دیگر شبکه های تلویزیونی نیز از این قافله عقب نمانده اند و برای افزایش ميزان برنامه های تلویزیونی قابل پخش برروی گوشی های موبایل درتلاش بوده اند
12/12/1384
تاليانيوز- شرکت Fox Mobile Entertainment از روز دوشنبه ارائه خدمات جدیدی به نام موبیزو( Mobizzo ) را براي کاربران تلفن همراه آغاز کرده که با استفاده از آن مي توان مجموعه متنوعی از برنامه های تلویزیونی و فیلم های شبکه تلویزیونی فاکس ، مجموعه اخبار روزانه و موسیقی و بازیهای رایانه ای را برروی گوشی های تلفن همراه خود بارگذاری کرد .
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از گاردين، تنوع بالای این برنامه ها مبین این حقیقت است که کمپانی پخش برنامه های تلویزیونی فاکس و دیگر کمپانی های بزرگ درتلاشند تولید و ارائه برنامه های سرگرم کننده را در بازار تلفن های همراه که با سرعتی روزافزون رو به رشد می باشد، افزایش دهند .
شایان ذکراست که دیگر شبکه های تلویزیونی نیز از این قافله عقب نمانده اند و برای افزایش ميزان برنامه های تلویزیونی قابل پخش برروی گوشی های موبایل درتلاش بوده اند .
شبکه تلویزیونی CBS نوعی ازخدمات تلفن همراه را ارائه کرده است که به کمک آن ، پخش اخبار شبکه برروی گوشی های تلفن همراه امکان پذير مي شود.
گفتني است با استفاده از سرويس موبیزو( Mobizzo ) خريد برخي تصاویر و چند زنگ گوشي که بر مبناي برنامه هاي تلويزيوني محبوب پخش شده از اين شبکه مانند Napoleon Dynamite و شوهای تلویزیونی از قبیل Family Guy و American Dad تهيه شده اند، ممکن است .
همچنین این شبکه درنظر دارد برخي برنامه های تلویزیونی را که به زودی به نمایش درمی آیند را بر روی گوشی های همراه به نمایش درآورد.
علاوه بر اين CBS درنظر دارد به فروش پیام های متنی بر روی گوشی های تلفن همراه بپردازد. اين پیام های متنی برگرفته از ستون شایعات روزنامه انگلیسی The Sun می باشند.
اين شبکه تلويزيوني قصد دارد با استفاده از سرويس موبیزو از طریق گوشی های تلفن همراه اقدام به بازار یابی برای پوسترهای ورزش کونگ فو ، موسیقی یوگا و مدیتیشن که از محصولات شرکت استارگروپ ( Star Group ) می باشد ، نماید.
استفاده از خدمات يادشده از طریق سایت اینترنتی Mobizzo.com و یا از طریق اپراتورهای تلفن همراه آمريکايي از قبیل Cingular و T- Mobile ممکن است .
مشترکان تلفن همراه می توانند ازطریق سایت اینترنتی این شبکه ویا از طریق قبض های تلفن همراه هزینه این خدمات را پرداخت کنند.
برای استفاده از این خدمات می توان هزینه آبونه آن را به صورت ماهانه معادل با 99/1 الی 99/2 دلار پرداخت نمود .
منبع : روابط عمومی تالیا