آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: مراحلی که بعد از خرید لومیا 820 بهتر است انجام بدهیم

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 127591
    نام : علی
    سپاس ها
    4,417
    سپاس از شما 4,095 بار در 896 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض مراحلی که بعد از خرید لومیا 820 بهتر است انجام بدهیم

تاپیک به بخش مروبطه منتقل شد
    تاپیک مهم شد

درود
    ابتدا به شما تبریک میگم و مبارک باشد
    برای اینکه سردرگم نباشید مثل روزهای اول من . :)
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: lumia-820-001.jpg
مشاهده: 817
حجم: 39.1 کیلو بایت

ابتدا قاب پشتی را از سمت بالای گوشی بیرون بیارید

نام: nokia-lumia-820-red.jpg
مشاهده: 38
حجم: 41.8 کیلو بایت

سیم کارت میکرو و مموری میکرو را در جای مربوطه طبق شکل روی خود گوشی جا بزنید

نام: gsmarena_021.jpg
مشاهده: 44
حجم: 105.4 کیلو بایت

خوب تخصصی بخواهیم شروع کنیم ابتدا به نظر من شما از قسمت setting/Extras+info گزینه More info را بزنید و ببینید Rm گوشیتون چند هست؟ مال من Rm-825 و در ادامه به حروف اختصار مال کدوم کشور هست؟ این یعنی اطلاعات رام گوشیتون را بدونید و در اولین قدم بهترین رام موجود را برای گوشیتون را تهیه کنید و اگر هم رام خوبی بود که چه بهتر
    رام فرانسه خوب هست
    رام استرالیا خوب هست

اگر تصمیم به تعویض رام دارید آموزش اینجا

مرحله بعد

شما باید یک اکانت live داشته باشید. تا بتوانید:

• از مارکت ویندوز فون، نرم افزار ، بازی ، آهنگ، پادکست و غیره دانلود کنید...

• از محتوایت گوشیتون بکاپ بگیرید (مثل contact ها ... sms و غیره)
    • استفاده رایگان از SkyDrive ... (برفرض آپلود خودکار عکس های دوربین یا فایل های Office داخل SkyDrive)
    • گوش کردن به موسیقی با xbox music
    • خود این اکانت به عنوان ایمیلی معتبر براش شما قابل استفاده است
    • استفاده از Messenger لایو
    • ارتباط با دوستانات در Xbox Live
    • سینک کردن سریع اطلاعاتتان و کانتکت ها
    • و ...

برای ساختن اکانت ماکروسافت:

www.live.com
    یا
    www.outlook.com

NOTE | نوشته

حالا که یک اکانت ساختید .به قسمت setting/Email+Account وارد شوید وگزینه زیر را بزنید
    Add an Account+
    سپس با توجه به سایتی که اکانت ساختید وارد یکی از گزینه ها شوید.مثلا برای Live وارد گزینه Hotmail شوید و اکانت و پسورد خود را وارد کنید . حتما مطمئن شویدقبلش بوسیله وای فای به اینترنت وصل باشید :)

مرحله بعد

خوب الان نوبت میرسه به نصب برنامه و بازی
    آموزش نصب برنامه روی ویندوزفون 8 از داخل گوشی (مموری)

تاپیک جامع و کاربردی معرفی نرم افزار های محبوب ویندوز فون

تاپیک جامع و کاربردی معرفی بازي های محبوب ویندوز فون

مرحله بعد
    الان وقتشه که اینترنت گوشیتون رو برای سیم کارتتون راه اندازی کنید

آموزش راه اندازی gprs و mms رایتل روی ویندوز فون 8
    NOTE | نوشته

نیاز

خوب احتمالا میخوایید شماره های مخاطبین رو به گوشی انتقال بدید
    یا میتونید با سیم کارت انتقال بدید

یا مخاطبینتون رو در گوشی اندروید به اکانت جیمیلتون سینک میکنید و بعد با گوشی لومیا 820 اکانت جیمیلتون رو وارد کرده و مخاطبین رو به گوشی انتقال میدید

مرحله بعد

یکسری امکانات سیستمی و نرم افزارهای مخصوص نوکیا برای این گوشی هست که شما
    باید اول این نرم افزار رو نصب کنید

بعد وارد این برنامه که شدید میتونید امکانات سیستمی و نرم افزارهایی رو ببینید که بوسیله این برنامه شما به استور ویندوزفونتون هدایت میشوید و میتونید دانلود و نصب کنید

یعنی این برنامه اومده چندین برنامه رو در خودش معرفی کرده تا شما دانلود کنید و امکان اطلاع از آپدیت هم دارد.

