آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

موضوع: دانلود نرم افزار تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس با Connectify Pro 3.3.0.23104

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    بخش : iPhone
    شماره كاربري : 666441
    نام : یاسر
    سپاس ها
    1,158
    سپاس از شما 2,677 بار در 1,147 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض دانلود نرم افزار تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس با Connectify Pro 3.3.0.23104

Connectify Pro برنامه ای ساده و قدرتمند برای اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ با موبایل ، لپ تاپ و دستگاه های. با قابلیت استفاده از وایرلس لپت تاپ و تبدیل آن به یک روتر برای اشتراک گذاری اینترنت مابین دستگاه های دیگری که امکان دریافت و استفاده از اینترنت وایرلس را دارند.

اینترنت لپ تاب خود را که از طریق کارت شبکه یا از طریق وایرلس دریافت می کنید به اشتراک بگذارید تا توسط لپ تاپ های دیگر یا گوشی های موبایل دارای این قابلیت اسفاده شود.
    در ویندوز های غیر از سون این کار برای زمانی که اینترنت را از کارت وایرلس دریافت می کردید و می خواستید آن را از طریق همان کارت به اشتراک بگذارید امکان پذیر نبود ولی حالات دیگر ممکن بود.
    در ویندوز ۷ قابلیت جدیدی به نام Microsoft Virtual Wifi card وجود دارد که این امکان را برای ما فراهم می کند که از طریق همان کارت وایرلسی که اینترنت را دریافت می کنید آن را به اشتراک بگذارید.

برای به اشتراک گذاری ابتدا نرم افزار Connectify را دانلود و نصب کنید. سپس قابلیت Share کارتی که اینترنت را از آن دریافت می کنید را فعال کنید (از طریق راست کلیک روی کارت (آداپتور) مورد نظر و در تب Sharing قسمت اول را تیک زده و OK نمایید). سپس Connectify را اجرا نموده و در قسمت Wifi name: نامی دلخواه برای شکه به اشتراک گذاری اینترنت خود را انتخاب نموده ودر قسمت Password: یک رمز حداقل 8 کاراکتری برای امنیت شبکه خود انتخاب نمایید.
    در قسمت Internet هم نام کارتی که اینترنت را از آن دریافت می نمایید را انتخاب نمایید و Start Hotspot را کلیک کنید تا شبکه شما شروع یه فعالیت کند.

قابلیت های كلیدی نرم افزار Connectify :
    - كم حجم و ساده بودن نرم افزار
    - اعمال تنظیمات به صورت راحت و سریع بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات فنی شبكه
    - نمایش كاربران متصل شده به شبكه
    - سازگار با ویندوز هفت (سون 7 ) و ویندوز سرور 2008

اگر شما برای اتصال به شبکه در محیط منزل و یا محل کار خود از مودم وایرلس استفاده نمی کنید می توانید به وسیله لپ تاپ خود اینترنت آن را به صورت وایرلس در محیط برای لپ تاپ ها و یا موبایل های دیگر به اشتراک بگذارید.
    در حقیقت با این روش لپ تاپ شما به یک Wi-Fi Hotspot تبدیل خواهد شد. اما این کار چگونه ممکن می شود ؟

در ابتدا نرم افزار Connectify را دانلود و نصب نمایید. سپس بعد از اجرا در سطر اول یعنی Hotspot Name نام شبکهWi-Fi خود را تعیین کنید که یک نام دلخواه خواهد بود.
    در بخش بعدی یعنی Password برای شبکه خود یک پسورد تعیین کنید تا از لحاظ امنیتی مشکلی پیش نیاید و تنها خودتان و کسانی که پسورد آن را دارند بتوانند به شبکه وایرلس دسترسی پیدا کنند.
    در نهایت در بخش سوم یعنی Internet نام کانکشنی که با لپ تاپ خود به آن متصل هستید را انتخاب نمایید.
    اکنون با زدن گرینه Start Hotspot لپ تاپ شما اینترنت خود را برای موبایل ها و سایر لپ تاپ های دیگر به اشتراک می گذارد و با سرچ کردن وایرلس نام انتخابی که در سطر اول گذاشته اید را نمایش داده و به راحتی می توانید به آن متصل شوید. بدین ترتیب اینترنت پر سرعت خود را به راحتی به دستگاه های مجهز به وایرلس نظیر موبایل, آیفون، iPodو PSP و سایر لپ تاپ های دیگر به اشتراک گذارید بدون آنکه مودم وایرلس داشته باشید! (ضمنا به این نکته توجه داشته باشید که تیک بخش Intrernet Connection Sharing کارت شبکه تان را زده باشید تا به شما اجازه شـِر کردن نت داده شود)

نرم افزار Connectify از قابلیت جدیدی در ویندوز 7 به اسم Virtual Wi-Fi استفاده میکند با این قابلیت جدید شما میتوانید با همان یک عدد کارت شبکه بی سیم، هم اینترنت بگیری و هم همزمان اون رو به اشتراک بگذارید.
    این کار در ویندوزهای قبل از ویندوز 7 امکان پذیر نیست. البته به اشتراک گذاری اینترنت با لپ تاپ یا کارت شبکه بی سیم قبلا هم در ویندوز و Mac بوده، اما فرق این مدل در ویندوز 7 اینه که نیازی نیست 2 کارت شبکه درگیر باشد، در حالی که در مدل Ad Hoc که در Mac و XP وجود داره، شما باید اینترنت را از مودم یا کابل دیگری و توسط کارت بی سیم به اشتراک بگذارید. با Connectify نیازی به 2 کارت شبکه نیست و همان بی سیم لپ تاپ کافی است که هم زمان دریافت کرده و هم چنین به اشتراک بگذارید.

روش استفاده از کرک:
    - با کلیک روی فایل ConnectifyInstaller.exe نرم افزار را نصب کنید
    - پس از نصب نرم افزار آنرا بطور کامل ببندید (روی آیکون نرم افزار در نوار تسکبار -کنار ساعت ویندوز- کلیک راست کرده و گزینه Exit را انتخاب کنید)
    - فایل Connectify.exe موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و جایگزین فایل اصلی کنید

download

download

هر سوالی بود در خدمتم این روش کاملا تست شده و بدون ایراد هستش.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: qwbhl4skxag8qn1b6ax4.jpg
مشاهده: 2228
حجم: 39.7 کیلو بایت  

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 4780
    سپاس ها
    293
    سپاس از شما 87 بار در 39 پست
    ( جزئيات بيشتر )

این فایل و تو یه آپلود سنتر بهتر اگر امکانش هست آپلود کنید

3. 2 كاربر زير از شما ARMIA 2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

سپاس ها
    1,158
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط armia 2 نمایش پست ها
    این فایل و تو یه آپلود سنتر بهتر اگر امکانش هست آپلود کنید
    چشم دوست عزيز در اولين فرصت اپلود مي كنم.

5. 7 كاربر زير از شما inter77 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

سپاس ها
    1,158
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط inter77 نمایش پست ها
    چشم دوست عزيز در اولين فرصت اپلود مي كنم.
    اینم از لینک داونلود :

7. 14 كاربر زير از شما inter77 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 347670
    سپاس ها
    3
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام دوست عزیر من فایلی رو که نهاده بودید رو دانلود کردم ولی بعد از این که اکسترکتش کردم پوشه کرکی وجود نداشت

9. كاربران زير از شما mohsentapa2006 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

سپاس ها
    1,158
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsentapa2006 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر من فایلی رو که نهاده بودید رو دانلود کردم ولی بعد از این که اکسترکتش کردم پوشه کرکی وجود نداشت
    سلا و.ست من کرک نمی خواد شما می تونی بد.ن کرک ازش استفاده کنی.

11. كاربران زير از شما inter77 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 680538
    نام : فرزاد
    سپاس ها
    508
    سپاس از شما 387 بار در 194 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط inter77 نمایش پست ها
    سلا و.ست من کرک نمی خواد شما می تونی بد.ن کرک ازش استفاده کنی.
    سلام...لایسنسی که توی اون فایل نوت هست اشتباست و تا زمانی که کرک نشه هیچ اداپتوری از pc رو نشون نمیده که ما بخوایم ازش استفاده کنیم..

13. Top | #8

سپاس ها
    1,158
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط fire.. نمایش پست ها
    سلام...لایسنسی که توی اون فایل نوت هست اشتباست و تا زمانی که کرک نشه هیچ اداپتوری از pc رو نشون نمیده که ما بخوایم ازش استفاده کنیم..
    دوست عزیز من الان بدون هیچ کرکی دارم استفاده می کنم شما به این شکل تنظیمات رو انجام بدید :

قبل از اجرای برنامه یعنی شما برنامه رو می خوای نصب کنی wifi لپ تاپ رو روشن کنید بعد که نصب تموم شد سیستم رو ریبوت کنید وقتی سیستم بالا میاد شما به این شکل تنظیم کنید.:

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 1954
حجم: 39.6 کیلو بایت  

14. كاربران زير از شما inter77 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 696195
    نام : mohsen
    سپاس ها
    6
    سپاس از شما 17 بار در 10 پست
    ( جزئيات بيشتر )