جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market - صفحه 2
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market
    masoud.ezati آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    755563
    نام
    مسعود
    سپاس ها
    2,242
    سپاس از شما 5,537 بار در 1,734 پست
    جزئیات بیشتر...
    Xiaomi Mi 5
    Asus Memo Pad HD7 16 GB
    0935
    حالت من
    Asabani
    Medal1

بنظرم کار خوب و عالی هستش
    مگه بازار اندروید از کجا شروع کرد که الان اینهمه پرطرفدار شده!!!
    ایشالاه هرچی زودتر هک گوشی ماهم بیاد و از این برنامه بتونیم استفاده کنیم

2. 8 كاربر زير از شما masoud.ezati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market
    First.Last آواتار ها
    درجه
    عضو فعال
    بخش
    انجمن Motorola
    شماره كاربری
    210790
    نام
    گورکن
    سپاس ها
    21,133
    سپاس از شما 1,460 بار در 369 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Acer Allegro
    حالت من
    Movafagh

عالی آقا ...دمت همتون گرم ...هر کسی که به هر نحوی برای اشاعه وین فون از نسخه های اولیه تا به امروز فعالیتی داشته

خودم به شخصه خیلی از مایکروسافت و محصولاتش خوشم میاد به خصوص وین فون 8 ولی چه کنم که نه اطلاعاتش رو دارم نه گوشی رو نه زبان انگلیسی قوی

به امید خدا تا چند مدت دیگه میخوام برم خدمت زیر پرچم ..یه فکرایی برای خودم دارم نمیدونم عملی میشه یا نه ..

اولش اگر خدا خواست بتونم بیفتم شهر خودم ..مدت خدمت خوب 2 ساله تو این مدت خیلی کارا میشه میکرد ..اولش زدن مغازه

قطعه فروشی . دوم حتما کلاس زبان . سوم یادگیری برنامه نویسی /// میگن خیلی سخته ولی نمیدونم از کجا و چه جوری و با چه زبان نرم برنامه نویسی شروع کنم ... و وقتی راه افتادم تلاشم رو روی چه برنامه ی آینده داری بزارم

رشتم حسابداریه ..و در آخر یکی از علایقم زدن فروشگاه تلفن های وین فون 8ی هست ...رویا پردازیم جطور بود ؟؟؟

• 3 كاربر زير از شما First.Last عزيز، سپاسگزاری كرده اند

جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    368668
    نام
    سعید
    سپاس ها
    375
    سپاس از شما 344 بار در 140 پست
    جزئیات بیشتر...
    091
    حالت من
    Konjkav

آقا منم پایه ام!!الان یه دو سالی هسست که اچ دی2 دارم!!!در ضمن 1 سالی هم هست که تو انجمن هستم و به زبان انگلیسی هم تسلط دارم!!!راستی گوشی داداشمم اچ دی7 هست که تقریبا همه ی کاراش رو من میکنم!!!:d
    توی مغازه هم کار میکنم!!!:d

• 9 كاربر زير از شما saeeddddd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market
    LiBeRaL آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    287100
    کمک مالی به سایت
    200000 ریال
    سپاس ها
    2,139
    سپاس از شما 3,014 بار در 727 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Samsung E1225 Dual Sim Shift
    0935
    حالت من
    Delvapas

من یک زمونی در اینجا درجه "همکار انجمن" داشتم که معادل "کاربر متخصص" الان بود.

همون درجه ای که دوست عزیزم محسن داره.

اون زمون ما در امضامون لینک یه سایت رو قرار دادیم ، بلافاصله درجه رو ازمون گرفتن و بمدت چند روز هم بن شدیم.!

توجه بفرمایید:

حالا نمیدونم چطور شده که (در امضاء که هیچ) تاپیک جداگانه اونم به بصورت تکراری و هر دو بصورت مهم برای تبلیغ و جذب کاربر زده میشه و مدیران بزرگوار رده بالائی همچین مواردی رو خلاف قوانین نمیدونند؟!

