• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

عمومی

1. Top | #1

درجه : مدير بخش
      بخش : ویندوز تبلت
      شماره كاربري : 706324
      نام : アリ
      سپاس ها : 9,133
      سپاس از شما 14,847 بار در 2,184 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض تجربیات خرید ویندوز تبلت ها با گارانتی های مختلف

سلام

خدمت دوستان رسیدیم با یه تاپیک دیگه

خیلی از دوستان تبلت پی سی های مختلفی خریداری میکنن

بطبع هم شرکت های زیادی هستند که ارائه دهنده گارانتی برای این دیوایس ها هستند

متاسفانه بسیاری از این شرکت ها در حد یک واحد کوچیک آپارتمانی هستن و هیچ گونه خدماتی ارائه نمیدن

دوستانیکه تجربه خرید ویندوز تبلت ها رو دارن لطف کنن در مورد کیفیت پشتیبانی شرکت گارانتی کننده پست بزارن

تا هم دوستان با دید باز تری شرکت گارانتی کننده رو انتخاب کنن

وهم شرکت هایی که پشتیبانی خوبی ندارن معرفی بشن

پیشاپیش ممنون از همکاریتون

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 250729
      نام : سعید
      سپاس ها : 544
      سپاس از شما 3,194 بار در 746 پست
      جزئيات بيشتر

میخوام تجربه خرید سرفیس پرو 4 از امتداد پارسه رو باهاتون در میون بذارم، بلکه کمکی در خرید و انتخاب شما باشه.
      من ابتدا از طریق سایت این شرکت به آدرش topsun.ir درخواست خرید نسخه 256 گیگ این تبلت رو ثبت کردم و هزینه اش رو به صورت آنلاین پرداخت کردم؛ بعد از ظهر روز بعد، در حالی که فکر می کردم اصولا باید دیگه تبلت ارسال شده باشه، برای دریافت شماره رهگیری پست باهاشون تماس گرفتم، اما گفتن متاسفانه موجودی ندارن و یک هفته دیگه موجود می کنن مجددا. جوابشون این بود که موجودیشون رو به صورت حضوری فروختن و به عبارتی هیچ ارزشی برای سفارش اینترنتی من قائل نبودن و حتی یه تماس هم باهام نگرفتن و اگه خودم پیگیری نمی کردم، هیچ خبری هم از اونا نمی شد. روز بعد مبلغ سفارشم رو بهم پس دادن...
      متاسفانه مشاهده این بی نظمی در کار این شرکت برام تجربه نشد و مجددا چند روز بعد این بار نسخه 128 گیگ این تبلت رو به دلیل اینکه نتونستم جای دیگه ای پیدا کنم و با توجه به اینکه عجله داشتم باز هم از طریق سایت شرکت امتدادپارسه به همون آدرس TopSun.ir ثبت کردم(با این تفاوت که قبل از پرداخت، به صورت تلفنی از موجودی اطمینان حاصل کردم.)
      تبلت به دستم رسید، اما به چندین مشکل اساسی که واقعا قابل چشم پوشی نبودن:
      1- یک دونه غبار زیر ال سی دی بود(در تصویر می بینید)

2- گوشه پایین سمت راست ال سی دی یه چیزی شبیه به چسب زده بود بیرون
      موارد یک و دو آدم رو به شک می انداخت که تبلت ممکنه باز شده باشه.

3- اما مهم ترین مشکل این تبلت این بود که وقتی پایه نگهدارنده پشت تبلت(کیک استند) رو باز می کردم و تبلت رو روی یک سطح صاف قرار می دادم، تبلت قشنگ لق می زد و یک طرف کیک استند رو هوا بود. یه کلیپ چند ثانیه ای از این لق بودن رو قرار دادم و از لینک زیر می تونید مشاهده کنید:
      https://www.dropbox.com/s/bg951y6x07...Okkkk.mp4?dl=0

به نظر شما این مشکل کوچیکیه برای یک تبلت 4 میلیون و 700 هزار تومنی؟!!
      4- تو اون دو روزی که دستم بود بیشتر از 4 بار صفحه مرگ آبی گرفتم...

تمامی این مشکلات در کنار هم این حس رو به وجود میاره که این تبلت احتمالا رفرش هست. به خصوص مشکلات 1 تا 3...

اما خب تا اینجا شاید خیلی بد به نظر نیاد...
      مشکل اصلی اینه که من برای استفاده از خدمات ضمانت تعویض 7 روزه، به دفترشون تو خیابون ولیعصر مراجعه کردم.
      ایرادات تبلت کاملا واضح و مبرهن بود، ولی گفتن تبلت رو بذار و برو دو ساعت دیگه که مدیریت میاد برگرد!
      این شرکت انقدر کوچیکه که یدونه کارشناس خدمات پس از فروش درست و حسابی نداره که کار آدم رو راه بندازه و باید صبر کنی که مدیریت ساعت 12 ظهر یه سر بیاد شرکت و مشکل تبلتو تایید کنه!!!
      من رفتم و ساعت 12 برگشتم و دیدم مدیریت تشریف آورده بودن!
      خانوم منشی تبلتو بردن پیششون تو اتاق، و من صدای مکالمشون رو می شنیدم؛ برخورد مدیریت خیلی جالب و البته تاسف بار بود...
      میگفت "اینا که مشکل حساب نمیشن، اصلا پولشو بدین بره! نمیخواد براش تعویضش کنید"
      و دیگه بهم تبلت نفروختن؛ منم از خدا خواسته رفتم از دیجی کالا خرید کردم...
      حالا خودتون قضاوت کنید که آیا میشه روی گارانتی این شرکت حساب باز کرد؟؟
      نمی خوام خدمات گارانتیشو زیر سوال ببرم، چون تجربه ای از استفاده از گارانتیش ندارن، ولی سالی که نکوست از بهارش پیداست... این شرکت انقدر کوچیکه که... بهتره خودتون برید و دفترش رو ببینید...
      به نظر من اگه از دیجی کالا و بدون گارانتی خریدتون رو انجام بدید، خرید مطمئن تری رو انجام دادید و هزینه کمتری هم پرداخت کردید...
      دیجی کالا بدون چون و چرا و با نهایت صبر و احترام کالای معیوب رو تعویض میکنه...

امیدوارم نشر این تجربه مفید واقع بشه و در انتخابتون کمکی کرده باشم...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

4. 3 كاربر زير از شما gameinformation عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع