گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 23313233
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 330

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    340608
    سپاس ها
    31
    سپاس از شما 3 بار در 2 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_d900 نمایش پست ها
    kies فعلا برا ایرانیا از دسترس خارجه و راه حلی هم نداره گرچه سامسونگ اپس گوشی کار می کنه و فعلا سامسونگ هم توضیح اضافی ای نداده البته استور فایده ای هم نداره که باز باشه چون میشه با گوشی دانلود و نصب کرد و بکاپ گرفت با کایز
    ممنونم از پاسختون .. اما یه تعداد از دوستان گفتند که کیز اونها استور داره و درست کار میکنه .. شاید مشکل سیستم عامل باشه (که البته بعید میدونم) .. کیز این دوستان که درست کار میکنه دقیقا چه ورژنیه .. آیا آپدیت کردند یا نه .. اگه کیز برای ایران کار نکنه باید برای همه کار نکنه اما تعدادی از دوستان مشکلشون رفع شده پس این ینی راه حلی داره؟

sina_d900 آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
    شماره كاربری
    146009
    نام
    @/\/!$
    سپاس ها
    61,509
    سپاس از شما 66,942 بار در 13,519 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung S8500 Wave
    Samsung Galaxy S5 (octa-core)
    091-0935
    حالت من
    Daring
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط rockwusho نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون .. اما یه تعداد از دوستان گفتند که کیز اونها استور داره و درست کار میکنه .. شاید مشکل سیستم عامل باشه (که البته بعید میدونم) .. کیز این دوستان که درست کار میکنه دقیقا چه ورژنیه .. آیا آپدیت کردند یا نه .. اگه کیز برای ایران کار نکنه باید برای همه کار نکنه اما تعدادی از دوستان مشکلشون رفع شده پس این ینی راه حلی داره؟
    کایز اون دوستان احتمالا شانسی و یا بدلیل باز کردن یوزر از یه کشور دیگه با ip غیر ایران کار میک نه !!

3. كاربران زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

GHAEMYS آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Samsung bada OS
    شماره كاربری
    746545
    نام
    SIAVASH
    سپاس ها
    9,621
    سپاس از شما 8,265 بار در 1,698 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z2
    Samsung S8530 Wave II
    0935
    حالت من
    Ashegh
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_d900 نمایش پست ها
    کایز اون دوستان احتمالا شانسی و یا بدلیل باز کردن یوزر از یه کشور دیگه با ip غیر ایران کار میک نه !!
    در همین رابطه از تاپیک زیر هم می تونید کمک بگیرید
    آموزش رفع مشکل وصل نشدن به سامسونگ کیز

البته برای راه اندازی اپ استور هست

و تاپیک زیر هم هست ولی فکر نمی کنم کمک شایانی بهتون بکنه

{آموزش} طریقه بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشی در بادا2

5. كاربران زير از شما GHAEMYS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    340608
    سپاس ها
    31
    سپاس از شما 3 بار در 2 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

تو این مدت کوتاه خسته شدم از بادا .. نرم افزارهای محدود .. پشتیبانی ضعیف .. ساپورت نکردن نرم افزارهای مختلف .. مذخرف در مذخرف!! باید هزارتا راهو بری تا یه نرم افزار نصب کنی .. من قبل این سیمبین سری40 داشتم با اینکه اینقدر ازش بد میگن اما واقعا از این مذخرف بادا خیلی بهتره!! فک کنم اومدن روی بادا اشتباه بود .. فک کنم باید جمع کنیم بریم اندروید یا ویندوز موبایل! ...

کلا تو این مدت که دارم از سامسونگ و تمام تشکیلاتش خوشم نیومد .. یه نرم افزار درست و حسابی که تمام امکاناتش باز باشه رو نداره .. اپ استورش که آپدیت نمیشه یه نرم افزارو تو سایت میزنی میگه برو از تو گوشی بگیر میری از تو گوشی سرچ میکنی میگه وجود نداره !!!! kies هم که آخرین ورژنش (2.6) اپ استور نداره لنتی ورژنهای پایینتر اپ استور داره اما یا یا گوشی رو نمیشناسه یا وقتی روش کلیک میکنی میگه آپدیت کن و وقتی آپدیت میکنی اپ استور میپره!!!!!!! یا با کلی حرکت زدن تو رجیستری اپ استور رو بالاخره میاری بعد پیغام میده که کلا اپ استور غیرفعال شده!!! اه! چجوری باید نرم افزار نصب کنیم؟؟؟؟!! از سایت که نمیشه ، کیز که اپ استور نداره از داخل گوشی هم که همه نرم افزارها رو نداره!!! :( آخه گوشی بدون اپ میشه؟؟ دنبال دور زدن نیستم اگه اپ استورش یاری بده نرم افزارها رو میخرم اما اپ استور گوشی مذخرفه همه نرم افزارها رو نداره .. فقط تو سایت نشون میده ! سایت سامسونگ هم که کلا باگه!!! نه درست و حسابی ساین این میشه نه ساین این میمونه نه درست لود میشه .....

نرم افزارهای جانبی دیگه هم مث pc suite تمام این مشکلات رو داره یا گوشی رو ساپورت نمیکنه یا مشکلات دیگه داره .. تمام ورژنهایی که هرجا تو اینترنت دیدم رو دنلود کردم هیچ کدوم کار نکرد خسته کرد منو!

معلوم نیست چرا اینقدر طرفدار داره با این همه مشکلات ...

GHAEMYS آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Samsung bada OS
    شماره كاربری
    746545
    نام
    SIAVASH
    سپاس ها
    9,621
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z2
    Samsung S8530 Wave II
    0935
    حالت من
    Ashegh
    Medal1

تو این مدت کوتاه خسته شدم از بادا .. نرم افزارهای محدود .. پشتیبانی ضعیف .. ساپورت نکردن نرم افزارهای مختلف .. مذخرف در مذخرف!! باید هزارتا راهو بری تا یه نرم افزار نصب کنی .. من قبل این سیمبین سری40 داشتم با اینکه اینقدر ازش بد میگن اما واقعا از این مذخرف بادا خیلی بهتره!! فک کنم اومدن روی بادا اشتباه بود .. فک کنم باید جمع کنیم بریم اندروید یا ویندوز موبایل! ...

کلا تو این مدت که دارم از سامسونگ و تمام تشکیلاتش خوشم نیومد .. یه نرم افزار درست و حسابی که تمام امکاناتش باز باشه رو نداره .. اپ استورش که آپدیت نمیشه یه نرم افزارو تو سایت میزنی میگه برو از تو گوشی بگیر میری از تو گوشی سرچ میکنی میگه وجود نداره !!!! kies هم که آخرین ورژنش (2.6) اپ استور نداره لنتی ورژنهای پایینتر اپ استور داره اما یا یا گوشی رو نمیشناسه یا وقتی روش کلیک میکنی میگه آپدیت کن و وقتی آپدیت میکنی اپ استور میپره!!!!!!! یا با کلی حرکت زدن تو رجیستری اپ استور رو بالاخره میاری بعد پیغام میده که کلا اپ استور غیرفعال شده!!! اه! چجوری باید نرم افزار نصب کنیم؟؟؟؟!! از سایت که نمیشه ، کیز که اپ استور نداره از داخل گوشی هم که همه نرم افزارها رو نداره!!! :( آخه گوشی بدون اپ میشه؟؟ دنبال دور زدن نیستم اگه اپ استورش یاری بده نرم افزارها رو میخرم اما اپ استور گوشی مذخرفه همه نرم افزارها رو نداره .. فقط تو سایت نشون میده ! سایت سامسونگ هم که کلا باگه!!! نه درست و حسابی ساین این میشه نه ساین این میمونه نه درست لود میشه .....

