دانلود بازی اندروید - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - قیمت گوشی - شارژ مستقيم - خريد شارژ ايرانسل - شارژ مستقيم
صفحه 1 از 212 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 2115

موضوع: سوالات و مشکلات عمومی آیفون 5s

1. Top | #1

درجه : مدير انجمن
    بخش : iOS
    شماره كاربري : 623455
    نام : moein
    سپاس ها
    4,064
    سپاس از شما 31,888 بار در 6,705 پست
    ( جزئيات بيشتر )

Good سوالات و مشکلات عمومی آیفون 5s

دوستان عزیز سوالات و مشکلات عمومی خودشون در مورد آیفون 5s رودر این تاپیک مطرح کنید

تیم مدیریتی IOS
    کمک مالی به سایت

2. 17 كاربر زير از شما Mic Mic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 643554
    نام : sasan
    سپاس ها
    1,913
    سپاس از شما 966 بار در 424 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام ممنون بخاطر تاپیک
    امروز وارد بازار ایران شد و قیمتش سفید و سیاه 16 گیگ 4800 و طلایی 5800
    کمک مالی به سایت

4. 2 كاربر زير از شما sasan99 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدير انجمن
    بخش : iOS
    شماره كاربري : 623455
    نام : moein
    سپاس ها
    4,064
    سپاس از شما 31,888 بار در 6,705 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ارسال هر گونه پست در مورد قیمت محصولات در این گونه تاپیک خلاف قوایین هستش
    لطفا از ارسال خود داری کنید میتونید به قسمت خردی و فروش و مشاوره برای قیمت ها رجوع کنید

کمک مالی به سایت

6. 6 كاربر زير از شما Mic Mic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 655961
    سپاس ها
    631
    سپاس از شما 661 بار در 141 پست
    ( جزئيات بيشتر )

این آنلاک فکتوری هستش؟

£629.00

http://store.apple.com/uk/buy-iphone/iphone5s
    کمک مالی به سایت

8. كاربران زير از شما jjoko عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : مرجع برنامه و بازی iOS
    شماره كاربري : 722570
    نام : MohammadReza
    سپاس ها
    10,590
    سپاس از شما 15,966 بار در 5,838 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط jjoko نمایش پست ها
    این آنلاک فکتوری هستش؟

£629.00

http://store.apple.com/uk/buy-iphone/iphone5s
    اگه اشتباه نکنم اره
    کمک مالی به سایت

10. 4 كاربر زير از شما I-Mohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 670834
    نام : علی
    سپاس ها
    12,446
    سپاس از شما 4,255 بار در 817 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام دوستان
    در حال حاضر hTC one x دارم و اندروید و خیلی شدید هم از اوایل تا امروز روی برند و گوشیم تعصب دارم . اما چند وقتی هست ناباورانه کشیده شدم سمت اپل و تمام محصولاتش .
    با وجود چندین و چندین برند اندرویدی و رشد چشمگیر سیستم عامل اندروید و ورود بسیار زیاد گوشیها با شکل و اندازه و سخت افزارهای غیر قابل تصور !!! حالا من شیفته اپل شدم .
    همونطور که مشخصه با قیمتی که آیفون 5s داره میشه تقریبا دو عدد گوشیه کاملا حرفه ای اندرویدی خرید .
    من تمام این توضیحات و دادم تا کامل در یک پست لپ مطلب و گفته باشم بی کم و کاست .
    عده ای میگن برتری اندروید به ios این هست که محدودیتی نداره . اما این محدودیت و من نمیدونم چیه و از شما میخوام بدون تعصب یا با تعصب , اما " شفاف " برای من این محدودیتهارو بیان کنید .
    من اگر یه آیفون 5s 64 گیگ بخرم آیا همونطور که خریدم میتونم ازش استفاده کنم ؟ به فرض مثال : (البته قابل مقایسه نیست ) سونی z1 گرفتم و ازش استفاده میکنم و تا چند سال تماس تلفنی ,اس ام اس, اینترنت با وای فای و با اوپراتور ایرانسل ,برنامه و بازی و موزیک و ویدئو و عکس و غیره هم ازش بهره میبرم . کاری هم برای انجام این کارها نکردم. نو که خریدم تمام این قابلیتهارو داشته .
    حالا آیفون 5s نو میخرم . یه سیمکارت ایرانسلم براش میگیرم . حالا من و یه گوشیه آکبند آیفون 5s و شما و شفاف کردن موضوع و فهموندن مطالب به بنده که صادقانه هیچی از اپل و آیفون نمیدونم.
    البته روزی هم که hTC میخریدم چیزی از اندروید و hTC نمیدونستم . اما تمام روند یادگیریش آسون و قابل فهم بود .
    بازهم سوالم و تکرار میکنم : منم و یه آیفون 5s آکبند و یه سیمکارت سازگار ایرانسل . پولوم گوشی رو هم تو خونه باز کردم .
    بازی . برنامه . ویدئو . موزیک . اینترنت با وای فای و بی وای فای . مکالمه .اس ام اس و کارهای معقول با یک گوشی .
    شما و توضیحات
    ابتدا آرزوی صبر برای شما
    و سپس تشکر از جوابهای شما اما کاملا سطح مبتدی باشه و با اصطلاحات تخصصی بازیم ندین که نمیفهمم .
    کمک مالی به سایت

12. 5 كاربر زير از شما yaqi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : مدیر بازنشسته
    بخش : iPad | cydia
    شماره كاربري : 96365
    سپاس ها
    5,565
    سپاس از شما 8,291 بار در 3,726 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط yaqi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در حال حاضر hTC one x دارم و اندروید و خیلی شدید هم از اوایل تا امروز روی برند و گوشیم تعصب دارم . اما چند وقتی هست ناباورانه کشیده شدم سمت اپل و تمام محصولاتش .
    با وجود چندین و چندین برند اندرویدی و رشد چشمگیر سیستم عامل اندروید و ورود بسیار زیاد گوشیها با شکل و اندازه و سخت افزارهای غیر قابل تصور !!! حالا من شیفته اپل شدم .
    همونطور که مشخصه با قیمتی که آیفون 5s داره میشه تقریبا دو عدد گوشیه کاملا حرفه ای اندرویدی خرید .
    من تمام این توضیحات و دادم تا کامل در یک پست لپ مطلب و گفته باشم بی کم و کاست .
    عده ای میگن برتری اندروید به ios این هست که محدودیتی نداره . اما این محدودیت و من نمیدونم چیه و از شما میخوام بدون تعصب یا با تعصب , اما " شفاف " برای من این محدودیتهارو بیان کنید .
    من اگر یه آیفون 5s 64 گیگ بخرم آیا همونطور که خریدم میتونم ازش استفاده کنم ؟ به فرض مثال : (البته قابل مقایسه نیست ) سونی z1 گرفتم و ازش استفاده میکنم و تا چند سال تماس تلفنی ,اس ام اس, اینترنت با وای فای و با اوپراتور ایرانسل ,برنامه و بازی و موزیک و ویدئو و عکس و غیره هم ازش بهره میبرم . کاری هم برای انجام این کارها نکردم. نو که خریدم تمام این قابلیتهارو داشته .
    حالا آیفون 5s نو میخرم . یه سیمکارت ایرانسلم براش میگیرم . حالا من و یه گوشیه آکبند آیفون 5s و شما و شفاف کردن موضوع و فهموندن مطالب به بنده که صادقانه هیچی از اپل و آیفون نمیدونم.
    البته روزی هم که hTC میخریدم چیزی از اندروید و hTC نمیدونستم . اما تمام روند یادگیریش آسون و قابل فهم بود .
    بازهم سوالم و تکرار میکنم : منم و یه آیفون 5s آکبند و یه سیمکارت سازگار ایرانسل . پولوم گوشی رو هم تو خونه باز کردم .
    بازی . برنامه . ویدئو . موزیک . اینترنت با وای فای و بی وای فای . مکالمه .اس ام اس و کارهای معقول با یک گوشی .
    شما و توضیحات
    ابتدا آرزوی صبر برای شما
    و سپس تشکر از جوابهای شما اما کاملا سطح مبتدی باشه و با اصطلاحات تخصصی بازیم ندین که نمیفهمم .
    البته جای این سؤال بخش مشاورس اما ...

محدودیت های iOS شامل موارد زیر هست (اما محدود به اینا نمیشه):
    - عدم امکان ارسال فایل با بلوتوث
    - عدم امکان نصب نرم افزار کرکی به سادگی اندروید (ینی اینجوری نیست که یه برنامه رو خوشتون بیاد برید دانلود کنید بریزید توی گوشی خودش نصب شه. حتما به برنامه های جانبی احتیاج دارید که کار مشکلی هم نیست)
    - عدم امکان شخصی سازی. (تنها چیزی که میشه راحت تغییر داد تصویر پس زمینه هست. از امکان نصب تم خبری نیست)
    - عدم امکان نصب فیرمور کاستوم (یا همون رام کاستوم که البته نیازی هم بهش نیست!)
    - عدم امکان دانگرید از یک ورژن به ورژن پایینتر
    - عدم وجود دلیوری اس ام اس
    - عدم امکان اتصال حافظه جانبی

اینا مهمترین چیزایی هست که به ذهنم رسید

البته اپل با گرفتن این امکانات از شما چیزایی مثل روونی منو و قابلیت اطمینان بالا و حداقل شدن لگ و هنگ رو به شما میده

در یک کلام پشیمون نخواهید شد
    کمک مالی به سایت

14. 12 كاربر زير از شما shoeib عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

شماره كاربري : 670834
    نام : علی
    سپاس ها
    12,446
    سپاس از شما 4,255 بار در 817 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط shoeib نمایش پست ها

- عدم امکان نصب نرم افزار کرکی به سادگی اندروید (ینی اینجوری نیست که یه برنامه رو خوشتون بیاد برید دانلود کنید بریزید توی گوشی خودش نصب شه. حتما به برنامه های جانبی احتیاج دارید که کار مشکلی هم نیست)
    - عدم امکان شخصی سازی. (تنها چیزی که میشه راحت تغییر داد تصویر پس زمینه هست. از امکان نصب تم خبری نیست)

البته اپل با گرفتن این امکانات از شما چیزایی مثل روونی منو و قابلیت اطمینان بالا و حداقل شدن لگ و هنگ رو به شما میده

ممنونم دوست عزیز .
    خیر اشتباه نکن . بنده برای خریدن مشاوره نمیگیرم . میخوام در موردش سوال کنم و بشناسمش .با مشکلاتش آشنا شم و با حسنهاش
    در اون که 100 درصد شکی نیست . من صاحب یه گوشی میشم که توش لگ و هنگ و گیر و گور معنی نداره .

با دستگاهای اپلی که مشکل بلوتوثی نداره ؟
    اگر یه بازی یا یه برنامه از آپ خود اپل رایگان دانلود کنم چی؟ یا با روشی برنامه هاشو یا بازیهاشو بخرم ؟ این برنامه های جانبی که کار باهاشون سخت نیست ؟ میشه یه مثال بزنی ؟
    و اس ام اس و متوجه نشدم . یعنی امکانش نیست اس ام اس بازی کرد ؟
    جز اس ام اس باقیش زیاد مهم نیست .
    کمک مالی به سایت

16. كاربران زير از شما yaqi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 655961
    سپاس ها
    631
    سپاس از شما 661 بار در 141 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط shoeib نمایش پست ها

جلبرک مثل هک کردن گوشی توی نوکیا میمونه؟
    شنیدم وقتی گوشی رو جلبرک کنی میشه بلوتوس روش وصل کرد که ارسال کنه درسته؟

آیا گوشی رو جلبرک کنی بعدا توی آپگرید کردن به یک ورژن بالا تر مشکلی براش ایجاد نمیشه؟
    اصلا 5s جلبرک میشه؟!
    کمک مالی به سایت

18. 2 كاربر زير از شما jjoko عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : مرجع برنامه و بازی iOS
    شماره كاربري : 722570
    نام : MohammadReza
    سپاس ها
    10,590
    سپاس از شما 15,966 بار در 5,838 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط jjoko نمایش پست ها
    جلبرک مثل هک کردن گوشی توی نوکیا میمونه؟
    شنیدم وقتی گوشی رو جلبرک کنی میشه بلوتوس روش وصل کرد که ارسال کنه درسته؟

آیا گوشی رو جلبرک کنی بعدا توی آپگرید کردن به یک ورژن بالا تر مشکلی براش ایجاد نمیشه؟
    اصلا 5s جلبرک میشه؟!
    یه جورایی

بله

مشکل نه ولی دیگه باخود گوشی از تنظیمات اپدیت نمیشه

میشه ایشالله
    کمک مالی به سایت

20. 6 كاربر زير از شما I-Mohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 212 1231151101 ... آخرینآخرین