گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 309 از 310 نخستنخست ... 209259299307308309310 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,081 به 3,090 از 3095

درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    817837
    سپاس ها
    3
    سپاس از شما 27 بار در 17 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy S4 Active LTE-A
    0935
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط ahraar_b نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید و کاربران گرامی
    یه مشکل عجیبی برام پیش اومده گوشی i9505 دارم ولی هیچ فایلی فلش نمیشه نه رام و نه روت نه چیز دیگه در ضمن وقتی داده همراه فعال میکنم گوشی همیشه میره رو حالت 4g ولی سرعتش همیشه در اندازه 2g است در حالی که سیمکارت ایرانسل که تو منطقه ما بخوبی 4g رو پوشش میده میزارم درش ولی بازم سرعتی نداره ! و گاهی وقت ها هم آنتنش خود به خود میپره !
    کسی از دوستان است که این مشکل رو داشته باشه یا راه حلی دارین که کمکم کنین بدجور موندم !
    سلام گوشیتون اصله؟ چون با اودین همه کار میشه کرد بهتره دیباگ گوشیتون رو فعال کنید و یه بار دیگه چک کنید

درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    817837
    سپاس ها
    3
    جزئیات بیشتر...
    0935
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط MAMAD*50 CENT نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    تاچ LCD گوشیم شکسته و این جوری که مشخصه ارزش تعمیر کردن نداره
    340 تومن بدم تا کامل عوض بشه برای همین دیگه درستش نکردم منتها یه سوال دارم
    روی گوشی قفل گذاشتم (پترن روش بوده )و الان صفحه گوشی شکسته چجوری میتونم از طریق سیستم اطلاعات گوشی بردارم
    خودتون میدونید که تا قفل گوشی باز نکنی اطلاعات گوشی بالا نمیاد
    حالا اگه ترفندی چیزی هستش که میشه رم داخلی گوشی روی کامپیوتر بالا اورد بهم بگید
    دوستان اگه راهی روشی بلد هستین بگید چون خیلی مهمه مرسی
    با otg موس وصل کنید

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    833529
    سپاس ها
    8
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

پیش فرض ریست کردن رام

باسلام خدمت اساتید محترم
    گوشی 9505 دارم از دیشب گوشی هنگ میکنه و ری استارت میشه.
    بعضی وقت ها هم تو ارم سامسونگ میمونه و بالا نمیاد.
    هم کاستوم سیانوژن زدم هم رام چهار فایله .
    تو هر دوتا رام همین مشکل هستش .
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    833619
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung I9500 Galaxy S4
    0935

با سلام. گوشی من galaxy s4 کره ای هستش با مدل SHV-E300K . کسی میتونه برای آپدیت رام راهنماییم کنه؟ پیدا نکردم رامشو. یکی پیدا کردم که بهم گفتن فارسی نداره. شاید کیبورد فارسی داشته باشه.نمیدونم. لطفا راهنماییم کنید

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    195272
    سپاس ها
    2,518
    سپاس از شما 159 بار در 64 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar26 نمایش پست ها
    با سلام. گوشی من galaxy s4 کره ای هستش با مدل SHV-E300K . کسی میتونه برای آپدیت رام راهنماییم کنه؟ پیدا نکردم رامشو. یکی پیدا کردم که بهم گفتن فارسی نداره. شاید کیبورد فارسی داشته باشه.نمیدونم. لطفا راهنماییم کنید
    گوشی شما فقط برای کشور کره تولید شده، که بخاطر همین موضوع رام کشور دیگه ای جز کره براش تولید نشده.
    بنابراین منوی فارسی نداره. فقط کیبورد فارسی داره. اگه منوی فارسی نیاز دارید میتونید از برنامه MoreLocale استفاده کنید. در لینک زیر تمام رام های رسمی برای گوشی شما موجود هست.
    کد:
    https://www.sammobile.com/firmwares/database/SHV-E300K/

درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    817837
    سپاس ها
    3
    جزئیات بیشتر...
    0935
    حالت من
    Badjens

سلام
    تا اونجایی که میشه فهمید مشکل سخت افزاری هست و نمیشه کاریش کرد

gymclass.heroes آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    769331
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 35 بار در 26 پست
    جزئیات بیشتر...

سلام من یه سوال دارم
    میخوام Samsung Galaxy S4 GT-I9506 بخرم ولی تنها مشکلم اینکه ایا رام سیانوژن برای این گوشی خوب ساپورت میشه؟ینی دو سه سال اندرویدشو میشه اپدیت کرد؟
    https://devs-lab.com/lineageos-suppo...LineageOS_ROMs

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    822248
    سپاس ها
    2
    سپاس از شما 5 بار در 4 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Array M390
    Acer beTouch E120
    0935-0932

ببخشید من پست رو در 9500 گزاشتم فوروارد کردم اینجا شرمنده

سلام خدمت همه دوستان سوال و چند نکته در مورد نصب رام
    مشخصات گوشی
    الکسی اس 4
    GT-I9505
    نسخه اندروید 4.3
    نسخه باند پایه
    I9505XXUEMJ5

نسخه اصلی
    3.4.0-1869009
    se.infra@SEP-106 #1
    sun oct 13 1833 Kst 2013

شماره ساخت
    JSS15J.I9505XXUEMJ5

وضعیت SELINuX
    Enforcing
    SEPf_gt-I9505_4.3_0024

خدمت شما دوستان گل مشخصات دقیق گوشی من
    سوال
    1.گوشی من رام چه کشوری رو گوشی من نصب هست میشه دقیق بگین چه کشوری هست؟
    2.میخوام رام نصب کنم رام 5.1 اخرین رامی هست که برای مدل گوشی من امده میخوام رام بزنم میخوام همین کشوری که رامش الان رو گوشی نصب هست نصب بزنم فارسی نداره اما روت گردم با برنامه نرم افزار LanguageEnabler ایا در رام 5.1 این برنامه جواب میده برای فارسی کردن
    3. در کشور ایران چه رام هایی خوب جواب میده؟؟ کشور ها مد نظر من این کشور ها هستن
    رامهاي اروپايي مانند ايتاليا، انگليس و آلمان
    Germany, , Italy, , United Kingdom

ممنون میشم راهنمایی کنید رام من مال کدام کشور هست (از کجا باید بدونم رام مال کجا هست میشه بهم یاد بدین میدونم که از اینجا متوجه میشین I9505XXUEMJ5 ولی نمیدونم از کجا و چطوری میشه راهنمایی ساده بهم بکنید متوجه بشم تشکر

سوال اخر اصلا به نظر شما ارزش داره من از 4.3 بیام رو 5.1 جدیدن خیلی از برنامه ها با ارتقاع نسخه اندروید خیلی از برنامه ها روی 4.3 نصب نمیشه اصلا ارزش داره ابدیت کنم به 5.1 یا بمونم رو 4.3 کدام بهر هست ممنون میشم راهنمایی کنید

__________________________________________________ __________________________________________________ ___
    جواب یکی از دوست های ما
    واسه اینکه بدونین رام چه کشوری رو دارین استفاده میکنین یه سر به سایت سامسونگ بزنین و Baseband رام رو اونجا سرچ کنین :
    کد:

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505

رام شما احتمالا مربوط به کشور ایرلند هست.
    راجع به آپدیت هم به نظر من حتما این کارو بکنین، همه چیز تو رام جدید بهتر از قبل شده، بالاخره آپدیت رو که الکی نمیدن بیرون!!
    در ضمن شما که گوشیتون روت هست میتونین از کاستوم رام های متنوعی هم استفاده کنین البته اگه اهل این کار باشین
    واسه فارسی کردن هم شما میتونی مثل قبل با همون کارا گوشیتون رو فارسی کنی (ولی آخه انگلیسی مگه چشه!!)
    اگه رام رسمی 5.0.1 میخواین این رام نیوزلند الان از همه تغییراتش بیشتر و جدیدتره :
    کد:

http://samsung-updates.com/details/9...05XXSHQA4.html

__________________________________________________ __________________________________________________ _
    در داخل سایت رفتم سرچ کردم ببینید

ایرلند هست
    بله ما یک سوال از کجای این رقم ها میشه فهمید رام مال کجا هست؟؟XXUEMJ5

ببینید XXUEMJ5 اخر رقم من 5 هست تو سایت 7 زده یعنی یعد از رامی که من نصب کردم 2بار دیگه ابدیت امده رو این بیس اره که شده 7 درسته؟

سوال مهم یکی از بچه ها بهم گفته که

درست هست اما برحسب تجربه رامهاي اروپايي مانند ايتاليا، انگليس و آلمان بهتر هستن (به نسبت ديگر رامهاي اروپايي) بدليل اينكه ساختار فايل مودم با سيستم مخابراتي ايران كاملا هماهنگ هست

بهم این جواب رو داده به نظر شما رام این کشور ها مناسب هست که این بنده خدا گفته

??

Netherlands فکر کنم هلند باشه درسته این اخرین و بروز ترین رام هست برای گوشی من فکر کنم چون تاریخش از همه بروز تر هست سوال بعد ببینید کشور هایی عربی هم خط کشیدم اون ها چطور هستن به نظر شما

bermuda2012 آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    بخش
    Galaxy S4 I9500 - I9505
    شماره كاربری
    773460
    نام
    احسان
    کمک مالی به سایت
    10000 ریال
    سپاس ها
    1,753
    سپاس از شما 2,735 بار در 872 پست
    جزئیات بیشتر...
    0935
    حالت من
    ShadOsarhal

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2092 نمایش پست ها
    ببخشید من پست رو در 9500 گزاشتم فوروارد کردم اینجا شرمنده

سلام خدمت همه دوستان سوال و چند نکته در مورد نصب رام
    مشخصات گوشی
    الکسی اس 4
    GT-I9505
    نسخه اندروید 4.3
    نسخه باند پایه
    I9505XXUEMJ5

نسخه اصلی
    3.4.0-1869009
    se.infra@SEP-106 #1
    sun oct 13 1833 Kst 2013

شماره ساخت
    JSS15J.I9505XXUEMJ5

وضعیت SELINuX
    Enforcing
    SEPf_gt-I9505_4.3_0024

خدمت شما دوستان گل مشخصات دقیق گوشی من
    سوال
    1.گوشی من رام چه کشوری رو گوشی من نصب هست میشه دقیق بگین چه کشوری هست؟
    2.میخوام رام نصب کنم رام 5.1 اخرین رامی هست که برای مدل گوشی من امده میخوام رام بزنم میخوام همین کشوری که رامش الان رو گوشی نصب هست نصب بزنم فارسی نداره اما روت گردم با برنامه نرم افزار LanguageEnabler ایا در رام 5.1 این برنامه جواب میده برای فارسی کردن
    3. در کشور ایران چه رام هایی خوب جواب میده؟؟ کشور ها مد نظر من این کشور ها هستن
    رامهاي اروپايي مانند ايتاليا، انگليس و آلمان
    Germany, , Italy, , United Kingdom

ممنون میشم راهنمایی کنید رام من مال کدام کشور هست (از کجا باید بدونم رام مال کجا هست میشه بهم یاد بدین میدونم که از اینجا متوجه میشین I9505XXUEMJ5 ولی نمیدونم از کجا و چطوری میشه راهنمایی ساده بهم بکنید متوجه بشم تشکر

سوال اخر اصلا به نظر شما ارزش داره من از 4.3 بیام رو 5.1 جدیدن خیلی از برنامه ها با ارتقاع نسخه اندروید خیلی از برنامه ها روی 4.3 نصب نمیشه اصلا ارزش داره ابدیت کنم به 5.1 یا بمونم رو 4.3 کدام بهر هست ممنون میشم راهنمایی کنید

__________________________________________________ __________________________________________________ ___
    جواب یکی از دوست های ما
    واسه اینکه بدونین رام چه کشوری رو دارین استفاده میکنین یه سر به سایت سامسونگ بزنین و Baseband رام رو اونجا سرچ کنین :
    کد:

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505

رام شما احتمالا مربوط به کشور ایرلند هست.
    راجع به آپدیت هم به نظر من حتما این کارو بکنین، همه چیز تو رام جدید بهتر از قبل شده، بالاخره آپدیت رو که الکی نمیدن بیرون!!
    در ضمن شما که گوشیتون روت هست میتونین از کاستوم رام های متنوعی هم استفاده کنین البته اگه اهل این کار باشین
    واسه فارسی کردن هم شما میتونی مثل قبل با همون کارا گوشیتون رو فارسی کنی (ولی آخه انگلیسی مگه چشه!!)
    اگه رام رسمی 5.0.1 میخواین این رام نیوزلند الان از همه تغییراتش بیشتر و جدیدتره :
    کد:

http://samsung-updates.com/details/9...05XXSHQA4.html

__________________________________________________ __________________________________________________ _
    در داخل سایت رفتم سرچ کردم ببینید

ایرلند هست
    بله ما یک سوال از کجای این رقم ها میشه فهمید رام مال کجا هست؟؟XXUEMJ5

ببینید XXUEMJ5 اخر رقم من 5 هست تو سایت 7 زده یعنی یعد از رامی که من نصب کردم 2بار دیگه ابدیت امده رو این بیس اره که شده 7 درسته؟

سوال مهم یکی از بچه ها بهم گفته که

درست هست اما برحسب تجربه رامهاي اروپايي مانند ايتاليا، انگليس و آلمان بهتر هستن (به نسبت ديگر رامهاي اروپايي) بدليل اينكه ساختار فايل مودم با سيستم مخابراتي ايران كاملا هماهنگ هست

بهم این جواب رو داده به نظر شما رام این کشور ها مناسب هست که این بنده خدا گفته

??

Netherlands فکر کنم هلند باشه درسته این اخرین و بروز ترین رام هست برای گوشی من فکر کنم چون تاریخش از همه بروز تر هست سوال بعد ببینید کشور هایی عربی هم خط کشیدم اون ها چطور هستن به نظر شما
    سلام
    توی بیس باند حرف آخر و رقمی که بعدش میاد ربطی به منطقه نداره
    بهترین مرجع واسه فهمیدن منطقه رام، همون سایت سامسونگ هست که بهتون گفتم
    رام های اروپایی معمولا بهتر بودن همیشه، منتها راجع به مودم مخابراتی که با اپراتورهای ایران سازگارتر باشه اطلاعی ندارم چون مدل گوش خودم i9500 هست!
    اما رام های امارات هم خوب بودن و واسه ایران مناسبه، حالا شما یا اون رام هلند که از همه جدیدتره رو نصب کنین یا رام امارات..
    که البته اگه رام امارات رو خواستین نصب کنین اون بالایی رو نصب کنین که مربوط به اپراتور خاصی نیس، کلا رام های اپراتوری رو نصب نکنین بهتره.
    موفق باشی

زندگی هیچ ارزشی ندارد ولی هیچ چیز هم ارزش زندگی را ندارد (آندره مالرو)

Bermuda2012
    ** Ehsan **

• كاربران زير از شما bermuda2012 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    822248
    سپاس ها
    2
    سپاس از شما 5 بار در 4 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Array M390
    Acer beTouch E120
    0935-0932

نقل قول نوشته اصلی توسط bermuda2012 نمایش پست ها
    سلام
    توی بیس باند حرف آخر و رقمی که بعدش میاد ربطی به منطقه نداره
    بهترین مرجع واسه فهمیدن منطقه رام، همون سایت سامسونگ هست که بهتون گفتم
    رام های اروپایی معمولا بهتر بودن همیشه، منتها راجع به مودم مخابراتی که با اپراتورهای ایران سازگارتر باشه اطلاعی ندارم چون مدل گوش خودم i9500 هست!
    اما رام های امارات هم خوب بودن و واسه ایران مناسبه، حالا شما یا اون رام هلند که از همه جدیدتره رو نصب کنین یا رام امارات..
    که البته اگه رام امارات رو خواستین نصب کنین اون بالایی رو نصب کنین که مربوط به اپراتور خاصی نیس، کلا رام های اپراتوری رو نصب نکنین بهتره.
    موفق باشی
    تشکر داداش 2تا سوال اخر ببخشید سرتو درد اوردم تو یک سایت این مسعله رو مترح کردم یکی جواب منو اینحوری داد ببینید
    __________________________________________________ __________________________________________________
    درود،گوشی s4 به نظر من برای اندروید 5 زیاد قوی نیست و جواب نمیده
    ممکنه اذیتت کنه
    رام خیلی خوب میخوای هم روسیه و فرانسه حرف اول رو همیشه میزنن
    برای ایران هم روسیه خیلی خوب روی اکثر گوشی ها جواب میده
    شما که اس 4 دارید با این حرف موفق هستین رام 5.1 گوشی کم نیاورده تو سرعت؟
    مدل گوشی من الکسی اس 4 9505 هست
    والا اصلاعاتی در مورد سخت افزاری گوشی ندارم من چی به چی هست نمیخوام رام بزنم گوشی کم بیاره بزور بالا بیاد نتونم کار کنم الان سرعت خوبی داره گوشی اما با بالا رفتن اندروید خیلی از برنامه رو اندروید 4.3 نصب نمیشه این تنها مشکل من هست محبورم ابدیت کنم به 5.1
    یم سرچی میزنی ببینی نصب کنم خوبه یا نکنم؟ میترسم نصب کنم به گفته شما کم بیاره دیگه حالا خر بیار باقالی بار کن گرفتار بشم لکی الکی سرچ بزن ببیین نصب کنم خوبه یا نه کم میاره گوشی یا نه مدل 9505 تشکر داداش

موضوع اخر این که گفتین رامی نصب کنم که مال اپراتور خواصی نیست از کحا باید متوجه بشم اون رام مال اپراتور خواصی هست میشه یک توضیج کوتاه بدین
    ؟ و رام شما مال کدام کشور هست میشه بگین