نرم افزارهای جانبی دیگه هم مث pc suite تمام این مشکلات رو داره یا گوشی رو ساپورت نمیکنه یا مشکلات دیگه داره .. تمام ورژنهایی که هرجا تو اینترنت دیدم رو دنلود کردم هیچ کدوم کار نکرد خسته کرد منو!

معلوم نیست چرا اینقدر طرفدار داره با این همه مشکلات ...
    دوست عزیز برای ویو 1 و 2 اندروید پورت شده...
    شما که اینقدر به اپ وابسته هستید می تونید از اندروید استفاده کنید
    به لینک زیر مراجه کنید هم رام ها و هم آموزش نصبشون روی ویو موجوده...
    http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2773
    ویرایش توسط GHAEMYS : 30-08-2014 در ساعت 15:37

8. 4 كاربر زير از شما GHAEMYS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    818769
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy Gio S5660
    091-0932-092

سلام دوستان عزیز تو رو خدا یکی راهنمایی کنه
    من گلکسی جیو دارم که رام کاستوم نصب کردم و الان میخوام رام اصلی نصب کنم ولی زمانی که همه مراحل رو بر اساس آموزش شما میرم با برنامه اودین در مرحله آخر که کلید استارت رو میزنم در کادر مسیج مینویسه <1> --- cannot open the usb serial port. code:2
    همه مراحل خوب پیش میره ولی بعد از زدن کلید استارت این ارور در کادر مسیج ظاهر میشه و هیچ اتفاقی نمیفته
    چیکار کنم؟
    قبلا این مشکلو نداشتم

برنامه کیز هم گوشیمو پیدا نمیکنه
    درایور گوشیمم نصبه ولی پیداش نمیکنه ساعتها منتظر موندم ولی لودینگش هی میچرخه و هیچی به هیچی
    کمکم کنید لطفا

GHAEMYS آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Samsung bada OS
    شماره كاربری
    746545
    نام
    SIAVASH
    سپاس ها
    9,621
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z2
    Samsung S8530 Wave II
    0935
    حالت من
    Ashegh
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalantanha نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز تو رو خدا یکی راهنمایی کنه
    من گلکسی جیو دارم که رام کاستوم نصب کردم و الان میخوام رام اصلی نصب کنم ولی زمانی که همه مراحل رو بر اساس آموزش شما میرم با برنامه اودین در مرحله آخر که کلید استارت رو میزنم در کادر مسیج مینویسه <1> --- cannot open the usb serial port. code:2
    همه مراحل خوب پیش میره ولی بعد از زدن کلید استارت این ارور در کادر مسیج ظاهر میشه و هیچ اتفاقی نمیفته
    چیکار کنم؟
    قبلا این مشکلو نداشتم

برنامه کیز هم گوشیمو پیدا نمیکنه
    درایور گوشیمم نصبه ولی پیداش نمیکنه ساعتها منتظر موندم ولی لودینگش هی میچرخه و هیچی به هیچی
    کمکم کنید لطفا
    محل سوالتون اشتباه هستش
    در تاپیک زیر سوالتون رو بپرسید تا دوستان متخصص پاسختون رو بدن.../
    پرسش و پاسخ پیرامون گوشی SAMSUNG Galaxy Gio

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    761610
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

با سلام من برنامه سامسونگ کیز رو که باز میکنم گزینه مخاطبین رو نمایش نمیده لطفا راهنمایی کنید ممنون

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    670096
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 4 بار در 3 پست
    جزئیات بیشتر...
    0935

سلام من کیز ورزن3 رو نصب میکنم ولی نصب نمیشه برای نوت3 روی ویندوز7 با 64بیت
    ولی ورزن2 نصب میشه که نوت3 رو نمیشناسه راهنمایی کنید این ارور رو میده
    mfc90u.dll

IK2078 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    161529
    نام
    اشکان
    سپاس ها
    143
    سپاس از شما 148 بار در 81 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

سلام خسته نباشید

بنده هنگام اجرای برنامه با ارور زیر مواجه می شم :

the ordinal 8452 couldnot be located in the dynamic link library mfc90u.dll.

صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 23313233