من خودم از طرفداران ویندوز فون و مارکت ایرانی اون هستم و دوست دارم که وینفون پیشرفت کنه.

ولی چندتا سوال:

بنظرتون این رفتارها ، عجیب و به دور از منطق نیستن؟

واقعـــــــاً اونطور که در قوانین سایت ذکر شده بطور یکسان با همه کاربرا رفتار میشه؟

...
    ویرایش توسط LiBeRaL : 13-03-2013 در ساعت 14:27

• 3 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

EsyMankan آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    بخش
    نرم افزار و بازی ویندوز فون
    شماره كاربری
    410247
    نام
    احسان زمانی
    کمک مالی به سایت
    100000 ریال
    سپاس ها
    45,083
    سپاس از شما 27,452 بار در 5,563 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia Lumia 930
    Nokia Lumia 920
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط liberal نمایش پست ها

اون زمون ما در امضامون لینک یه سایت رو قرار دادیم ، بلافاصله درجه رو ازمون گرفتن و بمدت چند روز هم بن شدیم.!

توجه بفرمایید:

حالا نمیدونم چطور شده که (در امضاء که هیچ) تاپیک جداگانه اونم به بصورت تکراری و هر دو بصورت مهم برای تبلیغ و جذب کاربر زده میشه و مدیران بزرگوار رده بالائی همچین مواردی رو خلاف قوانین نمیدونند؟!

من خودم از طرفداران ویندوز فون و مارکت ایرانی اون هستم و دوست دارم که وینفون پیشرفت کنه.

ولی چندتا سوال:

واقعـــــــاً اونطور که در قوانین سایت ذکر شده با همه کاربرا رفتار میشه؟

...
    فکر کنم شما برای یه سایت داشتی کاربر جذب میکردی اما این برنامه هست و اینجوری کمکی به برنامه نویسای ایرانی هست پس گمون نکنم مشکلی باشه
    فروش ویژه تعداد محدود گوشی های بورس بازار با قیمت مناسب

Information | اطلاعات

برای رفع مشکل قعط و وصل شدن دانلود از مارکت ویندوز فون و فعال کردن وایبر و واتس آپ پ.خ بدید تا براتون ارسال کنم

• 6 كاربر زير از شما EsyMankan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Artanik آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    شماره كاربری
    197801
    نام
    حسین
    خرید از فروشگاه
    5 خرید
    جمع مبلغ خریدها
    998000 ریال
    کمک مالی به سایت
    100000 ریال
    سپاس ها
    17,558
    سپاس از شما 18,033 بار در 2,897 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia Lumia 1520
    NULL
    091-0935
    حالت من
    Khoonsard
    Medal1

جذب کاربر برای سایتی که فعالیتی مشابه موبایلستان داره مشکل داره از نظر قوانین سایت.
    کاری که محسن میکنه راه انداختن یه مارکت برای وینفونه و فکر نکنم منافاتی با قوانین سایت داشته باشه.

• 7 كاربر زير از شما Artanik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mohsen-unique آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Windows Phone 7 & Pocket PC
    شماره كاربری
    88410
    نام
    Fl00D
    سپاس ها
    5,819
    سپاس از شما 6,918 بار در 1,373 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia Lumia 1520
    HTC HD2
    091-0935
    حالت من
    Dead
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط LiBeRaL نمایش پست ها

توجه بفرمایید:

ولی چندتا سوال:

واقعـــــــاً اونطور که در قوانین سایت ذکر شده بطور یکسان با همه کاربرا رفتار میشه؟

...
    با سلام
    دوست داشتم خودم جوابتون رو ندم و یکی از مدیران بیاد اینجا جواب بده ولی خوب کسی جواب شما رو نداد....
    من یه توضیح بدم درباره ی درجه ای که برای من هست این درجه همون طور که از اسمش پیداست عضو گروه تخصیصی هست و با کاربر متخصص خیلی فرق می کنه این درجه برای عضویت در گروه های سایت داده می شه و از اونجایی که من عضو گروه PWPD سایت هستم این درجه رو دارم
    اگه درجه ی پایین تر رو هم نگاه کنید زده مدیر سابق انجمن و بخش Windows Phone 7 & Pocket PC که این هم واضح هست که من قبلا توی این دو بخش مدیر بودم و هیچ وقت همکار انجمن نبودم اون موقه درجه ای به نام همکار انجمن نبود....
    اما در مورد اینکه من قوانین سایت رو نادیده گرفتم باید بگم که از اونجایی که من مدیر بودم بهتر از هر کسی این قوانین رو می دونم و هیچ گاه این کار رو نکردم توی قوانین سایت اومده که تبلیغ یا جذب کاربر یا مدیر برای سایت هایی که فعالیتی مشابه سایت موبایلستان دارند ممنوع است و فرقی نمی کنه مدیر این کار رو بکنه یا کاربر کاری که من انجام دادم نه تبلیغ برای سایت هست و نه اینکه می خوام مدیر برای سایتم داشته باشم چون سایتی در کار نیست و در اصل این کار من یه تبلیغ برای خود موبایلستانه نه اینکه بخوام مدیرا و کاربرای اون رو بردارم
    در هر صورت اگه باز هم سر حرفتون هستید می تونید با مدیرای ارشد سایت نه بخش درمیان بزارید حتما اونا بهتر می تونن در این باره نظر بدن
    WARNING | اخطار

مـــن برای " تنهــا نبـودن " آدمهای زیادی دور و برم دارم آن چیزی که ندارم کسی برای " بـا هـم بـودن " اســـت

Information | اطلاعات

ورژن جدید Persian Calendar v 1.2

• 10 كاربر زير از شما mohsen-unique عزيز، سپاسگزاری كرده اند

N.A.J.I آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    بخش
    Windows Phone
    شماره كاربری
    677314
    نام
    مـحـمد
    سپاس ها
    15,608
    سپاس از شما 57,945 بار در 4,425 پست
    جزئیات بیشتر...
    HTC Desire 816
    0935
    حالت من
    Khaste

نقل قول نوشته اصلی توسط liberal نمایش پست ها

توجه بفرمایید:

ولی چندتا سوال:

...
    سلام...ممنون از تذکرتون...محسن جان بیش از اینا به گردن موبایلستان حق داره...اما مساله اینه که سخت هست یه تاپیک یا یه بخش رو به کسی اختصاص داد که مثلا پروژه ای رو انجام بده..تعداد پست بالا ...پست کاربرای دیگه و خیلی از مساله های دیگه...مهمترین مساله اینه که نتیجه این تبلیغ به خود موبایلستان برمیگرده یعنی به محض اینکه آماده شد کار تو خود موبایلستان قرار میگیره

محسن جان خیلی راحت از زحماتش چشم پوشی میکنه و برنامه ها رو رایگان برای موبایلستان قرار میده...امیدوارم قانعت کرده باشم داداشی...

• 7 كاربر زير از شما N.A.J.I عزيز، سپاسگزاری كرده اند

جذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Marketجذب نویسنده برای مارکت ایرانی Unique Market
    LiBeRaL آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    287100
    کمک مالی به سایت
    200000 ریال
    سپاس ها
    2,139
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    0935
    حالت من
    Delvapas

نقل قول نوشته اصلی توسط hardy1370 نمایش پست ها
    سلام...ممنون از تذکرتون...محسن جان بیش از اینا به گردن موبایلستان حق داره...اما مساله اینه که سخت هست یه تاپیک یا یه بخش رو به کسی اختصاص داد که مثلا پروژه ای رو انجام بده..تعداد پست بالا ...پست کاربرای دیگه و خیلی از مساله های دیگه...مهمترین مساله اینه که نتیجه این تبلیغ به خود موبایلستان برمیگرده یعنی به محض اینکه آماده شد کار تو خود موبایلستان قرار میگیره

محسن جان خیلی راحت از زحماتش چشم پوشی میکنه و برنامه ها رو رایگان برای موبایلستان قرار میده...امیدوارم قانعت کرده باشم داداشی...
    فرمایشات شما صحیح.

