آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: حل مشکل فریز شدن غیر معمول صفحه گالاکسی اس 3

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 184534
    نام : Davood
    سپاس ها
    3,040
    سپاس از شما 936 بار در 371 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض حل مشکل فریز شدن غیر معمول صفحه گالاکسی اس 3

خیلی از کاربران سراسر جهان از این مشکل اس3 عصبانی هستند و گزارشهای خیلی زیادی واسه این مشکل توسط کاربران گفته شده
    ظاهراً این مشکل توسط به روز رسانی های سامسونگ در خرداد 92 توسط به روزرسانی شماره 7 برای کرنل و ریکاوری حل شده است.
    اما کماکان بسیاری از کاربران هنوز با این سندرم مشکل دارن و گوشیهاشون هنگ میکنه و مجبور به ریست غیر معمول توسط بیرون کشیدن باتری یا نگه داشتن کلید پاور میشن

از اونجایی که این مشکل واسه بنده هم پیش اومد، و روزی تا 20 بار این مشکل واسه اس 3 بنده به وجود میومد تصمیم گرفتم آموزش احتمالی حل این مشکل که توی فروم xda هست رو واسه کاربرای موبایلستان هم بذارم

دلایل این مشکل
    1- دلایل کاملاً نا معلوم
    2- مرورگر کروم
    3- بعضی از رامهای سامسونگ با بیس 4.1.2
    4- در بعضی موارد هم برنامه مدیا اسکنر باعث این مشکل میشه
    5- برنامه swift key

علت به وجود آمدن این مشکل
    ایجاد فریز در تلفن به دلیل مشکل مرگ ناگهانی به وجود میاد. و در این موارد فیریز خود تلفن بعد از 5-25 دقیقه فیریز درست میشه
    در حالتی که تلفن بر روی بلوک eMMC اطلاعات مینویسه، این مشکل پیش میاد
    نوشتن اطلاعات روی بلوک eMMC غیر قابل اجتناب به نظر میاد، اما هنگامی که چیزی رو کپی میکنیم، یا برنامه ای در حالت نوشتن اطلاعات باشن، این مشکل فیریز شدن بیشتر میشه

راه حل احتمالی که واسه 80% کاربران مفید بوده و فیدبک های مثبتی واسه حل این مشکل دادن، از جمله خودم
    1- اگه تلفنتون فیریز شده، باید صبر کنید تا خود تلفن از فیریز شدن در بیاد، (این نکته مهمی است)
    2- نرم افزار Dummy File Generator که برنامه ای هست که حافظه تلفن رو سریع پر میکنه، کمک زیادی میکنه که باعث فیریز تلفن بشه، برای کار با این نرم افزار به توضیحات چند پاراگراف بعدی دقت کنید
    3- بعد از فیریز شدن، برای آنفیریز یا به عبارتی عادی شدن کارکرد تلفن باید بین 5-25 دقیقه صبر کرد تا تلفن از هنگ در بیاد
    این پروسه خیلی مهمه، جوری که عملاً تلفن توی موقع هنگ به کار نمیاد، و نه زنگ میخوره نه اس ام اس میاد، ولی باید با صبر و حوصله این مشکلاتش رو تحمل کرد تا درست شه

شاید پروسه هنگ کردن تلفن بیش از 50 بار اتفاق بیفته تا دیگه مشکلی بابت هنگ بعدی پیش نیاد و مشکل مرگ ناگهای صفحه به صورت کلی برطرف شه و این فقط حوصله و صبر عیوب رو میخواد

برنامه Dummy File Generator

توضیجات استفاده از نرم افزار DFG
    کسانی که مشکل دارند، سعی کنند با حوصله از این روش استفاده کنند و بازخوردهای مثبت و منفی این روش رو همینجا گزارش کنند.
    بیشتر از 80% از کاربران سایت xda با این روش مشکلشون به صورت کامل حل شده و یا خیلی خیلی محدود شده.
    این مشکل هنگامی که در حال نوشتن اطلاعات در فولدر eMMC هستید پیش میاد نه هنگام خواندن اطلاعات
    سعی کنید بعد از فیریز شدن تلفن بین 5-25 دقیقه صبر کنید. این کمک میکنه که فیریز تلفن کمتر بشه
    کسانی که علت مشکلشون "مرگ ناگهانی" باشه، تلفنشون بعد از 5-25 دقیقه بدون ریستارت از هنگ در میاد.
    سعی کنید حتی الامکان تا جایی که ممکن هست حافظه تلفن خودتون رو خالی کنید، سپس از روش DFG، Generate All برای پر کردن حافظه تلفن یک تا دو بار استفاده کنید.
    بعد از هر بار اجرا به راحتی میتونید با زدن کلید Delete فایل های ایجاد شده برای پر کردن تلفن رو پاک کنید. اگر برنامه اجرا نشد یا فورس کلوز داد، با زدن Clear data از منوی برنامه ها میشه فایل ها رو پاک کرد.
    به طور مثال اگر 8 گیگابایت فضای خالی دارید، 2 بار این کار را انجام بدید.، این الگوریتم کار باعث میشه که حافظه فیزیکی تلفن به صورت کامل پر بشه
    اگه تلفنتون هنگام استفاده از روش DFG فیریز شد، نشانه خوبی است برای حل مشکل eMMC
    و اگر هنگام نوشتن اطلاعات برای دو بار هنگ نکرد، نشانه خوبی است برای از بین رفتن کامل این مشکل :)

Information | اطلاعات

در برنامه DFG تب Internal Memoy رو انتخاب کنید و کلید Generate (full) رو بزنید

• رام سه فایله
    • چندین رام استوک و رسمی با ورژنهای اندروید مختلف
    • فلش با باکس

هم این مشکل فیریز ناگهانی اس3 بنده رو حل نکرد و راه حل DFG فقط باعث رفع این مشکل شد.
    خیلی از تعمیرکار ها و حتی نمایندگی سامسونگ هم با راه حل های سخت افزاری نظیر تعویض مادربورد با هزینه خیلی گزاف این مشکلو رفع میکردند و راه حل منطقی و نرم افزاری واسه حل این مشکل ندارند متاسفانه
    پیشنهاد میکنم از آخرین رام غیر رسمی 4.2.2 سامسونگ استفاده کنید. ( تو بعضی موارد اندک گزارشهایی شده که این مشکلشون با این رام حل شده)

حتماً سعی کنید بزارید خود تلفن هنگ کنه، من نرم افزار DFG رو نزدیک به 5 روز، روزی 7 8 بار استفاده کردم تا بالاخره این مشکل رفع شد، پس حوصله زیادی میخواد، اما ارزششو داره
    شاید بعضی از کاربرا با نوشتن حدود 20 گیگابایت این مشکلشون رفع شه
    بنده حدود 500 گیگابایت اطلاعات رو با استفاده از DFG نوشتم تا این مشکل رفع شد.
    امیدوارم واسه شما هم مفید باشه

لینک دانلود نرم افزار DFG در آپلود سنتر موبایلستان

http://dl.mobilestan.net/index.php/f...mu-.dummy-.apk

لینک تاپیک این مشکل در xda
    http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2133401
    WARNING | اخطار

هیچ تضمینی واسه بهبود این مشکل با این روش برای حدود 20% از کاربرا وجود ندارد.

2. 11 كاربر زير از شما haftsin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 774425
    نام : سعید
    سپاس ها
    106
    سپاس از شما 1,968 بار در 581 پست
    ( جزئيات بيشتر )

... خدا رو شکر تا حالا نه مشکل مرگ ناگهانی داشتم نه دیر شارژ شدن و نه فریز شدن

4. 4 كاربر زير از شما S /\ E E D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : Galaxy S2&S3 Family&Huawei P Family
    شماره كاربري : 737641
    نام : Ahmad
    سپاس ها
    15,749
    سپاس از شما 9,604 بار در 3,308 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من روی رام 4.0.4 نامرد گوشیم چیپ emmc ش سوخت و 750 هزار تومن ناقابل رو دستم گذاشت ولی نه روی رام های 4.1.2 نه 4.2.2 اصلا مشکل فریز نداشتم خدا رو شکر

6. 5 كاربر زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 812352
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام
    گوشی من دچار همین مشکل فریز شده! یهو هنگ میکنه یه 20 دیقه بعد خودش بهوش میاد.هر ساعتم 2-3 بار اینجوری میشه.دادم بیرون فلش زدن حل نشد
    میخواستم بدونم راه حل نهایی این مشکل چیه؟
    شنیدم با آپگرید گوشی مشکل حل میشه.آره؟ اگه میشه ممنون میشم لینک رام مطمئنیو بهم بدین. الانم 4.1.2 روشه
    ضمنا گارانتی مایکروتل داره. میگن مادربوردشو عوض میکنن اونجا. درسته؟ کسی میدونه شرکت، رایگان این کارو میکنه یا پولیه؟ (مشکل جزو گارانتیه؟)

8. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    بخش : Galaxy Fit.Gio.S III.S2 GT
    شماره كاربري : 802776
    سپاس ها
    998
    سپاس از شما 3,456 بار در 1,235 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط glancer نمایش پست ها
    سلام
    گوشی من دچار همین مشکل فریز شده! یهو هنگ میکنه یه 20 دیقه بعد خودش بهوش میاد.هر ساعتم 2-3 بار اینجوری میشه.دادم بیرون فلش زدن حل نشد
    میخواستم بدونم راه حل نهایی این مشکل چیه؟
    شنیدم با آپگرید گوشی مشکل حل میشه.آره؟ اگه میشه ممنون میشم لینک رام مطمئنیو بهم بدین. الانم 4.1.2 روشه
    ضمنا گارانتی مایکروتل داره. میگن مادربوردشو عوض میکنن اونجا. درسته؟ کسی میدونه شرکت، رایگان این کارو میکنه یا پولیه؟ (مشکل جزو گارانتیه؟)
    اگه گوشیت روت نشده میتونی ببری گارانتی و رایگان برات رفع مشکل کنن

9. 3 كاربر زير از شما BONZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 715038
    نام : light
    سپاس ها
    72
    سپاس از شما 57 بار در 30 پست
    ( جزئيات بيشتر )

من چند وقت بود که این مشکل رو داشتم، امروز هم به مموری کارت و هم حافظه خود گوشی رو از با استفاده از farctory reset فرمت کردم و مشکل کاملا برطرف شد

11. Top | #7

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 599495
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    ( جزئيات بيشتر )

با سلام به خدمت دوستای گلم
    من یه مدتی هست که این گوشی رو دارم چند وقت پیش دوستم خواست که برام نسخه 4.4 رو بزنه که نتونست و پوشه efs گوشی پاک شد
    دادم بیرون حلش کردن ولی یه مدتی هست که گوشیم سنگین کار میکنه کار کردن باهاش سخت شده مثل قبل روان نیست
    دلیل خاصی میتونه داشته باشه؟ راه حل؟

12. Top | #8

درجه : مدیر آزمایشی انجمن
    بخش : Galaxy S2&S3 Family&Huawei P Family
    شماره كاربري : 737641
    نام : Ahmad
    سپاس ها
    15,749
    سپاس از شما 9,604 بار در 3,308 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط randy00 نمایش پست ها
    با سلام به خدمت دوستای گلم
    من یه مدتی هست که این گوشی رو دارم چند وقت پیش دوستم خواست که برام نسخه 4.4 رو بزنه که نتونست و پوشه efs گوشی پاک شد
    دادم بیرون حلش کردن ولی یه مدتی هست که گوشیم سنگین کار میکنه کار کردن باهاش سخت شده مثل قبل روان نیست
    دلیل خاصی میتونه داشته باشه؟ راه حل؟
    الان چه ورژنی از اندورید رو گوشیتونه؟
    ریست فکتوری کردین؟