دانلود بازی اندروید - عکس - گیفت کارت - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت

برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: نحوه بكاپ گرفتن از رام و روت كردن گوشيهاي چيني طرح اصل

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 53939
    سپاس ها
    0
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض نحوه بكاپ گرفتن از رام و روت كردن گوشيهاي چيني طرح اصل

با سلام و درود فراوان
    من چندي پيش يك گوشي چيني گرفتم شبيه سامسونگ گالكسي اس 3
    حال با توجه به اينكه اگر اين گوشي (با توجه به اينكه نسخه اندرويدش 4 است ) در زماني كه نرم افزاري نصب كنيم و با توجه به چيني بودن اين گوشي احتمال كند شدن و خرابي وجود داره گفتم بهتره از رام گوشي يك نسخه بكاپ نهيه كنم تا در زمان بروز مشكل يك بار ريستور كنيم و مشكلش حل بشه البته به احتمال خيلي كم
    نام گوشي من sking ميباشد البته من كلي صحبت ميكنم
    من در زماني كه مي خوام وارد قسمت بكاپ بشم با گرفتن دكمه هاي ولوم و پاور به محض روشن شدن وارد منوي براي تست كامل ميشوم و اون قسمت هايي كه دوستان مطرح كردن نمياد و نتونستم نسخه اي از بكاپ تهيه كنم
    البته بعدا متوجه شدم كه بعد از روت كردن اين منو ظاهر ميشود (اگر اشتباه نگفته باشم)
    حال سوالم اينه روت كردن گوشي ضرري كه نداره
    حتما بايد روت كنم
    ديگر احتياج به چيز ديگري كه نداريم مشابه روت كردن
    روت كردن گوشي چه فايده اي داره به غير از حذف برنامه ها
    چجوري روت كنمش كه فقط بدرد اين كار بخوره
    اگر روت كنم مشكلي كه پيش نمياد و اگر روت كنم دوباره ميتونم از حالت روت شدن خارجش كنم
    خلاصه من مي خوام از رام گوشي بكاپ بگيرم چه كار بايد بكنم اگر راهي مثل ديگر گوشي ها باشد كه ديگه نرم افزار خاصي نصب نكنم. من هدفم از اين سوال ها فقط آشنايي بيشتر است
    من تا به حال گوشي اندرويد نداشتم و زياد اطلاعاتي در موردش ندارم من فقط از گوشي هاي سيمبين استفاده ميكردم
    البته اين گوشي چيني از نظر مشخصات خيلي ضعيفه ولي من ازش راضيم ميگن ارزون بي علت نيست

2. كاربران زير از شما آرش جون عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 643763
    سپاس ها
    39
    سپاس از شما 48 بار در 24 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش جون نمایش پست ها
    با سلام و درود فراوان
    من چندي پيش يك گوشي چيني گرفتم شبيه سامسونگ گالكسي اس 3
    حال با توجه به اينكه اگر اين گوشي (با توجه به اينكه نسخه اندرويدش 4 است ) در زماني كه نرم افزاري نصب كنيم و با توجه به چيني بودن اين گوشي احتمال كند شدن و خرابي وجود داره گفتم بهتره از رام گوشي يك نسخه بكاپ نهيه كنم تا در زمان بروز مشكل يك بار ريستور كنيم و مشكلش حل بشه البته به احتمال خيلي كم
    نام گوشي من sking ميباشد البته من كلي صحبت ميكنم
    من در زماني كه مي خوام وارد قسمت بكاپ بشم با گرفتن دكمه هاي ولوم و پاور به محض روشن شدن وارد منوي براي تست كامل ميشوم و اون قسمت هايي كه دوستان مطرح كردن نمياد و نتونستم نسخه اي از بكاپ تهيه كنم
    البته بعدا متوجه شدم كه بعد از روت كردن اين منو ظاهر ميشود (اگر اشتباه نگفته باشم)
    حال سوالم اينه روت كردن گوشي ضرري كه نداره
    حتما بايد روت كنم
    ديگر احتياج به چيز ديگري كه نداريم مشابه روت كردن
    روت كردن گوشي چه فايده اي داره به غير از حذف برنامه ها
    چجوري روت كنمش كه فقط بدرد اين كار بخوره
    اگر روت كنم مشكلي كه پيش نمياد و اگر روت كنم دوباره ميتونم از حالت روت شدن خارجش كنم
    خلاصه من مي خوام از رام گوشي بكاپ بگيرم چه كار بايد بكنم اگر راهي مثل ديگر گوشي ها باشد كه ديگه نرم افزار خاصي نصب نكنم. من هدفم از اين سوال ها فقط آشنايي بيشتر است
    من تا به حال گوشي اندرويد نداشتم و زياد اطلاعاتي در موردش ندارم من فقط از گوشي هاي سيمبين استفاده ميكردم
    البته اين گوشي چيني از نظر مشخصات خيلي ضعيفه ولي من ازش راضيم ميگن ارزون بي علت نيست
    عزیزم منم همین گوشی رو داشتم اما به یه روز نکشیده کل صفحه لمسیش ازکارافتاد وخراب شد برای این گوشی ها هیچ کاری نمیتونی بکنی
    دنبال روت کردنش هم نرو گوشی های اصلی کلی ریسک دارن چه برسه به این اشغالا
    پیشنهادم بهت اینه که ردش کن زودتر واگرنه بدجوری دردسر میشه گول قشنگیشو نخور اکثرشون هم اندروید واقعی نیستن یه پوسته ودستکاری نرم افزاری هستن وکلی نرم افزار وبازی و... روی اینا نصب نمیشه
    اگه هم میخای از رامش بک اپ بگیری یسری نرم افزار هست میتونی کاربکنی

4. كاربران زير از شما worldmohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 523054
    نام : mr.GX
    سپاس ها
    2,813
    سپاس از شما 16,180 بار در 2,506 پست
    ( جزئيات بيشتر )

اين گوشيها اندرويد 4 هم نيستند يا اگر باشند كرنلشون همون جينجربريد هست...
    درست كانفيگ نشدند ...
    از اونجايي كه معلوم نيست از چه چيپها و چه برندهايي به عنوان سخت افزار استفاده شده پس دولپري هم ندارند تا رام و كرنل و CWR براشون پورت كنه تازه شركت سورسها رو هم منتشر نميكنه واسه توسعه دهنده ها...
    در ضمن چون هيچ استاندرادي ندارند پس براتون خطر دارند مثلاً باتريشون كه ديدي يهو تركيد البته شوخي كردم اما استاندارد SAR رو معمولاً رعايت نميكنند و اين يعني خطر بلقوه قرار گرفتن زير ميدان مغناطيسي بالاتر از حد تحمل بدن براي مدتي طولاني !!! (كلاً چيني ها جز برندهاي معتبرشون مثل هواوي و zte بقيه اصلاً به SAR توجه ندارند!)

نظر من هم مثل دوستمون بي خيال شو حتي يك گوشي ضعيف اندرويد مثل Wildfire يا Ace هم از اين هيولاها بهتر عمل ميكنه و امنتر هم هست!!!

6. 5 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 386162
    نام : ŘÃϻĮŇ
    سپاس ها
    161
    سپاس از شما 2,668 بار در 761 پست
    ( جزئيات بيشتر )

به جای اینکه از این گوشی چینی ها بگیری
    یه گوشی ضعیف تر ولی اصلی بگیر

8. 3 كاربر زير از شما raminhp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

شماره كاربري : 643763
    سپاس ها
    39
    سپاس از شما 48 بار در 24 پست
    ( جزئيات بيشتر )

