شرکت مذکور به همين منظور 300 ميليون روپيه را ظرف 5 سال آينده صرف تحقيق وپژوهش کرده
06/12/1384
تاليانيوز- روساي شرکت M.Mobile اندونزي مي گويند اميدوارند ظرف 5 سال آينده 25 ميليون گوشي تلفن همراه به فروش برسانند و با اين کار در جمع 10 شرکت برتر توليدکننده گوشي هاي تلفن همراه قرار بگيرند.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از Btimes، شرکت مذکور به همين منظور 300 ميليون روپيه را ظرف 5 سال آينده صرف تحقيق وپژوهش کرده و به طور ضربتي 25 ميليون روپيه را ظرف شش ماه آينده به همين امر اختصاص خواهد داد.
به گفته نورحمزه نورالدين مدير اين شرکت M.Mobile درصدد سرمايه گذاري در بازارهاي مختلفي در خارج از اندونزي است و در آينده مدل هاي مختلفي از تلفن همراه را معرفي خواهد کرد.
M.Mobile اميدوار است هر سال 230 ميليون نفر به جمع کاربران گوشي هاي آن افزوده شوند که اکثر آنها از کشورهاي منطقه خاورميانه، شمال آفريقا، روسيه، هند و کشورهاي عضو اتحاديه آسه آن خواهند بود. M.Mobile ماه قبل قراردادي را با عربستان سعودي امضا کرد که بر طبق آن کارخانه اي براي توليد سالانه يک ميليون گوشي موبايل در اين کشور تاسيس خواهد شد.
اين شرکت تا کنون 7 مدل گوشي مختلف عرضه کرده که اکثر آنها فوق العاده ارزان قيمت هستند. M.Mobile اميدوار است تا سال آينده ميلادي 30 درصد از بازار داخلي مالزي را در کنترل خود بگيرد.
روابط عمومی تالیا