NOTE | نوشته

برای بهینه شدن و شارژ دهی بیشتر باطری این نکات را حتما رعایت کنید

زیرا باطری 820 نسبتا زود شارژ خالی میکنه

1. نور صفحه گوشی را به صورت دستی انتخاب کنید و روی low بذاریدsetting/brithness

2. فعال کردن باطری سیور (Battery Saver) از مسیر Settings > System > Battery Saver
    البته اگه فعال باشه کاشی ها به صورت لایو دیگه نیست

3.تو Settingsدر قسمت Mobile Network قابلیت Data Roaming را غیر فعال کنید.

4.غیر فعال کردن اپ ها در بکگ راند
    Settings > Applications > background tasks > and switch off apps running in background.

5.استفاده از رنگ پس زمینه مشکی و رنگ کاشی تیره تر

6.بلوتوث و wifi و GPS را در صورت عدم نیاز خاموش کنید.
    7.استفاده از شبکه های 3G را غیر فعال کنید.البته اگه سیم کارت رایتل ندارید

8.توی گیم هاب وموزیک هاب ایکس باکس در قسمت setting ارتباط با ایکس باکس وسینک گیم ها وموزیک ها رو خاموش کنید
    Settings > applications > Games.
    9-در تنظیمات Inbox گوشی تنظیم کنید که برای دریافت ایمیل ها مدت بیشتر ی را منتظر باشد به عنوان مثال به نظر من manually را انتخاب نمایید .

قسمتهای مختلف و مخصوص برای راهنمایی شما که گوشی لومیا 820 دارید

10 نکته ای که ممکن است در مورد نوکیا لومیا 820 ندانید
    از موقع عرضه ی نوکیا لومیا 820 در اوایل سپتامبر این گوشی همراه پوشش خبری زیادی داشت. سایت مطرحی مانند Pocket Lint نوشت : از لحاظ ظاهری و همچنین فنی ، این گوشی همراه خیلی جالب تر از لومیا 920 است. فون آرنا هم عقیده دارد این گوشی 100 درصد نوکیایی است! که اشاره به ساخت خوب گوشی هایی میکند که میتوانند هر گونه ضربه و ناملایمتی را تحمل کنند. بعد از این همه توجه، ممکن است فکر کنید چیز دیگری برای دانستن در باره ی این گوشی وجود ندارد. ما با
    Pablo Tapia مسئول بازاریابی بین المللی صحبت کردیم و او نکاتی را درباره ی این گوشی به ما ارائه کرد که ممکن است شما هنوز در باره ی آن ندانید :1- نوکیا لومیا 820 دو میکروفون HAAC دارد که این بدان معناست که این گوشی میتواند صداها را حتی در محیط باز به خوبی ضبط کند یا حتی رویدادهایی مانند یک کنسرت را به خوبی و بدون هیچ اعوجاج در صدا ضبط کند.
    2- نوکیا لومیا 820 مقدار زیادی حافظه به شما ارائه می دهد. استفاده از اس دی کارت باعث می شود شما بتوانید تا 64 گیگابایت مموری کارت استفاده کنید، 8 گیگابایت حافظه ی داخلی و 7 گیگابایت فضا در اسکای درایو هم برای شما در نظر گرفته شده است که در مجموع 79 گیگابات فضا در اختیار شما قرار می دهد.
    3- به اشتراک گذاری اینترنت در نوکیا لومیا 820 تا 8 دستگاه را پشتیبانی می کند. بنابراین در صورتی که از اینترنت پر سرعت بر روی گوشی خود بهره می برید میتوانید با دوستان خود یا بر روی لپ تاپ خود از طریق وای فای آن را به اشتراک بگذارید.
    4- بر خلاف ظاهر مجلل و شیک نوکیا لومیا 820، این گوشی ، دستگاهی یک تکه نیست، بدان معنی که شما به راحتی میتوانید باتری آن را در بیاورید.
    5- با استفاده از عکسبرداری هوشمند این گوشی شما میتوانید عکسهایی عالی از دوستان و خانواده خود بگیرید. به سادگی، تعدادی عکس یکی پس از دیگری بگیرید و بهترین ها را برای داشتن بهترین عکس از هر شخص ادغام کنید.

