اطلاعاتی از مفاد این قرارداد تجاری دردست نیست .
12/12/1384
تاليانيوز –موتورولا ازسرمایه گذاری در شرکت Netomat خبر داده که یک شرکت ارائه دهنده خدمات مربوط به ادغام کامپیوترهای شخصی وتلفن همراه می باشد.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از Eetimes، اطلاعاتی از مفاد این قرارداد تجاری دردست نیست .
Netomat یک پلات فورم مبتني بر IP ارائه می کند که به منظور استفاده از انواع سرويس هاي تامين محتوا برروی تلفن همراه و رايانه هاي قابل حمل به کارمی رود.
این شرکت اخیرا hub نتومت را فعال کرده است که امکان به اشتراک گذاري عکس، متن و RSS برروي تلفن های همراه و کامپیوترهای شخصی را تسهيل مي کند .
همچنین این شرکت خدمات لازم به منَظوربرقراری ارتباط گروهی بین مشترکین را ارائه می دهد که عبارتند از ارسال تصویر ومتن با کیفیت عالی ، RSS ، فعالیت های شبکه ای مطمئن ، ذخیره عکس به شیوه دیجیتالی و ارائه پیام های SMS با مضامين مختلف.
آلان گرشنفلد ، مدیر شرکت نتومت اظهارداشت : " ما خیلی خوشحال هستیم که شرکت موتورولا این افتخار رابه ما داد و درشرکت ما سرمایه گذاری کرد. ما در ارائه خدمات مبتني بر IP سهیم خواهیم بود و از اینکه تجهیزات این شرکت از برد و قدرت بالایی برخوردارهستند بسیار خوشحال و خرسند هستیم، زیرا این تجهیزات با برخورداری از کیفیت بالا ، چشم اندازروشنی را به ما نشان داده و نوید ارائه خدمات بسیارعالی و با کیفیت بالایی را می دهند .
منبع : روابط عمومی تالیا