بهترین آنتن دهی ماله کدوم گوشیه - صفحه 6
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 6 از 17 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 161

crackban آواتار ها
    درجه
    عضو فعال
    شماره كاربری
    2193
    نام
    ɱəɦɖɨ
    سپاس ها
    485
    سپاس از شما 274 بار در 157 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

فقط Lg

mse1445 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    4265
    سپاس ها
    11
    سپاس از شما 48 بار در 22 پست
    جزئیات بیشتر...
    حالت من
    Gig

زيمنس خط آنتن يكي كمتر از نو كيا ميده معمولا

منتها فركانس كاريش بالاتره بنابراين با يه خط آنتن راحت ميتونيد صحبت كنيد و لي نوكيا ساير برند ها نميشه

من زيمنس Sx1 دارم و تست كردم در جاهاي مختلف مخصوا با سامسونگ و وضعيت بهتري داشت

ولي در كل تفاوت خيلي زيادي مارك ها ندارن مگر اينكه مدل خاصي باگ داشته باشه كه ديگه گوشي هاي جديد

عين همن ولي تجربه شركت هاي با سابقه مخابراتي يه مقداري تاثير داره

مثلا نوكيا و زيمنس و آلكاتل

kamrankrm آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    32633
    سپاس ها
    36
    سپاس از شما 86 بار در 42 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

دوستان اگر اجازه بديد ميخواهم توضيحي بدم كه كسي راجع به آنتن صحبتي نكنه
    اولا تو اين بحث صحبت سر اين نيست كه كدوم گوشـــــي آنتن ميده (خوب گوشي بايد آنتن بده ديگه !!!) - صحبت اينه كه كدوم بهتر آنتن ميده و نمايشگر آنتن اصلا ملاك درستي نيست پس لازم نيست هر كس اسم گوشي خودشو بنويسه
    من چند گوشي رو يكجا در يك اتاق و يك گوشه از آن اتاق (البته كانكس فلزي بود) امتحان كردم
    گوشي ها 6600 و K500i , K700i , P910i و 7610 بود گوشي هاي نوكيا ظاهرا آنتن پر هميشه دارند ولي كلا نميتوان هميشه تماس را برقرار كرد ولي بهترين آنتن دهي از آن سوني اريكسون K700i است البته شايد مدلهاي بالاتر مثل 750 يا 800 بهتر هم باشند بعد P910i بهتري آنتن رو ميده كه اين گوشيها خروجي آنتن خارجي براي مناطق خيلي ضعيف هم دارند
    رتبه بعدي اين گوشيها K500i و 6600 دقيقا در يك سطح بود و 7610 بدترين و پر مصيبت ترين آنتن دهي را داشت(در آن مكان دور) اين تجربه اي بود كه من ديدم حالا قضاوت با شماست و بازهم اگه دوست داشتين اسم گوشي خودتونو ميتونيد بنويسيد - ولي خلاصه اين كه در بين دو مدل نوكيا و سوني اريكسون مطمئنا سوني بهتر آنتن ميده (ميتونين امتحان كنيد اصلا تعصب فايده اي نداره) ولي شركت نوكيا براي آنتن دهي گوشيهاش هميشه الكي تبليغ ميكنه (از سامسونگ هاي قديمي و آلكاتل و بعضي هاي ديگه مطمئنا بهتره) و اين باعث شده كه همه فكر ميكنن آنتن بهتري رو ميده - ولي من امتحان نكردم اما شنيدم كه آي ميت بهترين آنتن رو در ايران ميده و سازگار ترين با سيستم مخابرات ماست!

Mostafa United آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    شماره كاربری
    31467
    نام
    مصطفی
    سپاس ها
    36
    سپاس از شما 112 بار در 61 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

من هم موافقم 7610 اصلا درست انتن نميده

درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    29385
    سپاس ها
    9
    سپاس از شما 16 بار در 9 پست
    جزئیات بیشتر...

6600 نوكيا بهترين و شاخترن گوشيه

kamrankrm آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    32633
    سپاس ها
    36
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط sa6600
    6600 نوكيا بهترين و شاخترن گوشيه
    من در بالا براتون توضيحاتي دادم كه كاملا در اثر تجربه چند گوشي در يك كارگاه سد سازي بود و دليل علاقه من به سوني اريكسون هستش حالا شما به 6600 (در بين عموم به پيكان مشهور است) علاقه داريدخوب اين هم نظر شخصي شماست و براي همه ما محترم است .
    موفق باشيد دوست عزيز

S1NA آواتار ها
    درجه
    مدير سابق انجمن
    شماره كاربری
    29587
    سپاس ها
    30
    سپاس از شما 732 بار در 268 پست
    جزئیات بیشتر...

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrankrm
    من در بالا براتون توضيحاتي دادم كه كاملا در اثر تجربه چند گوشي در يك كارگاه سد سازي بود و دليل علاقه من به سوني اريكسون هستش حالا شما به 6600 (در بين عموم به پيكان مشهور است) علاقه داريدخوب اين هم نظر شخصي شماست و براي همه ما محترم است .
    موفق باشيد دوست عزيز
    خوب البته با یک تست ساده به همین راحتی نمیشه قضاوت کرد.شرایط آزمایش باید کاملا مساوی باشه... مثلا خط موبایلی که شما امتحان میکنید باید یکی باشه چون خطهای مختلف آنتن دهی مختلفی هم دارن.فکر نمیکنم با چنین آزمایشی که در شرایط نامطلوب هم انجام شد بشه قضاوت کرد.مخصوصا اینکه نوکیا در ایران به آنتن دهی خوب معروف است.و مطمئن باشید یک گوشی بیخود در جایی از یک نظر مطرح نمیشه.
    البته من فکر میکنم دیگه امروز هیچ گوشی بهتر و بدتر از نظر آنتن دهی وجود نداره و اکثر گوشیها در یک سطح قرار دارند و این خط موبایل هست که تکلیف یک ارتباط سالم رو روشن میکنه.
    !i'm back

kamrankrm آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    32633
    سپاس ها
    36
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_gh
    خوب البته با یک تست ساده به همین راحتی نمیشه قضاوت کرد.شرایط آزمایش باید کاملا مساوی باشه... مثلا خط موبایلی که شما امتحان میکنید باید یکی باشه چون خطهای مختلف آنتن دهی مختلفی هم دارن.فکر نمیکنم با چنین آزمایشی که در شرایط نامطلوب هم انجام شد بشه قضاوت کرد.مخصوصا اینکه نوکیا در ایران به آنتن دهی خوب معروف است.و مطمئن باشید یک گوشی بیخود در جایی از یک نظر مطرح نمیشه.
    البته من فکر میکنم دیگه امروز هیچ گوشی بهتر و بدتر از نظر آنتن دهی وجود نداره و اکثر گوشیها در یک سطح قرار دارند و این خط موبایل هست که تکلیف یک ارتباط سالم رو روشن میکنه.

دوست عزيز حرف شما درست ولي مطمئن باشيد چيزي كه بنام خط دهي نوكيا ميبينيد فقط در اثر تبليغات پوچ است نه امكانات زياد .!!
    در ضمن براي بعضي ها مانند من كه در جاهايي كار ميكنند كه مجبورند با يك آنتن دور دست تماس بگيرند سوني اريكسون اولين انتخابه
    در ضمن دوست عزيز خط موبايل هيچ ربطي به آنتن اون نداره كما اينكه دوست من 6600 اش انتن نداد كا 700 مرا گرفت و سيمكارت ها را عوض كرد و با كا 700 به راحتي صحبت كرد - كارخانه سوني اريكسون مال من نيست مطمئنا ولي تا حالا جرات نكردم گوشي ديگري بخرم!!!

S1NA آواتار ها
    درجه
    مدير سابق انجمن
    شماره كاربری
    29587
    سپاس ها
    30
    سپاس از شما 732 بار در 268 پست
    جزئیات بیشتر...

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrankrm
    دوست عزيز حرف شما درست ولي مطمئن باشيد چيزي كه بنام خط دهي نوكيا ميبينيد فقط در اثر تبليغات پوچ است نه امكانات زياد .!!
    در ضمن براي بعضي ها مانند من كه در جاهايي كار ميكنند كه مجبورند با يك آنتن دور دست تماس بگيرند سوني اريكسون اولين انتخابه
    در ضمن دوست عزيز خط موبايل هيچ ربطي به آنتن اون نداره كما اينكه دوست من 6600 اش انتن نداد كا 700 مرا گرفت و سيمكارت ها را عوض كرد و با كا 700 به راحتي صحبت كرد - كارخانه سوني اريكسون مال من نيست مطمئنا ولي تا حالا جرات نكردم گوشي ديگري بخرم!!!
    خوب دوست عزیز.من طرفدار هیچ شرکت خاصی نیستم.خودم هم از گوشیهای سونی اریکسون استفاده میکنم.ولی فکر میکنم مطلبی که شما نوشتید کمی دور از واقعیت باشه.البته شاید هم حق با شما باشه. شبکه مخابراتی ایران اینقدر عجیبه که یک روز یک گوشی خوب آنتن میده و فردا یک گوشی دیگه که روز قبلش جزء بدترینها بود.آنتن دادن هیچ ربطی به گوشی نداره و دلیل بر خوبی و بدی گوشی نیست.بلکه به استاندارد خطوط مخابراتی اون کشور برمیگرده.برای مثال در سوئد همه گوشیها به یک اندازه آنتن میدن و به یک اندازه در دسترس هستند.ولی تا زمانی که من یادمه در ایران نوکیا بهتر آنتن میداد و بعد از اون سونی...
    !i'm back

درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    31009
    سپاس ها
    48
    سپاس از شما 36 بار در 21 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

آنتن دهی p910
    واقعا عالی هست