مدير Vodafone در مصر مي گويد اپراتور سوم سهم ما در بازار را نخواهد بلعيد، بلکه مشترکان جديدي را به سمت خود جلب خواهد کرد
تاليانيوز- در حالي که فعاليت اپراتور تاليا در ايران با مشکلات زيادي مواجه است و از عرضه سيمکارت هاي 150 هزار توماني در کشور در آينده هم اخبار ضد و نقيضي به گوش مي رسد، دو اپراتور قديمي مصر از آغاز به کار سومين اپراتور تلفن همراه در اين کشور استقبال مي کنند و آن را تهديدي براي خود نمي دانند.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از Cellular News يان گري مدير Vodafone در مصر مي گويد اپراتور سوم سهم ما در بازار را نخواهد بلعيد، بلکه مشترکان جديدي را به سمت خود جلب خواهد کرد.
وي مي افزايد: مصر يک بازار در حال رشد است و فضاي کافي براي فعاليت اپراتور سوم وجود دارد. همچنين شرکت دولتي MobiNil هم از آغاز به کار اپراتور سوم استقبال کرده است.
گفتني است هنوز اپراتور سوم موبايل در مصر مشخص نشده ودر اين زمينه رقابت سختي بين ترکسل، MTC کويت، اتصالات امارات، Raya Holding مصر و MTN آفريقاي جنوبي در جريان است.
هم اکنون Vodafone مصر در تلاش است مجوز ارائه خدمات نسل سوم تلفن همراه در مصر را اخذ کند. اين شرکت فعلا 5.9 ميليون مشترک در مصر دارد.