6- به جای استفاده از یک اسپیکر در پشت گوشی، نوکیا لومیا 820 یک اسپیکر در ته آن دارد. نتیجتا وقتی شما گوشی را بر روی یک سطح صاف قرار میدهید همچنان میتوانید به موزیک گوش فرا دهید .
    7- استفاده از لنز های اختصاصی در نوکیا لومیا 820 بدان معناست که شما میتوانید با استفاده از Cinemagraph عکس های خود را به صورت روح دار و زنده در بیاورید.
    8- با استفاده از نوکیا موزیک شما میتوانید برای گوش دادن به موزیک مورد علاقه ی خود به صورت رایگان از این گوشی همراه استفاده ببرید. و اگر این گوشی را به یک دستگاه اسپیکر JBJ متصل کنید . میتوانید از Mix radio به عنوان دستگاهی DJ استفاده کنید

ویرایش توسط EsyMankan : 09-12-2013 در ساعت 18:54

2. Top | #2

سپاس ها
    4,417
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط tighoor نمایش پست ها
    تاپیک به بخش مروبطه منتقل شد
    تاپیک مهم شد
    درود بر شما
    با اینکه اشکال و کم و کاست داره ولی شما لطف کردید و مهم کردید تاپیک. سپاس :)

3. 6 كاربر زير از شما Emperator عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 726853
    سپاس ها
    8,343
    سپاس از شما 1,675 بار در 297 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ایشالا یه ساعت دیگه میرسه به دستم
    یه 820 سفید خوشگل ♥

5. كاربران زير از شما MiLaD+1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

سپاس ها
    4,417
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض 10 نکته ای که ممکن است در مورد نوکیا لومیا 820 ندانید

از موقع عرضه ی نوکیا لومیا 820 در اوایل سپتامبر این گوشی همراه پوشش خبری زیادی داشت. سایت مطرحی مانند Pocket Lint نوشت : از لحاظ ظاهری و همچنین فنی ، این گوشی همراه خیلی جالب تر از لومیا 920 است. فون آرنا هم عقیده دارد این گوشی 100 درصد نوکیایی است! که اشاره به ساخت خوب گوشی هایی میکند که میتوانند هر گونه ضربه و ناملایمتی را تحمل کنند. بعد از این همه توجه، ممکن است فکر کنید چیز دیگری برای دانستن در باره ی این گوشی وجود ندارد. ما با
    Pablo Tapia مسئول بازاریابی بین المللی صحبت کردیم و او نکاتی را درباره ی این گوشی به ما ارائه کرد که ممکن است شما هنوز در باره ی آن ندانید :1- نوکیا لومیا 820 دو میکروفون HAAC دارد که این بدان معناست که این گوشی میتواند صداها را حتی در محیط باز به خوبی ضبط کند یا حتی رویدادهایی مانند یک کنسرت را به خوبی و بدون هیچ اعوجاج در صدا ضبط کند.
    2- نوکیا لومیا 820 مقدار زیادی حافظه به شما ارائه می دهد. استفاده از اس دی کارت باعث می شود شما بتوانید تا 64 گیگابایت مموری کارت استفاده کنید، 8 گیگابایت حافظه ی داخلی و 7 گیگابایت فضا در اسکای درایو هم برای شما در نظر گرفته شده است که در مجموع 79 گیگابات فضا در اختیار شما قرار می دهد.
    3- به اشتراک گذاری اینترنت در نوکیا لومیا 820 تا 8 دستگاه را پشتیبانی می کند. بنابراین در صورتی که از اینترنت پر سرعت بر روی گوشی خود بهره می برید میتوانید با دوستان خود یا بر روی لپ تاپ خود از طریق وای فای آن را به اشتراک بگذارید.
    4- بر خلاف ظاهر مجلل و شیک نوکیا لومیا 820، این گوشی ، دستگاهی یک تکه نیست، بدان معنی که شما به راحتی میتوانید باتری آن را در بیاورید.
    5- با استفاده از عکسبرداری هوشمند این گوشی شما میتوانید عکسهایی عالی از دوستان و خانواده خود بگیرید. به سادگی، تعدادی عکس یکی پس از دیگری بگیرید و بهترین ها را برای داشتن بهترین عکس از هر شخص ادغام کنید.

نام: Select-Face-EyesClosed1.jpg
مشاهده: 975
حجم: 57.3 کیلو بایت
    6- به جای استفاده از یک اسپیکر در پشت گوشی، نوکیا لومیا 820 یک اسپیکر در ته آن دارد. نتیجتا وقتی شما گوشی را بر روی یک سطح صاف قرار میدهید همچنان میتوانید به موزیک گوش فرا دهید .
    7- استفاده از لنز های اختصاصی در نوکیا لومیا 820 بدان معناست که شما میتوانید با استفاده از Cinemagraph عکس های خود را به صورت روح دار و زنده در بیاورید.
    8- با استفاده از نوکیا موزیک شما میتوانید برای گوش دادن به موزیک مورد علاقه ی خود به صورت رایگان از این گوشی همراه استفاده ببرید. و اگر این گوشی را به یک دستگاه اسپیکر JBJ متصل کنید . میتوانید از Mix radio به عنوان دستگاهی DJ استفاده کنید

منبع

7. 13 كاربر زير از شما Emperator عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

سپاس ها
    4,417
    ( جزئيات بيشتر )

برنامه های عالی که از نصب کردنشون پشیمون نمیشید،لازمه حتما :)
    6tag
    shrinkit
    fhotoroom
    nerkh
    persian football
    persian dic
    amicus dual shot
    aparat
    accuweather
    camera 360
    ebook reader
    insider
    irib live
    khabar khan
    persian sms
    sysapp pusher
    nokia smart cam
    nokia pro cam

9. 9 كاربر زير از شما Emperator عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 477011
    سپاس ها
    4
    سپاس از شما 3 بار در 3 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام دوستان.من گوشیمو(820)ریست کردم و حالا دیگه نمیتونم ازstoreبرنامه و...بگیرم ونصب کنم
    باکلیک کردن روی گزینه storeیکerrorبااین محتوا میاد(service unavailabe at the moment.check again in a little while)

11. Top | #7

درجه : مدير انجمن
    بخش : نرم افزار و بازی ویندوز فون
    شماره كاربري : 410247
    نام : احسان زمانی
    سپاس ها
    38,519
    سپاس از شما 23,981 بار در 4,714 پست
    کمک مالی به سایت: 100000 ریال
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط paayaam نمایش پست ها
    سلام دوستان.من گوشیمو(820)ریست کردم و حالا دیگه نمیتونم ازstoreبرنامه و...بگیرم ونصب کنم
    باکلیک کردن روی گزینه storeیکerrorبااین محتوا میاد(service unavailabe at the moment.check again in a little while)
    تاریخ گوشی رو تنظیم کن
    Hidden Content

Hidden Content
    Hidden Content

Hidden Content Hidden Content
    Hidden Content Information | اطلاعات

برای رفع مشکل قعط و وصل شدن دانلود از مارکت ویندوز فون و فعال کردن وایبر و واتس آپ پ.خ بدید تا براتون ارسال کنم

12. 8 كاربر زير از شما EsyMankan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

شماره كاربري : 495224
    سپاس ها
    2
    سپاس از شما 10 بار در 7 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان خوبم سلام من این گوشی رو خریدم اما واقعا روی اعصاب من داره راه میره هر کاری میکنم از Appstore و نه از خود مموری کارت برانه نصب نمیکنه در هر دو حالت این خطا رو میده
    My Family must be set up before you can buy this item
    Ask your parent to set up My Family settings on windowsphone.com.
    اگه سریعا بتونین راهنماییم بکنین ممنون میشم من الا عملا هیچی نمیتونم نصب بکنم اکانت لایو هم درست کردم اما هیجی فایده نداره

14. كاربران زير از شما saeed_taj420 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : Nokia Lumia 920 & 925
    شماره كاربري : 262774
    نام : علی محمدزاده
    سپاس ها
    27,109
    سپاس از شما 53,531 بار در 5,822 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_taj420 نمایش پست ها
    دوستان خوبم سلام من این گوشی رو خریدم اما واقعا روی اعصاب من داره راه میره هر کاری میکنم از Appstore و نه از خود مموری کارت برانه نصب نمیکنه در هر دو حالت این خطا رو میده
    My Family must be set up before you can buy this item
    Ask your parent to set up My Family settings on windowsphone.com.
    اگه سریعا بتونین راهنماییم بکنین ممنون میشم من الا عملا هیچی نمیتونم نصب بکنم اکانت لایو هم درست کردم اما هیجی فایده نداره

دوست خوبم شما تو اکانت لایو که ساختین سن و سالتون رو زیر ۱۸ سال زدید اونا هم فکر میکنن هنوز مستقل نیستید بخاطر همین پیغام اجازه از والدین میده.شما باز برو تو اکانتت و سال تولدت درست کن یا یه اکانت دیگه با نام والدینت درست کن و اون ها رو ادد کن و بعدش میتونی خودت اجازه رو دست بگیری

16. 7 كاربر زير از شما alireza2af عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

شماره كاربري : 812375
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام .من گوشیم رو رجیستر کردم ولی الان 24 ساعته سیستم بالا نیومده و فقط علامت دو تا چرخدنده درگیرو نشون میده nokia lumia820

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین