نرم افزار مذکور که مي توان آن را از اينترنت بر روي گوشي بارگذاري کرد، به افراد امکان مي دهد مبلغي را به حساب فرد ديگري منتقل کنند يا پولي را از وي دريافت کرده و به حساب خود بريزند
16/01/1385
تاليانيوز- شرکت Obopay نرم افزاري را طراحي کرده که با استفاده از آن مي توان از تلفن همراه براي پرداخت و انتقال پول ومديريت حسابهاي بانکي استفاده کرد. اين نرم افزار در واقع تلفن همراه را به يک کارت اعتباري مطمئن مبدل مي کند.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز، نرم افزار مذکور که مي توان آن را از اينترنت بر روي گوشي بارگذاري کرد، به افراد امکان مي دهد مبلغي را به حساب فرد ديگري منتقل کنند يا پولي را از وي دريافت کرده و به حساب خود بريزند.
نرم افزار ياد شده همچنين با کارت هاي اعتباري MasterCard سازگاري کامل دارد. به گفته مسئولان Obopay افراد به محض بارگذاري اين نرم افزار مي توانند حسابهاي بانکي شان را به کمک تلفن به طور کامل همراهشان مديريت کنند واطلاعات مربوط به آخرين وضعيت آن را مرتبا دريافت کنند.
اين اولين بار است که چنين نرم افزاري با امکانات گسترده براي تبديل تلفن همراه به ابزار تجارت الکترونيک طراحي وساخته مي شود. هم اکنون خدمات ياد شده تنها در آمريکا در دسترس است، اما مسئولان Obopay مي گويند قصد دارند امکان بهره مندي از آن را در ديگر کشورها هم فراهم کنند.
منبع : روابط عمومی تالیا
نظر خواهی :
Shift + Ctrl = FA / EN
لطفا در صورتی که در باره این خبر نظری دارید با ما درمیان بگذارید.

متشکریم
نام فرستنده : پست الکترونيک :