خواستم بگم که گوشی فعلیم که دوماهی میشه خریدمش از برند هواوی هست ومدل y210
    حیف پول که واسه اینم دادم فک میکردم بعدخرید اون گالگسی اس 3 قلابی و پس گرفتن پولم سراغ این یکی رفتم لااقل این یکی خوب دربیاد ولی اینم روزهای اولش چندبار پشت سرهم ریست میکرد اونم بدون هیچ دلیلی یا لانچرش میپرید.(مثل اینکه مشکل ریست شدن رو افراددیگه هم خریدنش دارن)
    از امروز صبح به بعد وایرلسش روشن میشه اما کارنمیکنه وهیچی بالا نمیاره.اینم ازاین گوشیم توفکرفروششم که میدونم روی این یکی کلی ضرر میکنم. این جنسها اشغال به تمام معنا هستن
    پول بیشترواسه سامسونگ وال جی میدین اما میدونید که اینطورمشکلا رو ندارن.
    ایندفعه میرم سراغ سامسونگ یا اچ تی سی.
    نه هواوی که تازه وارد بازار هست وماایرانی ها رو موش ازمایشگاهی گوشی های جدیدش میدونه تا اشکالاتشو توی نسخه های بعدیش برطرف بکنه.
    یه توصیه دوستانه میکنم ازاین گوشی ها نخرید گول قشنگی وصفحه نمایش بزرگ و قیمت پایینشونو نخورین هیچ ارزونی بی دلیل نیست یادتون بمونه.

10. كاربران زير از شما worldmohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 745878
    سپاس ها
    252
    سپاس از شما 174 بار در 66 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من گوشیم ساخت شرکت هایر هست و چینی هم هست اسمشم Haier w718 که ۳۵۰ خریدم خیلیم راضیم کلی هم از دستم خورد زمین کاریش نشد تازه ضد اب بودنشم امتحان کردم چرا برندای چینی رو خراب میکنید؟! :))

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

12. كاربران زير از شما saeed.74 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 386162
    نام : ŘÃϻĮŇ
    سپاس ها
    161
    سپاس از شما 2,668 بار در 761 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.74 نمایش پست ها
    من گوشیم ساخت شرکت هایر هست و چینی هم هست اسمشم Haier w718 که ۳۵۰ خریدم خیلیم راضیم کلی هم از دستم خورد زمین کاریش نشد تازه ضد اب بودنشم امتحان کردم چرا برندای چینی رو خراب میکنید؟! :))

داداش آجرم بندازی زمین هیچیش نمیشه.
    تازه کلا ضد آب هم هست.

چون به ضربه مقاومه عالیه؟

14. كاربران زير از شما raminhp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

شماره كاربري : 745878
    سپاس ها
    252
    سپاس از شما 174 بار در 66 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط raminhp نمایش پست ها
    داداش آجرم بندازی زمین هیچیش نمیشه.
    تازه کلا ضد آب هم هست.

چون به ضربه مقاومه عالیه؟
    نه راستش اینا نکات حاشیه ایش بود برای اینکه بدونین کفیت ساخت برندای چینی بد نیست...

به این خاطر عالیه هست که با توجه ب قیمتی که در بالا گفتم دارای پردازنده تک هسته ای یک گیگا هرتزی به همراه پردازنده گرافیکی پاور وی آر ( توانایی اجرای بازی ماست وانتد بدون لگ ) بعلاوه صفحه چهار اینچی با تراکم بالای ۸۰۰ در ۴۸۰ هم چنین باتری ۲۰۰۰ میلی امپری با بازده ۷ روز با مصرف کم ( عملی تجربه کردم ) و همچنین دوربین ۵ مگاپیکسلی با فیلم برداری ۷۲۰ اچ دی و دوربین دوم.... دیگه اینکه سه چهار تا کاستوم رام باحال هم براش هست و ضد اب و ضد ضربه بودنش به کنار چیزی فعلا یادم نمیاد :) اهان راستی دو سیمکارت هم هست رایتلم ساپورت میکنه

16. 2 كاربر زير از شما saeed.74 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

شماره كاربري : 744055
    سپاس ها
    3
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

عزیزم من هم گوشی هووای دارم خیلی خیلی راضی

18. كاربران زير از شما mobin3077 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

شماره كاربري : 698429
    سپاس ها
    2
    سپاس از شما 2 بار در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ّرای روت این مسائل می تونید اینجا سوالاتون رو مطرح کنید
    forum.masterbuy.ir
    هم ریکاوری هم هرچی درخواست براتون می زارم.

20. 2 كاربر زير از شما ehsan90a عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین