دانش آموزان از کليپ ها و سر وصداهاي ضبط شده بر روي گوشي هايشان براي دست انداختن معلمان استفاده مي کنند. همچنين بسياري از آنها با ارسال اين کليپ ها به ديگر دوستانشان در فضاي کلاس و در حين درس در کار معملان اختلال ايجاد مي کنند

تاليانيوز- بررسي هاي مسئولان آموزش و پرورش در انگلستان نشان مي دهد معلمان مدارس در اين کشور به قربانيان حملات و ازار واذيت هايي انجام شده اند که توسط دانش آموزان با استفاده از تلفن همراه صورت مي گيرد.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از timesonline، دانش آموزان از کليپ ها و سر وصداهاي ضبط شده بر روي گوشي هايشان براي دست انداختن معلمان استفاده مي کنند. همچنين بسياري از آنها با ارسال اين کليپ ها به ديگر دوستانشان در فضاي کلاس و در حين درس در کار معملان اختلال ايجاد مي کنند.
برخي از دانش آموزان هم با فيلم برداري وعکس برداري مخفيانه از معلمانشان در حين تدريس آنها را ناراحت مي کنند.
خلاصه مشکلات مربوطه تا بدان حد جدي شده که انجمن معلمان انگلستان از دولت اين کشور خواسته تا براي حل اين مشکل به آنان اختيارات جديدي بدهد. زيرا به گفته آنان تداوم اين روند آرامش وسلامت رواني معلمان را تهديد مي کند.
قرار است به زودي دستورالعملهاي جديدي توسط اين اتحاديه براي استفاده از تلفن همراه در مدارس تهيه شود و به معلمان هم براي برخورد با اين مشکل آموزش داده شود.
گفتني است بررسي هاي قبلي نشان داده بود که از هر ده معلم انگليسي حداقل يک نفر با مشکل سوء استفاده از تلفن همراه توسط دانش اموزان دست به گريبان است.
منبع : روابط عمومی تالیا