آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 110 از 298 نخستنخست ... 1060100108109110111112120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,091 به 1,100 از 2973

موضوع: بررسی تخصصی Galaxy S4 از شرکت سامسونگ

1. Top | #1091

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : HTC Desire & Sensation & Wildfire Family
    شماره كاربري : 132977
    نام : میلاد
    سپاس ها
    12,628
    سپاس از شما 8,496 بار در 1,907 پست
    ( جزئيات بيشتر )

s3 mini هم این مشکل رو پیدا کرده و دوستان در تاپیکش عنوان کردن
    http://forum.mobilestan.net/showthre...98#post3660198

گویا s2 s3 s4 و s3 mini همه دچار این داستان شدن

2. 2 كاربر زير از شما miillaaad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #1092

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 671135
    سپاس ها
    137
    سپاس از شما 381 بار در 183 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من یه ساله اس2 دارم چرا ترک نخورده؟
    چقدم کم و زیاد میکنم صدارو ولی هیچیش نشده

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

4. كاربران زير از شما hamedesf عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #1093

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 782748
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 46 بار در 3 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من خیلی وقته s2 دارم اصلا ترک برنداشته
    چندماه نوت 1 هم داشتم اونم مشکلی نداشت
    ولی نمیشه گفت کیفیت بدنشون عالیه به هر حال بعد از خرید حتما باید براشون یه محافظ بدنه تهیه کرد
    اون سایت هم خیلی تابلو داره با سامی مخالفت میکنه

6. 2 كاربر زير از شما David07 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #1094

شماره كاربري : 121948
    سپاس ها
    382
    سپاس از شما 788 بار در 301 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوستانی که دارن میشه یه توضیحو بررسی هم از باتریش بزارن با استفاده معمولی و استفاده زیاد چقدر دوام میاره؟
    با اعداد و ارقام gsmarena چقدر نزدیکی داره؟

8. كاربران زير از شما masoomiyat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #1095

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 201115
    سپاس ها
    353
    سپاس از شما 213 بار در 103 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام . خبری از دو سیم کارتش نیست ؟

10. 2 كاربر زير از شما s_k_13582000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #1096

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 347103
    سپاس ها
    114
    سپاس از شما 274 بار در 72 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط M.a.z.i.y.a.R نمایش پست ها
    این مساله ی ترک خوردن فکر میکنم حقیقت داشته باشه،چون من خودم حدود 1سال و نیم هست گلکسی 2 دارم...تقریبا 4ماه پیش اون نوار فلزی دور گوشی 1ترک برداشت اونم خود ب خود...که تازگیا یه ترک دیگه هم بهش اضافه شده...دقیقا مثل اون عکس شده که قسمت فلزیه باریکه قسمت قسمت شده...
    آدم واقعا میمونه که چیکار کنه...از یه طرف اچ تی سی با اون ظرفیت کمش(البته برای شخص من،چون 32گیگ واقعا کم هست برای من) از یه طرف سامی با این کارش(من خودم فن سامسونگم اما واقعیت ها رو نمیشه انکار کرد)
    دیگه داشتم کاملا مطمئن میشدم که اس4 بگیرم،ولی این مطلبو که دیدم بازم 2دل شدم...
    من گوشیو واسه کاراییش و ساپورت خوبش از طرف دولوپرها میخوام و خدایی سامی هم تو این زمینه کم نذاشته و از همون اس1 واقعا عالی بوده... اما دیگه ترک و اینجور چیزا رو نمیشه تحمل کرد...از دوستایی که دارن لطفا بدون تعصب بگید که این قضیه برا شما هم پیش اومده؟ تا بتونم یه تصمیم درست بگیرم اخه پول کمی نیست...
    امیدوارم که این قضیه حقیقت نداشته باشه و کسیو ناراحت نکرده باشم با صحبتم.
    ممنون.
    نوار دور گلکسی اس۲ من هم ترک برداشته اما خودبخود نبوده . یک بار اومدم از زیر مبل برش دارم آروم خورد به چوب مبل و به زیبایی ترک برداشت! اما چیزی که هست من قبل از gs2 یک HTC hd2 داشتم که یک سال دستم بود . الان این دو تا رو نگاه میکنم hd2 کهنه به نظر میاد اما gs2 از نظر رنگ و لعاب عین روز اوله .

از اینها گذشته شخصا اگه بخوام گوشی های اند بخرم اول به سمسانگ فکر میکنم بعد هم نکسس گوگل . چون از hd2 اصلا خاطرهء خوبی ندارم و HTC one هم که مموری کارت نمیخوره و اصلا هم از رابط کاربری سنس ui خوشم نمیاد . ضمن اینکه نصب رامهاش دنگ و فنگ داره و کیبورد پارسی هم که نداره و اگه اشتباه نکنم باید از گوگل پلی کیبورد نصب کرد که به شخصه چون کیبوردها میتونن مثل کی لاگر و جاسوس عمل کنند هیچ وقت از کیبوردی غیر از کیبورد اصلی خود گوشی استفاده نمیکنم .

سونی z هم که نمایشگرش مشکل زاویه دید داره و اندازه بدنشم زیادی بزرگه . پشتیبانی نرم افزاریشم مثل سمسانگ نیست. (پردازندشو فاکتور میگیرم چون در عمل زیاد فرقی ندارند)

میمونه نکسس و سمسانگ . که نکسس ها در دریافت آپدیت ها بین تموم اندرویدی ها بی نظیرند و این آپدیت سریع و پشتیبانی طولانی تر مزیت بزرگیه . اما از طرفی عدم پشتیبانی از مموری کارت برای من قابل چشم پوشی نیست و البته به شخصه به سوپرامولد عادت کردم!

با این حساب اولویت اول من نوعی در این بازار گلکسی اس۴، و بعدش نکسس گوگله . به باقی گزینه ها هم اصلا توجهی نمیکنم!

12. 7 كاربر زير از شما Sooofi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #1097

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 252634
    نام : امیر
    سپاس ها
    2,664
    سپاس از شما 2,797 بار در 772 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من یکسال S2 داشتم و یکسال هم S3 هر کدوم هم چند بار از دستم افتادن ولی هیچکدوم مشکلی پیدا نکردن :-)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

14. Top | #1098

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 43828
    سپاس ها
    179
    سپاس از شما 543 بار در 176 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.z.i.y.a.r نمایش پست ها
    این مساله ی ترک خوردن فکر میکنم حقیقت داشته باشه،چون من خودم حدود 1سال و نیم هست گلکسی 2 دارم...تقریبا 4ماه پیش اون نوار فلزی دور گوشی 1ترک برداشت اونم خود ب خود...که تازگیا یه ترک دیگه هم بهش اضافه شده...دقیقا مثل اون عکس شده که قسمت فلزیه باریکه قسمت قسمت شده...
    آدم واقعا میمونه که چیکار کنه...از یه طرف اچ تی سی با اون ظرفیت کمش(البته برای شخص من،چون 32گیگ واقعا کم هست برای من) از یه طرف سامی با این کارش(من خودم فن سامسونگم اما واقعیت ها رو نمیشه انکار کرد)
    دیگه داشتم کاملا مطمئن میشدم که اس4 بگیرم،ولی این مطلبو که دیدم بازم 2دل شدم...
    من گوشیو واسه کاراییش و ساپورت خوبش از طرف دولوپرها میخوام و خدایی سامی هم تو این زمینه کم نذاشته و از همون اس1 واقعا عالی بوده... اما دیگه ترک و اینجور چیزا رو نمیشه تحمل کرد...از دوستایی که دارن لطفا بدون تعصب بگید که این قضیه برا شما هم پیش اومده؟ تا بتونم یه تصمیم درست بگیرم اخه پول کمی نیست...
    امیدوارم که این قضیه حقیقت نداشته باشه و کسیو ناراحت نکرده باشم با صحبتم.
    ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0rt3z4 نمایش پست ها
    در مورد مشکل کناره های گوشی فکر کنم کاملا درست باشه

پارسال هم ک اس3 شروع کرد به ترک خوردن و کناره هاش هم از هم جدا میشدن میگفتن اینا شایعست و میخان خرابش کنن
    حتی یه سری از کاربرا سایت هم ریپورت دادن این مشکلاتو

اس2 منم الان یه جای قابش ترک خورده ( کنار کلید افزایش ولوم!)
    نقل قول نوشته اصلی توسط miillaaad نمایش پست ها
    s3 mini هم این مشکل رو پیدا کرده و دوستان در تاپیکش عنوان کردن
    http://forum.mobilestan.net/showthre...98#post3660198

گویا s2 s3 s4 و s3 mini همه دچار این داستان شدن
    عجب!! جالبه آخه من الان 2 ساله s2 دارم و توی این 2 سال حتی کاور هم واسش نگرفتم. یعنی 2 سال از این گوشی بدون هیچ کاوری کار کشیده شده. ولی دورش هیچ ترکی نداره!!
    احتمال خیلی زیاد مال شماها ضرباتی بهش وارد شده که خودتون حواستون نبوده.

15. 2 كاربر زير از شما reza_17173 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #1099

شماره كاربري : 671135
    سپاس ها
    137
    سپاس از شما 381 بار در 183 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    عجب!! جالبه آخه من الان 2 ساله s2 دارم و توی این 2 سال حتی کاور هم واسش نگرفتم. یعنی 2 سال از این گوشی بدون هیچ کاوری کار کشیده شده. ولی دورش هیچ ترکی نداره!!
    احتمال خیلی زیاد مال شماها ضرباتی بهش وارد شده که خودتون حواستون نبوده.
    منم کاور نداره گوشیم
    ببین از بس دستم بوده ارمه پشته درش سفیدیش رفته اما یه خش بهش نیست
    دوبارم افتاد رو فرش ولی بزنم به تخته آخ نگفته
    سره همین موضوع از سامسونگ راضی ام فردا هم می خوام برم تی وی سه بعدیشا بگیرم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

17. 2 كاربر زير از شما hamedesf عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #1100

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : HTC Desire & Sensation & Wildfire Family
    شماره كاربري : 132977
    نام : میلاد
    سپاس ها
    12,628
    سپاس از شما 8,496 بار در 1,907 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط Sooofi نمایش پست ها
    نوار دور گلکسی اس۲ من هم ترک برداشته اما خودبخود نبوده . یک بار اومدم از زیر مبل برش دارم آروم خورد به چوب مبل و به زیبایی ترک برداشت! اما چیزی که هست من قبل از gs2 یک HTC hd2 داشتم که یک سال دستم بود . الان این دو تا رو نگاه میکنم hd2 کهنه به نظر میاد اما gs2 از نظر رنگ و لعاب عین روز اوله .

از اینها گذشته شخصا اگه بخوام گوشی های اند بخرم اول به سمسانگ فکر میکنم بعد هم نکسس گوگل . چون از hd2 اصلا خاطرهء خوبی ندارم و HTC one هم که مموری کارت نمیخوره و اصلا هم از رابط کاربری سنس ui خوشم نمیاد . ضمن اینکه نصب رامهاش دنگ و فنگ داره و کیبورد پارسی هم که نداره و اگه اشتباه نکنم باید از گوگل پلی کیبورد نصب کرد که به شخصه چون کیبوردها میتونن مثل کی لاگر و جاسوس عمل کنند هیچ وقت از کیبوردی غیر از کیبورد اصلی خود گوشی استفاده نمیکنم .

سونی z هم که نمایشگرش مشکل زاویه دید داره و اندازه بدنشم زیادی بزرگه . پشتیبانی نرم افزاریشم مثل سمسانگ نیست. (پردازندشو فاکتور میگیرم چون در عمل زیاد فرقی ندارند)

میمونه نکسس و سمسانگ . که نکسس ها در دریافت آپدیت ها بین تموم اندرویدی ها بی نظیرند و این آپدیت سریع و پشتیبانی طولانی تر مزیت بزرگیه . اما از طرفی عدم پشتیبانی از مموری کارت برای من قابل چشم پوشی نیست و البته به شخصه به سوپرامولد عادت کردم!

با این حساب اولویت اول من نوعی در این بازار گلکسی اس۴، و بعدش نکسس گوگله . به باقی گزینه ها هم اصلا توجهی نمیکنم!

کلا باهات موافقم
    اما خداییش HTC Hd2 زمان خودش گوشی فوق العاده شاخی بود و محبوب ترین گوشی برای هکرها بود و سیستم عامل های مختلف روش سوار شدن و این گوشی برای همیشه از این نظر تو تاریخ گوشی های هوشمند موندگاره. مقایسه Hd2 که ماله n سال پیشه با s2 درست نیست به نظر من. و باید قبول کنیم از نظر بدنه HTC بهتر عمل کرده اما خوب سامسونگ هم برتری های دیگه ای داره.
    سونی هم که هرچی بیشتر میگذره بیشتر گند میزنه. مثلا میتونید 2 مدل صفحه نمایش داشتن واسه Xperia TX رو اینجا ببینی :
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=274866

19. 4 كاربر زير از شما miillaaad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 110 از 298 نخستنخست ... 1060100108109110111112120160210 ... آخرینآخرین