ما هم از دانشمون، وقتمون و ... حالا کم یا زیاد برای پیشرفت اینجا استفاده کردیم ولی اینقدر مهربانانه و با صمیمیت با ما برخورد نشد.

در ضمن اگه این تاپیک معرفی یک کار/تبلیغ برای موبایلستان هست، فکر میکنم بخش مشخصی ایجاد شده که امثال این تاپیک در اون بخشها قرار بگیرند. (البته تاپیکهای تکراری طبق قوانین حذف خواهند شــــــــد...)

به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند. خسروانی که قوانینشون بیشتر برای منافع خودشون هست تا یه چیزی بین منافع خودشون و مردمانشون...

بنظر شخص من که از اواسط 2009 اینجا هستم ، مدیریت اینجا وضعیت چندان جالبی نداره و قوانین بصورت سلیقه ای و دل به خواهی اجرا و راعایت میشه.

دیگه درباره این مبحث حرفی نمیزنم.
    چون میدونم به جایی نخواهد رسید.

برای مارکت ایرانی ویندوزفون و محسن عزیز هم آرزوی موفقیت دارم.

• كاربران زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

LiBeRaL آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    287100
    کمک مالی به سایت
    200000 ریال
    سپاس ها
    2,139
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    0935
    حالت من
    Delvapas

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-unique نمایش پست ها
    با سلام
    دوست داشتم خودم جوابتون رو ندم و یکی از مدیران بیاد اینجا جواب بده ولی خوب کسی جواب شما رو نداد....
    من یه توضیح بدم درباره ی درجه ای که برای من هست این درجه همون طور که از اسمش پیداست عضو گروه تخصیصی هست و با کاربر متخصص خیلی فرق می کنه این درجه برای عضویت در گروه های سایت داده می شه و از اونجایی که من عضو گروه PWPD سایت هستم این درجه رو دارم
    اگه درجه ی پایین تر رو هم نگاه کنید زده مدیر سابق انجمن و بخش Windows Phone 7 & Pocket PC که این هم واضح هست که من قبلا توی این دو بخش مدیر بودم و هیچ وقت همکار انجمن نبودم اون موقه درجه ای به نام همکار انجمن نبود....
    اما در مورد اینکه من قوانین سایت رو نادیده گرفتم باید بگم که از اونجایی که من مدیر بودم بهتر از هر کسی این قوانین رو می دونم و هیچ گاه این کار رو نکردم توی قوانین سایت اومده که تبلیغ یا جذب کاربر یا مدیر برای سایت هایی که فعالیتی مشابه سایت موبایلستان دارند ممنوع است و فرقی نمی کنه مدیر این کار رو بکنه یا کاربر کاری که من انجام دادم نه تبلیغ برای سایت هست و نه اینکه می خوام مدیر برای سایتم داشته باشم چون سایتی در کار نیست و در اصل این کار من یه تبلیغ برای خود موبایلستانه نه اینکه بخوام مدیرا و کاربرای اون رو بردارم
    در هر صورت اگه باز هم سر حرفتون هستید می تونید با مدیرای ارشد سایت نه بخش درمیان بزارید حتما اونا بهتر می تونن در این باره نظر بدن
    فرمایشات شما هم صحیح.

من هم تسلیم.

مهمترین برداشت بنده از حرفهای شما:

...این کار یک تبلیغ برای موبایلستانه...

...شما نسبت به هرکسی آگاهتر هستید به قوانین اینجا...

حالا:
    اگه این یک تبلیغ برای سایت موبایلستان هست چرا در بخش تبلیغات قرار نگرفته؟

میخواید من جواب بدم؟!
    چون شما و سوپر مدیر انجمن (به قول خودتون):
    ...از اونجایی که من مدیر بودم بهتر از هر کسی این قوانین رو می دونم...

از شمایی که قوانین رو بهتر از هر کسی میدونین، بعیده پستهای تبلیغاتی رو در این بخش ایجاد کنید اون هم بصورت تکراری!

این پست دیگه اجباری بود.

• صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین