• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1071 از 1323 نخستنخست ... 715719711021106110691070107110721073108111211171 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 10,701 به 10,710 از 13229

بخش پرسش و پاسخ

1. Top | #10701

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 12761
      سپاس ها : 82
      سپاس از شما 145 بار در 79 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط masihian
      سلام به دوست خوب خودم

منم امروز به گوشیم توجه کردم دیدم گوشه بالا، سمت چپ یه لکه زرد رنگ هست...
      می خواستم بدونم میشه برطرفش کرد یا اینکه رام رو عوض کنم درست میشه یا سخت افزاریه....
      اگه سخت افزاری باشه گارانتی قبول میکنه به نظرتون...؟

ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن کمک کنن...
      با تشکر
      این مشکل (که من ندارم) طبق گفته‌ی دوست عزیزمون به گرمای شدید مربوط میشه.
      متاسفانه بعضی‌ها گوشی رو با XBOX اشتباه میگیرن و NBA 2k و FIFA باهاش بازی میکنن!
      این کار هم باعث گرم شدن شدید و آسیب رسیدن به باتری میشه و هم مشکل زرد شدن صفحه به وجود میاد.
      البته بگم این مشکل برای اکثر صفحات IPS نظیر HTC One و iPhone هم وجود داره.

2. كاربران زير از شما afshin-434 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #10702

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 819280
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 7 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

از کجا بدونم رامش چیه؟

5. Top | #10703

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin-434
      این مشکل (که من ندارم) طبق گفته‌ی دوست عزیزمون به گرمای شدید مربوط میشه.
      متاسفانه بعضی‌ها گوشی رو با XBOX اشتباه میگیرن و NBA 2k و FIFA باهاش بازی میکنن!
      این کار هم باعث گرم شدن شدید و آسیب رسیدن به باتری میشه و هم مشکل زرد شدن صفحه به وجود میاد.
      البته بگم این مشکل برای اکثر صفحات IPS نظیر HTC One و iPhone هم وجود داره.
      ببخشید اما حرفتون اصلا منطقی نیست اولا گوشيهاي موبایل امروزی دستگاه های چند منظوره هستند و بازی هم یکی از این اپشن های اصليست بالابردن گرافیک و cpuگوشيها در اصل در همین رابطه هست وگرنه شما با یک گوشی اندرويد رده پایین ارزان قیمت هم میتونی تمام کارهای گوشيهاي رده بالا رو انجام بدید بجز بازی.دوم که طبق معمول عادت داریم صورت مسئله رو پاک کنیم اگر یک مدل گوشی بعلت مشکل کیفی در تولید ايرادي بهم میزنه چرا باید يجوري اینو توجیه کنیم و تقصیر تولید کننده رو گردن کاربر بندازيم الان کسانی که گوشيهاي دیگه دارن بازی نمیکنند؟ربطی به نوع صفحه هم نداره چون فقط الجي که از این نوع صفحه استفاده نمی کنه اونهم فقط در جي۲.بعلاوه همه جي۲ ها هم چنین مشکلی ندارند و وقتی گارنتي هم قبول میکنه این یعنی مشکل در تولید و کیفیت یکسری از این گوشيهاست.آیفون رو نمیدونم اما HTC one هیچگاه چنین مشکلی نداشته و نداره و هیچ کجا گزارش نشده.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

6. 3 كاربر زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #10704

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
      ببخشید اما حرفتون اصلا منطقی نیست اولا گوشيهاي موبایل امروزی دستگاه های چند منظوره هستند و بازی هم یکی از این اپشن های اصليست بالابردن گرافیک و cpuگوشيها در اصل در همین رابطه هست وگرنه شما با یک گوشی اندرويد رده پایین ارزان قیمت هم میتونی تمام کارهای گوشيهاي رده بالا رو انجام بدید بجز بازی.دوم که طبق معمول عادت داریم صورت مسئله رو پاک کنیم اگر یک مدل گوشی بعلت مشکل کیفی در تولید ايرادي بهم میزنه چرا باید يجوري اینو توجیه کنیم و تقصیر تولید کننده رو گردن کاربر بندازيم الان کسانی که گوشيهاي دیگه دارن بازی نمیکنند؟ربطی به نوع صفحه هم نداره چون فقط الجي که از این نوع صفحه استفاده نمی کنه اونهم فقط در جي۲.بعلاوه همه جي۲ ها هم چنین مشکلی ندارند و وقتی گارنتي هم قبول میکنه این یعنی مشکل در تولید و کیفیت یکسری از این گوشيهاست.آیفون رو نمیدونم اما HTC one هیچگاه چنین مشکلی نداشته و نداره و هیچ کجا گزارش نشده.

HTC فقط نمونه‌ی زیر را ببینید:
      برای اینکه صدها مورد دیگر را ببینید، سرچ کنید: عکسهاش هم است.
      HTC One yellow spot
      HTC One yellow tint
      http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1838000

http://forums.androidcentral.com/htc...ne-screen.html
      این از رد ادعاتون‌در مورد HTC One.
      چون گوشیتون HTC هست ناراحت شدید؟!

در مورد بازی، نگفتم بازی نکنید گفتم بازی سنگین انجام ندید چون اولا گرمای زیاد قاتل باتریه و این ربطی به مارک گوشی نداره شما روی هر دستگاهی NBA 2k رو اجرا کنی داغ میکنه.
      دوم اینکه میگن(من خودم ندیدم) گرمای زیاد در صفحات IPS لکه‌های زرد‌نمایان میکنه (اصلا شاید ربطی به گرما نداشته باشه)

8. 2 كاربر زير از شما afshin-434 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #10705

شماره كاربري : 61899
      سپاس ها : 635
      سپاس از شما 2,115 بار در 981 پست
      جزئيات بيشتر

HTC One yellow spot
      HTC One yellow tint

در مورد بازی، نگفتم بازی نکنید گفتم بازی سنگین انجام ندید چون اولا گرمای زیاد قاتل باتریه و این ربطی به مارک گوشی نداره شما روی هر دستگاهی NBA 2k رو اجرا کنی داغ میکنه.
      دوم اینکه میگن(من خودم ندیدم) گرمای زیاد در صفحات IPS لکه‌های زرد‌نمایان میکنه (اصلا شاید ربطی به گرما نداشته باشه)
      افشین جان همه ips ها زرد میشن
      دیر و زود دارهدسوخت و سوز نداره
      یه اشنا دارم ایفون 4اس داره
      اصلا روش هیچ برنامه ای نصب نداره
      فقط زنگ میزنه
      بعد 3 سال اونم زرد شده
      من خودم رسما بجز وب گردی و روزی نیم ساعت کلش هیچ کاری باهاش نمیکردم ولی برا من سر 1 سال نشون داد خودشو
      ربطی هم به برند نداره و هر کسی که گوشیش ips باشه بالاخره می بینه این مورد رو

10. 2 كاربر زير از شما arh_5464 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #10706

شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

HTC One yellow spot
      HTC One yellow tint

شما فرمودید HTC oneکه منهم گفتم چنین چیزی وجود نداره نه بخاطر اینکه خودم سال پیش این گوشی رو داشتم به این خاطر که در بخش این گوشی فعال هستم و تاکنون چنین موردی ندیدم کسی گزارش بکنه.بگذریم که خودم یک گيمر تقریبا حرفه ای با گوشی هستم و سنگین ترین بازيها رو روزانه انجام میدم که خصوصا در ام۷ سال پیش داشتم و باتری متوسطی داشت خیلی وقتها گوشی داخل شارژ بود و بازی میکردم و بعد از یکسال استفاده هیج زردی ندیدم.اون لينکي که شما دادید هم دقت کنید وان ایکس هست(2012) نه HTC one ویا m8که دقیقا همون نوع صفحه نمایش را دارند و حتی یک مورد زردی از آنها گزارش نشده.لینک دومی که درمورد HTC one هست هم قضيش چیز دیگست طرف میگه گوشی من رنگهای سفیدش کاملا سفید نیست و کنار گوشی دیگه گذاشتم ته مایه ای از زردی داره که بهش جواب دادن بعلت اینه که دو نوع صفحه نمایش استفاده شده در تولید این گوشی. پس قضیه زردی مورد بحث ما نیست.. اما اون مورد زردی در تعدادی از وان ایکس های اولیه بود که در تولیدات بعدی ایراد رفع شد بعد هم گفته شد علت اون چسبی بوده که صفحه نمایش رو به تاچ وصل میکرده که به حرارت به اندازه کافی مقاوم نبوده.پس حرف من هنوز اینه که زردی یک ایراد در تولید و کنترل کیفی گوشی هست و اینکه بگیم همه این نوع صفحه نمایش ها با حرارت زرد میشن درست نیست.

12. 6 كاربر زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #10707

شماره كاربري : 61899
      سپاس ها : 635
      سپاس از شما 2,115 بار در 981 پست
      جزئيات بيشتر

شما فرمودید HTC oneکه منهم گفتم چنین چیزی وجود نداره نه بخاطر اینکه خودم سال پیش این گوشی رو داشتم به این خاطر که در بخش این گوشی فعال هستم و تاکنون چنین موردی ندیدم کسی گزارش بکنه.بگذریم که خودم یک گيمر تقریبا حرفه ای با گوشی هستم و سنگین ترین بازيها رو روزانه انجام میدم که خصوصا در ام۷ سال پیش داشتم و باتری متوسطی داشت خیلی وقتها گوشی داخل شارژ بود و بازی میکردم و بعد از یکسال استفاده هیج زردی ندیدم.اون لينکي که شما دادید هم دقت کنید وان ایکس هست(2012) نه HTC one ویا m8که دقیقا همون نوع صفحه نمایش را دارند و حتی یک مورد زردی از آنها گزارش نشده.لینک دومی که درمورد HTC one هست هم قضيش چیز دیگست طرف میگه گوشی من رنگهای سفیدش کاملا سفید نیست و کنار گوشی دیگه گذاشتم ته مایه ای از زردی داره که بهش جواب دادن بعلت اینه که دو نوع صفحه نمایش استفاده شده در تولید این گوشی. پس قضیه زردی مورد بحث ما نیست.. اما اون مورد زردی در تعدادی از وان ایکس های اولیه بود که در تولیدات بعدی ایراد رفع شد بعد هم گفته شد علت اون چسبی بوده که صفحه نمایش رو به تاچ وصل میکرده که به حرارت به اندازه کافی مقاوم نبوده.پس حرف من هنوز اینه که زردی یک ایراد در تولید و کنترل کیفی گوشی هست و اینکه بگیم همه این نوع صفحه نمایش ها با حرارت زرد میشن درست نیست.

من هم حرف شمارو یه جورایی تایید میکنم
      البته هیچ اشنایی با htcندارم منظورم قسمت اخر حرفاتون بود
      اپل رو 4 و 4اس از این صفحه استفاده میکنه و الان بعد سه یا چهار سال اونم تعداد محدود داره خودشو نشون میده
      نظر منو بخواید فکر میکنم یکم کم تجربگی باعث این اتفاق شده

14. Top | #10708

جزئيات بيشتر

من درمورد مدل‌های HTC اطلاعی ندارم فقط موقع تحقیق درمورد زرد شدن صفحه به htc one برخورد کردم. البته ناگفته نماند اون x ش رو با فاصله نوشته بود و من توجه نکردم. در این مورد حق با شماست. من اصلا نمیدونستم HTC one چندتا مدل داره!
      بله اون لایه زرد بهش میگن yellow tint که یه لایه زرد میاد روی صفحه اون که خیلی بدتر از نقاطه زرده .
      البته در مورد g2 هم گویا فقط مدل‌های اولیه سال ۲۰۱۴ دچار این مشکل شدن.
      به هرحال چه من درست بگم چه شما، حداقل ضرر اجرای بازی سنگین اینه که باتری رو فرسوده میکنه علتش هم اینه که مقاومت درونی باتری با افزایش دما به تدریج زیاد میشه و هرچه مقاوت درونی باتری بیشتر بشه به تدریج شارژدهی باتری کمتر میشه.

15. 4 كاربر زير از شما afshin-434 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10709

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Cooked Firmwares | LG
      شماره كاربري : 651146
      سپاس ها : 1,634
      سپاس از شما 12,041 بار در 3,456 پست
      جزئيات بيشتر

البته اپتیموس جی گوشی 3 سال پیش همین الجی هستش که تا امروز یک مورد زردی هم نداشته. البته صفحه +IPS هستش و جی2 IPS
      در کل صحبت @arsinnn راجب طراحی و تولید کاملا صحیحه. به شخصه باتری ای رو تعویض کردم که پوشش روش کاملا ذوب شده بود و باتری ورم کرده بود از گرما ولی صفحه ی IPS اون هیچ مشکلی نداشت.

17. 3 كاربر زير از شما akahroba عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10710

جزئيات بيشتر

من از وقتی این گوشی رو دستم گرفتم فهمیدم درستش اینه که دکمه‌ها پشت گوشی باشن و صفحه با دوبار ضربه روشن شه!
      اینو بدون تعصب میگم اصلا دیگه با دکمه‌های گوشی‌های دیگه ارتباط برقرار نمی‌کنم. نمیدونم شما هم اینطوری هستید یانه.
      ولی خوب متاسفانه این روشن شدن با دوبار ضربه مقداری رم رو اشغال میکنه و همچنین مقداری باتریدرو مصرف میکنه چون یه جورایی گوشی باید stand by باشه.

راستی این باتریش خراب بشه قابل تعویض هست یا باید گوشی رو بندازیم دور؟
      اگر قابل تعویضه آیا باتری اصلی با کیفیت خودش هست؟

توضیحاتی درباره این موضوع