شرکت ياد شده از ماه قبل دست به راه اندازي سرويس رايگاني زده که به افراد امکان مي دهد فيد هاي RSS و عکس هاي مختلف را برروي رايانه شخصي يا تلفن همراهشان دريافت کنند
10/12/1384
تاليانيوز- اين روزها کم نيستند افرادي که با استفاده از گوشي هاي همراهشان عکس برداري مي کنند اما نمي دانند چگونه بايد اين عکس ها را در اختيار ديگر دوستان وآشنايانشان قرار دهند. اما شرکتي موسوم به Netomat اين مشکل را حل کرده است.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از Cnet، شرکت ياد شده از ماه قبل دست به راه اندازي سرويس رايگاني زده که به افراد امکان مي دهد فيد هاي RSS و عکس هاي مختلف را برروي رايانه شخصي يا تلفن همراهشان دريافت کنند يا آنها را با استفاده از همين دو وسيله با دوستان و آشنايان به اشتراک بگذارند و عالوه بر اين چت زنده هم داشته باشند!
کاربران با استفاده از خدمات مذکور مي توانند گروههايي را با موضوعات مختلف ايجاد کرده و دوستانشان را براي بحث وگفتگوي مجازي در مورد مباحث تعيين شده دعوت کنند. نتيجه اين مباحثات را مي توان در قالب فيدهاي RSS در اختيار علاقمندان گذاشت.
اين سرويس که از آدرس Netomat.com در دسترس است هم اکنون محبوبيتي به اندازه سرويس رايگان عکس Flickr دارد. جالب آنکه با استفاده از اين سرويس همچنين مي توان تصاوير موجود در Flickr را بر روي تلفن همراه دريافت کرد.
بد نيست بدانيد شرکت موتورولا دومين توليدکننده بزرگ گوشي تلفن همراه در جهان حامي مالي اصلي Netomat مي باشد.
منبع : روابط عمومی تالیا