وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت‌: لازم است در زمينه‌ي سرويس‌دهي تلفن همراه در كشور فعاليت‌هاي جدي‌تري صورت گيرد.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر محمد سليماني كه به همراه چند نفر از مديران عالي وزارت و شركت‌هاي تابعه براي بازديد از مركز مخابرات امام خميني (ره)، در اين مكان حضور يافته بود، پس از بازديد از بخش‌هاي مختلف اين مركز اظهار داشت‌: در چند سال اخير براي رساندن خدمات گسترده‌ي مخابراتي به مردم، تلاش‌ها‌ي زيادي صورت گرفته است.
سليماني ميزباني سايت‌هاي ايراني را در داخل كشور با توجه به تجهيزات و امكانات موجود نرم‌افزار‌ي و تخصصي، امري ممكن خواند و تصريح كرد‌: با تلاش‌هاي گسترده در كوتاه مدت مي‌توان به اين مهم دست يافت.
سليماني با تاكيد بر همگام شدن با خواسته‌هاي مردم در ارايه‌ي خدمات و متنوع كردن سرويس‌ها، گفت‌: وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تلاش دارد با افزايش كيفيت در راستاي رفاه مردم، از هزينه‌هاي مخابراتي در سبد خانواده نيز بكاهد.
او افزود‌: در بخش مسائل امنيتي شبكه و در بخش نگهداري و سرويس‌دهي، حركت‌هاي مفيدي انجام شده است و با استفاده از ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي موجود مي‌توان براي بهره‌وري بيشتر و ارايه‌ي خدمات گسترده‌تر به مردم گام‌هاي موثري‌تري برداشت.
بنا بر اين گزارش، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اين بازديد با كارمندان مركز 118 ديدار و گفت‌وگو كرد و از نزديك از مشكلات آنان مطلع شد.