ها
    باسلام
    بچه ها من از دیشب تا حالا این مشکل نشناختن سیم کارت برام پیش اومده به نظر من کاغذو مقوا و در و تخته(شوخی) اشتباهه چون من این کارو کردم ولی جواب نمیده هنگامی که گوشی تو شارژ هست بازم آرم سیم کارت ظاهر میشه من حرف رضاجان رو قبول دارم و فک میکنم تنها راه حلش تعویض جاسیمکارتی باشه فقط یه سوال چرا یه دفه جاسیمکارتی خراب میشه؟ یعنی مشکل جاسیمکارتی چی میتونه باشه؟
    پست های مفید M O S T A F A عزیز در این رابطه :

پست اول

پست دوم

6. 6 كاربر زير از شما SenAtoR-rEZa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #54

شماره كاربري : 677270
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 3 بار در 2 پست
    ( جزئيات بيشتر )

با سلام خدمت سروران گرامی
    بنده یه گوشی گالکسی اس 2 دارم که بیخود و بی جهت سیم کارت نمیشناسه . سیم کارت رو عوض کردم ، سیم کارت ایرانسلم گذاشتم بازم جواب نداد .
    گوشی هم هیچ ضربه ای نخورده ، تو آب هم نیافتاده ، فقط گذاشته بود توشارژ یکی دوساعتی بعد که اومدم سراغش دیدم آنتن نداره فکر کردم جاش خوب نیست رفتم بیرون درست نشد ، خاموش روشنش کردم بازم نشد ، آخر بردمش یه تعمیراتی کوشی رو فلشش کرد ولی بازم درست نشد که نشد . خالا هم میترسم بدم بازش کنن ، اینجا تو شهر ما تعمیر کار درست و حسابی نیست که بتونه گوشی های این مدلی رو باز کنه الان یک ماهه نه خودم میتونم بیام تهران ، نه دلم میاد بدمش دست کسی بیارتش . الانم از شما دوستان راهنمائی می خوام . گوشی رو کجا بدم تعمیر بهتره ؟( در ضمن اینم بگم بنده ساکت استان بوشهر شهرستان دشتی هستم )

8. كاربران زير از شما ahmad latifi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #55

درجه : مدير انجمن
    بخش : مطالب آموزشی MeamO
    شماره كاربري : 478026
    سپاس ها
    8,328
    سپاس از شما 19,566 بار در 3,437 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad latifi نمایش پست ها
    با سلام خدمت سروران گرامی
    بنده یه گوشی گالکسی اس 2 دارم که بیخود و بی جهت سیم کارت نمیشناسه . سیم کارت رو عوض کردم ، سیم کارت ایرانسلم گذاشتم بازم جواب نداد .
    گوشی هم هیچ ضربه ای نخورده ، تو آب هم نیافتاده ، فقط گذاشته بود توشارژ یکی دوساعتی بعد که اومدم سراغش دیدم آنتن نداره فکر کردم جاش خوب نیست رفتم بیرون درست نشد ، خاموش روشنش کردم بازم نشد ، آخر بردمش یه تعمیراتی کوشی رو فلشش کرد ولی بازم درست نشد که نشد . خالا هم میترسم بدم بازش کنن ، اینجا تو شهر ما تعمیر کار درست و حسابی نیست که بتونه گوشی های این مدلی رو باز کنه الان یک ماهه نه خودم میتونم بیام تهران ، نه دلم میاد بدمش دست کسی بیارتش . الانم از شما دوستان راهنمائی می خوام . گوشی رو کجا بدم تعمیر بهتره ؟( در ضمن اینم بگم بنده ساکت استان بوشهر شهرستان دشتی هستم )
    دوست من، این جا بخش Maemo هست. شما باید سوالتون رو در بخش خودتون كه فكركنم اندرويد باشه مطرح کنید.
    با تشكر

10. 8 كاربر زير از شما farzan_deyhim عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #56

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 394897
    سپاس ها
    32
    سپاس از شما 19 بار در 10 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.afshin نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشید.
    راستیتش من یک گوشی نوکیا n900 دارم که بعد حدود ۶ ماه یکدفعه دیگر قادر به خواندن سیم کارت نبود و error هایی از جمله all telephony fuction including ..... و your current kerenal syetting is not loaded .... می داد . بردمش دادمش دست تعمیر کار گفت مشکلش از ایسی تغذیه اش است و سپس بعد از ۲ ماه دیروز که سالم بود اوردمش خانه روز از نو روزی از نو و دوباره همان مشکل البته تو این دو ماه هم چندین بار این جوری شده بود و دوباره بردمش تعمیرگاه تلفن .
    حال به نظر شما چه کار می تونم بکنم ؟ من ساکن شیرازم . لطفا کمکم کنید . تشکر
    فکر کنم من اولین کسی بودم که تو این انجمن گوشیم با این مشکل روبرو شد و داخل هر تاپیکی هم که مطرح کردم کسی نمیدونست که جواب بده و هرجا تعمیر دادم نتونستن درستش کنن بلکه قطعه هایی رو هم از گوشی سرقت کردند حالا یه صورت اتفاقی داشتم موس رو روی گوشی جدیدم امتحان میکردم که تاپیک دانگرید رو دیدم دوباره مشکل اونجا مطرح کردم و یکی از دوستان لینکه اینجا رو گذاشت ومنم تا اومدم دیدم مثل اینکه اینجا خیلی ها مشکل بنده رو دارن من فردا این روش رو امتحان میکنم و در صورت درست شدنش دوباره به کار میگیرمش
    چون گوشی فوق العاده ای بود تنها مشکلش نداشتن مولتی تاچ بود . اونقدری که با این گوشی حال میکردم حالا با نوت حال نمیکنم

12. 5 كاربر زير از شما ap_peiki عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #57

سپاس ها
    32
    ( جزئيات بيشتر )

مشکل من حل نشد با این کار هم

14. كاربران زير از شما ap_peiki عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #58

شماره كاربري : 401841
    سپاس ها
    10
    سپاس از شما 47 بار در 8 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJJAD نمایش پست ها
    سلام

من یه روز میخواستم دقیقا همچین تاپیکی با همین محتوا توی بخش بزنم اما باز پشیمون شدم

عمده دوستای من که مشکل آنتن دهی پیدا کردن دقیقا یه نقطه مشترک بین همشون بوده و اون هم تعویض سیم کارت به تعداد دفعات بالا بوده !

توی فروم Maemo هم یه تاپیک هست که گواه بر همین مطلب هست .

http://talk.maemo.org/showthread.php...59#post1135573

با چکش افتاده به جون جای سیم کارت گوشی . ( عکس های تاپیک اگر لود نشد باید v--pn استفاده کنید )

در هر صورت از استارتر تاپیک بابت این مطلب که از نظر من و بر اساس آزمون و خطا ، تقریبا درست در اومده ، تشکر می کنم
    سجاد عزيز ، باز هم ارادت بنده را بپذيريد
    شايد درج اين مطلب در اين بخش درست نباشد ولي با توجه به قفل شدن تاپيك مربوطه مجبور به اينكار شدم ، بنده بك آپي كه شما ارائه نموديد بطور كامل رو گوشيم ريستور كردم ولي زماني كه گوشي با آندرويد بالا مياد سيم كارت رو نميشناسه و توي مود Airplane قرار ميگيره ، در صورتيكه من در اسكرين شاتهاي شما اين مشكل رو نديدم ، خواهشمندم راهنمايي بفرماييد. با تشكر

16. Top | #59

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 690571
    نام : M L S
    سپاس ها
    586
    سپاس از شما 1,827 بار در 359 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط ap_peiki نمایش پست ها
    فکر کنم من اولین کسی بودم که تو این انجمن گوشیم با این مشکل روبرو شد و داخل هر تاپیکی هم که مطرح کردم کسی نمیدونست که جواب بده و هرجا تعمیر دادم نتونستن درستش کنن بلکه قطعه هایی رو هم از گوشی سرقت کردند حالا یه صورت اتفاقی داشتم موس رو روی گوشی جدیدم امتحان میکردم که تاپیک دانگرید رو دیدم دوباره مشکل اونجا مطرح کردم و یکی از دوستان لینکه اینجا رو گذاشت ومنم تا اومدم دیدم مثل اینکه اینجا خیلی ها مشکل بنده رو دارن من فردا این روش رو امتحان میکنم و در صورت درست شدنش دوباره به کار میگیرمش
    چون گوشی فوق العاده ای بود تنها مشکلش نداشتن مولتی تاچ بود . اونقدری که با این گوشی حال میکردم حالا با نوت حال نمیکنم

سلام منم فکر کنم شما اولین کسی باشی که تو این انجمن داری به کسی ندونسته تهمت

میزنی اقای محترم دلیلی وجود نداره که شما اینجا به تعمیرکارها اتهام سرقت بزنین شاید 1 نفر

تو هزار تا خدایی نکرده اینجوری باشن اما ایا این دلیله محکمیه که شما بخواین با اتیش یه نفر

همه رو بسوزونین و تهمت بزنین این کار شما اصلا با قوانین انسانیت و فاکتور های انسانیت

سازگار نیست خوشحال میشم اگه بفرمایید چه چیزی از گوشی شما کم شده که شما به این

صراحت وقطعیت اینجا حرف میزنید و متهم میکنید این روشی که پیش روی شماست یک کار

ساده و غیر استاندارد هست که درصد خرابی دوباره اون به مراتب بیشتر از تعویض کانکتور هست

این ایراد با تعویض کانکتور به صورت کامل قابل حله

17. 5 كاربر زير از شما M O S T A F A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #60

سپاس ها
    32
    ( جزئيات بيشتر )

دوست عزیز شما به خودتون نگیریرد منظور بنده شخص خاصی هست این جامعه آماری رو زیر سوال نبردم
    بنده کلا به صحبت کردن با امثلال شما افتخار میکنم و افتخار میکنم کشورمون با این امکانات کم افرادی مثل شما توش هستن که از همه چی گوشی سر در میارند
    مشکلات گوشی: فرستنده اف ام کار نمیکنه
    سوکت شارژ رو هم شیکوندن دوربین مات مات شده

19. 3 كاربر زير از شما ap_peiki عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین