همزمان با افزايش علاقه مردم به دسترسي به محتويات چندرسانه اي از طريق تلفن هاي همراه شرکتهاي رسانه اي و شبکه هاي خبري هم قصد دارند در اين بازار نوظهور حضور پيدا کنند
17/01/1385
تاليانيوز- سايت خبري MSNBC يکي از برترين سايتهاي خبري در آمريکا که شبکه اي تلويزيوني به همين نام را در اختيار دارد روز چهارشنبه از آزمايش يک سرويس خبري جديد براي استفاده کاربران تلفن همراه خبر داد که هزينه هاي اداره آن از محل قبول آگهي تامين خواهد شد.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از رويترز، همزمان با افزايش علاقه مردم به دسترسي به محتويات چندرسانه اي از طريق تلفن هاي همراه شرکتهاي رسانه اي و شبکه هاي خبري هم قصد دارند در اين بازار نوظهور حضور پيدا کنند.
MSNBC که به ابتکار مايکروسافت و شبکه خبري NBC تاسيس شده يکي از اولين موسساتي است که قصد دارد تا تابستان خدمات ياد شده را در دسترس کاربران قرار دهد.
قرار است اين سرويس در کنار ارائه اطلاعات متني امکان دسترسي کاربران به کليپ هاي تصويري و عکس را نيز فراهم کند و احتمالا خدمات آن محدود به ارائه خبر نخواهد ماند.
گفتني است که سايت MSNBC در ماه 25 ميليون بازديدکننده دارد وگردانندگان آن اميدوارند با جلب توجه مشترکان خدمات تلفن همراه افراد تازه اي را به جمع علاقمندان به MSNBC اضافه کنند.
منبع : روابط عمومی تالیا